ניתוח מחירים 2/10: BTC, ETH, ADA, XRP, DOT, BNB, LTC, LINK, DOGE, BCH

שווי השוק של ביטקוין (BTC) הסתכם ב -9 בפברואר ב 889 מיליארד דולר, והדף את ה- BTC מעל ערך טסלה והרובל הרוסי, על פי נתוני AssetDash.

העצרת הנוכחית מוגבלת זמן רב יותר לביטקוין מכיוון שכמה וכמה אלטקוינים זינקו בימים האחרונים. זה מראה שעניין הקנייה הוא רחב והיום שווי השוק הכולל של הקריפטו התעלה 1.4 טריליון דולר.

בעוד שזרימת החדשות החיובית ועליית המחירים ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים עשויים ליצור את הרושם כי הפעלת השוורים לעולם לא תיפסק, הסוחרים צריכים להיזהר מכיוון שכל שלב שור הוא עדים לתיקונים תקופתיים.

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים. מָקוֹר: מטבע 360

דבר חשוב נוסף שיש לציין הוא שלכל שלב שור יש בדרך כלל מערך מנהיגים אחר. האלטקוינים שביצעו ביצועים טובים במיוחד בריצת השוורים הנוכחית עשויים שלא להוביל את הבא. לכן, על הסוחרים ללמוד את תיק העבודות שלהם ולסגור את העמדות שאולי אינן חזקות ביסודן אך יכולות היו לעלות רק בגלל סנטימנט חיובי..

קשה לתזמן את הצמרת כי רק בדיעבד אפשר לומר בשכנוע שנעשה צמרת. לכן, סוחרים עשויים לשקול לשמור על הפסדי הפסקה מתאימים על עמדותיהם כדי להגן על רווחי הנייר שלהם.

בואו נבחן את התרשימים של מטבעות הקריפטוגרפיים העשיריים הראשונים כדי לקבוע את חוזק המגמה ואת הרמות הקריטיות שיש להיזהר מהם.

BTC / USD

לאחר העצרת החדה ב -8 בפברואר, ביטקוין יצר דפוס פמוטים של דוג’י ב -9 בפברואר, מה שמרמז על כך שהשור והדובים לא הוחלט על המהלך הבא. ההחלטיות נפתרה היום לחיסרון, מה שמעיד על הזמנת רווחים על ידי סוחרים.

BTC / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

צמד BTC / USD עשוי כעת לרדת לרמת הפריצה במחיר של 41,959.63 $. אם המחיר יתאושש מהתמיכה הזו, זה יציע שהסנטימנט יישאר שורי והסוחרים לא מחכים לתיקון עמוק יותר לקנות..

אם השוורים יוכלו לדחוף את המחיר מעל 48,152.84 $, מגמת העלייה עשויה להתחדש, כאשר מטרת היעד הבאה היא 60,974.43 $..

בניגוד להנחה זו, אם הצמד נשבר ומתחזק מתחת ל -41,959.63 דולר, זה יציע לסוחרים להזמין רווחים בצורה אגרסיבית..

הפסקה מתחת לממוצעים הנעים תהיה הסימן הראשון לכך שההיצע עולה על הביקוש. הדובים יזכו ביד עליונה אם הצמד יירד מתחת ל 28,850 $.

ETH / USD

Ether (ETH) שיג היום שיא חדש בכל הזמנים, אך הפתיל הארוך על הפמוט מעיד על כך שסוחרים מזמינים רווחים ברמות גבוהות יותר. כישלונו של האלטקוין הגדול ביותר לתפוס תאוצה לאחר שפרץ מעל 1,757.338 $ מצביע על כך שהביקוש מתייבש ברמות גבוהות יותר.

תרשים יומי של ETH / USDT. מָקוֹר: TradingView

צמד ה- ETH / USD עשוי להיות עד לתיקון או איחוד קלים שיכולים להוריד את המחיר לממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום (1,514 $). זוהי תמיכה חשובה שיש להיזהר ממנה מכיוון שהשור לא איפשר למחיר להישאר מתחתיה בשבועות האחרונים.

