תיקון BTC, אנדרו יאנג אאוט, וויליאם שטנר תוקף: הדולר’ס דייג’סט, 10–16 בפברואר

בכל יום ראשון, Hodler’s Digest יעזור לכם לעקוב אחר כל סיפור חדשותי חשוב שקרה השבוע. הצעות המחיר הטובות ביותר (והגרועות ביותר), אימוץ ורגולציה, מטבעות מובילים, תחזיות ועוד – שבוע על Cointelegraph בקישור אחד.

Contents

סיפורים מובילים השבוע

מחירי ביטקוין יורדים ברשתות Bitfinex “לווייתן” 10 מיליון דולר בחמש דקות

המאבק של ביטקוין לשמור על 10,000 דולר היה נושא מתמשך השבוע. המטבע הקריפטוגרפי הגדול בעולם זינק ביום חמישי לעבר 10,500 דולר, אך עמד בפני דחייה ברמה זו וירד לפתע ביותר מ -300 דולר.. זו הייתה הפעם השנייה בתוך שבוע ש- BTC לא הצליחה לפצח את רמת ההתנגדות הזו. אולי הדרמה הגדולה ביותר הגיעה מאוחר במוצאי שבת. בטווח של כשעתיים וחצי, BTC צללה ב -3.8% והגיעה ל -9,840 דולר. כאשר סוחרים ניסו להבין מה גרם לתיקון ההלם, היו שהציעו כי לווייתני הביטקוין נמצאים במשחק – ונראה שאחד מהם הצליח להרוויח רווח של 10 מיליון דולר ככל שהמחירים נפלו. אנליסטים רבים האמינו ש- BTC אמור היה לתקן בעקבות העצרת רב השבועית האחרונה (והמרשימה). רק לפני חודשיים BTC / USD עמד על 6,560 דולר.

שר האוצר האמריקני מבטיח “דרישות חדשות משמעותיות” לגבי קריפטוגרפיה

סטיבן מנוחין אמר לסנאט האמריקני כי רשת אכיפת הפשעים הפיננסיים תפרסם בקרוב “דרישות חדשות משמעותיות” אשר יכוונו למטבעות קריפטוגרפיים. למרות ששר האוצר אמר שהוא מעוניין לראות את הטכנולוגיה מתקדמת, הוא הזהיר כי יש לנקוט בפעולה “בכדי לוודא שמטבעות קריפטוגרפיים אינם משמשים לשווה ערך לחשבונות בנק ישנים של מספר סודי שוויצרי.” בהתפתחויות אחרות בגבעת הקפיטול השבוע, המועמד של דונלד טראמפ למועצת הפדרל ריזרב, ג’ודי שלטון, אמר כי ארה”ב צריכה להיות יוזמת בפיתוח דולר דיגיטלי, והוסיפה כי היא יכולה לסייע להבטיח שהגריבאק יישאר דומיננטי על הבמה העולמית..

קהילת הקריפטו מאבדת את מועמדה לנשיאות 2020 אנדרו יאנג

יכול להיות שקשה למצוא חובבי קריפטו חושבים קדימה בזירה הפוליטית של אמריקה, והשבוע זה נעשה קצת יותר קשה. אנדרו יאנג הודיע ​​כי הוא משעה את הקמפיין שלו להיות המועמד למפלגה הדמוקרטית לנשיאות. היזם, שהיה בעל ניסיון פוליטי מועט, היה תומך בהצבעה בבלוקצ’יין ובוויסות הצפנה – ובשלב מסוים ניתן היה לתרום לקמפיין שלו עם ביטקוין.. למרבה הצער, המדיניות הרדיקלית שלו לא הצליחה לתרגם ביצועים חזקים במהלך ההצבעה באיווה ובניו המפשייר. “ברור מהמספרים שאנחנו לא הולכים לנצח במירוץ הזה”, אמר ביום שלישי לתומכים.

