חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לצפייה השבוע: BTC, XRP, ADA, XMR, ATOM

בשלוש השנים האחרונות הרשות לניירות ערך בארה”ב הפילה מספר אפליקציות לקרן ביטקוין (BTC). זה קלק את התקוות של משקיעים רבים שהאמינו שמחיר הביטקוין יתייקר אם יאושר העברה בנקאית. 

למרות שהמשקיעים כבר לא מקשרים את עתידו של BTC על קיומו של תעודת סל, הרגולטורים יוכלו להתאים בסופו של דבר את עמדתם נגד קריפטו בעתיד..

בראיון ל- Cointelegraph אמר נציב ה- SEC, הסטר פירס, כי הרגולטור יצטרך להתאים לחדשנות מכיוון שכמה אנשים ממרחב הקריפטו וממוסדות פיננסיים מסורתיים מבקשים את הדרכתם..

עלון הקריפטו האחרון של בלומברג צופה כי תעודת סל של ביטקוין תוכל לראות את אור היום אם המועמד לנשיאות הדמוקרטית לנשיא ג’ו ביידן ייבחר לנשיא ארה”ב הבא. המחבר מאמין ששינוי משמר עשוי להביא לבהירות רגולטורית העלולה למשוך השקעות בנכסים דיגיטליים.

תצוגה יומית של נתוני שוק הקריפטו

תצוגה יומית של נתוני שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

עם זאת, גם אם הנשיא דונלד טראמפ ייבחר מחדש, בלומברג מצפה שביטקוין יאריך את מגמת העלייה שלו בתקופת כהונתו השנייה, שכן הנכס הדיגיטלי יועבר על ידי עליית החוב לתוצר, ההקלות הכמותיות ושיעור החשיש של הביטקוין.. 

גם אם הביטקוין יתגייס רק במחצית המהירות של העלייה של 1,400% מ 2016 עד 2020, הוא יתכנס ל 80,000 $ עד 2024.

התחזיות לטווח הארוך מעודדות וכך גם התרשימים לטווח הקצר. בואו ננתח את חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שעשויים להעלות ביצועים טובים בטווח הקצר. 

BTC / USD

פריצת המשולש הסימטרי ב -8 באוקטובר משכה קונים שדחפו את המחיר מעל ההתנגדות התקורה בסכום של 11,178 דולר ב -10 באוקטובר. עם זאת, הדובים עדיין לא ויתרו לחלוטין מכיוון שהם מכרו את העצרת ל -11,482.44 דולר ב -10 בספטמבר..

BTC / USD תרשים יומי

BTC / USD תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

השוורים השתמשו במטבל כדי לקנות ולא אפשרו למחיר לעלות מתחת ל 11,178 דולר. זה מצביע על כך שהסנטימנט השתנה ממכירה בעצרות לקנייה במטבלים.

הממוצעים הנעים על סף מוצלב שורי ומדד הכוח היחסי מעל 64 מצביעים על כך שהיתרון כרגע אצל השוורים.

אם הקונים יכולים לדחוף את המחיר מעל ההתנגדות התקורה בסכום של 11,500 דולר, התחנה הבאה עבור הצמד BTC / USD עשויה להיות 12,000 דולר ואז 12,460 דולר.. 

השקפה שורית זו תבטל אם הצמד יירד מהרמות הנוכחיות וייחתך מתחת לממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום (10,853 דולר). צעד כזה יציע כי הפריצה הנוכחית הייתה מלכודת שוורים.

תרשים BTC / USD 4 שעות

תרשים BTC / USD 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

המגמה בתרשים של ארבע שעות הפכה לשורית כאשר גם הממוצעים הנעים משופעים וגם ה- RSI בשטח הקנוי יתר על המידה. הרוכשים ינסו שוב לדחוף את המחיר מעל 11,500 $ ואם הם יצליחו המומנטום צפוי להחמיר.

עם זאת, אם המחיר יירד מהתנגדות תקורה, הוא עלול להתאחד בטווח הדוק של 11,468.98 $ – 11,178 $ למשך זמן מה. הפסקה הנמוכה מ- 11,178 $ תהיה סימן לחולשה לטווח הקצר.

XRP / USD

הדובים הגנו על ההתנגדות הכוללת של 0.26 דולר ב -10 באוקטובר, אך הם לא יכלו לקיים את לחץ המכירה כיום. זה מראה כי השוורים קונים בכל מטבל מינורי וכרגע מנסים לדחוף את ה- XRP מעל 0.26 $.

XRP / USD תרשים יומי

XRP / USD תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

פריצה וסגירה (זמן UTC) מעל 0.26 $ ישלימו הגדרת ראש וכתפיים הפוכה שמטרתה תבנית של 0.300288 $. הממוצעים הנעים על סף מוצלב שורי ו- RSI קרוב ל 60 מעידים על יתרון לשוורים.

בניגוד להנחה זו, אם צמד ה- XRP / USD יורד מהרמות הנוכחיות ונשבר מתחת ל- EMA בן 20 הימים (0.246 $), הוא יראה שהדובים מקצרים באגרסיביות בעצרות ל -0.26 $..

XRP / USD תרשים של 4 שעות

XRP / USD תרשים של 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

הדובים מנסים להגן על ההתנגדות של 0.26 $, אך הם לא הצליחו להטביע את המחיר מתחת ל- 20-EMA. זה מצביע על כך שהשורים מצטברים על מטבלים. 

הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI בסביבות 60 מצביעים על כך שלשור יש את היד העליונה בטווח הקצר.

