ניתוח מחירים 1/8: BTC, ETH, XRP, LTC, ADA, DOT, BCH, XLM, LINK, BNB

ביטקוין (BTC) עלה שוב לשיא חדש בכל הזמנים ביום שישי, כאשר השוורים המשיכו לקנות בכל טבילה קטנה. כשהמחיר הגיע לשיא חדש, שווי השוק של ביטקוין זינק מעלה 775 מיליארד דולר, לוקח את זה מעבר לשווי השוק של פייסבוק, על פי אתר חברות שווי שוק. המשמעות היא שיש רק שש חברות בעולם שיש להן כיום שווי שוק גדול יותר מביטקוין. 

נראה כי קצב העצרת תפס כמה סוחרים. האנליסט הפופולרי flibflib אמר לקוינטלגרף כי העלייה המתמשכת מצביעה על “אלגוריתמי הצטברות וכי אלגוריתמי הצטברות לעיתים נדירות אכפת להם מהמחיר כאשר מטרתם היא להשקיע X $ בפרק הזמן Y”.

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים. מָקוֹר: מטבע 360

שוק השוורים משך אליו פעילות מסחר אדירה שניפצה את כל שיאי הנפח הקודמים. יחד עם שווקי הספוט, היקף המסחר העתידי בביטקוין זינק גם הוא והגיע למעל 97 מיליארד דולר בתקופה של 24 שעות, על פי נתוני סקי..

על הסוחרים לזכור שכאשר השוק יחזור על עצמו, יהיו הרבה מכירות להתמודד איתן וזה יכול לגרום לתיקון חד. בדרך לשיאים חדשים בכל הזמנים, השוק לא עצר ברמות התנגדות ובמהלך הסתיו, אותן רמות תמיכה עשויות להתגלות כחסרות תועלת. לכן, על הסוחרים לפעול על פי עקרונות ניהול הכסף שלהם ולא להסתנוור מתאוות בצע.

בואו נבחן את התרשימים של מטבעות הקריפטו הראשונים בעשירייה הראשונה כדי לאתר כל דפוסי ציפוי או רמות שבהם השווקים עשויים להפוך.

BTC / USD

הזנב הארוך על הפמוט של ימינו מעיד על כך שדובים ניסו להתחיל נסיגה אך השוורים סיכלו את ניסיונם ורכשו את המטבל תוך היום. המגמה הייתה כה חזקה שלא היה תיקון רצוף לשלושה ימים מאז 12 בדצמבר.

BTC / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

העצרת האנכית של הימים האחרונים דחפה את מדד הכוח היחסי (RSI) לעומק השטח שנקנה יתר על המידה, אך זה לא הוריד את הביקוש מהשוררים.

צמד ה- BTC / USD עשוי להתכנס בהמשך ל 45,000 $ ואם התנגדות זו תוגדל, מגמת העלייה עשויה להתארך ל 50,000 $. רמה פסיכולוגית זו יכולה להציע התנגדות נוקשה וזה עלול לגרום לתיקון.

בצד החיסרון, התמיכה הראשונה היא הממוצע הנע אקספוננציאלי בן 20 הימים (30,539 דולר). ריבאונד חזק מהתמיכה הזו ישמור על מגמת העלייה שלמה.

לעומת זאת, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת ל- EMA של 20 הימים, הירידה עשויה להעמיק עם התמיכה הבאה בממוצע הנע של 50 יום בסביבות 23,218 דולר..

ETH / USD

אתר (ETH) הכין ב -7 בינואר פמוט של דוג’י ארוך רגליים, מה שמעיד על חוסר החלטיות בין השוורים והדובים לגבי המהלך הכיווני הבא. חוסר הוודאות הזה נפתר היום לחיסרון והדובים הורידו את המחיר ל -1,063.322 דולר.

תרשים יומי של ETH / USDT. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, השוורים רכשו באגרסיביות את המטבל וכתוצאה מכך נוצר הזנב הארוך על הפמוט של היום.

אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל 1,288.668 $, צמד ה- ETH / USD עשוי להתכנס ל -1,420 $. הדובים עשויים לנסות להוות אתגר נוקשה ברמה זו, אך אם יעבור אותו, המומנטום יכול להתגבר והזוג יכול לעלות ל -2,000 דולר..

לעומת זאת, אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות וצנח מתחת ל -1,063.322 $, הצמד עשוי לרדת ל- EMA של 20 יום (886 $).

