ניתוח מחירים 10/14: BTC, ETH, XRP, BCH, BNB, LINK, DOT, ADA, LTC, BSV

תשואות אגרות החוב בכלכלות המפותחות ביותר ירדו מאוד מאז שהבנקים המרכזיים שיחררו שורה של צעדים כדי להתמודד עם המשבר הכלכלי שנגרם על ידי מגפת ה- COVID-19..

זה יכול להוות אתגר בפני המשקיעים המוסדיים הנשענים על חלוקת תיק 60/40 המסורתית בין מניות למכשירים קבועים. 

השבוע פרסמה Fidelity Digital Assets גם את דו”ח עבודת ההשקעות הביטקוין שלה, המפרט כיצד תיק עם הקצאת ביטקוין (BTC) הנמוך באחוז עד שלושה אחוזים יכול לנצח את ההקצאה המסורתית בסדרי זמן שונים..

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים. מָקוֹר: מטבע 360

הדו”ח מדגיש גם כיצד שווי השוק של ביטקוין יכול להמריא, גם אם הוא יצליח למשוך חלק קטן משוק ההשקעות האלטרנטיביות שמוערך כיום ב 13.4 טריליון דולר או בשוק האג”ח ששוויו מעל 50.3 טריליון דולר..

נכון להיום, כ 13 חברות ציבוריות הקצו השנה כמעט 6.8 מיליארד דולר בהשקעות ביטקוין, על פי נתוני Coin98 Analytics. למרות שהסכום הכולל שהשקיעו החברות הוא כ -3.2% בלבד משווי השוק הנוכחי של הביטקוין, הסימן המעודד הוא שההשקעות עלו באופן עקבי..

אם מגמה זו תימשך ומשקיעים בגודל מוסדי נוסף ייכנסו למרחב הקריפטו, מחיר הביטקוין עשוי לעלות במהירות. 

בואו ננתח את עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים כדי לגלות מה המגמה הדומיננטית בשווקים.

BTC / USD

ביטקוין (BTC) פרץ מעל ההתנגדות של 11,500 דולר והתגייס ל -11,719 דולר ב -12 באוקטובר, אך השוורים לא הצליחו לקיים את הפריצה. זה מראה כי הרמות הגבוהות יותר מושכות מכירות של הסוחרים לטווח הקצר.

BTC / USD תרשים יומי

BTC / USD תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

צמד ה- BTC / USD מתקן ביומיים האחרונים, אך הדבר החיובי הוא שהשורים הצליחו לשמור על הצמד מעל 11,178 $..

הממוצע הנע האקספוננציאלי המשתפל ל -20 יום (10,999 דולר) ומדד הכוח היחסי מעל 60 מצביע על כך ששור נמצא ביד העליונה. 

אם הקונים יוכלו לדחוף ולקיים את המחיר מעל 11,560, הצמד יכול לתפוס תאוצה ולחדש את מגמת העלייה שלו. היעד הראשון בהפוך הוא 12,048 $ ואם רמה זו מוגדלת, העלייה במעלה עשויה להגיע ל 12,460 $. 

השקפה שורית זו תבטל אם הצמד נחלש עוד יותר מהרמות הנוכחיות ונשבר מתחת ל- EMA בן 20 הימים. צעד כזה יציע שהמומנטום נחלש.

ETH / USD

הדובים מגנים על ההתנגדות של 395 $ לשמירה על טווח ההתחייבות של Ether (ETH) בין 395-308 $. עם זאת, ה- EMA העולה בהדרגה ל- 20 יום (363 $) וה- RSI בשטח החיובי מצביע על יתרון קל לשורים..

תרשים יומי של ETH / USD

תרשים יומי של ETH / USD. מָקוֹר: TradingView

אם השוורים יקנו את המטבלים לממוצעים הנעים, צמד ה- ETH / USD עשוי לעשות ניסיון נוסף לעלות מעל 395 $. אם הם יצליחו, הצמד יוכל לפתוח בעצרת שעשויה להגיע לשיאים האחרונים במחיר של $ 488.134.

בניגוד להנחה זו, אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת לממוצעים הנעים, הצמד עלול לרדת לקו המגמה העולה. אם הצמד יירד מהתמיכה זו, השוורים יעשו ניסיון נוסף להעלות את המחיר מעל 395 $.

