Top-5 Cryptos השבוע: TRX, BCH, HT, XLM, XMR

חלל הקריפטו לוקח נשימה לאחר הריצה החדה האחרונה. עם זאת, מנכ”ל Binance, צ’נגפנג ג’או (CZ), צייץ לאחרונה כי הוא חיובי כי ביטקוין (BTC) יחדש את עצרתו ל -16,000 דולר “בקרוב”. זה מצביע על כך ש- CZ מאמינה שהשוק הגיע למרחקו ונמצא בתהליך של חידוש מגמת העלייה. יתר על כן, פעולת המחירים ארוכת הטווח של ביטקוין מראה שהיא הביאה את ה- S&P 500 מאז 2003.

בחדשות אחרות הקשורות לקריפטו, תלמידי תיכון צרפתים ילמדו כעת את יסודות הביטקוין ואת השפעותיו על הכלכלה הצרפתית והעולמית. זה מצביע על כך שהממשלה מקבלת בהדרגה שמטבעות קריפטוגרפיים כאן כדי להישאר והדרך הטובה ביותר לגשת אליהם היא לחמש את הדור הבא עם הידע הנדרש..

נתוני שוק הקריפטו תצוגה שבועית. מקור: Coin360

נתוני שוק הקריפטו תצוגה שבועית. מָקוֹר: מטבע 360

כאשר העתיד נראה בהיר, האם זה זמן טוב לקנות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים או שהם יכולים ליפול עוד יותר? בואו ננתח את התרשימים של חמשת המופיעים המובילים בשבעת הימים האחרונים.

TRX / USD

טרון (TRX) התגייס בכ -13% בשבעת הימים האחרונים. מנכ”ל טרון, ג’סטין סאן, בנה ציפיות מהכרזה גדולה בכך שרמז כי שותפות חדשה עם מגה-מיליארד דולר תאגיד “תפיץ בגדול TRON Dapps ואסימונים למיליארדי לקוחות.” האלטקוין התגייס על ההייפ אך נכנע להזמנת רווחים בחדשות כי סמסונג שילבה את טרון עם ה- Keychain של בלוקצ’יין. האם האלטקוין יכול לבנות על חדשות אלה לאחר הזמנת הרווח הראשונית? בואו ננתח את התרשים שלו ונברר.

TRX / USD

צמד TRX / USD עומד בפני התנגדות במחיר של 0.0234 דולר. שני הממוצעים הנעים שטוחים ו- RSI עלה בהדרגה לנקודת האמצע. זה מצביע על פעולה מגוונת לטווח של כמה שבועות. פריצה לאחר איחוד תעיד על הצטברות בידיים חזקות יותר. היעד הראשון בהפוך הוא 0.041 דולר.

בזמן הטווח, הזמן הטוב ביותר לקנות הוא בתמיכה או לחכות לפריצה ממנו. לכן, הסוחרים יכולים לקנות בריבאונד מהאזור התמיכה של $ 0.0136655 ל- $ 0.011240 או לקנות לאחר פריצה של 0.0234 $. הפסד העצירה יכול להישמר על 0.011 דולר. בניגוד להנחה שלנו, אם הדובים ישקעו את הזוג מתחת לטווח, מגמת הירידה תתחדש.

BCH / USD

ביטקוין קאש (BCH) היה בין המופיעים המובילים בשבוע השני ברציפות. משתתפי השוק עודדו את הידיעה כי מייסד שותף של ביטמן דחה את כל תפקידיו של מייסד שותף מייקרי קטואן ז’אן. עם זאת, האם האלטקוין יכול להאריך את החיסרון שלו קדימה? בואו ננתח את התרשים.

BCH / USD

החיסרון בשבועיים האחרונים הוביל את הזוג BCH / USD למחשוף דפוס הראש והכתפיים. זוהי רמה קריטית שיש להיזהר ממנה, כי אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר שמעליה, אפשרי ראלי ל -360 דולר. הצמד יתפוס תאוצה אם השוורים יכולים להגיע לסכום העולה על 360 דולר.