“שקיפות מלאה אינה אידיאלית עבור מטבעות קריפטוגרפיים”, אומר מנהל שרשרת

זו חברה שעוזרת ל- FBI ולשירות ההכנסה הפנימית לעקוב אחר פעילות בלתי חוקית הקשורה לקריפטו. אך Chainalysis סבור שגם שקיפות מוחלטת אינה בהכרח אידיאלית לקריפטו. בשיחה עם Cointelegraph, מייסד החברה, ג’ונתן לוין, אמר כי צריך ליצור איזון בין אנונימיות מוחלטת ושקיפות מוחלטת. – מתן אפשרות לרגולטורים ולעסקים להיות ברמות מתאימות של סמכות חוקית מבלי לוותר על זכות הציבור לפרטיות. הוא גם גילה כי Chainalysis אינו מצליח לעקוב אחר פעילות מלאה במטבעות קריפטוגרפיים ממוקדי פרטיות כגון Monero ו- Dash.

מפציץ דואר בהולנד מעוניין שתשלום BTC יפסיק לפוצץ דברים

שתי פצצות מכתבים התפוצצו בהולנד, כאשר עבריין אנונימי דורש תשלום בביטקוין כדי למנוע התקפות עתידיות. במשטרת הולנד אומרים כי איש לא נפצע בהפצצות, אך כל חבילה לוותה בדרישה להצפנה. פצצת המכתבים הראשונה יצאה רגע אחרי שעובד בחדר דואר השליך את החבילה כי שמע קול שריקה. המשטרה חוקרת כעת את שני האירועים אך לא גילתה כמה BTC התוקף רצה. זה קרה בהולנד בעבר. עוד בשנת 2015, תוקף החל להכניס חומרי נפץ לסופרמרקטים והזהיר שהם לא יפסיקו אלא אם כן ישולם להם בקריפטו.

מנצחים ומפסידים

בסוף השבוע הביטקוין עומד על 9,770.95 דולר, את’ר על 249,48 דולר ו- XRP על 0.29 דולר. שווי השוק הכולל הוא 291,699,232,085 דולר.

בין 100 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר, שלושת מרוויחי האלטקוין הראשונים של השבוע הם Hedera Hashgraph, WAX ו- OKB. שלושת המפסידים הראשונים של האלטקוין בשבוע הם ICON, Ethereum Classic ו- Molecular Future.

למידע נוסף על מחירי הצפנה, דאג לקרוא את ניתוח השוק של Cointelegraph.

הצעות המחיר הזכורות ביותר

“מה הדבר שמקל על כל הפעילות הזו שמביא אנשים להתרגש מקריפטו שוב? זה את’ריום. שם הכל קורה. “

קיין וורוויק, מייסד Synthetix

“אנו רוצים לוודא שהטכנולוגיה תעבור קדימה, אך מצד שני, אנו רוצים לוודא כי מטבעות קריפטוגרפיים אינם משמשים כמקבילה לחשבונות בנק ישנים של מספר סודי שוויצרי.”

סטיבן מנוצ’ין, שר האוצר האמריקני

“אמנם נותרה עבודה נהדרת, אתה יודע, אני הבחור במתמטיקה, והלילה ברור מהמספרים שאנחנו לא הולכים לנצח במירוץ הזה.”

אנדרו יאנג, מועמד לא מוצלח לנשיאות

“BTC החלה לעלות במהלך מכירת השוק שהופעלה על ידי נגיף הכורון. זה היה רק ​​הזרז לטווח הקצר. המניע הבסיסי הוא אירוע החצייה של ביטקוין בחודש מאי. “

גאווין סמית ‘, מנכ”ל Panxora

“שאל את עצמך מדוע מישהו יטען שהוא סטושי ויציע אפס הוכחה? או לשתוק או לשתוק, נכון? “

ויליאם שטנר, שחקן קנדי

חיזוי השבוע

טום לי: הביטקוין ינצח את דאו ג’ונס ל -40,000

מייסד שותף של Fundstrat Global Advisors, טום לי, חזה כי הביטקוין יגיע ל 40,000 $ לפני שמדד דאו ג’ונס יגיע ל 40,000 נקודות. זה הגיע ימים לאחר ששור ה- BTC הידוע לשמצה אמר כי מחיר הקריפטו יסתכם ב -27,000 דולר בפרק זמן של שישה חודשים לאחר ששבר את הממוצע הנע שלו ל -200 יום.. בעת כתיבת שורות אלה עמד הדאו על 29,398 – לא הרחק משיאי כל הזמנים שנרשמו בתחילת השבוע. לי לא היה היחיד שנתן טון אופטימי השבוע. מייק נובוגרץ, מנכ”ל גלקסי דיגיטל, אמר כי ל- BTC יש פוטנציאל להגיע ואף לעלות על שיאי כל הזמנים של 20,000 $ עד מאי.