אם המחיר יירד מה- EMA בן 20 הימים, זה יציע לסוחרים להמשיך לראות את המטבלים לרמה זו כהזדמנות קנייה. לאחר מכן השוורים ינסו לחדש את מגמת העלייה ולהעלות את המחיר ל -2,000 דולר.

השקפה חיובית זו תבטל אם הדובים שוקעים ויקיימו את המחיר הנמוך מ- EMA למשך 20 יום למשך יותר מיומיים. מהלך כזה יסמן כי סוחרים מזמינים רווחים בצורה אגרסיבית וזה יכול להוריד את המחיר לממוצע הנע הפשוט של 50 יום (1,194 $).

ADA / USD

קרדנו (ADA) עדה לעצרת אנכית שדחפה את המחיר היום ל 0.8871889 דולר. מהלך חזק זה של הימים האחרונים דחף את מדד הכוח היחסי (RSI) לעומק שטח קנוי יתר.

תרשים ADA / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

עצרות אנכיות לעיתים רחוקות הן בר קיימא, ואם המגמה העליונה תעמוד, כמה סוחרי מומנטום עשויים למהר ליציאה, וכתוצאה מכך ירידה חדה.

התמיכה הראשונה בחיסרון היא רמת פיבונאצ’י של 38.2% ב 0.6646150 $ ואז רמת 50% ב- 0.5958618 $.

אם המחיר יתאושש מהתמיכה, זה יציע כי השוורים ימשיכו לחפש הזדמנויות קנייה במטבלים. לאחר מכן הם ינסו לחדש את מגמת העלייה ולהעלות את המחיר לרמה הפסיכולוגית ב -1 דולר.

נהפוך הוא, אם הדובים ישקעו במחיר הנמוך מ- $ 0.5958618, התיקון עשוי להעמיק ל- EMA בן 20 הימים ($ 0.51).

XRP / USD

XRP היה פיגור במהלך הריצת השוורים הנוכחית בקריפטו, אך השוורים מנסים לתקן. הרוכשים מנסים כרגע לדחוף ולקיים את המחיר מעל $ 0.50. אם הם יצליחו לעשות זאת, סביר להניח שמגמת עלייה חדשה.

תרשים יומי של XRP / USDT. מָקוֹר: TradingView

העלייה ב- EMA בת 20 הימים (0.39 דולר) וה- RSI ממש מתחת לרמה שנקנתה יתר על המידה מצביעים על כך ששור על העליונה. מטרת היעד הראשונה בהפוך הוא 0.65 $ ואם רמה זו מוגדלת, מגמת העלייה עשויה להגיע ל -0.75 $..

בניגוד להנחה זו, אם השוורים לא יצליחו לעמוד במחיר העולה על $ 0.50, זה יצביע על כך שהסוחרים ממשיכים להאיר את עמדותיהם בעצרות. מהלך כזה יכול לשמור על טווח המחירים בין 0.3855 $ ל -0.50 $ למספר ימים.

DOT / USD

פולקדות (DOT) נותרה במגמת עלייה אך המומנטום נחלש. האלטקוין יצר דפוס פמוטים של דוג’י ב -9 בפברואר והכין אותו שוב היום, מה שמרמז על חוסר החלטיות בין השוורים והדובים.

תרשים DOT / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

אם אי הוודאות תיפתר לחיסרון והמחיר יימשך מתחת ל -22 $, צמד ה- DOT / USD עשוי לרדת לתמיכה של 19.40 $. זו רמה חשובה לפקוח עליה כי הפסקה מתחתיה עשויה להוריד את המחיר ל -14.7259 דולר.

מצד שני, אם המחיר יעלה מהרמה הנוכחית או 19.40 דולר, זה יציע לסוחרים להמשיך לקנות את המטבלים. אם השוורים יוכלו לחדש את מגמת העלייה, הצמד יכול להתכנס ל -30 דולר.

BNB / USD

מטבע Binance (BNB) נמצא במגמת עלייה חזקה. העצרת האנכית של הימים האחרונים דחפה את ה- RSI מעל 91, דבר המצביע על כך שהשווקים מתחממים יתר על המידה בטווח הקצר. עצרות כאלו שמתריסות כבדות הן לעתים נדירות בר קיימא ותיקון יכול להיות מעבר לפינה.

