ניתוח מחירים 26/07: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, BNB, EOS, BSV, XLM, ADA

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

מחקר חדש של קרן ניהול הנכסים הדיגיטליים Grayscale Investments מראה כי 83% מהמשקיעים האמריקאים עשויים להשקיע בביטקוין. ממצא מעניין נוסף היה שהגיל הממוצע של משקיעי הביטקוין היה 42. המשמעות היא שאפילו משקיעים מסורתיים מקצים חלק מהפורטפוליו שלהם למטבעות קריפטוגרפיים. עם התבגרות השווקים, אנו מצפים שמטבעות קריפטוגרפיים יתפסו חלק גדול יותר מתיקים.

דבר אחד שיכול להפוך את המטבעות הקריפטוגרפיים לאטרקטיביים יותר הוא הדפסת הכסף הבלתי פוסקת של רוב הבנקים המרכזיים ברחבי העולם. מייסד שותף של Morgan Creek Digital Assets, אנתוני פומפיאנו, מאמין שאם הבנק המרכזי האירופי יוזיל את הריבית, הוא עשוי לעבוד כ”דלק טילים “לביטקוין. מייסד Pantera Capital, דן מורהד, מצפה שהביטקוין יגיע לסכום של 42,000 $ בסוף השנה ול -356,000 $ בתוך כמה שנים..

עם זאת, לא כולם שורטים לגבי מטבעות קריפטוגרפיים. שר האוצר של ארצות הברית, סטיבן מנוצ’ין, סבור כי הוא לא צפוי לדבר על ביטקוין עוד עשר שנים והוא גם לא מתכוון לקנות ביטקוין. אמנם אנו נשארים שוריים לטווח הארוך, אך אנו תלויים בתרשימים כדי לספק לנו תובנה לטווח הקצר. לכן, בואו נסתכל על התרשימים ונראה אם ​​אנו מבחינים בהגדרות קנייה.

BTC / USD

קנייה במגמת ירידה או במהלך חוסר וודאות עלולה לגרום להפסדים עצומים. לכן סבלנות היא המפתח לסוחרים שרוצים להיות במשחק לטווח הארוך ולהיות רווחיים. ביטקוין (BTC) מרחף כעת מעל אזור התמיכה החשוב של 9,727.55 $ ל 9,080 $. BTC / USD

קשה מאוד לחזות אם המחיר יקפוץ מכאן או יסתדר. ה- EMA בן 20 הימים, המראה את המגמה לטווח הקצר, החל להידרדר ו- RSI נסחרת מתחת ל -50 בימים האחרונים. הממוצעים הנעים נמצאים על סף הצלבה דובית. אינדיקציות אלו מצביעות על כך שלדובים יש את היד על העליונה בטווח הקצר.

עם זאת, ה- SMA ל -50 יום עדיין משופע, מה שמראה שהמגמה לטווח הבינוני עולה. כאשר המגמה לטווח הארוך והבינוני עולה, יש להשתמש במטבלים כהזדמנות קנייה. לכן, אנו מחכים שייווצר תחתית לפני שנמליץ על תפקיד ארוך.

הימים הקרובים יאשרו אם צמד ה- BTC / USD יירד ברמות הנוכחיות או באזור התמיכה הבא של $ 7,451.63– $ 6,933.90. על הצד ההפוך, אנו צופים שהזוג יתפוס תאוצה לאחר שהוא פורץ מקו המגמה למטה של ​​המשולש היורד..

ETH / USD

השוורים הצליחו להחזיק את את’ר (ETH) מעל קו המגמה העולה, אך אינם מסוגלים לשאת אותו מעל ה- EMA בן 20 הימים. זה מראה על היסוס בקרב קונים ברמות גבוהות יותר. אם המחיר לא יקפוץ בחדות במהלך הימים הקרובים, קו המגמה העלול עלול להתקלקל.

ETH / USD

אם צמד ה- ETH / USD גולש אל מתחת לקו המגמה העליונה והשפל האחרון של 192.945 $, הוא יכול לרדת במהירות ל -150 $. ה- EMA בן 20 הימים משופע מטה וה- RSI נמצא באזור השלילי, מה שמרמז על כך שהדובים על העליונה..

