שמועות Crypto של PayPal, RIP Wirecard, Telegram Settles: Hodler’s Digest, 22-28 ביוני

בכל יום ראשון, Hodler’s Digest יעזור לכם לעקוב אחר כל סיפור חדשותי חשוב שקרה השבוע. הצעות המחיר הטובות ביותר (והגרועות ביותר), אימוץ ורגולציה, מטבעות מובילים, תחזיות ועוד – שבוע על Cointelegraph בקישור אחד.

Contents

סיפורים מובילים השבוע

PayPal שוכרת מהנדסי קריפטו על רקע שמועות על שילוב ביטקוין

השבוע היו הרבה שמועות סביב PayPal. דיווח הציע כי ענקית התשלומים המקוונת מתכננת לאפשר למאות מיליוני משתמשים לקנות ולמכור קריפטו ישירות. משרות פנויות למומחי קריפטו ובלוקצ’יין הוסיפו דלק למדורה. פייפאל טרם אישרה האם הדוחות נכונים – אך אם כן, זה יכול להיות רגע ציון במסע של ביטקוין לעבור למיינסטרים. כפי שהיית מצפה, כמה מהשמות הידועים ביותר של קריפטו ראו בכך סימן שורי, והם חידשו את התחזיות של BTC לגיוס ל 12,000 $. אבל יש כאלה – כמו מייסד שותף של Decred, ג’ייק יוקום-פיאט – שמפוקפקים לגבי השמועות. הוא אמר לקוינטלגרף: “פייפאל, בפרט, ידועה לשמצה בכך שהיא מונעת ממשתמשיה גישה לכספים שנרכשו באופן לגיטימי בפלטפורמה שלהם ללא שום הצדקה. משתמשים שמוגבלים להם כספים באופן זה הם מטבעות קריפטוגרפיים שנועדו למנוע, מה שהופך את האינטגרציה הזו, אם היא אכן בעיצומה, לשילוב מוזר. “

מנפיק כרטיס חיוב בעייתי Wirecard מגיש בקשה לחדלות פירעון

זה די נדיר שהסיפור העליון של הפייננשל טיימס ישלח גלי זעזועים במגזר הקריפטו – אבל השבוע, כך. חברת Wirecard, חברת הפינטק הבעייתית שגילתה לאחרונה חור של 2.1 מיליארד דולר בכספיה, פתחה בהליכי חדלות פירעון. החברה מפעילה רבות מכרטיסי החיוב הקריפטו בשוק, והיא מתקשה לעמוד בקצב חובותיה. בתחילת השבוע נעצר המנכ”ל לשעבר, מרקוס בראון, בחשד לזיוף חשבונות המשרד המוכה – ושוחרר בערבות של 5.6 מיליון דולר.. פטירתו של Wirecard כבר משפיעה על משתמשי כרטיסי הצפנה, וחברת בת האחראית להנפקת כרטיסי חיוב אלה הושעתה על ידי הרשות להתנהלות פיננסית בבריטניה.. פירוש הדבר שלקוחות לא היו מסוגלים להשתמש בהם. Crypto.com, אחת החברות שהשתמשו בשירותי Wirecard, הדגישה כי נכסי המשתמשים שלה מאובטחים – ואמרה כי הכספים יזוכו במהירות בארנקי הצפנה. כעת היא מחפשת פתרונות חלופיים כדי שניתן יהיה להשתמש שוב בכרטיסים.

מחיר מקפץ של ביטקוין ב 8,800 $ תמיכה מראה שסוחרים ממשיכים לקנות את המטבל

בשבת ראתה ה- BTC 9,000 דולר לשפל של 8,813 דולר – אך נראה כי הקונים היו מעוניינים לרכוש את המטבלים הללו. נסיגות קלות שכיחות במהלך סופי השבוע שכן נפח המסחר נוטה לרזות. תורם Cointelegraph, מרסל פרלמן, אמר כי השוק נמצא באזור קצת נייטרלי לאחר פג תוקף החוזים העתידיים וה- BTC של BTC על 1.06 מיליארד דולר ביום שישי. הוא הסביר: “לפקיעת האופציות לא הייתה השפעה משמעותית מכיוון שרוב אופציות השיחה היו מכוונות לסכום של 10,000 דולר ומעלה.” איומים אחרים באופק. יש מתאם מחזק בין מניות ביטקוין למניות בארה”ב – מה שמניע חשש ש- BTC חשוף להחזרת מחירים. יש, כמו יוצר מודל מלאי-לזרום PlanB, מאמינים שזה לא יכול להיות דבר רע. לדבריו, “אני רואה בזה חדשות טובות. הייתי ממש מודאג אם כל טריליוני הכסף האלה QE יזרמו למניות, אג”ח, נדל”ן, זהב … אבל לא לביטקוין. ” אנליסטים אחרים של קריפטו הם גם אופטימיים. הסוחר הפופולרי SteveCrypt0 אמר: “אנחנו יכולים לרדת עד 6300 או אפילו לטבול עד 6,000 ועדיין להיות שוריים. למעשה, זה אפילו יהיה תיקון בריא היישר לכיס הזהב של רמת הסיבים 0.618. “

