ניתוח מחירים 1/1: BTC, ETH, XRP, LTC, DOT, BCH, ADA, BNB, LINK, BSV

ביטקוין (BTC) התגבר משפל תוך-יומי במחיר של 17,573.29 דולר ב -11 בדצמבר לשיא תוך-יומי של 29,310.19 דולר ב -31 בדצמבר, ראלי של 66.78% בטווח קצר. זה מראה ביקוש חזק מצד סוחרים בכל רמות גבוהות יותר.

ענקית השקעות הקריפטו המוסדית גרייסקייל רכשה בחודש דצמבר 72,950 ביטקוין, שהייתה 159.49% יותר מזו של 28,112 הביטקוין שנכרה באותה תקופה, על פי נתוני Coin98 Analytics.

לא רק המוסדות קונים – ריצה חזקה של שוורים מושכת אליה גם ספקולנטים וסוחרי מומנטום שמנסים לחזור על המסלול. ניתן לראות זאת מהזינוק בהיקף העסקאות של ביטקוין בדצמבר 2020, על פי משאב האנליטיות ברשת, נתוני נכסים דיגיטליים.

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים. מָקוֹר: מטבע 360

עם זאת, ברמה מסוימת, הקונים יפסיקו לרדוף אחר מחירים גבוהים יותר, וזה עלול לגרום לדחיית העצרת. כאשר זה יקרה, הספקולנטים וסוחרי המומנטום עשויים למהר ליציאה, והקונים עשויים לחכות לרמות נמוכות יותר לרכוש שוב. תרחיש זה עלול לגרום לנסיגה חדה. לפיכך, על הסוחרים לנקוט באסטרטגיות מתאימות לניהול סיכונים.

בריצת שוורים חזקה, סוחרים עשויים לצפות ברמות ההתנגדות כדי לראות סימני תפנית אפשרית, אך כאשר המדרגות מוקטנות בקלות, זה מראה כי המגמה נותרה חזקה. בואו נבחן את התרשימים של עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים כדי לזהות את רמות ההתנגדות הקריטיות בהפוך.

BTC / USD

הביטקוין (BTC) נמצא במגמת עלייה חזקה, והסוחרים קונים כל טבילה תוך יומית מבלי לחכות לתיקון עמוק יותר. תבנית הפמוטים ארוכת הרגליים של דוג’י ב -31 בדצמבר מרמזת על כך שדובים ניסו להתחיל תיקון, אך השוורים קנו את המטבל באגרסיביות..

BTC / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, מהלך העלייה החזק של הימים האחרונים דחף את מדד הכוח היחסי (RSI) לעומק השטח שנקנה יתר על המידה. זה מצביע על כך שהצמד BTC / USD יכול להיכנס לאיחוד או תיקון קלים בסמוך ל -30,000 $.

בניגוד להנחה זו, אם השוורים יביאו את המחיר מעל 30,000 $, הצמד יוכל להמשיך בעצרתו ולעלות ל -37,000 $. אבל עם כל רגל למעלה, הסיכון לחיסרון עולה.

אם המחיר יירד מ- 30,000 $, הצמד עשוי לרדת לממוצע הנע אקספוננציאלי ל -20 יום (24,842 $). ריבאונד חזק בהשוואה לרמה זו יציע כי מגמת העלייה תישאר שלמה, אך הפסקה מתחתיו עשויה להוריד את הצמד לממוצע הנע הפשוט של 50 יום (20,614 דולר).

ETH / USD

Ether (ETH) נתקל בימים האחרונים בהתנגדות בסמוך לרמת 750 $, אך הסימן החיובי הוא שהשור לא ויתר על קרקע רבה. זה מצביע על כך שסוחרים אינם מזמינים רווחים באגרסיביות, מכיוון שהם מצפים שהמגמה העליונה תחודש.

תרשים יומי של ETH / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם השוורים יוכלו לדחוף ולקיים את המחיר מעל 750 $, צמד ה- ETH / USD עשוי להתכנס ל -800 $, שם הדובים עשויים לנסות שוב לעצור את מגמת העלייה. הממוצעים הנעים וה- RSI בסמוך לאזור קניית היתר מצביעים על כך ששור על העליונה.

עם זאת, אם הצמד יירד מתחת ל -717 דולר, התיקון עשוי להעמיק ל- EMA בן 20 הימים (663 דולר). אם המחיר יתאושש מהתמיכה הזו, זה יציע שהסנטימנט יישאר שורי והסוחרים קונים על מטבלים.