XRP / USD

XRP הוא המטבע החופשי הגדול היחיד שלא השתתף בריצת השוורים המתמשכת. סוחרים חשו בהזדמנות ודחקו את המחיר מעל ה- EMA בן 20 הימים (0.30 דולר) ב -7 בינואר, אך מכירה בסמוך לרמת פיבונאצ’י של 38.2% מונעת מהמחיר לדחות מעל 0.358202 $..

תרשים יומי של XRP / USDT. מָקוֹר: TradingView

הדובים מנסים כרגע להטביע את המחיר מתחת ל- EMA בן 20 הימים. זה מצביע על כך שהסנטימנט על צמד ה- XRP / USD נותר שלילי, והסוחרים מוכרים בעצרות. הצמד יכול כעת להישאר בין 0.169 $ ל 0.385 $.

בניגוד להנחה זו, אם השוורים יוכלו לדחוף את המחיר מעל 0.385 $, זה יציע כי מגמת הירידה תסתיים. זה עלול לגרום לעצרת ל- SMA ל -50 יום ($ 0.45).

LTC / USD

Litecoin (LTC) יצר דפוס פמוטים של דוג’י ב -7 בינואר, מה שמרמז על הזמנת רווחים על ידי סוחרים בסמוך להתנגדות התקורה הנוקשת בסכום של 180 דולר. הדובים חשו הזדמנות לעצור את המגמה העליונה וניסו לגרום לתיקון היום.

תרשים יומי של LTC / USDT. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, לשוורים אין מצב רוח להפסיק והם רכשו את המטבל באגרסיביות היום, כפי שנראה מהזנב הארוך על הפמוט. אם צמד ה- LTC / USD יעלה מעל ההתנגדות התקורה הנוקשה ב -180 דולר, צמד ה- LTC / USD יכול להתכנס ל -200 דולר..

ה- RSI נשאר בשטח שנקנה יתר על המידה, מה שמצביע על כך שהדובים עשויים לנסות שוב להעלות מחסום ב -180 דולר. אם המחיר יירד מהתנגדות זו, הצמד עשוי לרדת ל- EMA בן 20 הימים ($ 138).

ריבאונד חזק מה- EMA בן 20 הימים יציע שהמגמה תישאר שורית, אך הפסקה מתחתיו תגדיל את האפשרות לתיקון עמוק יותר..

ADA / USD

השוורים ניסו להאריך את מגמת העלייה ב -7 בינואר, אך הדובים נמכרו באגרסיביות מעל 0.340 דולר. Cardano (ADA) תוקנה לרמת פיבונאצ’י של 50% ב- $ 0.2614241 היום, שם צמחה הקנייה.

תרשים ADA / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

הזנב הארוך על הפמוט של היום מראה שסוחרים משתמשים במטבלים כדי להצטבר מכיוון שהסנטימנט נשאר שורי. אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל ההתנגדות התקורה, ה- ADA / USD עשוי לחדש את מגמת העלייה ולהתכנס ל -0.40 $ ואז ל -0.50 $..

עם זאת, אם הדובים שוב מגנים על אזור התקורה, הצמד עשוי להישאר טווח בין 0.26 $ ל 0.35 $ למשך מספר ימים. הפסקה מתחת ל -0.26 דולר עשויה להתחיל תיקון עמוק יותר ל- EMA בן 20 הימים (0.21 דולר).

DOT / USD

פולקדות (DOT) ניסתה לחדש את מגמת העלייה ב- 7 בינואר, אך הסוחרים רשמו רווחים ברמות גבוהות יותר. הדובים ניסו להתחיל תיקון, אך האלטקוין הקפיץ היום 8.7788 דולר, ממש מעל לרמה של 38.2% פיבונאצ’י ברמה של 8.5515 דולר..

תרשים DOT / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים וה- RSI בשטח החיובי מעידים על יתרון לשוורים. צמד ה- DOT / USD עשוי לעלות שוב ל -10.68 $. אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל התנגדות זו, מגמת העלייה עשויה להתחדש עם מטרת היעד הבאה בסך 12.39 $ ואז 15 $..

עם זאת, אם הצמד יורד מהתנגדות תקורה, הדבר עלול לגרום לכמה ימים של איחוד. הפסקה מתחת ל- 8.5515 $ ו- EMA ל -20 יום ($ 7.92) עשויים להצביע על תחילת תיקון עמוק יותר.