סאגת בית המשפט של טלגרם עם ה- SEC מגיעה לסיומה של 1.2 מיליארד דולר

סוף סוף זה נגמר: טלגרם ו- SEC הגיעו להסדר. אפליקציית המסרים המוצפנת הייתה במים חמים לאחר שגייסה 1.7 מיליארד דולר ב- ICO עבור אסימונים של GRAM, שלפי הרגולטור הייתה מכירה לא חוקית של ניירות ערך.. כעת, טלגרם מחזירה למשקיעים 1.2 מיליארד דולר ועליה לשלם קנס של 18.5 מיליון דולר. החברה כבר אישרה שרשת הטלגרם הפתוחה מתה במים. בהודעה כי הושגה מסקנה, אמר ה- SEC: “עסקים חדשים וחדשניים מוזמנים להשתתף בשוקי ההון שלנו אך הם אינם יכולים לעשות זאת בניגוד לדרישות הרישום של חוקי ניירות הערך הפדרליים.” למרבה הצער, לא בדיוק ברור כיצד טלגרם או מנפיקי ICO פוטנציאליים אחרים יכולים לפייס את ה- SEC בשלב זה.

אנליסט: מחצית מעשרת הנכסים המובילים של קריפטו “בהחלט לא ראויים” להיות שם

סיימון דדיק, מייסד שותף של בית המחקר קריפטו Blockfyre, בעט בקן צרעה מסיבי – והיה לו פוטנציאל להרגיז הרבה אנשים. בציוץ דלקתי הוא אמר: “אקבל שנאה חמורה על כך, אבל אני עומד על דעתי: $ XRP, $ BCH, $ BSV, $ LTC ו- $ EOS בהחלט לא ראויים להשתייך למטבעות הקריפטו TOP 10. ” הוא הסביר שכמו ביטקוין קאש, ביטקוין SV וליטקוין מנסים בסופו של דבר להיות “ביטקוין טוב יותר” – וטוען שזה פשוט לא הכרחי. הוא גם מתח ביקורת על EOS ו- XRP על היותם ריכוזיים וקרא Ripple על השלכת מיליארדי אסימוני XRP על בסיס קבוע.. דדיק מאמין כי פלטפורמת העקיבה VeChain וכן Tezos ראויים בהרבה לשווי שוק גדול יותר..

מנצחים ומפסידים

מנצחים ומפסידים

בסוף השבוע הביטקוין עומד על 9,141.43 דולר, אתר על 226,35 דולר ו- XRP על 0.18 דולר. שווי השוק הכולל הוא 259,573,858,203 דולר.

מבין 100 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר, שלושת מרוויחי האלטקוין הראשונים של השבוע הם צלזיוס, קוונט ורן. שלושת המפסידים הראשונים של האלטקוין בשבוע הם SwissBorg, Flexacoin ו- Compound.

למידע נוסף על מחירי הצפנה, דאג לקרוא את ניתוח השוק של Cointelegraph.

הצעות המחיר הזכורות ביותר

“אנו יכולים לרדת עד 6,300 דולר או אפילו לטבול ל -6,000 דולר ועדיין להיות שוריים.”

SteveCrypt0, אנליסט

“אם ההימור שלך בביטקוין ישתלם, הוא יהרוס לעולם. ויש לכך השלכות עצומות על אנשים רבים שכולנו מכירים ואכפת להם שלא גודרו בביטקוין. וכך אתה כמעט לא רוצה שזה יקרה. “

Chamath Palihapitiya, מנכ”ל ההון החברתי

“גווני אפור * לבד * הורידו את כל BTC שנכרה + 14,000 BTC נוספים מהשולחן מאז המחצית.”

הודלונאוט, משתמש בטוויטר

“העלייה האחרונה בקורלציה בין ביטקוין ל- S&P 500 יכול להיות השורש לתנודתיות המחירים הנוכחית של BTC. “

מרסל פכמן, תורם Cointelegraph

“כמו שאמרתי כבר חודשים, אין לי שום סיבה להתרחק מהתחזית שלי בתחילת השנה שביטקוין יתקע בין 6,000 ל -10,000 דולר ברוב השנה.”

Tone Vays, סוחר

“אקבל שנאה רצינית על כך, אך אני עומד בדעה שלי: $ XRP, $ BCH, $ BSV, $ LTC ו- $ EOS בהחלט לא ראויים להשתייך למטבעות הקריפטו TOP 10.”