נהפוך הוא, הפסקה מתחת ל- EMA בן 20 הימים תצביע על כך שסוחרים לא קונים את המטבלים ומזמינים רווחים בצורה אגרסיבית. זה יכול לסמן את תחילתו של תיקון עמוק יותר.

XRP / USD

XRP יצר תבנית פמוטים ביום הפנימי ב -30 וב -31 בדצמבר, שמראה על חוסר החלטיות בין השוורים והדובים. אי הוודאות נפתרה היום לעלייה, והשוורים פתחו בעצרת הקלה.

תרשים יומי של XRP / USDT. מָקוֹר: TradingView

במגמת ירידה חזקה, סוחרים משתמשים בעצרות כדי לקבוע עמדות קצרות או לסגור את העמדות הארוכות שלהם. ה- EMA שנמשך 20 יום וה- RSI ליד השטח שנקנה יתר על המידה מצביעים על כך שדובים הם בפיקוד.

לכן, הניסיון הנוכחי לעלות למעלה עשוי להתמודד עם התנגדות חזקה ב- EMA בן 20 הימים ($ 0.357). אם המחיר יורד מרמה זו, הדובים ינסו לחדש את מגמת הירידה. אם הם יכולים להטביע את המחיר מתחת ל- 0.172536 $, הצמד XRP / USD עשוי לרדת ל -0.10 $.

השקפה שלילית זו תבטל אם הדובים דוחפים את המחיר מעל ה- EMA למשך 20 יום. מהלך כזה יצביע על כך שהמכירה הסתיימה, ויכולים לבוא אחרי כמה ימים של פעולה מגוונת.

LTC / USD

ליטקוין (LTC) החזיקה בימים האחרונים מעל 124.1278 דולר, מה שמרמז על כך שהשורים מנסים להפוך את הרמה הזו לתמיכה. הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI באזור החיובי מצביעים על כך שהפרים הם בשליטה.

תרשים יומי של LTC / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם השוורים יכולים להניע את המחיר מעל ההתנגדות של 140 $, צמד LTC / USD עשוי לחדש את מגמת העלייה שלו. הדובים עשויים שוב לנסות לעצור את העצרת בהתנגדות הפסיכולוגית בסכום של 150 דולר, אך אם רמה זו תוגדל, העלייה במעלה עשויה להגיע ל -160 דולר..

בניגוד להנחה זו, אם הדובים ישקעו ויקיימו את המחיר הנמוך מ 124.1278 $, הצמד עשוי לרדת ל- EMA בן 20 הימים (113.79 $).

אם המחיר יירד מהרמה הזו, השוורים ינסו שוב לחדש את מגמת העלייה. עם זאת, הפסקה מתחת ל- EMA בן 20 הימים תפתח את האפשרויות לתיקון עמוק יותר ל- SMA ל -50 יום (91.96 $).

DOT / USD

פולקדות (DOT) חידשה את מהלך העלייה שלה לאחר תיקון מינורי של יום אחד ב -30 בדצמבר. עצרת 28.145% ב -31 בדצמבר מראה כי האלטקוין מגובה במומנטום חזק.

תרשים DOT / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, מגמת העלייה דחפה את ה- RSI לשטח שנקנה יתר על המידה, והדובים מנסים כרגע לעצור את מהלך העלייה באזור ההתנגדות התקורה של 9.51 $ ל -10 $..

אם צמד ה- DOT / USD שוב יהיה עד לתיקון מינורי ויופיע מרמת פיבונאצ’י של 38.2% ברמה של 7.7614 $, זה יציע שהסוחרים לא יסגרו את עמדותיהם בחיפזון וירכשו כל ירידה מינורית. זה עשוי לדחוף את הזוג ל -11 דולר.

לעומת זאת, אם הדובים מושכים את המחיר מתחת ל -7.7614 דולר, אפשרי בדיקה חוזרת של רמת הפריצה ב -6.8619 דולר..

BCH / USD

ביטקוין מזומנים (BCH) סירב מהתנגדות תקורה של 370 דולר ב -28 בדצמבר וירד מתחת לתמיכה של 353 דולר ב -31 בדצמבר. השוורים מנסים כרגע לשמור על המחיר מעל ה- EMA בן 20 הימים (323 דולר).

תרשים BCH / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

אם המחיר יעלה מהרמות הנוכחיות, השוורים יעשו ניסיון נוסף להניע את המחיר מעל 370 $. הממוצעים הנעים במורד וה- RSI באזור החיובי מצביעים על כך ששור על העליונה.