לעומת זאת, אם המחיר יעבור מתחת לקו המגמה העלייה, הוא יכול לשמור על טווח הצמד של הזוג עוד כמה ימים.

XRP / USD

השוורים לא הצליחו לדחוף את ה- XRP מעל 0.26 $, ומכאן שתבנית הראש והכתפיים ההפוכה לא הושלמה. הממוצעים הנעים שיטחו וה- RSI ירד לנקודת האמצע, מה שמצביע על איזון בין היצע וביקוש. 

XRP / USD תרשים יומי

XRP / USD תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

אם הדובים ישקעו ויקיימו את המחיר מתחת לממוצעים הנעים, altcoin יוכל להתאחד עוד כמה ימים.

לעומת זאת, אם צמד ה- XRP / USD יתאושש מה- EMA בן 20 הימים ($ 0.248), השוורים יעשו ניסיון נוסף לדחוף את המחיר מעל ההתנגדות התקורה.. 

אם הם יצליחו לסגור (זמן UTC) את הזוג מעל 0.26 $, תבנית הראש והכתפיים ההפוכה תושלם. זה יכול להתחיל עצרת שיכולה לטפס עד 0.303746 דולר.

BCH / USD

כישלונם של הדובים להטביע את ביטקוין מזומנים (BCH) מתחת ל- EMA בן 20 הימים (234 דולר) ב- 12 באוקטובר הראה על חוסר לחץ מכירה ברמות נמוכות יותר. הסוחרים ראו בכך הזדמנות קנייה והעלו את המחיר מעל ההתנגדות התקורה ב 242 דולר ב -13 באוקטובר.

תרשים BCH / USD יומי

תרשים BCH / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים עומדים להשלים קרוסאובר שורי וה- RSI עלה מעל 68, מה שמרמז על כך שהפרים הם בשליטה. כעת הם ינסו לדחוף את צמד ה- BCH / USD ל -280 דולר ומעליו ל -300 דולר.

עם זאת, סביר להניח שהדובים לא יוותרו בקלות. הם יעשו ניסיון נוסף לגרור את המחיר בחזרה מתחת ל -224 דולר ול- EMA בן 20 הימים. אם הם יצליחו למשוך את זה, זה יציין כי הפריצה הנוכחית הייתה מלכודת שוורים. 

BNB / USD

מטבע בינאנס (BNB) זינק מעל ההתנגדות התקורה ב- 12 באוקטובר, אך השוורים לא יכלו לבנות על המומנטום וזה הביא להיווצרות דפוס פמוטים של דוג’י ב- 13 באוקטובר.. 

זה מצביע על כך שהאלטקוין לוקח הפסקה מכיוון שהשור והדובים אינם בטוחים לגבי המהלך הכיווני הבא.

תרשים יומי של BNB / USD

תרשים יומי של BNB / USD. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הממוצעים הנעים במעלה המדרון וה- RSI מעל 64 מצביעים על כך שהשור נמצא בפיקוד. אם הדובים לא מצליחים להטביע את המחיר מתחת ל 29.5646 $, השוורים ינסו שוב להעלות את המחיר ל 33.3888 $..

בניגוד להנחה זו, אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת ל- EMA ל -20 יום ($ 28.30), זה יציע כי המומנטום השורי נחלש ותיקון לממוצע הנע הפשוט של 50 יום ($ 26.07) עשוי להימצא על הקלפים.. 

קישור / דולר

הדובים גוברים התנגדות נוקשה ב- SMA ל 50 יום ($ 11.38) ביומיים האחרונים, אך הדבר החיובי הוא שהשור לא איפשר ל Chainlink (LINK) לרדת מתחת ל- EMA בן 20 הימים ($ 10.32).

LINK / USD תרשים יומי

LINK / USD תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

ה- EMA בן 20 הימים החל לעלות בהדרגה וה- RSI בשטח החיובי מעיד על כך ששור הוא בעל העליונה.

אם השוורים יעלו את המחיר מעל ה- SMA ל -50 יום, הצמד LINK / USD יכול להתכנס ל -13.28 $ ואם ההתנגדות הזו גם תוסר, העלייה יכולה להגיע ל -18 $..

