ניתוח מחירים 23/08: BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB, EOS, BSV, XMR, XLM

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

אף על פי שמשקיעים מוסדיים הם אנשי מקצוע עם ניסיון של שנים בחגורתם, הם איטיו לזהות ולאמץ מטבעות קריפטוגרפיים, וזה המגמה החדשה בעידן הדיגיטלי. לעומת זאת, סוחרים קמעונאיים שנחשבים לחובבנים מיהרו לאמץ מטבעות קריפטוגרפיים ונהנו מכך מאוד, על פי טיילר וינקלבוס. אחיו התאום, קמרון ווינקלבוס, אמר כי הביטקוין דומה לזהוב וזה ישמש מאגר ערך בעידן הדיגיטלי הזה. סוחרים שלא משקיעים כעת יחמיצו את העתיד הזה.

עם זאת, לפיטר שיף יש דעה שונה. במהלך דיון שהתקיים לאחרונה הוא הצהיר שבסופו של דבר הזהב יגיע ל -5,000 דולר, אך הביטקוין לעולם לא יגיע ל -50,000 דולר. זה מראה שמשקיעים קלאסיים רבים עדיין לא מבינים את הערך האמיתי של סוג הנכסים המתהווה.

האם על סוחרים להישאר זהירים או להשתמש במטבול הנוכחי כדי לקנות? אמנם בדרך כלל היינו שמרניים בניתוח שלנו, אבל נשפר מעט את הגישה שלנו ונתחיל להציע אפילו עסקאות קצרות טווח, שיכולות להיחשב על ידי סוחרים אגרסיביים. אלה יהיו עם מטרות יעד קטנות ויהיו מסוכנים מהרגיל. מכאן שמשקיעים לטווח הארוך או הבינוני עם תיאבון הסיכון הנמוך צריכים להתרחק מאלה.

BTC / USD

ביטקוין (BTC) יצר בשבועות האחרונים סדרה של שפל גבוה יותר, וזה סימן חיובי. זה מראה ששוורים לא מחכים שהמחיר ייפול לתמיכות חזקות לקנות, אלא קונים כל פעם קצת יותר גבוה. כתוצאה מכך אנו מוצאים דפוס משולש סימטרי המתפתח בתרשים.

BTC / USD

כעת השוורים ינסו לדחוף את המחיר לקו מגמת הירידה של המשולש. פריצה של רמה זו תעיד על חידוש מגמת העלייה. לכן, סוחרים יכולים לקנות בפריצה ולסגור (זמן UTC) מעל המשולש עם הפסד עצירה של 9,000 $. יעד התבנית הוא $ 17,233.92, העצרת עשויה להתמודד עם התנגדות במחיר של 13,973.50 $, אך אנו מצפים שהיא תעבור.

התצוגה השוורית שלנו לא תיפסל אם צמד BTC / USD יורד מהממוצע הנע או מקו המגמה למטה של ​​המשולש ויצלל מתחת ל 9,080 $. מהלך כזה יצביע על מכירה ברמות גבוהות יותר. הרמה הבאה לצפייה בחיסרון היא 7,451.63 דולר. שני הממוצעים הנעים הם שטוחים ו- RSI הוא מעט מתחת ל 50, מה שמראה איזון בין קונים ומוכרים. לפיכך, איננו מציעים לקנות ברמות הנוכחיות.

ETH / USD

אתר (ETH) פרץ מקו המגמה למטה. זה מראה שלחץ המכירה פחת בטווח הקצר. כעת השוורים ינסו להתאושש, אשר יתפוס תאוצה בפריצה ויסגר (זמן UTC) מעל EMA של 20 יום..

ETH / USD

סוחרים אגרסיביים יכולים לקנות בפריצה ולסגור (זמן UTC) מעל 20 יום EMA ולשמור על הפסד של 174 דולר. היעד לצפייה במהופך הוא 235.70 דולר. יש התנגדות מינורית ב- SMA ל -50 יום, אך אנו מצפים שהיא תעבור. זהו סחר נגד מגמה, לפיכך, יש לשמור על גודל המיקום על 50% מהרגיל.

אם צמד ה- ETH / USD לא יעלה ל- EMA בן 20 הימים ויפנה כלפי מטה, הוא יבדוק מחדש את השפל האחרון. פירוט של 174.461 דולר יחדש את מגמת הירידה ונפילה ל -150 דולר תהיה בקלפים.

