ניתוח מחירים 2/1: BTC, ETH, XRP, DOT, ADA, LINK, LTC, BCH, BNB, XLM

מנכ”ל טסלה, אילון מאסק, השמיע לאחרונה את תמיכתו בביטקוין (BTC) במהלך שיחה עם מועדון. מאסק אמר כי חבריו ניסו לעלות אליו על עגלת הביטקוין כבר בשנת 2013, אך האיש העשיר בעולם לא עשה את הצעד האחרון. מאסק הודה כי הוא “איחר למסיבה.”

מאסק אמר גם כי הביטקוין יכול להיות “על סף קבלה רחבה על ידי כספים קונבנציונליים." ההערות הללו של מייסד SpaceX חיוביות, אך הן לא הזיזו את השווקים מכיוון שהוא לא התחייב לרכוש ביטקוין כהשקעה אישית או לעתודות האוצר לחברותיו..

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים. מָקוֹר: מטבע 360

עם זאת, המשקיעים המוסדיים המשיכו ברכישותיהם בלי לחכות לתיקון עמוק יותר. מנכ”ל CoinCorner, דני סקוט, ציין כי לאחרונה ישות אחת משכה ביטקוין בשווי 500 מיליון דולר, אינדיקציה לרכישה מוסדית..

בעוד שנראה כי רוכשי ביטקוין מתכננים להחזיק בעמדותיהם, אי אפשר לומר את אותו הדבר לגבי תוכניות המשאבה והזריקה שמקודמות באלטקוינים נבחרים. ראשית, זה היה Dogecoin (DOGE) והיום מדובר בירידה של 50% ב- XRP מ -0.75 דולר שעשויה להשאיר כמה סוחרים מתחילים עם הפסדים עצומים..

התיקונים האלימים האלה צריכים להיות לקח לסוחרים ולהזכיר להם לנהוג באסטרטגיית מסחר מחושבת במקום להיסחף לרגשות ותאוות בצע..

בואו נבחן את התרשימים של מטבעות הקריפטו הראשונים בעשירייה הראשונה כדי לקבוע את המגמה ואת הדרך של הכי פחות התנגדות.

BTC / USD

הביטקוין חיבק את קו המגמה בירידה בשלושת הימים האחרונים, אך השוורים לא הצליחו לדחוף ולקיים את המחיר שמעליו. זה מראה שהדובים מגנים באגרסיביות על הרמות הגבוהות יותר.

תרשים BTC / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

הממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום (33,412 דולר) שיטח ומדד הכוח היחסי (RSI) נמצא קרוב לנקודת האמצע, דבר המצביע על איזון בין היצע וביקוש..

אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת לתמיכה של 31,900 $, צמד BTC / USD יכול לרדת לממוצע הנע הפשוט של 50 יום (30,920 $) ואז לתמיכה הקריטית ב 28,850 $. הפסקה מתחת לרמה זו תשלים דפוס משולש יורד דובי שיכול להתחיל תיקון עמוק יותר.

לעומת זאת, אם השוורים יכולים לדחוף ולקיים את המחיר מעל 35,000 $ הצמד עשוי להתאסף ל -38,520 $ ואז ל -40,000 $. השלב הבא במעלה העלייה יכול להתחיל לאחר שהשוררים יעלו את המחיר מעל השיא של כל הזמנים – 41,959.63 $.

ETH / USD

הדובים מגנים על התנגדות תקורה של 1,400 דולר בעוד השוורים קונים את המטבלים ל- EMA בן 20 הימים (1,258 דולר). זה מצביע על כך ש- Ether (ETH) תקוע בטווח המסחר המתחזק, שעשוי להתרחב בימים הקרובים.

תרשים יומי של ETH / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם הרזולוציה תקרה לחיסרון והדובים ישקעו במחיר מתחת לקו המגמה, המכירה עלולה להתעצם. זה עלול לגרום לירידה אפשרית ל- SMA ל -50 יום (1,005 $) ואז לתמיכה קריטית במחיר של 840.93 $..

נהפוך הוא, אם צמד ה- ETH / USD יגיע מהרמה הנוכחית ויעבור מעל אזור ההתנגדות של 1,400 $ ל -1,473.096 $, זה יציין את חידוש מגמת העלייה. הצמד יכול להתגייס ל -1,675 דולר.