לעומת זאת, אם הצמד יורד מהרמות הנוכחיות וצולל מתחת ל- EMA בן 20 הימים, זה יצביע על חולשה.

DOT / USD

פולקדות (DOT) נאחזה בימים האחרונים ב- EMA בן 20 הימים (4.25 דולר), אך הדובים מנסים כרגע לפתור את ההחלטיות הזו לחיסרון. ה- EMA השטוח בן 20 הימים ו- RSI בנקודת האמצע מצביע על איזון בין היצע וביקוש.

תרשים DOT / USD יומי

תרשים DOT / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, אם הדובים יכולים להטביע את המחיר מתחת ל -4 $, צמד ה- DOT / USD יכול לבחון מחדש את התמיכה הקריטית במחיר של 3.5321 $..

לעומת זאת, אם הצמד יירד ב -4 דולר, השוורים ייקחו מטרה נוספת להתנגדות התקורה ב -4.6112 דולר. אם הרוכשים יצליחו לעמוד במחיר מעל לרמה זו, יתכן עצרת של 5.5899 דולר.

ADA / USD 

Cardano (ADA) נתקל בארבע הימים האחרונים בהתנגדות בצוואר של דפוס הראש והכתפיים ההפוך האפשרי. כישלון הפריצה מעל המחשוף משך מכירה והדובים ינסו כעת להטביע את האלטקוין מתחת ל 0.104044 $.

תרשים יומי של ADA / USD

תרשים יומי של ADA / USD. מָקוֹר: TradingView

אם הצמד ADA / USD יורד מתחת ל- EMA בן 20 הימים (0.100 $), זה יאותת כי הדובים מתקצרים בעצרות. לאחר מכן הם ינסו להוריד את המחיר לכתף ימין ב 0.090 דולר. 

עם זאת, הממוצעים הנעים השלימו קרוסאובר שורי וה- RSI נמצא בשטח החיובי, מה שמרמז על כך ששור על העליונה. אם הצמד יירד מה- EMA בן 20 הימים, השוורים ינסו שוב לדחוף את המחיר מעל המחשוף.

אם הם יצליחו, זה ישלים את הגדרת המהפך ויתחיל מגמת עלייה חדשה שעשויה להגיע ל 0.128 $ ואז 0.1445 $.

LTC / USD

השוורים מגנים באגרסיביות על אזור ההתנגדות של $ 51– $ 52.36 אך הם לא הצליחו להטביע את ליטקוין (LTC) מתחת לתמיכה המיידית ב- EMA בן 20 הימים ($ 47.98).

תרשים יומי של LTC / USD

תרשים יומי של LTC / USD. מָקוֹר: TradingView

זה מצביע על כך שהשורים לא סוגרים את עמדותיהם במהירות. הממוצעים הנעים על סף מוצלב שורי וה- RSI בשטח החיובי מעידים גם על יתרון לשוורים..

איחוד הדוק ליד התנגדות נפתר בדרך כלל כלפי מעלה. במקרה זה, אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל אזור ההתנגדות, עלולה להתחיל מגמת עלייה חדשה שעשויה להגיע ל -64 דולר..

השקפה חיובית זו תבטל אם הדובים מטביעים את זוג ה- LTC / USD מתחת ל- EMA בן 20 הימים. 

BSV / USD

Bitcoin SV (BSV) נסחר רק מעל ה- EMA בן 20 הימים (166 דולר) ביומיים האחרונים כשהדובים מנסים לשבור את התמיכה ושוורים מנסים להגן עליו. האינדיקטורים אינם החלטיים ואינם נותנים יתרון ברור לא לפרים ולא לדובים.

תרשים יומי של BSV / USD

תרשים יומי של BSV / USD. מָקוֹר: TradingView

אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת ל- EMA של 20 הימים, ייתכן ירידה ל 155 $. פירוט של תמיכה זו עשוי לבחון מחדש את התמיכה הקריטית במחיר של 146.20 דולר.

אם צמד ה- BSV / USD חוזר ומתרחק מהרמות הנוכחיות ועולה מעל $ 180.63, הוא ישלים תבנית ראש וכתף הפוכה. מהלך כזה עלול להביא להתגייסות על יעד התבנית שלו בסך 218.29 דולר.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map