סיימון דדיק, מייסד שותף של Blockfyre

“תנועת ההתנגדות הדיגיטלית לא מסתיימת בהפסקת האש בשבוע שעבר ברוסיה. זה רק התחיל – והולך גלובלי. “

פאבל דורוב, מנכ”ל טלגרם

חיזוי השבוע

דרכי טון: מחיר הביטקוין לא ישאיר טווח של 6,000 עד 10,000 דולר עד 2021

עם ביטקוין 95% מתואמים ל- S&נכון לעכשיו P 500, זה לא אידיאלי שאנליסט אחד הזהיר שמדד שוק המניות הזה עלול לסבול בקרוב מהתרסקות של 400 נקודות. מבחינת Tone Vays, אי הוודאות הכלכלית שמביא וירוס העטרה היא הוכחה לכך שלא נראה שור BTC יופעל עוד זמן מה.. בפרק האחרון בסדרת YouTube שלו עם מסחר בביטקוין אמר Vays: “כמו שאמרתי כבר חודשים, אין לי סיבה להתרחק מהתחזית שלי בתחילת השנה שביטקוין יתקע בין 6,000 $ ל 10,000 $. ברוב השנה. ” אם הוא צודק, אולי נצטרך לחכות זמן מה לפני ש- BTC ינסה להגיע לשיאי כל הזמנים שוב.

FUD של השבוע

אתר החדשות המזוהה עם דאעש לאיסוף תרומות עם מונרו

המדינה האיסלאמית של עירק וסוריה מרתיעה מביטקוין. אתר חדשות המסונף לקבוצת הג’יהאדיסטים עדכן את עמוד התרומות שלו כדי לאמר שהוא כבר לא מקבל BTC – וכי יש לבצע תרומות כספיות במונרו במקום זאת.. מונרו הוא מטבע פרטיות שמקל על הטשטוש השולחים ומקבלי העסקאות. זה מכבר יש השערות כי לדאעש ישנן חזה מלחמה משמעותי בביטקוין, אך על פי חברת המודיעין הבלוקצ’יין Chainalysis, לא נראה שזה המקרה.. מחקריו מצביעים על כך שגייסו פחות מ -10,000 דולר בגין טרור באמצעות קריפטו.

סלבריטאים עשויים לחשוף את סודותיהם המלוכלכים אם כופר הצפנה אינו משולם

קבוצת תוכנות כופר טוענת כי היא מתכננת לבצע מכירה פומבית של יותר מ -1 טרה-בתים של נתונים שנגנבו ממשרד עורכי דין גדול בבידור. כנופיית REvil טוענת כי התוכן מראה שחלק מהכוכבים הידועים בעולם היו מעורבים בשערוריות מין, שימוש בסמים ובגידה.. מידע על ניקי מינאז ‘, לברון ג’יימס ומריה קארי הולך כנראה לעבור תחת הפטיש, כשכל מערך נתונים יעלה 600,000 דולר.. קבצים חסויים השייכים ל- Universal ו- MTV נמכרים תמורת מיליון דולר כל אחד. החבורה השאירה אזהרה למשרד עורכי הדין גרובמן שיר מייזלס & שקים באומרו: “יש לך סיכוי לעצור את זה, ואתה יודע מה לעשות.” אנליסט האיומים של Emsisoft, ברט קאלו, אמר לקוינטלגרף כי קשה לדעת אם ל- REvil יש מסמכים מזיקים על ידוענים, והזהיר שהם “פשוט יכולים לטעון טענה מזויפת בתקווה להגדיל את הסכום שאנשים יציעו.”

סוחרי נגזרים עשויים לעשות מניפולציה על עצרת COMP

ייתכן כי ביצועי המחירים האסטרונומיים של אסימון הממשל המתחם (המכונה COMP בקיצור) מתוזמרים באמצעות נגזרים, על פי אנליסטים. לאחר שהחליפה ידיים במחיר של כ -80 דולר כל אחד ב -18 ביוני, COMP התגייסה במהירות 500% והעלתה שיאים מעל 380 $ ב -21 ביוני. חדשות על רישום Coinbase עשויים לעזור לפיתוי קונים. אך מאז אותה שיא, COMP השילה יותר משליש מערכה, והיא נסחרת כעת מתחת ל -250 דולר. מייסד מנהל נכסי הקריפטו קרבונו, ראול מרקוס, צייץ: “סחר בחוזים עתידיים של COMP $ כרגע הוא מאסטרקל על מניפולציות בשוק.”

התכונות הטובות ביותר של Cointelegraph

אסימונים שאינם פונגיים: המדריך המהיר

זה שבוע ה- NFT והגיימינג במגזין Cointelegraph. גלה מידע נוסף על הנכס הדיגיטלי הזה, בדוק את הידע שלך וגלה כיצד NFT יכולים לגרום לשינוי פרדיגמה במשחקי וידאו.

כשביג בן מצלצל: עמדתו של FCA בריטניה בקריפטו נתפסת כקשה אך הוגנת

כפי שמסביר שיראז ג’אגאטי, הרוב מאמינים כי המאמצים האחרונים של הרגולטור הבריטי לפקח על המערכת האקולוגית הצפונית של בריטניה הם צעד בכיוון הנכון..

כיצד ביטקוין מעצים את הלא בנקאי ונלחם בעוול

לאחר שראו כישלון מוחלט של המודלים הפיננסיים המסורתיים, אנשים עשויים לפנות לטכנולוגיית עמית לעמית מבוזרת עם הצפנה כעתיד..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map