XRP / USD

כאשר פירוט של רמה קריטית לא מצליח לתפוס תאוצה, זה מראה על חוסר במוכרים ברמות נמוכות יותר. זה מגדיל את ההסתברות לנסיגה, ותופס דובים רבים מהמשמר. כישלונם של הדובים לנצל את פירוט אזור התמיכה של 0.27795 $ – 0.24508 $ הוא סימן שורי. אם הקונים יכולים להניע את ה- XRP מעל ה- EMA בן 20 הימים ולקיים את הרמה, זה יצביע על חוזק.

XRP / USD

סוחרים אגרסיביים יכולים לקנות בסגירת זמן (UTC זמן) מעל ה- EMA למשך 20 יום ולשמור על הפסד עצירה של 0.24 $. אם המחיר יימשך מעל 0.27795 $, הוא יכנס מחדש לטווח. לאחר מכן אנו מצפים שהוא יעלה בהדרגה ל -0.45 דולר בטווח הבינוני. עם זאת, ברמות הנוכחיות מדובר בסחר נגד מגמה, לפיכך אנו מציעים לסוחרים לשמור על גודל הפוזיציה בכ- 50% מהרגיל..

מהפך, יתכן שיש התנגדות מינורית ב- SMA ל -50 יום, אך אנו מצפים שהיא תעבור. היעד לטווח הקצר הוא $ 0.34229. בניגוד להנחה שלנו, אם צמד ה- XRP / USD הופך כיוון מ- EMA בן 20 הימים וצלול מתחת לשפל השנתי, ירידה ל 0.19 $ אפשרית.

BCH / USD

השוורים הגנו בהצלחה על קו המגמה של הערוץ העולה ביומיים האחרונים, אך לא הצליחו להעלות את המחיר מעל ה- EMA בן 20 הימים. Bitcoin Cash (BCH) תקוע בין קו המגמה של הערוץ לבין הממוצעים הנעים.

BCH / USD

פריצה של הממוצעים הנעים יכולה להביא את המחיר ל -360 דולר, שמעליהם אנו צופים שצמד ה- BCH / USD יתפוס תאוצה. לעומת זאת, בצד החיסרון, אם דובים נשברים מתחת לצוואר הראש והכתפיים המתפתחים (H&דפוס S), המגמה תהפוך לשלילית. התמיכה הבאה בחיסרון היא 166.98 דולר ומתחתיה, ייתכן ירידה ל -105 דולר. אנו מציעים לסוחרים להמתין עד שהמחיר יתפרץ מ -360 דולר לפני שניסו לפוזיציות ארוכות.

LTC / USD

קנייה כאשר המחיר נמוך מממוצעים נעים במורד עלולה לגרום להפסדים מהירים מכיוון שקשה לחזות את התחתית במגמת ירידה. אף על פי שליטקוין (LTC) החזיקה את התמיכה בימים האחרונים בסכום של 69.9227 דולר, כישלון בריבאונד מראה בחוסר שכנוע בקרב הקונים..

LTC / USD

אלא אם כן צמד ה- LTC / USD יקפץ מעל ה- EMA בן 20 הימים בשלושה-ארבעה ימים הבאים, הסבירות להתמוטטות נמוכה מ- $ 69.9227 עולה. אם תמיכה זו תתפרק, הירידה עשויה להתארך ל -58 דולר. לעומת זאת, פריצה מעל קו המגמה למטה תהיה הסימן הראשון לכך שהמגמה משתנה. עד אז, אנו מציעים לסוחרים להישאר בצד.

BNB / USD

מטבע Binance (BNB) החזיק ביומיים האחרונים את התמיכה במחיר של 26.202 דולר. עם זאת, היעדר הקפצה חזקה מעיד על כך ששוורים אינם קונים באגרסיביות ברמות הנוכחיות. פירוט של 26.202 דולר יכול לגרום לנפילה ל -24.1709 דולר, המהווה תמיכה חשובה. אם רמה זו תפנה את מקומה, המגמה תהפוך לשלילית.

BNB / USD

לעומת זאת, אם צמד ה- BNB / הדולר חוזר בצורה חזקה מהרמות הנוכחיות, ההתנגדות החשובה לצפייה היא ה- SMA בן 50 הימים, מכיוון ששוורים לא הצליחו להרחיב זאת בשבועות האחרונים. פריצה וסגירה (פרק זמן UTC) מעל ה- SMA ל -50 יום יסמן חידוש אפשרי של מגמת העלייה. הצמד עשוי להתמודד עם התנגדות פעוטה בסכום של 32.50 דולר, ומעליו תופיע שוב קלף של שיאי חיים. סוחרים יכולים לחכות שהמחיר יישאר מעל ה- SMA ל -50 יום לפני שהם מתחילים פוזיציות ארוכות עם הפסד עצירה של 26 $.