אבל אם הזוג יקפץ מהרמות הנוכחיות ויעלה מעל ה- EMA בן 20 הימים, הוא יכול לעלות עד 320.840 דולר. היא תתמודד עם התנגדות ב- SMA ל -50 יום, אך אנו מצפים שהיא תעבור. אנו נחכה שהמחיר יישאר מעל ה- EMA בן 20 הימים לפני שנמליץ על סחר בו.

XRP / USD

XRP לא מייצר עניין מצד הקונים. המוכרים גם לא מנסים לפרק את התמיכה הקריטית במחיר של 0.27795 דולר. זה עלול לגרום לאיחוד סביב הרמות הנוכחיות למשך מספר ימים.

XRP / USD

אם המחיר יישאר מתחת ל- EMA בן 20 הימים, הדובים עשויים לנסות שוב להתמוטט של 0.27795 דולר. אם התמיכה הקריטית הזו תתפרק, הצמד XRP / USD יכול להיכנס למגמת ירידה, אשר תהיה שלילית ענקית.

עם זאת, אם המחיר יפרוץ מ- EMA של 20 יום, הוא יכול לעבור ל SMA של 50 יום. מעל ה- SMA ל -50 יום, אפשרי ראלי ל -0.45 דולר. משקיעים ארוכי טווח יכולים לקנות ברמות הנוכחיות ולהחזיק הפסד הפסד מתחת ל -0.2750 דולר. זה מקנה להם יחס אטרקטיבי לתגמול. עם זאת, סוחרי נדנדות צריכים לחכות ולקנות רק כשהמחיר מתחיל לעלות.

LTC / USD

התנודתיות בליטקוין (LTC) הצטמצמה. זה מצביע על איזון בין קונים ומוכרים. שני הצדדים משחקים את זה בבטחה ולא מנסים לטעון לעליונותם. אנו מגלים שהמטבע הדיגיטלי נכנס באופן קבוע לתקופות כאלה של תנודתיות נמוכה (המסומנות כסגלגלים בתרשים), שמסתיימת במהלך מכריע.

LTC / USD

אם המחיר נכנס לטווח צפוף, על הסוחרים להמתין עד שצמד ה- BTC / USD יעשה מהלך כיוון חזק. אם התנודתיות תתרחב לחיסרון, הצמד ימשיך במגמת הירידה ויכול לצנוח ל -58 דולר. עם זאת, אם הפריצה תתרחש עם הפוך והמחירים יעלו מעל ה- EMA למשך 20 יום, סביר להניח כי עצרת הקלה ל- SMA ל -50 יום. כרגע אנו נייטרליים בקריפטו.

BCH / USD

Bitcoin Cash (BCH) נמצא כרגע בקו ההתנגדות של הערוץ היורד. פריצה ממנו תסמן שינוי במגמה. אנו צופים שהמטבע הדיגיטלי ייסחר בין $ 251.23 ל- $ 345.80 למספר ימים. פריצה של הטווח יכולה להביא את המחיר ל -428 דולר ומעליו ל -500 דולר.

BCH / USD

בניגוד להנחה שלנו, אם צמד ה- BCH / USD יורד מהרמות הנוכחיות, הוא יכול לרדת לתמיכה במחיר של $ 251.23. אם תמיכה זו נסדקת, הרמה הקריטית הבאה לצפייה בחיסרון היא 227.70 דולר. מכיוון שהמגמה עדיין ירדה, נחכה שהמחיר יתפרץ מ- 345.90 דולר לפני שנציע מיקום ארוך בו.

BNB / USD

השוורים מנסים לשמור על מטבע בינאנס (BNB) מעל קו המגמה בזמן שדובים מנסים להתפרק ממנו. בקרוב יהיה לנו זוכה ברור. אם הדובים זוכים בהתמודדות, המחיר יכול לרדת ל -24.1709 דולר. אם גם תמיכה זו תפנה מקום, התיקון יכול להעמיק ל -18.30 דולר.

BNB / USD

מצד שני, אם צמד ה- BNB / הדולר חוזר בריכוז חד ממגמת העלייה ומתכנס מעל ה- EMA של 50 הימים, סביר להניח שמבחן מחדש את השיאים במחיר של 39.5941 דולר. מכיוון שהזוג היה האלטקוין החזק ביותר בהתאוששות האחרונה, אנו נשארים שוריים לגביו. עם זאת, נמתין לאישור קרקעית לפני שנציע לסחור בה.

