DopeCoin משיקה קריפטו של רשת GROW ‘Pegging’ לקנאביס

DopeCoin, למטבע הדיגיטלי הראשון בנושא הקנאביס בעולם יש הוכרז רשת ה- Grow הרשמית הראשונה של DopeCoin, עם פתיחת הגידול הראשונה בקנדה. DopeCoin הוא קוד פתוח של עמית לעמית של קוד פתוח שתוכנן במיוחד עבור תעשיית הקנאביס במטרה לספק דרך בטוחה ומהירה יותר לעשות עסקים.

רשת לגדול

בהצטרפותם לרשת Grow, המגדלים יוכלו להצמיד את צמחי הקנאביס שלהם ל- DopeCoin. בדומה לרעיון של מטבע שמוצמד לזהב, DopeCoin מקווה לא רק להתייצב אלא גם להגדיל את הערכת יחידת המטבע שלו על ידי קשירתו למוצר קנאביס פיזי..

בעקבות החדשות, שווי השוק של DopeCoin החל מסלול כלפי מעלה בעלייה של כ -34% בתוך 24 שעות. נכון לעכשיו, DopeCoin אחד שווה 0.000170 דולר ארה”ב בזמן כתיבת שורות אלה.

תרשים DopeCoin

בנוסף, כדי להגן על השקעה זו, ה- Grow הנוכחי יקבל גם קמרון פלדה שנאכף מחדש עם מנעולי טיטניום לאחסון הקציר, מעקב שקוף בזמן אמת עם מצלמת רשת 24/7 שתותקן בקרוב עם שעוני לוח שנה ומלאי / תעודת נכס תונפק לכל מי שרוצה הוכחת בעלות. בדרך זו, כל משתמש ב- DopeCoin יוכל לעקוב ולאמת את קיומו של מוצר אמיתי המגובה את המטבע הדיגיטלי.

Cointelegraph שוחח עם מייסד DopeCoin, ג’יימס אלן, על רשת Grow החדשה, “היתד” של DopeCoin לקנאביס ותוכניות לעתיד..

“שקיפות מלאה כזו לא נעשתה על ידי מטבע אחר העשוי עשבים שוטים.”

– מייסד DopeCoin, ג’יימס אלן

Cointelegraph: מה שצומח באופן ספציפי עובד עם DopeCoin?

ג’יימס אלן: כרגע המיקום והפעולה הספציפיים של הפיתוח נשמרים בסוד בגלל חששות בטיחות / פרטיות, אך זה קנדה. הצמיחה המסוימת הזו בחרה שלא להיות ידועה. אחרים שמצטרפים לרשת יכולים להיות ידועים אם הם בוחרים בכך.

CT: איך זה קנאביס "מחובר" בְּדִיוּק?

JA: אז 5,000 DopeCoins עשויים להיות שווים לגרם אחד וכשעולה המחיר כמות זו מתכווצת. אני לא רוצה לתת את הרושם שאחד גרם יהיה אי פעם שווה ל- DopeCoin 1 – אני מניח שזה יגיע ל -1,000 לגרם אבל באותו זמן זה יצטרך להיות בין 25 הראשונים לפי שווי שוק, אבל זה לא יהיה בשביל בנתיים.

על מנת להגדיל את הערך של DopeCoins בודדים אנו רוצים להתחיל להגדיל באופן מלאכותי את ערכו עם מה שאנחנו מכנים pegging. אתה יכול לחשוב על זה כהקלות כמותיות הפוכות, שכן היית מבסס את המחיר על כך ש- DopeCoins שווה יותר בעוד ש- DopeCoin מכסה את ההפרש, כך שה- Grow up אינו במינוס כאשר הוא מוכר, נגיד למרפאה או לציבור ( אם הם בוחרים בכך). עם כל גידול נוסף אנו חוזרים על התהליך שכן לכל גידול יהיו מונחים שונים.

CT: כיצד פועלות הקציר? האם בעלי המניות ממש מקבלים קנאביס על החזקת DopeCoin?