תרשים יומי של BNB / USDT. מָקוֹר: TradingView

הפתיל הארוך על הפמוט של היום מרמז על סוחרים להזמין רווחים לאחר המהלך האחרון. התמיכה הראשונה בחיסרון היא 38.2% פיבונאצ’י ברמה של 105.7886 $ ואז 50% retracement ב 92.6259 $.

אם המחיר יתאושש מהתמיכה, זה יציע לסוחרים להמשיך לקנות מטבלים. לאחר מכן הקונים ינסו לחדש את מגמת העלייה. מצד שני, אם המחיר יירד מ- 92.6259 $, צמד ה- BNB / USD עשוי לרדת לרמה של 61.8% בשיעור של 79.4632 $..

LTC / USD

ליטקוין (LTC) פרץ היום מעל ההתנגדות התקורה של 185.5821 דולר, אך השוורים מתקשים לקיים את הפריצה. זה מצביע על כך שהדובים מוכרים ברמות גבוהות יותר ומנסים ללכוד את השוורים התוקפניים.

תרשים יומי של LTC / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם צמד ה- LTC / USD לא יצליח להימשך מעל 185.5821 $, הסוחרים לטווח הקצר עשויים להזמין רווחים וזה יכול להוריד את המחיר לממוצעים הנעים..

אם המחיר יקפיץ את הממוצעים הנעים, השוורים ינסו שוב להניע ולקיים את המחיר מעל 185.5821 $. אם הם יצליחו, הצמד עשוי להתגייס ל -200 דולר ואז ל -250 דולר.

לעומת זאת, אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת לממוצעים הנעים, ניתן לרדת ל -120 דולר. ריבאונד בהשוואה לרמה זו יכול לשמור על טווח הצמד של הזוג למשך מספר ימים. הפסקה מתחת לתמיכה זו עשויה להטות את היתרון לטובת הדובים.

קישור / דולר

Chainlink (LINK) עלה לשיא חדש בכל הזמנים ב -9 בפברואר והמהלך מעלה התרחש היום, אך השוורים אינם מסוגלים לשמור על המומנטום. זה יכול היה לגרום לכמה סוחרים לטווח קצר להזמין רווחים.

LINK / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הזנב הארוך על הפמוט של היום מראה שהשוררים לא ויתרו וקונים במטבלים.

אם המחיר יעלה מהרמות הנוכחיות ויעבור מעל $ 28.6412, הצמד LINK / USD עשוי להתכנס ל -30 דולר ואז ל -33 דולר..

נהפוך הוא, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת ל- EMA ל -20 יום ($ 23.85), הצמד עשוי לרדת ל -20.1111 $..

DOGE / USD

התנודתיות של Dogecoin (DOGE) פחתה והביאה לדפוסי פמוטים רצופים ביום בשלושת הימים האחרונים. זה מצביע על כך שהשור והדובים לא נוקטים הימורי כיוון גדולים.

תרשים DOGE / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

אם אי-הוודאות תיפתר לעלייה והשוררים ידחפו את המחיר מעל התנגדות התקורה של 0.0875 $, מגמת העלייה יכולה לחדש, כאשר מטרת היעד הבאה היא 0.102412 $ ואז 0.13 $..

בניגוד להנחה זו, אם המחיר יורד מתחת ל -0.6625 דולר, צמד ה- DOGE / USD יכול להתחיל בתיקון עמוק יותר שעשוי להגיע ל- EMA בן 20 הימים (0.44 $).

BCH / USD

Bitcoin Cash (BCH) נדחה מהתנגדות התקורה היום ויצר דפוס פמוט בולע דובי. כעת הדובים ינסו להטביע את האלטקוין לממוצעים הנעים.

תרשים BCH / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

ריבאונד חזק ביחס לממוצעים הנעים יעיד על כך שהשור קונה במטבלים. לאחר מכן הם ינסו לדחוף ולקיים את המחיר מעל $ 539. אם הם יצליחו, אפשרי ראלי ל -631.71 דולר.

נהפוך הוא, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת לממוצעים הנעים, הצמד BCH / USD עשוי לרדת ל -370 $. הקפצה חזקה על תמיכה קריטית זו עשויה לשמור על טווח הצמד בין 539 $ ל -370 $ למשך מספר ימים.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map