Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, EOS, Stellar, Litecoin, Cardano, Monero, TRON: ניתוח מחירים, 29 באוקטובר

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

האקרים גנבו 913 ביטקוין מחליפין קריפטוגרפי בקנדה MapleChange. אף שההחלפה הייתה קטנה, חדשות חוזרות ונשנות על פריצות מהוות גורם מרתיע כניסת משקיעים מוסדיים לתעשיית הקריפטו. האחראים על ניהול סכומי כסף גדולים, ארגונים פיננסיים מסורתיים אינם מוכנים לקחת סיכונים משמעותיים.

לכן, כניסתו של פידליטי לעסקי שירותי המשמורת היא חיובית גדולה, שכן היא תבטיח למשקיעים המוסדיים את אותה רמת אבטחה שהם רגילים אליה עם נכסים מסורתיים. אחרי הכל, פידליטי מנהלת מיליארדי דולרים בצורה בטוחה מזה עשרות שנים.

הצעות דומות של שחקנים גדולים אחרים ימשכו גם את המשקיעים שעד כה התרחקו מחשש להיעדר אבטחה מתאימה.

חברת השקעות פרטית והשקעות NXMH רכשה את Bitstamp, אחת הבורסות הגדולות בעולם. NXMH, שהיא חברת בת של ברקליס, אחד הבנקים הגדולים בבריטניה, שילמה על העסקה 400 מיליון דולר..

השקעות כמו אלה מראות את האמון של השחקנים הגדולים בעתיד המטבעות הקריפטוגרפיים.

במונחים של חדשות שליליות, כתב העת Nature Change Change צפה כי הביטקוין יכול לדחוף את הטמפרטורה העולמית ליותר 2 ג עד שנת 2034 אם היא תאומץ באותו קצב כמו טכנולוגיות עיקריות אחרות.

בואו נראה איך השווקים מגיבים לכותרות האלה.

BTC / USD

הפסקה מתחת ל -6,500 דולר משכה מכירות שגררו את הביטקוין נמוך יותר. התמיכה הבאה בחיסרון היא 6,200 דולר, שמתחתיה סביר שבדיקה חוזרת של אזור התמיכה הקריטי של 5,900 $ – 6,075.04 $.

BTC / USD

התנועה של BTC / USD זוג על מטבלים ייתן לנו מושג לגבי הכיוון הבא. אם המחיר יתאושש בצורה חדה מהתמיכה, זה יעיד שיש קנייה על מטבלים.

עם זאת, אם המטבע הדיגיטלי יתפרק בקלות מהתמיכה, הוא יציע למכור על ידי הדובים. סגירה מתחת ל -5,900 דולר תהיה התפתחות שלילית שעשויה לגרום למספר עצירות מגן, ותגרור את המחיר לקווי התמיכה הבאים של 5,450 דולר ו -5,000 דולר. לכן, סוחרים המחזיקים בפוזיציות ארוכות יכולים להחזיק את עצירתם ב -5,900 דולר.


לעיתים, הפריצה הראשונה מטווח הדוק מתגלה כצעד מזויף. לכן, נצטרך לצפות במשך כמה ימים לפני שנאשר שהמגמה ירדה בהחלטיות.

ETH / USD

לאחר שלא הצליחה לצאת מ- EMA בן 20 הימים בימים האחרונים, את’ריום דחה. זה יכול לתקן את התמיכה הבאה ב 188.35 $, שהתקיימה בשתי הזדמנויות קודמות.

ETH / USD

עם זאת, הפעם, הממוצעים הנעים המשופעים כלפי מטה וה- RSI מתחת ל 40 מראים כי המוכרים הם בפיקוד. הפסקה מתחת ל 188.35 $ יכולה להטביע את ETH / USD זוג ל- $ 167.32, שמתחתם יתחדש מגמת הירידה.

התצוגה הדובית תישלל אם המחיר יתאושש בצורה חדה מהתומכים והסולמות מעל הממוצעים הנעים. מעל 249.93 $, הצמד עשוי להתחיל במגמת עלייה חדשה, ויעלה את המחיר ל -322.57 $.

XRP / USD

לאחר שחיבק את ה- EMA בן 20 הימים בימים האחרונים, אדווה נפלה היום, ונשברה מתחת לשני הממוצעים הנעים. נכון לעכשיו, אנו רואים כמה קונים בשפל בין היום, וזה סימן חיובי.

XRP / USD

ה XRP / USD לזוג יש תמיכה ב $ 0.37185, שעשוי להחזיק. אם תמיכה זו תישבר, הנפילה יכולה להתרחב לאזור התמיכה הבא של $ 0.24508– $ 0.26913.

מהפך, פריצה של 0.48 דולר תעיד על חוזק. אנו עשויים להציע פוזיציות ארוכות לאחר שהמטבע הדיגיטלי יישאר מעל 0.5 $. התחזית שלנו על הזוג חיובית מכיוון ש- SMA ל -50 יום חוזר וה- EMA ל -20 יום שטוח.

BCH / USD

לאחר שנסחר קרוב לקו התמיכה בימים האחרונים, ביטקוין מזומנים נשבר היום למשולש הסימטרי. למרות שיעד התבנית נמוך בהרבה, אנו צופים ירידה ל -300 דולר, שעשויה לשמש תמיכה.

