ניתוח מחירים 2/12: BTC, ETH, ADA, XRP, DOT, BNB, LTC, LINK, XLM, BCH

נראה כי הרגולטורים הפיננסיים ברחבי העולם מתחממים סוף סוף לרעיון כי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לסחור בד בבד עם שוקי המניות וגם בקרנות הנסחרות בבורסה (ETF). ב -11 בפברואר אישרה נציבות ניירות ערך באונטריו בקנדה את הצעת תעודת סל ביטקוין על ידי Accelerate Financial, המסמנת את האישור הראשון של תעודת סל ביטקוין (BTC) בצפון אמריקה..

נציבות ניירות ערך והשקעות אוסטרלית ריככה את עמדתה כלפי תעודת סל ביטקוין. נציבת ASIC, קתי שריון, אמרה כי תעודת סל של ביטקוין עשויה לקבל אור ירוק אם בשוק המסוים יש כללים מתאימים.

אישור תעודות סל של ביטקוין על ידי כמה מדינות יפעיל לחץ על הרגולטורים בארה”ב לבחון הצעות עתידיות לטובה.

ביצועי שוק קריפטוגרפיים יומיים. מָקוֹר: מטבע 360

הביטקוין זינק היום מעל שווי שוק של 900 מיליארד דולר והביא אותו למרחק מדהים מהנתון של 1 טריליון דולר.

הפופולריות ההולכת וגוברת של שוק נגזרות הקריפטו מהווה יתרון נוסף מכיוון שהוא מראה כי סוג הנכסים הבשיל. גם בשווקים מדור קודם, נגזרים הם אחד ממרכיבי המפתח המשמשים לגילוי מחיר של נכס.

בואו ננתח את התרשימים של 10 המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים בכדי לקבוע את המגמה ולאתר את הרמות הקריטיות שעשויות לסמן שינוי במגמה.

BTC / USD

במהלך מגמות עלייה חזקות, נסיגות נמשכות בדרך כלל רק למשך יום עד שלושה ימים מכיוון שהשור קונה כל טבילה מינורית מכיוון שהם מצפים לרמות גבוהות יותר בעתיד. הדבר נראה בביטקוין כשהמחיר חזר בחדות ב -11 בפברואר.

תרשים BTC / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

הרמה הפסיכולוגית של 50,000 $ עשויה לשמש כהתנגדות, אך אם השוורים יוכלו להעלות את המחיר שמעליו, צמד ה- BTC / USD יכול להתגייס ל -60,974.43 $..

עם זאת, כישלונם של הזוג לתפוס תאוצה לאחר שיא שיא כל הזמנים ב -11 בפברואר והיום מראה על היסוס לקנות ברמות גבוהות יותר. אם השוורים לא יחדשו את מהלך העלייה בימים הקרובים, סוחרים לטווח הקצר עשויים להזמין רווחים.

לאחר מכן הצמד יכול לרדת ל -41,959.63 $ ולממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום (39,895 $). זהו אזור קריטי לפקוח עליו כי הפסקה מתחתיו תסמן שהמומנטום נחלש.

הדובים יחזרו למשחק אם הצמד יחליק מתחת לממוצע הנע של 50 יום (35,180 $).

ETH / USD

Ether (ETH) מנסה בימים אלה לצאת מהטווח הצמוד של 1,680.173 $ ל 1835.554 $ בו הייתה תקועה בימים האחרונים. פריצה תצביע על כך שהשוררים הכריעו את הדובים.

תרשים יומי של ETH / USDT. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים העולים ומדד הכוח היחסי (RSI), ממש מתחת לרמת הקנייה המוגזמת, מעיד על כך שהדרך של הכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה. אם השוורים יכולים להחזיק את המחיר מעל $ 1,835.554, הצמד ETH / USD יכול לעלות לקו ההתנגדות של הערוץ העולה..

פריצת הערוץ תצביע על עלייה במומנטום. יש התנגדות פסיכולוגית בסך 2,000 דולר, אך אם השוורים יוכלו לדחוף את המחיר שמעליו, הצמד עשוי לעלות עד 2,500 דולר..