JA: הקציר יפריש x כמות ניצנים בזמן הקציר. בדרך כלל יש כל כך הרבה אספקה ​​מוגזמת של קנאביס בקציר, שיהיה תמריץ להצמיד אותו לקריפטוגרפי כמו DopeCoin, ובכך ייתן תמריץ לגדול להצטרף לרשת כדי שערך ה- DopeCoin שלהם יכול לעלות..

נכון לרגע זה, בעלי המניות (אלא אם כן הם מקומיים לצמיחה) לא יקבלו פיזית את הקנאביס, אך הם יידעו את הערך שהם מחזיקים ב- DopeCoin, שייקשר ישירות לניצן שהניחו בצד. זו הסיבה שזו תהיה השקעה טובה לכל הצדדים המעורבים:

אם האדם רוצה לקנות קנאביס (הם גרים בסמוך לגידול) עבור DopeCoin, הוא יכול לעשות זאת באופן תיאורטי. אך חשוב מכך, כאשר קנאביס יהפוך לחוקי ברחבי הארץ ואפילו בעולם (בסופו של דבר), ניתן לבצע עסקאות ב- DopeCoin ממגדל הצמיחה ועד לרפואה הצרכן הסופי. בשלב זה, “בעלי המניות” יכולים באופן תיאורטי לקבל קנאביס בגין החזקת DopeCoin.

יש לזכור כי אם הצמיחה תחליט “למכור” את אספקתם לבית מרקחת (עם אישור ההצבעה בדירקטוריון) בעלי העניין יוכלו להרוויח כסף גם בדרך זו. ישנן דרכים רבות להשקיע בקנאביס, שיהיה משתלם לשני הצדדים.

CT: האם כל גידול יתמוך בקמרון נאכף מחדש, מנעולי טיטניום וכו ‘?

JA: יהיו שיטות עבודה מומלצות סטנדרטיות, שכן אחת הדרישות תהיה סוג של קמרון שנכפה מחדש, מנעולי טיטניום שיסייעו באבטחת האספקה, כך שכן זו תהיה אחת מהדרישות. הכל תלוי בגידול הפונה אלינו.

מנעול טיטניום

CT: האם תעודת הבעלות על המניה / הנכס הינה בבלוקצ’יין?

JA: זו אחת הדרכים להיעשות. תעודת הבעלות יכולה להתקיים בבלוקצ’יין אז כן נבדוק את זה.

“אנחנו רוצים להיות ניתנים לביקורת ויזואלית, כמו גם לבדיקת נייר על פי בקשה.”

CT: האם בכל צמיחה יהיה מעקב / סטרימינג וידאו 24/7?

JA: זהו אחד ההיבטים החשובים יותר מכיוון ששקיפות מלאה שכזו לא נעשתה על ידי מטבע אחר אחר העוסק בעשבים שוטים. אנו רוצים להיות מבוקרים מבחינה ויזואלית וכן על ביקורת נייר על פי בקשה. הוא יכלול מערכת זרימה / וידאו 24/7 עם סוג של מזהים (שעון לוח שנה על רקע קנאביס) כדי לסייע בתמיכה בהוכחתו. בנוסף, אנשים אוהבים אפשרות לראות את ההשקעה שלהם בכל שעה ביום או בשנה.

אנחנו אפילו חושבים לעשות מערכת מסוג מציאות מדומה סביב הצמיחה שבה אנשים יכולים ממש “להיכנס” להשקעה שלהם ולהסתובב. אבל, כן זו תהיה דרישה לכל צמיחה. אם הנייר שלו, משקל הקציר יירשם ויועבר לבלוקצ’יין כדי שכולם יראו.

CT: אילו צמחים אחרים הביעו עניין להצטרף? איך אתה רואה שזה משפיע על מחיר הדופקוין?