BCH / USD

למרות שיש תמיכה מינורית בסך 408.0182 דולר, אנו מצפים שהיא תישבר. הממוצעים הנעים במגמת ירידה וה- RSI בקרבת השטח הנמכר יותר מרמזים על נפילה נוספת. הסוחרים המחזיקים בפוזיציות ארוכות יכולים להסתכם ב -400 דולר. ה BCH / USD זוג יבטל את התצוגה הדובית שלנו אם היא תפרוץ ותיסגר מעל 500 $.

EOS / USD

לאחר שנסחר קרוב לשני הממוצעים הנעים מאז 16 באוקטובר, EOS צנחה היום. יש לה תמיכה מינורית ב -5 דולר, שמתחתיה הנפילה יכולה להאריך ל -4.49 דולר. לכן אנו מציעים לסוחרים להשאיר את התחנות במיקום הקיים ב -4.9 דולר.

EOS / USD

ה EOS / USD הצמד יראה כוח אם הוא יקפיץ 5 $ ויעפיל מעל 6.1 $. כל עוד המחיר נשאר מתחת לשני הממוצעים הנעים, כל ניסיון להתכנס יתמודד עם מכירה ברמות גבוהות יותר.

XLM / USD

הכוכבים פירקו את הממוצעים הנעים. כעת הוא יכול לתקן את אזור התמיכה הבא של $ 0.184– $ 0.2.

XLM / USD

עם הנפילה הנוכחית, הצליחו הדובים לעצור בפעם הרביעית את הנסיגה בקו מגמת הירידה של המשולש היורד. פירוט של 0.184 $ ישלים את דפוס המשולש היורד שיכול לגרום לנפילה לתמיכה הבאה ב -0.08 $. ה XLM / USD זוג יהפוך לחיובי מעל קו המגמה למטה של ​​המשולש היורד.

LTC / USD

ליטקוין ירדה בימים האחרונים והיא כרגע בתמיכת 49.466 דולר. רמה זו התקיימה בשלוש מקרים קודמים. לכן זה ישמש כתמיכה חזקה. עם זאת, אם הדובים יצליחו לשבור ולסגור (פרק זמן UTC) מתחת לרמה זו, הוא ישלים תבנית משולשת יורדת דובית שעלולה לגרום לנפילה ל 40 $, ומתחת לזה ל 29 $.

LTC / USD

ה LTC / USD הצמד יאותת לחוזק אם הוא יסתובב מהתמיכה ויצא מהמשולש ב 60 $. כישלון של דפוס דובי הוא סימן שורי. לכן, מעל 60 $ אנו צופים ניסיון לצאת מהטווח במחיר של 69.279 $.

ADA / USD

קרדאנו התקלקל מהמשולש הסימטרי. אם הדובים יצליחו להיסגר (מסגרת זמן UTC) מתחת לקו התמיכה של המשולש, זה יגדיל את ההסתברות לנפילה לתחתית הטווח ב- $ 0.060105. למרות שיש תמיכה בסמוך ל -0.07 דולר, ה- EMA המשתפל לאורך 20 יום וה- RSI באזור השלילי מראים כי הוא עשוי להישבר. המטבע הדיגיטלי יחדש את מגמת הירידה אם הוא יורד מתחת ל -0.060105 דולר.

ADA / USD

התצוגה הדובית תיפסל אם השוורים יצליחו לדחוף את המחיר מעל המשולש. מהלך כזה עשוי לשאת את ADA / USD זוג לראש הטווח במחיר של $ 0.094256. פריצה מחוץ לטווח מגדילה את ההסתברות להיפוך ולהתחלה של מגמת עלייה חדשה.

XMR / USD

למרות שמונרו נסחר בטווח, יש לו הטיה שלילית. המחיר ירד לתחתית הטווח של 100.453 $ – 128.65 $.

XMR / USD

שני הממוצעים הנעים החלו להידרדר ו- RSI ירד לטריטוריה השלילית. זה מראה שלדובים יד עליונה.

פירוט של 100.453 $ יטביע את XMR / USD התאם לתמיכה הקריטית במחיר של $ 81, שמתחתיה תחדש מגמת הירידה.

TRX / USD

TRON שברה את ה- SMA ל -50 יום, שיכולה לגרור אותה לתמיכה הבאה במחיר של 0.0225 דולר. הפסקה ברמה זו תצביע על כך שהדובים אחראים על המצב.

TRX / USD

ה TRX / USD הצמד ימשיך במגמת הירידה אם הוא יתקלקל ונסגר (מסגרת זמן UTC) מתחת לתמיכה הקריטית ב- $ 0.0183. הרמה הבאה לצפייה בחיסרון היא 0.01095383 דולר.

ההשקפה השלילית שלנו תבטל אם השוורים יתחזרו מהתומכים ויעלו מעל 0.025 $. המטבע הדיגיטלי יציין היפוך מגמה אפשרי אם הוא מתקיים מעל 0.03 דולר.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף. התרשימים לניתוח ניתנים על ידי TradingView.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map