ניתוח מחירים 10/12: BTC, ETH, XRP, BCH, BNB, LINK, DOT, ADA, LTC, CRO

שוקי המניות בארה”ב מתקרבים שיאי כל הזמנים בתקווה שהדמוקרטים והרפובליקנים ישברו את הקיפאון הנוכחי ויימצאו עסקה לשחרור סבב גירויים נוסף לאזרחים אמריקאים ולעסקים הקטנים שהם מפעילים.

אמנם אמצעי גירוי כספיים ופיסקאליים הוכחו כמגבירים את תשואות שוק המניות בטווח הקצר, אך הם גם מוסיפים לנטל החוב העצום העומד בפני ארה”ב. הדפסת יותר כסף מאוויר אינה יכולה להיות פיתרון קבוע לכל בעיה ובשלב כלשהו התרנגולות יחזרו לשבת.

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים. מקור: Coin360

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים. מָקוֹר: מטבע 360

בעתיד חוב זה יהפוך לבלתי מנוהל ויכול להוביל למשבר כלכלי ומטבעי. כמה משקיעים צופים זאת ומגנים על הסיכונים שלהם על ידי העמסת זהב וביטקוין (BTC).

גורמים אלה מקרינים השקפה שורית עבור הביטקוין בטווח הארוך. עם זאת, בטווח הקצר, התנודתיות עשויה להישאר גבוהה עד לסיום הבחירות לנשיאות ארה”ב.

בואו נבחן את התרשימים של מטבעות הקריפטו הראשונים בעשירייה הראשונה כדי לראות אם סוחרים הם שוריים או דוביים בטווח הקצר.

BTC / USD

ביטקוין (BTC) ירד מ- 11,482.44 דולר ב -10 באוקטובר, אך השוורים החזיקו את המחיר מעל התמיכה המיידית במחיר של 11,178 דולר. זה מראה כוח כי השוורים לא חיכו לרכישה עמוקה יותר.

BTC / USD תרשים יומי. מקור: TradingView

BTC / USD תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

השוורים דחקו את המחיר מעל ההתנגדות התקורה ל -11,500 דולר. אם צמד BTC / USD ימשיך לעלות זו, עצרת ל 12,050 $ תהיה על הקלפים.

הממוצעים הנעים השלימו קרוסאובר שורי ומדד החוזק היחסי עלה מעל 67, מה שמרמז על כך ששוורים הם בשליטה.

אם המומנטום יתגבר והשוורים יעלו את המחיר מעל 12,050 $, הצמד יכול לבחון מחדש 12,460 $. פריצה של רמה זו עשויה לחדש את מגמת העלייה לכיוון 14,000 $.

בניגוד להנחה זו, אם הצמד יורד מהרמות הנוכחיות וצנח מתחת ל -11,178 דולר, זה יכול לאותת על קיצור אגרסיבי של הדובים ברמות גבוהות יותר. הפסקה מתחת לממוצעים הנעים תעביר את היתרון לטובת הדובים.

ETH / USD

Ether (ETH) שבר מעל הממוצע הנע פשוט של 50 יום (370 $) ב -10 באוקטובר, אך לא הצליח לקיים את הרמות הגבוהות יותר. האלטקוין הגדול ביותר יצר דפוס פמוטים פנימי ביום 11 באוקטובר, אך הדבר החיובי הוא שהוא נסגר (זמן UTC) מעל ה- SMA ל -50 יום..

תרשים יומי של ETH / USD. מקור: TradingView

תרשים יומי של ETH / USD. מָקוֹר: TradingView

חוסר הוודאות נפתר היום לעלייה והשורשים מנסים כעת להעלות את המחיר מעל ההתנגדות התקורה בסכום של 395 דולר. אם השוורים יוכלו למשוך זאת, צמד ה- ETH / USD עשוי לעלות ל -488.134 דולר.

הממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום ($ 360) החל להופיע וה- RSI עלה מעל 61. זה מצביע על כך שהשורים על העליונה.

תצוגה חיובית זו תבטל אם הצמד יירד מ- 395 $ ויעבור מתחת ל- EMA בן 20 הימים. מהלך כזה עלול לגרום למספר ימים של פעולה המגוונת טווח.