בניגוד להנחה זו, אם המחיר יורד מתחת ל -1,680.173 $, הצמד עשוי לטבול ל- EMA בן 20 הימים (1,568 $) ואז לקו התמיכה של הערוץ. זוהי תמיכה חשובה שיש להיזהר מכיוון שאם היא תיסדק, הזוג עשוי לאותת על שינוי מגמה.

ADA / USD

קרדנו (ADA) עדה כעת לתיקון קל במגמת עלייה חזקה. החיסרון הרדוד מראה כי סוחרים אינם מזמינים רווחים בחיפזון מכיוון שהם מצפים שהמגמה העליונה תחודש.

תרשים ADA / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים במורד וה- RSI מעל 87 מצביעים על כך שהמגמה תישאר בהחלט לטובת השוורים. התמיכה הראשונה בחיסרון היא רמת פיבונאצ’י של 38.2% במחיר של 0.7230669 דולר.

אם המחיר יתאושש מהתמיכה הזו, השוורים ינסו שוב לחדש את מגמת העלייה. פריצה וסגירה מעל 0.9817712 $ עשויה לדחוף את המחיר 1.25 $ ואז ל -1.50 $.

בניגוד להנחה זו, אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות ויעבור מתחת ל- EMA בן 20 הימים ($ 0.593), הצמד ADA / USD עשוי לאותת על שינוי מגמה אפשרי.

XRP / USD

XRP התגייס לסגור מעל התנגדות התקורה של 0.50 דולר ב -11 בפברואר והאלטקוין עקב אחריו עם מהלך מעלה נוסף היום. ה- EMA בן 20 הימים המשופע ($ 0.425) וה- RSI באזור הקנייה יתר על המידה מצביעים על כך שלשור יש על העליונה..

תרשים יומי של XRP / USDT. מָקוֹר: TradingView

כעת השוורים ינסו לדחוף את המחיר ל -0.65 דולר ואז ל -0.78068 דולר. הדובים עשויים לעלות בהתנגדות נוקשה במחיר של 0.78068 $, אך אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל ההתנגדות התקורה, צמד ה- XRP / USD עשוי לתפוס תאוצה ולהתכנס ל -1 $..

תצוגה שורית זו תבטל אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות או ההתנגדות התקורה ויורד מתחת ל 0.50 $. מהלך כזה יציע לסוחרים לזרוק את עמדותיהם בעצרות.

DOT / USD

פולקדות (DOT) נמצאת במגמת עלייה חזקה. המחיר הגיע כרגע לקו ההתנגדות של הערוץ העולה בו הדובים עשויים לעלות בהתנגדות נוקשה. בעבר, כשהמחיר הגיע לקו ההתנגדות של הערוץ, האלטקוין נכנס לתיקון מינורי וירד לקו התמיכה של הערוץ.

תרשים DOT / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, אם השוורים יוכלו לדחוף ולקיים את המחיר מעל הערוץ, המומנטום עשוי להתגבר. היעד הראשון בהפוך הוא 33 $ ואז 40 $. הממוצעים הנעים וה- RSI באזור קניית היתר מצביעים על כך שיש לשוורים על העליונה.

תצוגה שורית זו תבטל אם הצמד DOT / USD יפנה למטה וייחתר מתחת לקו התמיכה של הערוץ. מהלך כזה יציין את תחילתו של תיקון עמוק יותר.

BNB / USD

מטבע בינאנס (BNB) היה עד להזמנת רווחים ב -10 בפברואר, אך התיקון היה קצר מועד מכיוון שהדובים לא יכלו אפילו להוריד את המחיר לרמה של פיבונאצ’י של 38.2% במחיר של 105.7886 דולר. תיקון רדוד לאחר עצרת חדה הוא סימן חיובי שכן הוא מעיד על כך שסוחרים לא ממהרים לסגור את עמדתם.

תרשים יומי של BNB / USDT. מָקוֹר: TradingView

כעת השוורים מנסים לחדש את מגמת העלייה על ידי דחיפת המחיר מעל ההתנגדות התקורה של 148.40 דולר. אם הם יצליחו, הצמד BNB / USD יכול להתחיל את דרכו לקראת 200 דולר.