EOS / USD

EOS שוב החזיקה את התמיכה ב -3.30 דולר ב -21 באוגוסט. זו הפעם השלישית שהתמיכה מתקיימת מאז 16 ביולי, מה שהופך אותה לרמה קריטית להיזהר ממנה. אם כעת השוורים יוכלו להתמקד מעל ה- EMA בן 20 הימים, זה יגדיל את ההסתברות לעצרת ל -4.8719 $..

EOS / USD

עם זאת, אם דובים מגנים על ה- EMA בן 20 הימים וצמד ה- EOS / USD יורד שוב ל -3.30 דולר, הסבירות להתמוטטות עולה. ריבאונדים חלשים מתמיכה חזקה ובדיקות חוזרות ונשנות של רמת התמיכה בפרק זמן קצר מראות על חוסר ביקוש. מתחת ל -3.30 דולר, רמות התמיכה לצפייה הן 2.69 דולר ומתחתיה 2.18 דולר. כרגע אנחנו ניטרליים בזוג.

BSV / USD

Bitcoin SV (BSV) נסחר בימים האחרונים בין ה- EMA ל- 20 הימים ל- 130 $. סביר להניח שהטווח ההדוק הזה לא יימשך לאורך זמן. בקרוב נראה התרחבות בתנודתיות. אם המחיר יפרוץ מקו המגמה הירידה ומה- SMA ל -50 יום, סביר להניח שמהלך מהיר ל- 188.69 דולר. אנו עשויים להציע סחר לטווח קצר אם המחיר יישאר מעל קו המגמה.

BSV / USD

עם זאת, אם המחיר יתפרק של 123.67 $, הצמד BSV / USD יכול לצלול ל -107 $. זוהי תמיכה קריטית לצפייה בחיסרון. אם הוא מתקלקל, הזוג יהפוך לשלילי. כל עוד המחיר נשאר מתחת לקו מגמת הירידה, איננו מוצאים שום הזדמנות קנייה מכיוון שהוא מצביע על כך שעל הדובים יש את היד העליונה. נמתין לשינוי המגמה לפני שנמליץ על תפקיד ארוך.

XMR / USD

מונרו (XMR) ממשיכה לסחור בטווח של 98.2939– 72 דולר. פעולת המחיר בתוך הטווח היא בדרך כלל תנודתית וקשה להתקשר אליה, ולכן עדיף לקבוע עמדה ארוכה בפריצת הטווח או לחכות למחיר שיתאים לתמיכה לקנות..

XMR / USD

צמד ה- XMR / USD יצר משולש סימטרי ויעשה מהלך מכריע לאחר פריצתו או פירוקו. פריצת המשולש יכולה להציע הזדמנות קנייה עם מטרת יעד של 120 דולר, ואילו פירוט המשולש יכול לגרום לנפילה ל -60 דולר ומטה. נכון לעכשיו, אנו לא מוצאים הגדרות קנייה מהימנות, ולכן אנו מציעים לסוחרים להישאר בצד.

XLM / USD

Stellar (XLM) תקוע בטווח הדוק של 0.072545 $ – 0.065 $. בעוד שוורים תומכים במחיר בגבול התחתון של הטווח, הדובים מגנים על הגבול העליון. לאחר התמוטטות משמעותית, אם המחיר לא עובר לחיסרון, הוא מציע הזדמנות קנייה מכיוון שהוא מעיד על היעדר מוכרים ברמות נמוכות יותר.

XLM / USD

פריצה וסגירה (זמן UTC) מעל ה- EMA של 20 הימים יהיה הסימן הראשון לכך ששווקים דחו את הרמות הנמוכות יותר מכיוון שצמד ה- XLM / USD לא נסגר (זמן UTC) מעל ה- EMA ל -20 הימים מאז פירוקו. ב 25 ביוני.

לכן, סוחרים אגרסיביים יכולים לקנות בסגירת זמן (UTC זמן) מעל ה- EMA למשך 20 יום ולשמור על הפסד העצירה על 0.065 דולר. זהו סחר נגד מגמה, לפיכך אנו ממליצים לשמור על גודל המיקום רק כ- 50% מהמקובל. היעד הראשון במהופך יהיה מעבר ל- SMA ל -50 יום ומעליו $ 0.097795.

לעומת זאת, אם הצמד XLM / USD ישבור מתחת ל -0.665 דולר, הוא ימשיך את מגמת הירידה שיכולה להאריך ל -0.05 דולר.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map