BNB מרוויח 23% בתוספת הצפנים האחרים הטובים ביותר 5 השבוע: LINK, HT, XRP, TRX

רשות ניירות ערך בארצות הברית (SEC) הייתה בסבך הפעולה בשבוע האחרון. ראשית, ה- SEC דחה את בקשת תעודת הסל הביטקוין מבית Bitwise Management Asset ו- NYSE Arca. לאחר מכן, השיג הגוף המנהל צו מניעה זמני נגד טלגרם וחברת הבת שלה Telegram Open Network (TON) בגין אירוח מכירת ניירות ערך שתגיע לשיאה עם הפצת אסימונים של גרם (GRM) בארה”ב. ה- SEC טוען כי ה- ICO היה בלתי חוקי מכיוון שמברק לא רשמה את ההנפקה.

בעוד ששני אירועי החדשות הם שליליים באופן גורף, שווקי הקריפטו החזיקו מעמד ולא קרסו. זה מראה שהשווקים הבשילו ומשתתפי השוק לא זורקים את אחזקותיהם בבהלה, וזה סימן חיובי.

יו”ר נציבות המסחר בחוזים עתידיים לסחורות ארצות הברית (CFTC), לעומת זאת, סיפק אנחת רווחה למשקיעי הקריפטו לאחר שיו”ר יו”ר הית ‘טרברט אמר כי השקפתו היא ש”אתר הוא סחורה. ” הוא גם הציע להתייחס לכל הגופים המשוגעים כמו לנכס המקורי.

מייסד ומנכ”ל BKCM, בריאן קלי, סבור כי המהלך של CFTC סיפק בהירות רגולטורית שעשויה למשוך משקיעים מוסדיים שישבו בצד. קלי הציע כי המשקיעים הללו בטוחים כעת יותר להוסיף את את”ר ל”דלי הסחורות “שלהם.

כאשר ביטקוין מחזיק מעל לשפל האחרון, כמה אלטקוינים מתחילים להראות כוח. בואו נראה אם ​​נגלה הגדרות שוריות בחמשת המבצעים הראשונים בשבעת הימים האחרונים.

קישור / דולר

Chainlink (קישור) נמנה עם המופיעים המובילים בשלושת השבועות האחרונים ברציפות. זה מראה שהוא מגובה במומנטום. עם זאת, לאחר עליית הכוכבים, האם היא יכולה להמשיך במגמת העלייה שלה או שהיא תיכנע להזמנת רווחים?

קישור / דולר

הצמד LINK / USD נסגר לאחרונה מעל 2.0531 דולר וזה הביא לקנייה שלנו שהוצע בניתוח קודם. היעד הראשון שלנו של 2.8498 $ הושג בשבוע שעבר, מה שמראה שהשור לא מצפה לנפילה גדולה, ולכן הם קונים ברמות גבוהות יותר.

למרות שהשוררים דחקו את המחיר מעל 2.8498 $ במהלך השבוע, הם לא עמדו בקיום הפריצה. זה מראה הזמנת רווחים של הסוחרים לטווח הקצר ברמת ההתנגדות. עם זאת, עם העלייה בשבועיים האחרונים, ה- EMA בן 20 השבועות החל להופיע, מה שמראה שהיתרון הוא אצל השוורים..

אם השוורים יכולים להניע את המחיר מעל 3 $, אנו מצפים שהמהלך למעלה יגיע ל -4 $ ומעליו 4.5826 $. לעומת זאת, אם השוורים לא מצליחים להגיע לגודל של מעל $ 3, הצמד עשוי להישאר טווח טווח עוד כמה שבועות. השקפתנו תבטל בהפסקה הנמוכה מ- $ 1.4612.

BNB / USD

מטבע בינאנס (BNB) עשה קאמבק לרשימה זו לאחר היעדרות ממושכת. בואו נסתכל על האירועים בשבעת הימים האחרונים שהציתו את עניין הסוחר בכך. לאחרונה החלה הבורסה את השלב השמיני של מוצר ההלוואות שלה המאפשר לבעלים להרוויח תשואה שנתית של כ -10% עבור כמה מטבעות קריפטוגרפיים..

בהרחבת שירותיה, השיקה Binance מסחר עמיתים לעמיתים עבור משתמשי אפליקציית Android שלה בסין. השירות יהיה זמין עבור Bitcoin, Ether ו- Tether (USDT) נגד היואן הסיני. מנכ”ל Binance צ’נגפנג ג’או אמר כי שירות זה יורחב בקרוב לאזורים אחרים. גם ג’או מְאוּשָׁר שמשתמשים יכולים להשתמש ב- WeChat או Alipay לצורך עסקאות P2P לתשלום, אך שתי החברות הכחישו במהירות שזה נכון. האם BNB הסתיימה בתפקידה או שהיא מוכנה להתקדם? בואו נלמד את התרשים שלה.

BNB / USD

הדובים לא יכלו לנצל את ההתמוטטות החדה מתחת ל -18.30 דולר בשבועיים האחרונים. זה הביא לנסיגה שיכולה לשאת את הצמד BNB / USD לקו ההתנגדות של הערוץ. מכיוון שגם ה- EMA המשתפל לאורך 20 שבועות נמצא ברמה זו, אנו צופים את הדובים להגן על ההתנגדות הזו.

אם המחיר יורד מקו ההתנגדות של הערוץ, הוא יכול שוב לטבול לקראת 14.2555 דולר. פירוט של תמיכה זו יחדש את מגמת הירידה, אך אם המחיר יירד מעל לרמה זו, זה יציין היווצרות תחתונה.

