ניתוח מחירים 2/17: BTC, ETH, DOT, ADA, XRP, BNB, LTC, BCH, LINK, XLM

ביטקוין (BTC) צובר בהדרגה זהב, חנות הערך המסורתית. הנתונים מראים כי אונקיית זהב יכולה לקנות 0.0352 ביטקוין רק החל מה- 17 בפברואר, הסכום הנמוך ביותר של BTC אי פעם. זה מראה שביטקוין מתגמל את המשקיעים שלו הרבה יותר מזהב.

הביטקוין השיג ביצועים גדולים יותר מזהב בטווחי זמן שונים. גם אם מתחשבים בנתונים החד שנתיים האחרונים, התשואה המותאמת לסיכון של ביטקוין היא 270%, ואילו הזהב הוא 24% בלבד נכון ל -28 בדצמבר 2020..

התוצאה עוד מוטה לטובת הביטקוין אם משווים מסגרות זמן ארוכות יותר של ארבע שנים או שמונה שנים.

בשנים האחרונות ביטקוין הבשיל כמחלקת נכסים. במהלך הפעלת השור הקודמת בשנת 2017, התנודתיות של 60 יום בביטקוין עמדה על 32%. אך בשלב השור הנוכחי, ביטקוין רשם תנודתיות נמוכה יותר ועמדה על 14.25%. אנליסטים מאמינים שככל שהאימוץ המוסדי יגדל, התנודתיות עלולה לרדת עוד יותר.

ואין סימנים להאטה במספר המוסדות שמגלים עניין בביטקוין. מייסד שותף באליפטיק, טום רובינסון, אמר ל”טלגרף “כי מוסדות פיננסיים רבים בארצות הברית” שוקלים ברצינות להשיק שירות קריפטוגרפי כלשהו. “

אם האימוץ המוסדי ימשיך לצמוח, הסנטימנט עשוי להישאר חיובי. בואו ננתח את התרשימים של עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בכדי לאתר את הרמות מעלה שעלולות לשמש כהתנגדות משמעותית.

BTC / USD

הרמה הפסיכולוגית שעמדה על 50,000 $ ראתה התנגדות מינורית בלבד לביטקוין, מה שמראה כי השוורים הם בפיקוד מוחלט ולא ממהרים להזמין רווחים, מכיוון שהם צופים להמשיך בריצת השוורים.

BTC / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

שיא חדש בכל הזמנים מעל 51,000 $ הוא סימן לחוזק. ממוצע נע אקספוננציאלי בעלייה של 20 יום ($ 43,451) ומדד הכוח היחסי (RSI) באזור קניית היתר מצביע על כך ששוורים הם בשליטה..

אם השוורים יוכלו להחזיק את המחיר מעל 50,000 $ למשך שלושה ימים, הצמד BTC / USD יכול להתכנס ל -60,974.43 $, שם הדובים עשויים להיכנס..

בצד החיסרון, התמיכה הראשונה היא ה- EMA בן 20 הימים, ואם הדובים יכולים להטביע את המחיר שמתחתיו, הירידה עשויה להתרחב לממוצע הנע הפשוט ל -50 יום (37,415 דולר). זו רמה שחשוב לצפות בה כי הפסקה מתחתיו תציע מעבר מומנטום לדובים.

ETH / USD

Ether (ETH) מוגדר כרגע בין 1,658.572 $ ל -1,869.473 $. הזנב הארוך בפמוט מ -15 בפברואר מראה שהשורים קונים בכל מטבל מינורי. כעת ינסו הקונים להעלות את המחיר מעל 1,869.473 דולר.

תרשים יומי של ETH / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם הם יצליחו, צמד ה- ETH / USD יכול להתחיל את השלב הבא במגמת העלייה, שמטרת היעד היא 2,000 דולר. זו התנגדות חשובה, אך אם השוורים יוכלו להעלות את המחיר מעל הערוץ, המומנטום יכול להאיץ. מטרת היעד הבאה במהפך היא 2,515 דולר.