בעוד שהממוצעים הנעים במורד מרמזים על יתרון לשוורים, ההבדל השלילי ב- RSI מעדיף את הדובים. מכיוון שהאינדיקטורים שולחים אותות מעורבים, עדיף להמתין עד שהמחיר ישלים פריצה לפני שתערוך הימור כיוון.

XRP / USD

XRP זינק היום לשיא תוך יום ב 0.755 דולר, אך הפתיל הארוך בפמוט של היום מראה כי סוחרים השתמשו ברמות הגבוהות כדי לסגור באגרסיביות את עמדותיהם הארוכות.

תרשים יומי של XRP / USDT. מָקוֹר: TradingView

הצמד XRP / USD צלל לתמיכה של 0.3885 $. אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת לרמה זו, המכירה עשויה להתעצם והזוג יכול לרדת לממוצעים הנעים ואז ל -0.245 דולר, ולהחזיר את כל הרווחים האחרונים..

הפסקה מתחת ל -0.245 דולר עשויה לגרום לנפילה ל -0.17351 דולר. מצד שני, אם השוורים יכולים להגן על התמיכה של 0.3885 $, הצמד עשוי לנסות שוב להתגייס ל -0.60 $..

DOT / USD

הריבאונד של פולקדות (DOT) ב -28 בינואר הסתכם ב -17.7522 דולר ב -29 בינואר. כישלונם של השוורים לדחוף את המחיר לראש הטווח של 14.7259 $ ל -19.40 $, מצביע על כך שהביקוש מתייבש ברמות גבוהות יותר..

תרשים DOT / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

ה- EMA בן 20 הימים (15.41 דולר) החל להשתטח וה- RSI צונח בהדרגה לעבר המרכז, מה שמצביע על איזון בין היצע וביקוש. אם המחיר יתאושש מהתמיכה של 14.7259 $, האיחוד עשוי להימשך עוד כמה ימים.

בניגוד להנחה זו, הפסקה מתחת לתמיכה של 14.7259 דולר תהיה הסימן הראשון לחולשה. זה יכול להוריד את צמד ה- DOT / USD לרמת פיבונאצ’י של 61.8% במחיר של 11.8383 $.

תצוגה שלילית זו תבטל אם השוורים יוכלו לדחוף את המחיר מעל לטווח 19.40 $. מהלך כזה יסמן את חידוש המגמה העליונה.

ADA / USD

קרדאנו (ADA) פרצה מעל קו מגמת הירידה ב- 30 בינואר, אך השוורים לא יכלו לדחוף את המחיר מעל ההתנגדות של 0.38 דולר, מה שמראה שהביקוש מתייבש ברמות גבוהות יותר..

תרשים ADA / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הסימן החיובי הוא כי השוורים לא אפשרו למחיר לרדת מתחת לקו התמיכה של הערוץ העולה. הרוכשים מנסים כעת להגן על ה- EMA בן 20 הימים (0.33 דולר).

ריבאונד חזק לעומת הרמות הנוכחיות יכול להגיע להתנגדות תקורה של 0.38 דולר. אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל לרמה זו, הצמד ADA / USD יכול לחדש את מגמת העלייה, כאשר מטרת היעד הבאה היא 0.48 $..

לעומת זאת, אם הדובים ימשכו את המחיר מתחת לקו התמיכה של הערוץ, הצמד עשוי לרדת ל -0.28 דולר ואז ל- SMA ל -50 יום (0.25 דולר).

קישור / דולר

Chainlink (LINK) לא הצליחה להחזיק מעמד מעל 24 $ בימים האחרונים, מה שמרמז על סוחרים לסגור את עמדותיהם הארוכות בעצרות.

LINK / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

ה- RSI יצר דפוס משולש יורד, שיסיים בהפסקה ויסגר מתחת ל -53. לפעמים, הדפוסים על האינדיקטורים מקרינים את המהלך הכיווני הקרוב במחיר..

אם הדובים יכולים להטביע את המחיר מתחת ל- EMA בן 20 הימים ($ 21.18), המכירה עשויה להתעצם ולשבור את התמיכה של $ 20.1111. אם זה יקרה, הצמד LINK / USD עשוי לרדת ל -17.7777 דולר ואז ל- SMA ל -50 יום (16.63 דולר).

תצוגה שלילית זו תבטל אם הצמד יירד מה- EMA בן 20 הימים או מהתמיכה של $ 20.1111 ויתקיים מעל קו מגמת הירידה. מהלך כזה ישפר את הסיכויים לחידוש מגמת העלייה.

