ניתוח מחירים 28/08: BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB, EOS, BSV, XLM, XMR

בשבועות האחרונים, גם הביטקוין וגם הזהב משכו משקיעים שנהרו לנכסי מקלט בטוח בגלל מלחמות סחר וסביבה גיאופוליטית לא ודאית. בעוד שמשקיעים מסורתיים מעדיפים להשקיע בזהב, גילוי מטילי זהב מזויפים בכספת JPMorgan Chase מצביע על משבר זיוף. בעוד שבעלי הזהב זקוקים למומחה שיאשר את האותנטיות של אחזקתם, מפעילי צומת הביטקוין אינם זקוקים לאף אחד, וזה יתרון עצום.

לממשלה יש מוּחרָם אחזקות זהב של הציבור בעבר, לפיכך, קיימת אפשרות שהוא יכול לעשות זאת שוב אם המצב הכלכלי יחמיר. עם זאת, מטבעות דיגיטליים מבוזרים אינם נשלטים על ידי אף ממשלה, ולכן הם מציעים הגנה רבה יותר על עושר אישי בהשוואה לכל סוג נכס אחר במהלך תהפוכות. לאחר המחאה האחרונה נגד הממשלה בהונג קונג, עסקים ואנשים פרטיים עברו למטבעות דיגיטליים, מה שמראה כיצד מועדפים על פני מטבעות פיאט.

בעוד שחלק מהאנליסטים מצפים שהביטקוין יירד מהרמות הנוכחיות, נייג’ל גרין, המנכ”ל ומייסד חברת הייעוץ הפיננסי deVere Group, מאמין כי 10,000 דולר הם הקומה החדשה בשבילה. מה פרויקט התרשים? בואו ננתח.

BTC / USD

תקופת מסחר בטווח קטן מלווה בהרחבת טווח, שבדרך כלל מביאה למהלך מגמתי למשך כמה ימים. עם זאת, קשה לחזות את כיוון הפריצה. התנודתיות בביטקוין (BTC) צנחה מאוד בימים האחרונים. אנו צופים מהלך חד לשני הכיוונים בימים הקרובים.

BTC / USD

פריצה של הממוצעים הנעים יכולה לדחוף את המחיר לקו מגמת הירידה של המשולש הסימטרי, שמעליו יתחדש מגמת העלייה. סוחרים יכולים ליזום עמדות ארוכות כמומלץ בניתוח הקודם שלנו.

עם זאת, אם דובים מטביעים את צמד BTC / USD מתחת לתמיכה הקריטית של 9,080 $, ירידה ל -7,451.63 $ אפשרית. שני הממוצעים הנעים שיטחו וה- RSI הוא מעט מתחת ל 50, מה שמצביע על איחוד בטווח הקצר. מכיוון שאין תרשים בהירות לגבי הכיוון הסביר הבא, איננו מציעים לקנות ברמות הנוכחיות.

ETH / USD

Ether (ETH) ממשיך במסחר חסר טווח בטווח הדוק. למרות שהוא מצטט מתחת ל- EMA בן 20 הימים, אנו אוהבים את הדרך בה השוורים שמרו על המחיר קרוב להתנגדות התקורה של 192.945 דולר..

ETH / USD

אם צמד ה- ETH / USD יעלה מעל ה- EMA בן 20 הימים, הוא עשוי להגיע ל -235.70 דולר. למרות שיש התנגדות מינורית ב- SMA ל -50 יום, אנו מצפים שהיא תעבור. לכן אנו שומרים על המלצת הרכישה שניתנה בניתוח הקודם שלנו.

לעומת זאת, אם שוורים לא מצליחים להתרחב מעל ההתנגדות התקורה, הדובים ינסו להטביע את הזוג מתחת לתמיכה הקריטית במחיר של 174.461 דולר. אם תמיכה זו תיסדק, הירידה עשויה להתארך ל -150 דולר.

XRP / USD

הכישלון לעלות מעל ה- EMA בן 20 הימים משך מכירה. XRP עשוי שוב לבחון מחדש את התמיכה במחיר של 0.24508 דולר. אם תמיכה זו תפנה את מקומה, היא יכולה לצלול לשפל השנתי של 0.225 $. כאשר שני הממוצעים הנעים יורדים למטה וה- RSI באזור השלילי, היתרון הוא בדובים.

