ניתוח מחירים 04/09: BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB, EOS, BSV, XMR, XLM

מנהלי הנכסים VanEck ו- SolidX מתכננים להציע גרסה מוגבלת של קרנות הביטקוין שלהם (BTC) לקופות מוסמכות מוסמכות. בעוד שההמתנה למשקיעים קמעונאיים נמשכת, שחקנים מוסדיים עשויים לקבל הזדמנות לקנות את המניות החל מה -5 בספטמבר. זו התפתחות חיובית מכיוון שדרישה חזקה מצד שחקנים מוסדיים עשויה לסייע בזירוז האישור לתעודת סל ביטקוין מן המניין לקמעונאות. משקיעים.

חוסר הוודאות של מלחמת הסחר בין ארצות הברית לסין, הדפסת כסף אינסופית ותשואות שליליות ברחבי העולם גורמים למשקיעים המוסדיים לעבר נכסי מקלט בטוח, אחד מהם הוא ביטקוין. זו יכולה להיות אחת הסיבות לעלייה המתמשכת בביטקוין שְׁלִיטָה.

אז האם זה זמן טוב לרכוש ביטקוין או שההחלמה תסתחרר והמחיר יירד לרמות נמוכות יותר? בואו ננתח את התרשימים.

BTC / USD

הקפיצה בביטקוין מקרוב לתמיכה חזקה של 9,080 דולר עלתה מעל שני הממוצעים הנעים, וזה סימן חיובי. עם זאת, שוורים מתמודדים עם התנגדות מעט מתחת לסף של 11,000 $. שני הממוצעים הנעים משטחים וה- RSI נמצא ממש מעל נקודת האמצע. זה מצביע על איחוד בטווח הקרוב.

BTC / USD

בטווח קשה לחזות את כיוון הפריצה. אם שוורים דוחפים את המחיר מעל קו המגמה למטה של ​​המשולש הסימטרי, פריצה ועצירה לשיא השנתי של 13,973.50 $ יהיו בקלפים..

לעומת זאת, אם דובים מטביעים את צמד BTC / USD מתחת ל 9,080 $, הוא יכול לרדת לתמיכה הבאה ב 7,451.63 $. בתוך המשולש, פעולת המחיר עשויה להישאר תנודתי. לכן אנו מציעים לסוחרים להימנע מקנייה בתוך המשולש ולהמתין לפריצה לפני שהם מתחילים תפקיד ארוך כמומלץ בניתוח הקודם שלנו.

ETH / USD

עצרת ההקלה באת’ר (ETH) עומדת בפני התנגדות ב- EMA של 20 הימים. זה מראה שהמגמה עדיין ירדה. כעת הדובים ינסו להטביע את המחיר מתחת לשפל האחרון של 163.755 דולר. אם יצליח, מגמת הירידה עשויה להאריך ל -150 דולר.

ETH / USD

הסימן הראשון לשינוי מגמה יהיה פריצה מעל ה- EMA בן 20 הימים. מעל לכך, ההתנגדות הבאה תהיה ב- SMA ל -50 יום. אם שוורים יעלו את המחיר מעל שני הממוצעים הנעים, סביר שתתכנס ל 235.70 $. אנו נמתין להיווצרות הגדרת קנייה חדשה לפני שנמליץ על מיקום ארוך בצמד ה- ETH / USD.

XRP / USD

ההתאוששות ב- XRP עומדת בפני התנגדות ב- EMA בן 20 הימים. מאז 27 ביוני, כל נסיגה נדחתה מ- EMA בן 20 הימים. זה מראה שהדובים הם בפיקוד. הממוצעים הנעים המורידים וה- RSI באזור השלילי מראים שהמגמה ירדה.

XRP / USD

כעת הדובים ינסו להטביע את צמד ה- XRP / USD מתחת לאזור התמיכה של $ 0.225– $ 0.24508. אם יצליח, הצמד ימשיך במגמת הירידה שלו ויעבור ל 0.19 $. בניגוד להנחתנו, אם השוורים דוחפים את המחיר מעל ה- EMA ל -20 הימים, יתכן ומעבר ל- SMA ל -50 יום. מהלך כזה יצביע על כך שדובים מאבדים את אחיזתם. נמתין לשינוי המגמה לפני שנמליץ על תפקיד ארוך.

BCH / USD

הקפיצה ממחשוף דפוס הראש והכתפיים הגיעה ל- EMA בן 20 הימים. אם המחיר יעלה מעל ה- EMA בן 20 הימים, הוא יכנס מחדש לערוץ העולה. אם Bitcoin Cash (BCH) מתקיים בתוך הערוץ, זה יציין כי הנפילה הנוכחית למחשוף הייתה מלכודת דובים.

BCH / USD

לעומת זאת, אם הצמד BCH / USD יורד מהרמות הנוכחיות, הדובים ינסו שוב לצנוח אותו מתחת למחשוף. אם יצליח, הצמד יהפוך לשלילי מאוד ויכול לרדת ל -166.98 דולר ומתחתיו ל -105 דולר. עם זאת, שני הממוצעים הנעים הולכים ומתשטחים וה- RSI הוא מעט מתחת ל 50, מה שמצביע על איחוד בטווח הקצר. אנו לא מוצאים הגדרות קנייה מהימנות ברמות הנוכחיות, ולכן אנו נותרים ניטרליים לגביו.

LTC / USD

החיסרון ב- Litecoin (LTC) עומד בפני התנגדות ב- EMA בן 20 הימים. שני הממוצעים הנעים משופעים מטה ו- RSI נמצא בטריטוריה שלילית, מה שמראה שליד הדובים יש את העליונה. כעת הדובים ינסו להוריד את המחיר לתמיכה הבאה ב -58 דולר.