פריצה וסגירה מעל 370 $ עשויה לחדש את העלייה, והצמד BCH / USD יכול להגיע ל -430 $ ואז 500 $. השקפה חיובית זו תבטל והזוג עלול להישאר תקוע בטווח אם הדובים ישקעו במחיר הנמוך מ- EMA של 20 הימים..

ADA / USD

ה- ADA של Cardano החזיקה מעל התמיכה של 0.175 $ ביומיים האחרונים, מה שמרמז על כך שהשורים רכשו את המטבלים לרמה זו. עם זאת, אי חידוש המעלה עולה כי הביקוש מתייבש ברמות גבוהות יותר.

תרשים ADA / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

הטווח התכווץ ביומיים האחרונים, ובקרוב, בעקבותיו הרחבת הטווח. אם הטווח יעבור לעלייה והשוררים ידחקו את המחיר מעל 0.1966315 $, הצמד ADA / USD יכול להתכנס ל -0.22 $ ואז ל -0.235 $..

הממוצעים הנעים וה- RSI באזור החיובי מצביעים על כך שהדרך של הכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה. השקפה חיובית זו תבטל אם הדובים שוקעים ויקיימו את המחיר הנמוך מ- EMA בן 20 הימים ($ 0.165). אם זה יקרה, זה יציע שהפריצה האחרונה הייתה מלכודת שוורים.

BNB / USD

מטבע בינאנס (BNB) אפילו לא תוקן לרמת פיבונאצ’י של 38.2% ברבע האחרון של העצרת, והוא הסתכם ב- $ 36.5157 ב- 31. בדצמבר. הדבר מעיד על כך שסוחרים קנו באגרסיביות את המטבל.

תרשים יומי של BNB / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל ההתנגדות של 40 $, הצמד BNB / USD יכול לחדש את העצרת שלו ולהגיע ל 45 $ ואז ל 50 $. הממוצעים הנעים וה- RSI ליד השטח שנקנה יתר על המידה מצביעים על כך ששוורים הם בשליטה.

בניגוד להנחה זו, אם המחיר שוב יורד מ- $ 40, הצמד עשוי להישאר טווח טווח בין $ 35.69 ל- $ 40 למשך מספר ימים. המגמה עשויה להשתנות אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת ל- EMA ל -20 יום ($ 34).

קישור / דולר

LINK של Chainlink נסחר בתוך ערוץ יורד. כישלונם של הדובים לשקוע ולקיים את המחיר מתחת לתמיכה של 11.29 $ משך קונים היום שמנסים לדחוף את המחיר מעל ה- EMA בן 20 הימים (12.13 $).

LINK / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

אם הם יצליחו, הצמד LINK / USD יכול לעלות לקו ההתנגדות של הערוץ. הפסקה מעל הערוץ והתנגדות $ 13.28 עשויה להתחיל במגמת עלייה חדשה שיכולה להגיע ל -16.39 $.

עם זאת, אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות או מקו ההתנגדות של הערוץ, אז הדובים ינסו שוב לשבור את התמיכה של $ 11.29. אם הם יצליחו לעשות זאת, הצמד יכול לרדת ל -10 דולר ואז לקו התמיכה של הערוץ ליד 9.60 דולר.

BSV / USD

השוורים נאבקים לדחוף את Bitcoin SV (BSV) מעל ה- EMA בן 20 הימים (167 $), והדובים אינם מסוגלים לקיים את המחיר הנמוך מ -160 $. זה מצביע על איזון בין היצע וביקוש, אך ייתכן שפעולת טווח הדוקה זו לא תימשך זמן רב.

תרשים יומי של BSV / USD. מָקוֹר: TradingView

אם השוורים דוחפים את המחיר מעל הממוצעים הנעים, צמד ה- BSV / USD עלול להתכנס ל -181 דולר, שם הדובים עשויים לעמוד בהתנגדות נוקשה. אם המחיר יירד מרמה זו, הפעולה המוגבלת בטווח עשויה להאריך עוד כמה ימים.

מצד שני, אם הצמד יירד מתחת ל -160 דולר, הצמד עשוי לרדת ל -136 דולר, שם הקונים עשויים להיכנס. הקפצה חזקה עשויה להשאיר את המחיר בזווית עוד זמן מה. האינדיקטורים אינם מראים יתרון ברור לא לשוורים ולא לדובים.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map