XRP / USD

ההשקפה השלילית שלנו תבטל אם השוורים יגנו על אזור התמיכה של $ 0.225– $ 0.24508 וירחיבו את המחיר מעל ה- EMA בן 20 הימים. אם הצמד XRP / USD יעלה מעל 0.27795 $, זה יציין כי ההתמוטטות ב -15 באוגוסט הייתה מלכודת דובים. עם זאת, מכיוון ש- EMA בן 20 הימים המשיך במדרון, אנו מבטלים את המלצת הרכישה שלנו שניתנה בניתוח קודם. אנו נעניק הצעה חדשה לאחר שהזוג יתקיים מעל 0.27795 $.

BCH / USD

ביטקוין מזומן (BCH) נסחר ממש מעל קו המגמה של הערוץ בימים האחרונים. בעוד שהדובים לא הצליחו להישבר מתחתיו, השוורים לא הצליחו להקפיץ אותו. ה- EMA בן 20 הימים משתטח וה- RSI נמצא ממש מתחת לנקודת האמצע, מה שמצביע על פעולה המוגבלת לטווח למשך כמה ימים..

BCH / USD

צמד ה- BCH / USD יהפוך לדובי בשבירה והתמוטטות ויסגר (זמן UTC) מתחת למחשוף הראש והכתפיים (H&דפוס S). מהלך כזה יהיה שלילי עצום ויכול לגרור את הצמד ל -166.98 דולר ומתחתיו ל -105 דולר.

לעומת זאת, אם המטבע הקריפטוגרפי חוזר ומתרחק מקו המגמה של הערוץ או ממחשוף ה- H&דפוס S ועולה מעל הממוצעים הנעים, אפשרי ל -360 דולר. פריצה מעל 360 דולר יכולה לתפוס תאוצה ולהעלות את המחיר ל -515.35 דולר. נכון לעכשיו, איננו מוצאים בו שום סחר.

LTC / USD

כישלון הפריצה של ה- EMA בן 20 הימים עשוי למשוך מכירות, ו- Litecoin (LTC) עשוי לבחון שוב את התמיכה הקריטית במחיר של 69.9227 דולר. שני הממוצעים הנעים משופעים מטה וה- RSI נמצא באזור השלילי, דבר המצביע על כך שהדרך של הכי פחות התנגדות היא לחיסרון..

LTC / USD

אם צמד LTC / USD יירד מתחת ל -69.9227 דולר, הוא יכול לרדת לתמיכה הבאה ב -58 דולר ומתחתו ל -49.3305 דולר, שהיא רמת ה- Fibonacci של 78.6% של כל העצרת. ההשקפה הדובית שלנו תבטל אם הצמד ייאוש בחדות מהרמות הנוכחיות ויעלה מעל קו מגמת הירידה. מהלך כזה יסמן את תחילתו של מגמה חדשה. אנו נמתין להיווצרות מערך קנייה חדש לפני שנציע סחר בו.

BNB / USD

מטבע Binance (BNB) החזיק את התמיכה ב -24.1709 דולר ב -27 באוגוסט, אך לא הצליח להתאושש בצורה חדה ממנה. זה מצביע על חוסר ביקוש אפילו בתמיכה חזקה. אם הוא לא יטפס מעל ה- EMA בן 20 הימים בימים הקרובים, הסבירות להתמוטטות התמיכה עולה. זה ישתנה הרגש ויציין שינוי במגמה. התמיכה הבאה בחיסרון היא ב -18.30 דולר.

BNB / USD

כאשר שני הממוצעים הנעים משופעים מטה וה- RSI בשטח שלילי, היתרון הוא בדובים. למרות זאת, ריבאונד חזק מ- 24.1709 דולר יהיה סימן לצבירה של שוורים. אם צמד ה- BNB / USD יעלה מעל ה- SMA ל -50 יום, סביר שתתכנס ל -32.50 דולר. אנו לא מוצאים מערך קנייה ברמות הנוכחיות, ולכן איננו מציעים סחר בו.