LTC / USD

מצד שני, שוורים ינסו להניע את צמד ה- LTC / USD מעל ה- EMA בן 20 הימים. אם יצליח, זה יצביע על שינוי מגמה צפוי מלמטה לתחום. אנו צופים שהזוג יתפוס תאוצה לאחר שיישמר מעל קו המגמה. ככל שהמגמה תרד, נמתין להיווצרות דפוס היפוך לפני שנמליץ על סחר בו.

BNB / USD

החיסרון במטבע Binance (BNB) אפילו לא יכול היה להגיע לרמת ההתפלגות של 24.1709 דולר, שזה סימן דובי. זה מראה כי שוורים צופים נפילה לרמות נמוכות יותר ולכן אינם קונים ברמות אלה. הממוצעים הנעים במגמת ירידה ו- RSI קרוב לאזור הנמכר יותר מדי מצביעים על כך שהדובים הם בפיקוד.

BNB / USD

כעת הדובים ינסו להטביע את צמד ה- BNB / USD לתמיכה הבאה של 18.30 דולר. זו רמה חשובה שיש להיזהר מכיוון שאם היא תיסדק, הזוג ייכנס למגמת ירידה חזקה. עם זאת, אם המחיר יסתובב מהרמות הנוכחיות או מ -18.30 דולר ויעלה מעל ה- SMA ל -50 יום, זה יצביע על שינוי במגמה. עד אז, אנו מציעים לסוחרים להישאר בצד.

EOS / USD

החיסרון ב- EOS פגע בקיר ב- EMA בן 20 הימים בספטמבר. זה מראה שהסנטימנט הוא למכור בעצרות. אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות ויצלל מתחת ל -3.06 דולר, הוא ימשיך את מהלכו כלפי מטה ויירד ל -2.76 דולר ומתחתיו ל -2.20 דולר. הממוצעים הנעים במגמת ירידה וה- RSI בטריטוריה שלילית מצביעים על כך שהדרך של הכי פחות התנגדות היא לחיסרון.

EOS / USD

ההשקפה הדובית שלנו תבטל אם שוורים ידחפו את המחיר מעל הממוצעים הנעים ויקיימו אותו למשך שלושה ימים. מהלך כזה יצביע על כך שהתמוטטות מתחת ל -3.30 דולר הייתה מלכודת דובים. מעל ה- SMA ל -50 יום, הצמד EOS / USD יכול להתכנס ל -4.8719 דולר. זו התנגדות חשובה, שמעליה הזוג יכול להתחיל במגמת עלייה חדשה. אנו נמתין להיווצרות מערך קנייה אמין לפני שנציע סחר בו.

BSV / USD

השוורים לא הצליחו להניע את ביטקוין SV (BSV) מעל ה- EMA בן 20 הימים בהרשעה. זה מראה על חוסר ביקוש ברמות גבוהות יותר. שני הממוצעים הנעים משטחים וה- RSI הוא מעט מתחת ל 50, מה שמצביע על איחוד בטווח הקרוב.

BSV / USD

בצד החיסרון, הפסקה מתחת ל -120 דולר יכולה לצנוח את צמד ה- BSV / USD לתמיכה קריטית של 107 דולר. פירוט של רמה זו יכול לגרום למכירת פאניקה שיכולה לגרור את המחיר חזרה ל 92.933 $ ומתחת ל 48.64 $. מצד שני, אם שוורים דוחפים את המחיר מעל ה- SMA ל -50 יום, הצמד עשוי לתפוס תאוצה ולנסות להתכנס ל 188.69 דולר. אנו לא מוצאים מערך קנייה אמין ברמות הנוכחיות, ולכן איננו מציעים לסחור בו.

XMR / USD

המגמה לטווח הקצר במונרו (XMR) ירדה. כרגע הוא עומד בפני מכירה ברמת הפירוט של המשולש הסימטרי. ה- EMA בן 20 הימים, המשתפל למטה, ממוקם גם הוא ממש מעל קו המגמה של המשולש, ומכאן שהדבר הופך להתנגדות חשובה להיזהר.

XMR / USD

אם צמד ה- XMR / USD שוב ישבור מתחת ל -72 $, יהיה קלף חוזר של 65.7316 $. מתחת לרמה זו, הירידה יכולה להימשך עד 60 דולר. לעומת זאת, אם שוורים יחזירו את המחיר למשולש, זה יציין קנייה ברמות נמוכות יותר. אנו נחכה שהצמד יישמר מעל קו המגמה של המשולש לפני שנציע סחר בו.

XLM / USD

כוכבים (XLM) תקועים בטווח הדוק מאוד בחמשת הימים האחרונים. כישלון של שוורים לדחוק את המחיר חזרה מעל $ 0.065 הוא סימן דובי. זה מראה כי הקונים אינם בטוחים שעדיין נמצא תחתון.

XLM / USD

שני הממוצעים הנעים יורדים וה- RSI קרוב לרמות מכירת יתר. זה מצביע על כך שדובים הם בפיקוד. התמיכה הבאה בחיסרון היא ב $ 0.058325 ומתחתיה, הנפילה יכולה להאריך ל $ 0.05. התצוגה הדובית שלנו תבטל אם הצמד XLM / USD יהפוך כיוון מהרמות הנוכחיות ויעלה מעל שני הממוצעים הנעים. ככל שהמגמה ירדה, אנו מציעים לסוחרים להישאר בצד.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map