עם זאת, ה- RSI כבר מעל 88 רמות, מה שמרמז על העצרת יתר. כל עלייה מעל $ 148.40 עשויה לדחוף את ה- RSI עמוק יותר לאזור שנקנה יתר על המידה, ולהגדיל את הסיכון להתמוססות שאחריו עשויה להיות היפוך חד..

נהפוך הוא, אם המחיר יורד מ -148.40 דולר, הצמד עשוי להישאר טווח טווח או להזין תיקון משמעותי..

LTC / USD

Litecoin (LTC) יצר דפוס פמוטים של דוג’י ב -10 וב -11 בפברואר, שהראה חוסר החלטיות בין השוורים והדובים. אם השוורים יכולים לדחוף ולקיים את המחיר מעל $ 185.5821, אפשרי להתכנס ל- 200 $.

תרשים יומי של LTC / USDT. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים בהדרגה וה- RSI בסמוך לאזור שנרכש יתר על המידה מצביעים על הדרך שהכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה..

בניגוד להנחה זו, אם המחיר שוב לא יעמוד מעל 185.5821 $, זה יציע שהביקוש יתייבש ברמות גבוהות יותר. הצמד LTC / USD עשוי לרדת ל- EMA בן 20 הימים ($ 158).

אם המחיר יתאושש מהתמיכה הזו, זה יצביע על כך ששוורים קונים את המטבלים. לאחר מכן הם ינסו שוב להעלות את המחיר מעל ההתנגדות התקורה ולהתחדש במגמת העלייה.

מצד שני, אם המחיר יורד ונשבר מתחת לממוצעים הנעים, אפשרי ירידה ל -120 דולר.

קישור / דולר

לאחר שהחזיקה מעל 25.7824 $ בשלושת הימים האחרונים, Chainlink (LINK) חידשה את מגמת העלייה שלה היום. המחיר הגיע כיום לקו ההתנגדות של דפוס הטריז העולה, שעשוי למשוך מכירות מהדובים.

LINK / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

אבל אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל דפוס הטריז העולה, הצמד LINK / USD יכול לתפוס תאוצה ולהתכנס ל -33 דולר ואז ל -36 דולר..

נהפוך הוא, אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות, הצמד עשוי לרדת לתמיכה של 25.7824 דולר. הפסקה מתחת לקו התמיכה של הטריז תשלים את ההתקנה הדובית ותפתח את הדלתות לנפילה ל -20.1111 דולר.

XLM / USD

כוכבי הלומן (XLM) נמצאים במגמת עלייה. הממוצעים הנעים וה- RSI באזור קניית היתר מצביעים על כך שהשורשים על העליונה. עם זאת, האלטקוין עלול להתמודד עם התנגדות ברמה הפסיכולוגית של $ 0.50.

תרשים יומי של XLM / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם המחיר יורד מהתנגדות תקורה, צמד ה- XLM / USD עשוי לרדת ל -0.409 דולר ואז ל- EMA של 20 יום (0.36 דולר). הקפצה חזקה על תמיכה זו תציע הצטברות ברמות נמוכות יותר.

לאחר מכן השוורים ינסו שוב לחדש את מגמת העלייה על ידי דחיפת המחיר מעל $ 0.50. אם הם יצליחו, מגמת העלייה עלולה לתפוס תאוצה ולהגיע ל 0.58 $. לעומת זאת, הפסקה מתחת ל -0.35 דולר עשויה להציע תיקון עמוק יותר ל- SMA ל -50 יום (0.27 דולר).

BCH / USD

השוורים מנסים לקיים ביטקוין מזומן (BCH) מעל התנגדות תקורה של 539 דולר. אם הם יצליחו, altkoin יכול להתגייס ל -631,71 דולר ואם רמה זו תוקטן, העלייה במעלה עשויה להגיע ל -745 דולר..

תרשים BCH / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים במורד וה- RSI מעל 65 מצביעים על כך שהדרך הכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה.

בניגוד להנחה זו, אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות, זה יציע שהדובים מגנים באגרסיביות על 539 דולר. הפסקה מתחת לממוצעים הנעים עשויה להשאיר את המחיר תקוע בטווח של 539-370 דולר למשך מספר ימים נוספים.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map