FUD של השבוע

הרשויות עוצרות את איש אוהיו על הלבנת 300 מיליון דולר בקריפטו ברשת החשוכה

אדם באוהיו הואשם בהלבנת הכנסות של מאות מיליוני דולרים ממכירות אסורות סמים לא חוקיות עבור משתמשי רשת כהה ברחבי העולם. לארי הרמון, בן 36, פתח את הליקס – העסק הבלתי חוקי שעומד מאחורי הפשעים הכספיים – בשנת 2014. משרד המשפטים אמר: “הליקס תפקד כ”מיקסר” או “כוס” של ביטקוין, ומאפשר ללקוחות תמורת תשלום, לשלוח ביטקוין לנמענים המיועדים באופן שנועד להסתיר את המקור או הבעלים של הביטקוין. ” חברת הרמון מואשמת בהעברת יותר מ -350,000 BTC – בשווי 300 מיליון דולר באותה עת – ונלקחה למעצר..

אנתוני “פומפ” פומפליאנו הושעה מטוויטר … למשך שעה

שטף של בלבול היה בטוויטר הקריפטו בתחילת השבוע כאשר חשבונו של מייסד מורגן קריק דיגיטל אנתוני “פומפ” פומפליאנו הושעה באופן אקראי, רק כדי להחזירו בתוך מספר שעות.. השערות כיצד חרג מכללי הטוויטר החלו להתפשט במהירות. מוקדם יותר היום, השתמש פומפליאנו בציוץ ויראלי שתקף את דונלד טראמפ ככלי לפרסום הפודקאסט שלו – כאשר חלק ממשתמשי הטוויטר טענו כי הרשת החברתית אולי נקטה עמדה כלפי קידום עצמי זה. כשחזר, צייץ פומפליאנו את ההאשטג # FreePomp … יחד עם קישור לשיר “Welcome Back” מאת Mase.

וויליאם שטנר מפקפק בטענותיו של קרייג רייט על המצאת הביטקוין

לפעמים בחיים, חיתוך ניתוח קריפטו מגיע מהמקום שאתה הכי פחות מצפה לו. וכבר ביום שלישי, וויליאם שטנר – בן 88 שגילם את קפטן קירק בסדרה “מסע בין כוכבים” המקורי – שקל את הדיון בשאלה האם קרייג רייט אכן הוא סאטושי נקמוטו, היוצר האלמוני של ביטקוין.. שטנר צייץ: “שאל את עצמך מדוע מישהו יטען שהוא סטושי ויציע אפס הוכחה? או לשתוק או לשתוק, נכון? “ כל זה מגיע כאשר רייט ממשיך להיות מכוסה בהליכים משפטיים שהובאה נגדו על ידי עזבונו של שותפו העסקי המנוח דייב קליימן..

התכונות הטובות ביותר של Cointelegraph

לא לכל הבנקים המרכזיים יש אינטרס ב- CBDC

קייל ווייט לועס על תוצאות סקר שפורסם לאחרונה על ידי בנק ההתנחלויות הבינלאומי ושואל מדוע כמה בנקים מרכזיים נלהבים להתקדם עם מטבעות דיגיטליים יותר מאחרים.

וירוס Coronavirus ועצרות הצפנה, אבל לא הכל קשור

שוקי הקריפטו פרחו כשמשבר וירוס העטרה החמיר בסין. אבל, כפי שמסביר דארן קליין, מתאם אינו שווה לסיבתיות.

ממשלות מתחילות לפרוס את שלטון הנסיעות של FATF ברחבי העולם

חילופי הקריפטו הם בין העסקים שיידרשו בקרוב לחשוף את פרטי הלקוחות כאשר הם מקלים על עסקאות של 1,000 דולר ומעלה. כאשר מועד האימוץ מתקרב במהירות, וויל היזמן בוחן כיצד רשויות הרגולציה בעולם הגיבו להנחיות עד כה.

ה- Top 100 של Cointelegraph

בדוק את רשימת האנשים החשובים והמשפיעים ביותר בעולם קריפטוגרפי ובלוקצ’יין, כפי שנבחר על ידי עורכי Cointelegraph.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map