LTC / USD

Litecoin (LTC) נתקל בימים האחרונים בהתנגדות נוקשה בקו המגמה. הפתיל הארוך על הפמוט של היום מרמז על מכירת כל עצרת הקלה.

תרשים יומי של LTC / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם השוורים לא מצליחים לדחוף את המחיר מעל קו המגמה במהלך הימים הקרובים, האפשרות לפריצה מתחת לתמיכה של 120 $ עולה. אם זה יקרה, הצמד LTC / USD ישלים דפוס ראש וכתפיים דובי, שמטרת היעד שלו היא 55 דולר.

עם זאת, ייתכן שלא תהיה נפילה ישרה מכיוון שהשורים ינסו לעצור את הירידה ב 100 $ ואז שוב ב 70 $..

תפיסה שלילית זו תישלל אם השוורים יוכלו לדחוף ולקיים את המחיר מעל קו המגמה. צעד כזה יציע כי לחץ המכירה עשוי להסתיים. בצד ההפוך, הפסקה מעל 150 $ תציע שהשורשים חוזרים.

BCH / USD

עצרת ההקלה בביטקוין מזומן (BCH) עומדת בפני התנגדות נוקשה ב- EMA בן 20 הימים (429 דולר), מה שמרמז על כך שהדובים מנסים להגן על רמה זו. אם המחיר יירד ויעבור מתחת לאזור התמיכה של $ 370 עד $ 353, altcoin עשוי לרדת ל -275 $.

תרשים BCH / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

ה- EMA המשתפל לאורך 20 יום ו- RSI ממש מתחת לנקודת האמצע מצביעים על כך שלדובים יש שוליים שוליים.

בניגוד להנחה זו, אם השוורים יוכלו לדחוף את המחיר מעל קו המגמה, צמד ה- BCH / USD עשוי להתכנס ל -465 דולר ואז ל -539 דולר. אם המחיר יירד מהתנגדות זו, הצמד עשוי להאריך את האיחוד שלו לעוד כמה ימים.

BNB / USD

מטבע בינאנס (BNB) זינק מעל לשיא הקודם של כל הזמנים במחיר של $ 47.2187 והגיע לשיא חדש במחיר של $ 50.60 היום. בכל פעם שמחיר מחלקת נכסים מגיע לשיא חדש בכל הזמנים, זה מראה כי השוורים בפיקוד.

תרשים יומי של BNB / USDT. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הפתיל הארוך על הפמוט של היום מציע הזמנת רווחים בסמוך להתנגדות הפסיכולוגית בסכום של 50 דולר. אם המחיר לא יעלה ויישאר מעל 50 $, הצמד BNB / USD יכול להתאחד בטווח הדוק למספר ימים..

פריצה וסגירה מעל 50 $ עשויה להתחיל את השלב הבא במעלה העלייה שעשוי להגיע ל 60 $. לעומת זאת, אם הדובים ישקעו במחיר הנמוך מ- $ 46, הצמד עלול לרדת לקו התמיכה של דפוס טריז ההרחבה העולה. הפסקה מתחת לתמיכה זו עשויה לסמן את תחילתו של תיקון עמוק יותר.

XLM / USD

השוורים והדובים נעולים בקרב על העליונות באזור 0.325 עד 0.35 דולר בשלושת הימים האחרונים. אמנם השוורים דחפו את Stellar (XLM) מעל 0.35 $ ב- 28, 30 בינואר, והיום, הם לא יכלו לקיים את הרמות הגבוהות יותר, מה שמראה כי סוחרים מזמינים רווחים בעצרות..

תרשים יומי של XLM / USDT. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, השוורים לא אפשרו למחיר לרדת מתחת ל- EMA בן 20 הימים (0.28 דולר), דבר המצביע על הצטברות ברמות נמוכות יותר. השוורים מנסים כרגע לדחוף ולקיים את המחיר מעל אזור ההתנגדות התקורה.

אם הם יצליחו, הצמד XLM / USD עשוי לעלות ל -0.409 דולר. פריצה וסגירה מעל התנגדות זו עשויה להתחיל את המסע לקראת 0.50 דולר. הממוצעים הנעים וה- RSI מעל 61 מצביעים על כך שהשורים על העליונה.

השקפה חיובית זו תבטל אם הדובים יטביעו את המחיר מתחת ל- EMA בן 20 הימים. מהלך כזה יכול להוריד את המחיר ל- SMA ל -50 יום (0.228 $).

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map