JA: כשהשקנו, קיבלנו את הצמיחה הראשונה שלנו די מהר ואף לא פרסמנו את זה באמת. יש לנו כמה קמפיינים שיווקיים שיבוצעו בשבועות הקרובים כדי למקד לכמה מאות מגדלי אופציות ברחבי העולם. עד כה המחיר זכה לסיום קל והידיעה התקבלה עד כה בחיוב בקהילת דופקוין.

אנו חושבים עם כל היכרות עם צמיחה חדשה, וחשוב מכך, עם המעקב הרציף והתיעוד דרך הבלוג שלנו (dopecoin.info) עם תמונות וסרטונים, נראה את המחיר והעניין לגדול עבור DopeCoin.

CT: האם זה יעבוד בארה”ב, במיוחד במדינות בהן הקנאביס חוקי לחלוטין?

JA: אנו מאמינים שהדבר יעבוד בארה”ב ובעולם כולו, במיוחד כאשר קנאביס חוקי. ישנם מקרים שבהם כבר ניתן להשתמש במטבעות קריפטיים לרכישת קנאביס כגון כאן. אנו מצפים להתמדה הרבה יותר מהר מבחינת היציאה לשוק מכיוון שאנחנו מתחילים במקור ועובדים בדרכנו לצרכן, והכל באמצעות DopeCoin. אנו מתכננים לפנות גם לשותפים כגון Eazeup, אשר יעביר קנאביס לדלתות העמים ויבצע עסקאות ב- DopeCoin.

CT: היכן ניתן להשתמש ב- DopeCoin כרגע? איך אתם מתכננים לגדול ולהגדיל אותה?

JA: אנו עובדים על פלטפורמת סוחר משלנו, אשר אמורה להיעשות עד סוף השנה. זה יאפשר לכל סוחר למכור את הפריטים שלהם באמצעות DopeCoin (וכל מטבע עשב אחר לצורך העניין). יש לנו שתי חנויות שנמכרים עבור DopeCoin. הקהילה שלנו מצביעה כרגע על השם לפלטפורמת הסוחר שלנו כאן.

כפי שצוין לעיל אנו מאמינים שנוכל להתחיל מהמקור (ה- Grow OP) ולעבוד את דרכנו לכל קמעונאי הקנאביס הגדולים כל זאת תוך אפשרות לאפשר שימוש ב- DopeCoin תוך כדי. הן DopeCoin והן הרשת שלנו יכולים להשתנות יחד כאשר אנו מציגים תשתית טובה יותר משני צידי המטבע.

“אנחנו תמיד עובדים על דרכים אנונימיות כדי להגן על עסקאות קצה לקצה עבור בסיס המשתמשים שלנו.”

CT: מדוע הענף זקוק למטבע משלו? לא ניתן להשתמש בביטקוין במקום?

JA: דבר אחד שמתעלם בין ביטקוין ומטבע כמו DopeCoin הוא עסקאות הן מיידיות לעומת זמן ההמתנה של כ -10 דקות. דבר נוסף שמפריד בינינו לביטקוין הוא שאנחנו Proof of Stake, שמאפשר לאנשים בעצם להרוויח ריבית על סטאפ DopeCoin שכבר יש להם..

אנו תמיד עובדים על דרכים אנונימיות להגן על עסקאות קצה לקצה עבור בסיס המשתמשים שלנו. אנו מתכוונים לחדשני הרוצחים סביב השנה הקרובה בשנה-שנתיים. אין שאלה לגבי זה, אם הביטקוין היה עולה בעשן (שום משחק מילים מיועד ולא סביר מאוד), DopeCoin לא יצליח להתקיים, ככל הנראה. אנו מרגישים שיכולות להיות שתי מסילות לנסיעה זו ו- DopeCoin מתכנן לזכות בתעשיית הקנאביס!

***

אם אתה מנהל פעולות לגידול חוקיות, תוכל להצטרף לרשת GROW ולקבל את הגדל תוכנית בעלות על ידי שליחת בקשה אל [מוגן בדוא”ל]

/ *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map