EOS / USD

EOS פרצה מהערוץ ב- 24 ביולי ומאז נסחרה בסמוך ל- EMA בן 20 הימים. זהו סימן חיובי שכן הוא מעיד על שינוי במגמה. ה- EMA בן 20 הימים משתטח, מה שמראה איזון בין שוורים לדובים.

EOS / USD

פריצה וסגירה (מסגרת זמן של UTC) מעל ה- EMA בן 20 הימים יגדילו את ההסתברות למעבר ל- SMA ל -50 יום, מה שעשוי להציע עמידות נוקשה. ברגע שהוא מוגדל, המחיר יכול לעלות עד 7.50 דולר. לכן, סוחרים יכולים לקנות בסגירה מעל ה- EMA למשך 20 יום ולשמור על הפסד עצירה של 3.70 $.

לעומת זאת, אם המחיר הופך כיוון מ- EMA בן 20 הימים, הוא יכול שוב לרדת ל -3.8723 דולר. פירוט של רמה זו יהיה שלילי.

BSV / USD

Bitcoin SV (BSV) נראה חזק מכיוון שהחזיק בחלק גדול מהרווחים מהנמוכים האחרונים של 107 דולר. זה מראה שסוחרים לא ממהרים להזמין רווחים. המחיר נע סביב ה- EMA בן 20 הימים בחמשת הימים האחרונים.

BSV / USD

אם שוורים דוחפים את המחיר מעל קו ההתנגדות של הערוץ היורד, מגמת הירידה תסתיים. יש התנגדות מינורית ב- SMA ל -50 יום, אך אנו מצפים שהיא תעבור. היעד הבא לצפייה במהופך הוא $ 255.620. אם התנגדות זו תוקטן, צמד ה- BSV / USD יתפוס תאוצה.

לעומת זאת, אם המחיר צונח לחצי התחתון של הערוץ, הוא יכול לרדת ל -107 דולר. אנו נמתין שהזוג יפרוץ ויסגר (מסגרת זמן UTC) מעל הערוץ לפני שנמליץ על מיקומים ארוכים בו.

XLM / USD

Stellar (XLM) מנסה להפוך כיוון ממש מעל 0.080 $. עצרת ההקלה תעמוד בפני התנגדות ב- EMA בן 20 הימים, שמעליה ניתן לעבור ל- SMA בן 50 יום. אנו עשויים להציע עמדות ארוכות אם המחיר יימשך מעל 20 יום EMA למשך כמה ימים.

XLM / USD

בניגוד להנחה שלנו, אם הצמד XLM / USD יירד מ- EMA בן 20 הימים, הוא יכול ליפול לאזור התמיכה של $ 0.072545– $ 0.0760. פירוט אזור התמיכה יהיה שלילי עצום מכיוון שהזוג יחדש את מגמת הירידה. עם שני הממוצעים הנעים במגמת ירידה וה- RSI בשטח שלילי, לדובים יש את היתרון.

ADA / USD

Cardano (ADA) פרצה בתמיכה קריטית של $ 0.0592761 ב- 15 ביולי, אך הדובים לא הצליחו לנצל את ההתמוטטות. המחיר קפץ חזרה מקרוב לתמיכה הפסיכולוגית של $ 0,050. זה מראה על היעדר מוכרים ברמות נמוכות יותר.

ADA / USD

נכון לעכשיו, שוורים מנסים לדחוף את המחיר חזרה מעל ההתנגדות התקורה. אם יצליחו, הם יתמודדו עם התנגדות ב- EMA של 20 יום. עם זאת, אם צמד ה- ADA / USD מתקיים מעל ה- EMA בן 20 הימים, העצרת יכולה להימשך ל SMA של 50 יום..

הסוחרים יכולים לקנות בסגירת זמן (UTC זמן) מעל 0.0652290 $ ולשמור על הפסד עצירה של 0.049 $. אם הצמד פורץ מה- SMA ל -50 יום, הוא יכול לעלות עד 0.10 $. עם זאת, מדובר בסחר נגד מגמה, ולכן על הסוחרים לשמור על גודל המיקום רק כ- 50% מהמקובל. ההשקפה שלנו תבטל אם המחיר יורד מ- EMA בן 20 הימים וצניחה נמוכה מ- $ 0,050.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map