EOS / USD

EOS צנחה בהדרגה לקראת התמיכה הקריטית של 3.30 $. הממוצעים הנעים במגמת ירידה וה- RSI בטריטוריה השלילית מרמזים על כך שלדובים על העליונה. אם המחיר יעבור מתחת ל -3.30 דולר, אנו צופים חולשה נוספת וירידה ל -2.76 דולר.

EOS / USD

עם זאת, אם השוורים יגנו שוב על התמיכה ב -3.30 דולר והצמד EOS / USD יתחדש בצורה חדה, הוא יכול לעלות ל -4.8719 דולר. סוחרים אגרסיביים יכולים לנצל הזדמנות מסחר קצרת טווח כפי שהוצע בניתוח הקודם שלנו. ה- RSI מגלה גם סטייה שורית, שהיא סימן חיובי.

BSV / USD

Bitcoin SV (BSV) ממשיך לסחור בטווח הדוק, שמראה איזון בין קונים למוכרים. אם הטווח נפתר לחיסרון והדובים שוקעים את המחיר מתחת ל -136 דולר, ייתכן ירידה לתמיכה הקריטית ב -107 דולר. אם גם תמיכה זו תיסדק, המטבע הקריפטוגרפי יהפוך לשלילי מאוד ויכול לרדת ל -85.338 דולר.

BSV / USD

לעומת זאת, אם צמד ה- BSV / USD יסתובב ברמות הנוכחיות ויגדל מעל ה- SMA ל -50 יום בכוח, אנו מצפים שהקנייה תעלה. הרמה הבאה לצפייה תהיה מעבר ל- 188.69 דולר. זה יכול להציע הזדמנות לסוחרים לטווח הקצר. אנו נחכה שהמחיר ייסגר (זמן UTC) מעל ה- SMA ל -50 יום לפני שנציע סחר בו.

XLM / USD

Stellar (XLM) התאגדה בטווח הדוק של $ 0.072545- $ 0.65 מאז 15. באוגוסט. הדבר מצביע על כך שגם הפרים וגם הדובים אינם מתלבטים לגבי המסלול הכיווני הבא, לפיכך, אינם נוקטים הימורים גדולים. עם זאת, אנו לא מצפים כי איחוד זה יימשך לאורך זמן. בקרוב, אנחנו אמורים לראות את המחיר בורח מהטווח.

XLM / USD

הממוצעים הנעים המורידים וה- RSI באזור השלילי מצביעים על כך שדובים הם בעלי העליונה. אם הצמד XLM / USD מתקלקל ונסגר (זמן UTC) מתחת ל -0.665 דולר, הוא יחדש את מגמת הירידה. הרמה הבאה לצפייה בחיסרון היא 0.05 דולר.

לעומת זאת, אם הצמד יתפרץ מ -0.072545 דולר, הוא עשוי למשוך קונים שחיכו בצד והמחיר יכול לעלות במהירות ל -0.997795 דולר. זה יכול להציע הזדמנות קנייה בסיכון נמוך לפיכך, סוחרים יכולים ליזום עמדה ארוכה בסגירה (זמן UTC) מעל $ 0.072545 ולשמור על הפסד עצירה ב- $ 0,065.

XMR / USD

מונרו (XMR) נסחף בהדרגה אל קו המגמה של המשולש הסימטרי. זה מראה על חוסר עניין בקנייה על ידי שוורים. שני הממוצעים הנעים משופעים מטה וה- RSI נמצא בשטח שלילי. זה מצביע על כך שהדרך של הכי פחות התנגדות היא החיסרון. אם המחיר צונח מתחת ל 72 $, סביר להניח שירד ל 60 $.

XMR / USD

עם זאת, אם דובים לא מצליחים להתפרק מהמשולש, שוורים ינסו להתאושש, שיצבור כוח מעל שני הממוצעים הנעים. אנו מצפים מצמד ה- XMR / USD לחדש את עלייתו במהלך פריצת המשולש הסימטרי. עד אז, אנו מציעים לסוחרים להישאר בצד.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון. עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map