הפסקה מתחת ל- 20-EMA תהיה הסימן הראשון לחולשה והיתרון יפנה לטובת הדובים אם הם יכולים להטביע את המחיר מתחת לתמיכה של 0.24 $.

לעומת זאת, אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל 0.26 $, סביר להניח שמגמת עלייה חדשה תהיה. הצמד יכול להתמודד עם התנגדות ב 0.266 $ ואז ב 0.28 $ אבל המגמה תישאר שורית כל עוד המחיר יישאר מעל המחשוף.

ADA / USD

כישלונם של הדובים לקיים את קרדנו (ADA) מתחת ל -0.90 דולר, בין התאריכים 7 עד 9 באוקטובר, משך קניות אגרסיביות של השוורים שדחקו אז את המחיר מעל הממוצעים הנעים.. 

תרשים יומי של ADA / USD

תרשים יומי של ADA / USD. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים על סף קרוסאובר שורי ו- RSI ליד 62 מעידים על כך שהקונים הם בעלי העליונה. אם הם יצליחו להעלות את המחיר מעל המחשוף, הוא ישלים הגדרת היפוך שיעד התבנית שלה הוא 0.1331 $..

תצוגה שורית זו לא תיפסל אם צמד ADA / USD יורד מהרמות הנוכחיות ונשבר מתחת לממוצעים הנעים. צעד כזה יציע כי הפריצה מעל 0.104044 $ הייתה מלכודת שוורים.

תרשים ADA / USD 4 שעות

תרשים ADA / USD 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

הריבאונד מהתמיכה המיידית בסכום של 0.1040440 $ מרמז שהסנטימנט הפך לחיובי מאחר והשוורים רואים מטבלים כהזדמנות קנייה..

עם זאת, אלא אם כן השוורים יביאו את המחיר מעל המחשוף, הדובים ינסו שוב להטביע את הצמד מתחת ל- 0.1040440 $ ואת ה- 20-EMA. אם הם יצליחו, הצמד יכול לרדת לממוצע הנע של 50 פשוט ומתחתיו ל -0.90 דולר.

לעומת זאת, אם הצמד יירד מה 20-EMA, זה יצביע על חוזק ויגביר את האפשרות לשבירה מעל המחשוף..

XMR / USD

מונרו (XMR) נמצא במגמת עלייה כאשר גם הממוצעים הנעים משופעים כלפי מעלה וגם ה- RSI באזור שנקנה יתר על המידה. כעת השוורים ינסו להאריך את העלייה למעבר ל -140 דולר ומעליו ל -150 דולר.

XMR / USD תרשים יומי

XMR / USD תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

במגמת עלייה חזקה, התיקונים נמשכים בדרך כלל יום עד שלושה ימים והשוורים רואים את המטבלים ל- EMA בן 20 הימים (105.96 $) כהזדמנות קנייה מכיוון שהוא נותן נקודת כניסה בסיכון נמוך עם יחס סיכון טוב לתגמול. 

עם זאת, אם צמד ה- XMR / USD יורד מהרמות הנוכחיות ויורד אל מתחת ל -121.427 דולר, הדובים ינסו לגרור את המחיר ל- EMA בן 20 הימים. הפסקה מתחת לתמיכה זו תהיה הסימן הראשון לחולשה.

תרשים XMR / USD 4 שעות

תרשים XMR / USD 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

דפוס המשולש העולה הושלם בפריצה ונסגר (זמן UTC) מעל 113.211 $. למערך השורי הזה יעד התבנית הוא 132.739 דולר. הרוכשים מנסים כעת להחזיק את המחיר מעל $ 121.427.

אם הם יצליחו, זה יציע כי 121.427 דולר ישמש כעת כתמיכה חזקה. גם אם המחיר יירד מתחת לרמה זו, השוורים ינסו שוב לקנות את המטבל ל- 20-EMA. 

אם הצמד חוזר בתמיכה זו, זה יצביע על חוזק ויגדיל את האפשרות לחדש את מגמת העלייה.

ATOM / USD

קוסמוס (ATOM) פרצה ונסגרה (שעון UTC) מעל קו הצוואר של דפוס הראש והכתפיים ההפוך ב -10 באוקטובר. הפריצה הזו ראתה קנייה נוספת היום והשוררים דחקו את המחיר מעל ההתנגדות של 5.877 $. 

תרשים יומי של ATOM / USD

תרשים יומי של ATOM / USD. מָקוֹר: TradingView

צמד ה- ATOM / USD יכול כעת להתחיל בעצרת שעשויה להגיע ל -7.40 דולר ואז ל -8.877 דולר. ה- EMA בן 20 הימים ($ 5.17) החל להופיע וה- RSI עלה לשטח החיובי, מה שמצביע על שינוי אפשרי במגמה.

בניגוד להנחה זו, אם הצמד יירד מהרמות הנוכחיות, הדובים ינסו להטביע את המחיר בחזרה מתחת למחשוף ול- EMA בן 20 הימים.. 

אם זה יקרה, זה יציין כי הפריצה הנוכחית הייתה מזויפת. המגמה תפנה לטובת הדובים אם הצמד יירד מתחת לכתף ימין במחיר של 4.549 דולר.

תרשים ATOM / USD 4 שעות

תרשים ATOM / USD 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

השוורים דחקו את המחיר מעל ההתנגדות התקורה בסך 5.877 דולר שעשויים להתחיל במגמת עלייה חדשה. הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI נמצאים בשטח החיובי מרמזים על יתרון לשוורים.

השקפה חיובית זו תבטל אם השוורים לא יצליחו להגן על רמת הפריצה במהלך המבחן הבא. אם המחיר יתחבר מתחת למחשוף זה יהיה סימן לחולשה.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map