BCH / USD

Bitcoin Cash (BCH) הקים ב -7 בינואר תבנית פמוטים ארוכת רגליים של דוג’י, דבר המצביע על חוסר החלטיות בקרב השוורים והדובים לגבי המסלול הכיווני הבא. הדובים הורידו את המחיר היום, אך הם לא יכלו לקיים את המפלסים הנמוכים יותר, כפי שנראה מהזנב הארוך על הפמוט של היום.

תרשים BCH / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

אם המחיר יורד שוב מאזור ההתנגדות התקורה של $ 497 ל- $ 515.35, זה יציע לסוחרים להזמין רווחים ברמות גבוהות יותר. זה יכול לשמור על טווח הצמד של BCH / USD בין $ 370 ל- $ 500 למשך מספר ימים נוספים.

עם זאת, הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI בסמוך לאזור שנקנה יתר על המידה מצביעים על כך ששוורים הם בפיקוד. אם הם יכולים לדחוף את המחיר מעל אזור ההתנגדות, הצמד עשוי להתחיל מגמת עלייה חדשה עם היעד הראשון בסך 640 דולר.

XLM / USD

הפתיל הארוך בפמוט 6 ו -7 בינואר מראה כי סוחרים הזמינו רווחים ברמות גבוהות יותר. עם זאת, השוורים ממשיכים לקנות ברמות נמוכות יותר, כפי שנראה מקפיצה של Stellar Lumens (XLM) מעל 50% פיבונאצ’י ברמת פיבונאצי ב 0.266547 $ היום..

תרשים יומי של XLM / USDT. מָקוֹר: TradingView

לאחר ימי הטווח הגדולים של הימים האחרונים, צמד ה- XLM / USD עשוי להיכנס למספר ימי איחוד כאשר הסוחרים מעכלים את הרווחים האחרונים ומחליטים על דרך הפעולה הבאה.

אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל 0.409 $, הצמד יכול לחדש את מגמת העלייה שעשויה להגיע ל -0.50 $..

נהפוך הוא, אם המחיר יורד ומתחזק מתחת ל -0.266547 דולר, הצמד עשוי לרדת לרמה של 61.8% ברמה של 0.232828 דולר ואז ל- EMA של 20 יום (0.19 דולר).

קישור / דולר

Chainlink (LINK) נדחתה מהתנגדות תקורה של 17.7777 דולר ב- 7 בינואר, וזה משך הזמנת רווחים של סוחרים קצרי טווח שגררו את המחיר ליום ה- EMA בן 20 הימים (13.54 $) היום.

LINK / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

ה- EMA המשופע בן 20 הימים וה- RSI באזור החיובי מצביעים על כך ששור הוא בעל העליונה. לפיכך, סוחרים השתמשו במטבל כדי לקנות באגרסיביות ברמות נמוכות יותר, וכתוצאה מכך זנב ארוך על הפמוט של ימינו.

אם השוורים יוכלו להעלות את המחיר מעל $ 17.7777, הצמד LINK / USD עשוי להתכנס ל -20.1111 דולר. אם רמה זו מוגדלת, מחיר LINK עשוי להאריך לכדי 25 דולר.

עם זאת, אם הדובים מגנים בהצלחה על ההתנגדות התקורה שוב, הצמד עשוי להתאגד בין 14 $ ל -17.7777 $ למספר ימים. הפסקה מתחת לממוצעים הנעים תסמן כי הדובים חזרו למשחק.

BNB / USD

הפמוטים של הימים האחרונים מראים זנבות ארוכים, המצביעים על כך שסוחרים הזמינו רווחים בפרקי זמן קבועים. אף על פי שרוכשי המטבלים המשיכו לדחוף את מטבע הבינאנס (BNB) גבוה יותר, המהלך החסר חסר הרשעה.

תרשים יומי של BNB / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם המומנטום לא יתעצם בימים הקרובים, צמד BNB / USD יהיה בסיכון של תיקון או איחוד. הפסקה מתחת ל- EMA בן 20 הימים ($ 37.93) תהיה הסימן הראשון לתיקון עמוק יותר.

בניגוד להנחה זו, אם השוורים יוכלו להעלות את המחיר מעל 45 $, הצמד יכול להתכנס ל 50 $, שם הדובים עשויים לנסות לעצור את מגמת העלייה.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map