בניגוד להנחה זו, אם המחיר לא יעלה מעל 1,869.473 $, הצמד עשוי להתאחד בטווח למשך מספר ימים נוספים. הפסקה מתחת ל- EMA בן 20 הימים (1,658 $) תהיה הסימן הראשון לחולשה, ושינוי מגמה יאותת אם הדובים יטביעו את המחיר מתחת לקו התמיכה של הערוץ.

DOT / USD

ה- DOT של פולקדות עלה לשיא חדש בכל הזמנים ב -16 בפברואר והמשיך אחריו בשיא חדש נוסף ביום רביעי, מה שמראה כי השוורים בפיקוד מוחלט. עם זאת, הדובים מגנים על קו ההתנגדות של הערוץ.

תרשים DOT / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל הערוץ העולה, המומנטום יכול להתגבר וצמד ה- DOT / USD יכול להתגייס ל -42 דולר. מצד שני, גם אם המחיר יימשך במחציתו העליונה של הערוץ, מגמת העלייה עשויה להימשך בהדרגה.

הסימן הראשון להחלשת המומנטום יהיה הפסקה מתחת לנקודת האמצע של הערוץ. אם זה קורה, הצמד עשוי לרדת לקו התמיכה של הערוץ. זוהי רמת תמיכה חשובה מכיוון שפריצה מתחתיה עשויה להצביע על שינוי מגמה.

ADA / USD

לאחר הריבאונד החריף מהשפל ב -15 בפברואר, ה- ADA של קרדנו יצר דפוס פמוטים פנימי ביום 16 בפברואר ודפוס פמוטים של דוג’י כיום, שמראה איזון בין היצע וביקוש.

תרשים ADA / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

כעת השוורים ינסו לדחוף את המחיר ל -0.9817712 דולר. סביר להניח שרמה זו תפעל כהתנגדות נוקשה, אך אם השוורים יוכלו להעלות את המחיר שמעליו, הצמד ADA / USD עשוי להתכנס ל -1.25 דולר ואז ל -1.50 דולר..

מצד שני, אם המחיר יורד מהרמה הנוכחית או מהתנגדות התקורה, הצמד עשוי לרדת ל -0.687 דולר. הקפצה מעל רמה זו יכולה לשמור על טווח המחירים בין 0.687 $ ל 0.981 $.

XRP / USD

מחיר ה- XRP ניסה להקפיץ 0.50 דולר ב -14 וב -15 בפברואר, כפי שנראה מהזנבות הארוכים על הפמוט, אך השוורים לא הצליחו לקיים את הריבאונד. זה מצביע על כך שהביקוש מתייבש ברמות גבוהות יותר.

תרשים יומי של XRP / USDT. מָקוֹר: TradingView

הכישלון להשיג ריבאונד חזק ברמה קריטית מרמז על המומנטום שנחלש. צמד ה- XRP / USD יכול כעת להתאחד בין $ 0.50 ל- $ 0.65 למספר ימים. פריצה של 0.65 דולר עשויה לדחוף את המחיר ל -0.78068 דולר.

בניגוד להנחה זו, אם המחיר יירד ויעבור מתחת ל- EMA בן 20 הימים ($ 0.48), הצמד עשוי לרדת ל- SMA ל -50 יום ($ 0.35).

BNB / USD

מטבע בינאנס (BNB) פרץ מהטווח של 117.7289–141.32 דולר שהיה תקוע בו בימים האחרונים. המומנטום הצטבר היום, והקונים העלו את המחיר בקלות מעל לשיא הזמנים של 148.40 דולר.

תרשים יומי של BNB / USDT. מָקוֹר: TradingView

פריצה לשיא חדש בכל הזמנים לאחר תיקון רדוד מראה כי סוחרים קונים בכל טבילה קטנה ולא מחכים לתיקון עמוק יותר להיכנס. צמד ה- BNB / USD יכול כעת להתכנס ל -200 $..

עם זאת, סוחרים צריכים לפקוח עין על ה- RSI, מכיוון שהיא נסחרת ברמות הקנייה העמוקה בימים האחרונים. זה מצביע על כך שהזוג נותר פגיע לתיקון או איחוד נוסף.

הסימן הראשון לחולשה יהיה הפסקה מתחת ל -141.32 $, והמגמה עשויה להעדיף את הדובים אם 117.7289 $ יתמכו בסדקים..