פריצה וסגירה מעל הערוץ יצביעו על סיום מגמת הירידה. סוחרים יכולים ליזום עמדה ארוכה בסגירה (זמן UTC) מעל הערוץ ולשמור על הפסד עצירה של 14 דולר. היעד הראשון יהיה מעבר לסכום של 33 דולר ומעליו אפשרי בדיקה מחודשת של שיאי החיים.

HT / USD

Huobi Token (HT) התגייס רק מעל 10% בשבעת הימים האחרונים והתברר כי הוא השחקן השלישי הטוב ביותר. המשקיעים תוהים כעת אם הגיעו לסיום ועכשיו הם מוכנים לשלב הבא של המהלך ההפוך שלו?

HT / USD

החיסרון בצמד HT / USD מצא תמיכה ממש מתחת לרמת 50% המסחר של העצרת מהנמוכים של 0.88 $ לשיאים של 5.3506 $. זה סימן חיובי וזה מראה ששוורים נכנסים לקנות מטבלים.

מהפך, השוורים עשויים להתמודד עם התנגדות מסוימת במחיר של 3.67 דולר ו -4.37 דולר. אם חוצים את שתי הרמות, ראלי עד 5.3506 $ יהיה על הקלפים. סוחרים יכולים לחכות שהמחיר יעלה ויסגר (זמן UTC) מעל ה- EMA בן 20 השבועות לפני הקנייה. הפסד עצירה יכול להישמר על 2.90 דולר.

התצוגה השוורית שלנו תבטל אם הצמד ירד מאחת מרמות ההתנגדות התקורה וצנח מתחת ל -2.90 דולר. אם זה קורה, אפשר לטבול ל -2.5878 דולר.

XRP / USD

Ripple מיזגה שלושה משירותיה, xRapid, xVia ו- xCurrent, להיצע RippleNet שלה. במהלך זה, “במקום לקנות xCurrent או xVia, הלקוחות יתחברו ל- RippleNet – במקום או דרך הענן – ובמקום לקנות xRapid, הלקוחות ישתמשו בנזילות לפי דרישה”, אמר דובר Ripple..

על פי השמועות, בנק אוף אמריקה (BoA) שכר “מנהל מוצר אוצר” עבור Ripple. זה מראה שהבנק מתחמם למטבעות קריפטוגרפיים בצורה כלשהי. באופן דומה, חברת התוכנה הפיננסית הבריטית פינסטרה הצטרפה ל- RippleNet, שתסייע ללקוחותיה בתשלומים חוצי גבולות זולים ומהירים יותר..

בימים האחרונים, מעבדות ריפל נמצאות בקצה הביקורת מצד כמה מחברי הקהילה. עם זאת, מנכ”ל ריפל, בראד גארלינגהאוס, הגן על החברה ואמר כי השקיפות שלה הפכה אותה לפגיעה להתקפה. היסודות אמנם מעודדים, אך האם גם התמונה הטכנית הפכה לחיובית? בואו נבחן את התרשים של XRP.

XRP / USD

עצרת ההקלה בשבועיים האחרונים הגיעה להתנגדות תקורה ראשונה ב- EMA בן 20 השבועות. פריצה של רמה זו תפגע שוב במחסום קרוב לממוצע הנע פשוט של 50 שבועות (SMA) ומעליו בקו מגמת הירידה של המשולש היורד. אם השוורים דוחפים את המחיר מעל המשולש, זה יבטל את התבנית הדובית, שהיא סימן שורי.

סוחרים אגרסיביים יכולים לקנות בנעילה (זמן UTC) מעל ה- EMA בן 20 השבועות ולשמור על הפסד עצירה של 0.215 $. סוחרים שונאי סיכון, לעומת זאת, צריכים להמתין עד לפריצת המחיר ולסגור מעל המשולש כדי לקנות.

שני הממוצעים הנעים הולכים ומתמשטחים וה- RSI עולה בהדרגה לנקודת האמצע. מכאן עולה כי לחץ המכירה פחת. השקפתנו תבטל אם הצמד יורד מאחת מרמות ההתנגדות התקורה ויצלל מתחת ל -0.22 דולר.

TRX / USD

השבוע טרון (TRX) חבר עם הקרן לפיתוח כוכבים בכדי ליצור ברית חינוכית חדשה שתספק ידע עבודה אודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין לסטודנטים באוניברסיטאות. בואו נראה אם ​​נוכל לזהות התקנת קנייה בזוג TRX / USDT.

TRX / USD

צמד TRX / USDT עומד בפני התנגדות קרוב ל -0.018660 דולר. רמה זו שימשה מחסום נוקשה במהלך השבועות האחרונים. אם השוורים לא מצליחים לשנות את קנה המידה פעם נוספת, הזוג עשוי לטבול שוב לקראת התמיכה הקריטית של 0.011240 $. פירוט של תמיכה זו יהיה סימן שלילי ויכול להצביע על מגמת ירידה חדשה.

עם זאת, אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל $ 0.018660 בכוח, הטווח הגדול של $ 0.011240- $ 0.0409111 ייכנס לתמונה. יתכן שהממוצעים הנעים יכולים לשמש כהתנגדות, אך אנו מצפים שיחצו אותם. לכן, סוחרים יכולים לקנות בסגירה (זמן UTC) מעל 0.01860 $ עם הפסד עצירה של 0.0110 $. יעד היעד הראשון היה $ 0,030 ומעליו $ 0,0409111.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map