XRP / USD

XRP מתקשה לפרוץ מהתנגדות תקורה במחיר של 0.26 דולר. אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת ל- EMA בן 20 הימים (0.247 דולר), האלטקוין יכול לרדת ל -0.24 דולר. מהלך כזה יציע כי הפעולה המוגבלת בטווח עשויה להימשך עוד כמה ימים.

XRP / USD תרשים יומי. מקור: TradingView

XRP / USD תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, אם הזוג XRP / USD יתפרץ ונסגר (זמן UTC) מעל 0.26 $, הוא ישלים תבנית ראש וכתפיים הפוכה שמטרת היעד שלה היא 0.300288 $..

ה- EMA המשופע בן 20 הימים וה- RSI בשטח החיובי מצביעים על כך שהפרים הם בעלי היד העליונה.

תצוגה שורית זו של היפוך אפשרי תבטל אם הצמד יורד מהרמות הנוכחיות ונשבר מתחת ל -0.24 דולר.

BCH / USD

השוורים דחפו את ביטקוין מזומנים (BCH) מעל ההתנגדות של 242 דולר ב -10 וב -11 באוקטובר, אך הפתילים הארוכים על הפמוטים מראים שהקונים לא יכלו לקיים את הרמות הגבוהות יותר. כתוצאה מכך, המחיר נכנס מחדש לטווח של 200–242 דולר.

תרשים BCH / USD יומי. מקור: TradingView

תרשים BCH / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הריבאונד החד לעומת ה- EMA בן 20 הימים (230 דולר) כיום והזנב הארוך על הפמוט מציג קנייה חזקה ברמות נמוכות יותר. ה- EMA העולה בהדרגה ל- 20 יום ו- RSI באזור החיובי מצביעים גם על יתרון לשוורים.

אם הצמד BCH / USD יתפרץ ונסגר (זמן UTC) מעל ההתנגדות התקורה, הוא יכול להתחיל את הצעדה שלו צפונה לעבר 280 דולר..

השקפה שורית זו תישלל אם הצמד שוב ירד מהרמות הנוכחיות וייפרע מתחת ל- EMA בן 20 הימים.

BNB / USD

מטבע Binance (BNB) פרץ מהמשולש הסימטרי והתנגדות התקורה במחיר של 29.5646 דולר. זה מראה שהמשולש שימש כדפוס המשך והשורים יצאו למעלה.

תרשים יומי של BNB / USD. מקור: TradingView

תרשים יומי של BNB / USD. מָקוֹר: TradingView

שני הממוצעים הנעים ממשיכים במדרון וה- RSI מעל 65 מצביע על כך שהדרך של הכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה.

מגמת העלייה עשויה לחדש עם התחנה האפשרית הבאה במחיר של 33.3888 $, שם הדובים עשויים שוב לעלות בהתנגדות נוקשה. עם זאת, אם השוורים יכולים להעלות את המחיר מעל התנגדות זו, צמד ה- BNB / USD עשוי לבחון מחדש את השיאים במחיר של 39.5941 דולר..

תצוגה שורית זו תישלל מביטול אם הצמד ירד מהרמות הנוכחיות וייחתך מתחת לממוצע הנע הפשוט של 50 יום ($ 25.72).

קישור / דולר

Chainlink (LINK) פרץ מעל קו מגמת הירידה ב- 11 באוקטובר וכעת הוא מנסה להתעלות מעל ה- SMA ל -50 יום (11.53 $). אם השוורים יוכלו להחזיק את המחיר מעל $ 11.20, הוא ישבור את רצף השיאים התחתונים והתחתונים הנמוכים.

LINK / USD תרשים יומי. מקור: TradingView

LINK / USD תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

מהלך כזה יציע כי מגמת הירידה הסתיימה וצמד LINK / USD יכול להתחיל במגמת עלייה חדשה או להישאר טווח טווח למשך מספר ימים..

מעל ה- SMA ל -50 יום, הצמד עשוי לעלות ל -13.28 $, שם הדובים שוב עשויים להציע התנגדות נוקשה. עם זאת, אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל 13.28 $, זה יכול להתחיל במגמת עלייה חדשה.