ה- EMA בן 20 השבועות הולך ומשתבש וה- RSI עלה למרכז. זה מצביע על כך שהשורשים חוזרים. השקפתנו תבטל אם המחיר יירד ממחשוף וייפול מתחת לתמיכה הראשונה במחיר של 241.85 $. הפסקה מתחת ל -203.36 $ תחדש את מגמת הירידה.

HT / USD

Huobi Token (HT) היה השחקן השלישי הטוב ביותר בשבעת הימים האחרונים עם עליות של כ -10%. האם היא יכולה לבנות על רווחיה בשבועות הקרובים? בואו נלמד את התרשים שלה.

HT / USD

צמד HT / USD חזר מקרוב לרמת 50% retracement של העצרת האחרונה. זהו סימן חיובי מכיוון שהוא מראה כי שוורים מעוניינים להיכנס למטבלים. זה יכול הקונים לדחוף את המחיר מעל $ 4.37, ייתכן כי עצרת ל -5.3506 $. רמה זו שימשה כהתנגדות נוקשה בשתי הזדמנויות קודמות, ומכאן שהדובים ינסו להפוך כיוון מקרוב לרמה זו. אם יצליח, הצמד עשוי להישאר טווח טווח למשך מספר שבועות. זה יהפוך לשלילי מתחת ל -2.9113 דולר.

מצד שני, אם השוורים יוכלו להעלות את המחיר מעל אזור ההתנגדות התקורה של 5.3506 דולר ל -6.10 דולר, הצמד יתפוס תאוצה. מעל אזור זה, הרמה הבאה לצפייה על הפוך היא 9 דולר.

XLM / USD

Stellar (XLM) התגייס בכ -9% בשבעת הימים האחרונים והגיע למקום הרביעי הטוב ביותר מבין המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים. האם זה הסתיים או שמדובר בהקפצה של חתול מת שעלול להימכר אליו. בואו ננתח את התרשים.

XLM / USD

הצמד XLM / USD האריך את התאוששותו והתעלה מעל קו המגמה. זהו סימן חיובי מכיוון שהוא מראה שהדובים מאבדים את אחיזתם. החיסרון יתמודד כעת עם התנגדות ב- EMA של 20 שבועות ומעליו ב- $ 0.088708.

אם המחיר יורד מ- $ 0.088708, סביר להניח שפעולה של כמה טווחים תחום. המגמה תהפוך לשלילית בהפסקה מתחת לשפל האחרון של 0.051014 דולר. לעומת זאת, אם השוורים יצליחו לדחוף את המחיר מעל 0.088708 $ והממוצע הנע הפשוט (SMA) ל -50 שבועות, מעבר ל 0.145 $ אפשרי.

XMR / USD

מונרו (XMR) עטף את רשימת המצטיינים ביותר עם רווח של כ -8%. המטבע הקריפטוגרפי הוצא מחיקת המסחר בבורסות בודדות מכיוון שהסביבה הרגולטורית התהדקה בחודשים האחרונים. עם זאת, BTSE, רב-מטבעית ובורסה נקודתית / עתידית מבוססת דובאי, סיפקה דחיפה למטבע הפרטיות על ידי השקת חוזי העתיד שלה. האם המהלך הזה יכול למשוך קונים? בואו ננתח את התרשים.

XMR / USD

הצמד XMR / USD נסחר בטריז. השוורים נאבקים בקנה מידה מעל קו ההתנגדות של קו מגמת הירידה. עם זאת, אם הקונים יעלו את המחיר מעל לרמה זו, הצמד יפגע שוב במחסום בממוצע הנע.

פריצה של הממוצעים הנעים תהיה סימן חיובי מכיוון שהיא עשויה להביא למעבר מהיר ל -120 דולר. ישנה התנגדות מינורית בסך 97.9733 $, אך אנו מצפים שהיא תעבור. לכן, הסוחרים יכולים לקנות בסגירה (זמן UTC) מעל הממוצעים הנעים עם הפסד עצירה של 52 $.

ההשקפה השוורית שלנו תיפסל אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות הפסקה מתחת לטריז תהיה שלילית עצומה מכיוון שהיא תוביל לבדיקה חוזרת של השפל השנתי.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

נתוני השוק מסופקים על ידי HitBTC לְהַחלִיף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map