LTC / USD

ליטקוין (LTC) השלימה בדיקה חוזרת מוצלחת של רמת 185.5821 $ ב -15 בפברואר, והשורים מנסים כעת לחדש את מגמת העלייה על ידי דחיפה ומחירה של מחיר מעל 230.5305 $. אם הם יצליחו לעשות זאת, האלטקוין יכול להתגייס ל- 256 דולר ואז 272 דולר.

תרשים יומי של LTC / USDT. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI באזור קניית היתר מצביעים על כך ששוורים בפיקוד. עם זאת, אם הדובים מגנים על ההתנגדות התקורה, צמד ה- LTC / USD עשוי להתאגד בין $ 185 ל- $ 230 למשך מספר ימים.

תצוגה חיובית זו תבטל אם הצמד יסרב ויעבור מתחת ל 185.5821 $. מהלך כזה יציע שההיצע יעלה על הביקוש. התמיכה הבאה בחיסרון היא SMA ל -50 יום (156 $).

BCH / USD

Bitcoin Cash (BCH) יצר דפוס פמוטים ארוך של דוג’י ב -15 בפברואר ודפוס פמוטים ביום הפנימי ב -16 בפברואר. שתי התצורות הללו מעידות על חוסר החלטיות בקרב הסוחרים לגבי המסלול הכיווני הבא..

תרשים BCH / USD יומי. מָקוֹר: TradingView

אם אי-הוודאות תיפתר לעלייה והשורשים יביאו את המחיר מעל אזור ההתנגדות התקורה של $ 745.39- $ 773.32, הצמד BCH / USD יכול לחדש את מגמת העלייה ולהתכנס ל -900 $. הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI בשטח שנרכש יתר על המידה מצביעים על כך שהדרך של הכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה.

לעומת זאת, אם המחיר יירד ויחלוף מתחת ל -670 דולר, התחנה הבאה עשויה להיות רמת הפריצה במחיר של 631.71 דולר. אם גם תמיכה זו תיסדק, הירידה עשויה להימשך ל- EMA בן 20 הימים (563 $).

קישור / דולר

ה- LINK של Chainlink התאושש בצורה חדה מהנמוכים תוך היום ב -15 בפברואר, אך השוורים לא יכלו לבנות על הכוח ולדחוף את המחיר מעל קו ההתנגדות של הערוץ העולה. זה משך הזמנת רווחים מסוחרים לטווח הקצר, וזה הוריד את המחיר עד אמצע הערוץ.

LINK / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

הזנב הארוך על הפמוט של היום מראה שהשור קונים במטבלים. אם הם יוכלו לקיים את ההתאוששות, המחיר עשוי לעלות שוב לקו ההתנגדות של הערוץ. הפסקה מעל הערוץ עשויה להתחיל את המסע לעבר יעד היעד הבא במחיר של 44 דולר.

נהפוך הוא, אם המחיר יירד שוב מקו ההתנגדות, הצמד LINK / USD עשוי להמשיך במסעו בתוך הערוץ. תקלה וסגירה מתחת לערוץ תטה את היתרון לטובת הדובים.

XLM / USD

לומן הכוכבים (XLM) יצר גם דפוס פמוטים ביום הפנימי ב -16 בפברואר, שמראה על חוסר החלטיות בין השוורים והדובים. השוורים מנסים כעת לדחוף את המחיר מעל 0.517 $.

תרשים יומי של XLM / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם הם יצליחו, זה יציע שהביקוש יעלה על ההיצע, וזה יכול לגרום לבדיקה מחודשת של 0.600681 דולר. פריצה של התנגדות זו תעיד על חידוש מגמת העלייה. הממוצעים הנעים וה- RSI בסמוך לאזור קניית היתר מצביעים על כך ששור על העליונה.

בניגוד להנחה זו, אם המחיר יורד מהרמה הנוכחית ויחלוף מתחת ל -0.409 דולר, זה יציע חולשה ויפתח את הדלתות לירידה אפשרית ל -0.35 דולר ואז ל- SMA ל -50 יום (0.31 דולר).

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map