בניגוד להנחה זו, אם הצמד יורד מהרמות הנוכחיות, יתכן כמה ימים של פעולות תחום טווח.

DOT / USD

פולקדות (DOT) מתקשה לעלות מעל $ 4.6112. זה מצביע על כך שהדובים עשויים לקצר בעצרות הקלה לרמת התנגדות זו.

תרשים DOT / USD יומי. מקור: TradingView

תרשים DOT / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

ה- EMA בן 20 הימים ($ 4.28) הוא שטוח ו- RSI נמצא ממש מעל נקודת האמצע, מה שמצביע על איזון בין היצע וביקוש..

יתרה זו תטה לטובת השוורים אם הם יכולים לדחוף ולקיים את המחיר מעל ההתנגדות התקורה ב -4.6112 דולר. מעל לרמה זו, הצמד DOT / USD יכול להתכנס ל -5.5899 דולר.

עם זאת, אם הצמד יורד מהרמות הנוכחיות ויעבור מתחת ל -4 דולר, הוא עשוי להישאר טווח טווח למשך מספר ימים.

ADA / USD

Cardano (ADA) עומד בפני התנגדות בצוואר של דפוס הראש והכתפיים ההפוך האפשרי, אך הדבר החיובי הוא שהשוררים לא אפשרו למחיר להישאר מתחת לתמיכה המיידית ב 0.104044 $..

תרשים יומי של ADA / USD. מקור: TradingView

תרשים יומי של ADA / USD. מָקוֹר: TradingView

הרוכשים ינסו שוב לדחוף את המחיר מעל המחשוף ואם הם יצליחו, זה ישלים את דפוס ההיפוך. היעד הראשון בהפוך הוא 0.128 $ ואם רמה זו מוגדלת, התחנה הבאה עשויה להיות 0.1445 $.

תצוגה שורית זו תבטל אם הצמד יורד מהרמות הנוכחיות ונשבר מתחת לממוצע הנע. מתחת לתמיכה זו, הצמד ADA / USD עשוי לרדת ל -0.99 דולר ואז ל -0.0855 דולר.

LTC / USD

Litecoin (LTC) פרץ מעל ה- SMA ל -50 יום (49.67 $) ב -12 באוקטובר, והשורים ינסו כעת לדחוף אותו מעל אזור ההתנגדות התקורה של 51 – 52.36 $. אם הם יצליחו לעשות זאת, האלטקוין יכול להתחיל במגמת עלייה חדשה.

תרשים יומי של LTC / USD. מקור: TradingView

תרשים יומי של LTC / USD. מָקוֹר: TradingView

העלייה ב- EMA בת 20 הימים ($ 47.65) וה- RSI מעל 62 מצביעים על כך שהשורים על העליונה. בתום זמן (UTC) מעל $ 52.36, הצמד LTC / USD עשוי להתכנס ל -64 $ ואז ל -68.9008 $..

במקום זאת, אם הצמד יורד מאזור ההתנגדות התקורה, יתכן כמה ימים של פעולת טווח. הסימן הראשון לחולשה יהיה פירוק וסגירה (זמן UTC) מתחת ל- EMA בן 20 הימים.

CRO / USD

מטבע Crypto.com (CRO) פרץ מעל קו ההתנגדות של דפוס המשולש היורד ב -10 באוקטובר והמהלך הזה ביטל את ההתקנה הדובית.

תרשים CRO / USD יומי. מקור: TradingView

תרשים CRO / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הדובים טרם השליכו את המגבת מכיוון שהם מנסים לעצור את עצרת ההקלה בסמ”א ל -50 יום (0.158 דולר).

אם השוורים לא יצליחו לדחוף את המחיר מעל ה- SMA ל -50 יום, הדובים יעשו ניסיון נוסף להטביע את זוג ה- CRO / USD מתחת ל -0.144743 דולר. אם הם יצליחו, הצמד יכול לרדת לתמיכה הבאה במחיר של 0.124129 דולר ואז ל -0.11 דולר.

לעומת זאת, אם השוורים יוכלו להעלות את המחיר מעל ה- SMA ל -50 יום, הוא עלול לפתוח את השערים למפגן ל 0.171541 $..

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map