הקרב השוורי של ביטקוין, Ethereum 2.0, BCH מתמודד עם ‘מוות איטי’: הדולר’ס דיג’סט, 17-23 בפברואר

בכל יום ראשון, Hodler’s Digest יעזור לכם לעקוב אחר כל סיפור חדשותי חשוב שקרה השבוע. הצעות המחיר הטובות ביותר (והגרועות ביותר), אימוץ ורגולציה, מטבעות מובילים, תחזיות ועוד – שבוע על Cointelegraph בקישור אחד.

Contents

סיפורים מובילים השבוע

ביטקוין מתמודד עם 10,000 דולר – שני תרחישים לשבוע הקרוב

דובים קיבלו את קילו הבשר השבוע כאשר מחירי הביטקוין נפלו בשעה 800 דולר. ההתרסקות הובילה להפסדים משמעותיים גם ברוב האלטקוינים. במבט קדימה לימים הקרובים, קית ‘ויירינג של קוינטלגרף אומר כי BTC נמצא בשלבים מוקדמים של ערוץ יורד שיכול לראות את הנכס הדיגיטלי חוזר ל -7,500 דולר במהלך השבועיים-שלושה הבאים, אלא אם כן 9,500 דולר יצליחו לשמש כתמיכה. זה יכול לעורר את חידוש מגמת השוורים, כאשר 10,300 דולר הם התנגדות מפתח והתנגדות הפריצה היא מעל 11,085 דולר.. מוקדם יותר השבוע, שותף בקרן ג’יימס טוראדו שיתף נתונים היסטוריים המצביעים על כך שמחירי ה- BTC ימשיכו לטפס עוד 19 חודשים. מנתוניו עולה כי מבחינת המחיר הממוצע המשוקלל בנפח, 2020 היא השנה הטובה ביותר של ביטקוין אי פעם.

ביטקוין קאש מתמודד עם “מוות איטי” לאחר פריצה לכאורה של 30 מיליון דולר

משקיע מרכזי בביטקוין קאש טען כי הפסיד השבוע סכום כולל של 45 מיליון דולר בפריצת ארנק – שני שלישים מהם היו ב- BCH. בהודעת Reddit שנמחקה כעת, נראה כי מייסד DreamHost ג’וש ג’ונס הציע כי כרטיס ה- SIM שלו נפגע – והוא הבטיח תגמולים גדולים אם הכורים ימנעו את אימות העסקאות.. דובי וואן, שותף מייסד ב- Primitive Ventures, תיאר את ההתקפה כ”אכזרית באמת “ומתח ביקורת על ג’ונס כי הוא שמר על מיליוני דולרים בקריפטו בסמארטפון שלו.. היא הזהירה את האירוע הזה, יחד עם סכסוך שמועתי בין מנהל ג’יהאן וו של Bitmain לבין מייסד Bitcoin.com רוג’ר ור, מסמן “מוות איטי” עבור BCH..

תמונה 1

ויטליק בוטרין חושף את מפת הדרכים של Ethereum 2.0 בפני Cointelegraph

העולם למד השבוע קצת יותר על Ethereum 2.0. איך אתה יכול לשאול? באמצעות ראיון בלעדי שנתן ויטליק בוטרין לקוינטלגרף. בוועידת סטנפורד בלוקצ’יין, מייסד שותף של את’ריום גילה כי ההתפתחות הגדולה השנה תהיה השקת שלב 0, עם רשת הוכחת העניין שתעלה לרשת מאוחר יותר בשנת 2020. מכאן את’ריום 2.0 יתחיל את חייו כ רשת PoS עצמאית כדי שתוכל להוכיח את יכולותיה לאורך זמן. “Ethereum 2.0 יתחיל ללא יישומים ויהיה לו מספר קטן של מאמתים,” אמר בוטרין. יש לקוות כי השלבים הבאים יעזרו להתמודד עם בעיות מדרגיות. בוטרין הוסיף כי Ethereum 1.0 יתמזג רק במערכת 2.0 ברגע שהרשת תהיה חזקה לחלוטין.

מנכ”ל Binance צ’נגפנג ג’או אומר כי חצאי הביטקוין עדיין לא מתומחרים

האם מחיר הביטקוין עוד הסתגל למחצית תגמול הבלוקים הקרובה? לא, לפי צ’נגפנג ג’או. מייסד ומנכ”ל Binance ניבא כי BTC תראה יותר תנועה כלפי מעלה בעתיד. אף על פי שהוא הודה כי אירועים היסטוריים אינם תמיד אינדיקטור מדויק, ג’או ציין כי הכורים יצטרכו להוציא כמעט פי שניים בכריית מטבע יחיד.. למרות השקפתו האופטימית, CZ מצפה שהתנגדות תישאר בטווח הקצר. הוא הוסיף: “ישנם מחסומים פסיכולוגיים סביב מספרים עגולים נחמדים. המחיר קצת יתנודד סביב זה. “

HSBC לקצץ 35,000 משרות ולהשקיע במימון דיגיטלי

לאחר שהרווחים השנתיים צנחו בשליש, HSBC חשפה קיצוץ משרות קיצוני כשהיא שמה את הכוונה לשינוי דיגיטלי. 35,000 משרות מדהימות עתידות לקצץ במהלך השנתיים הקרובות – וסניפי הקמעונאות יצטמצמו באופן משמעותי, מכיוון שהבנק הבנקאי שואף לפשט את פעילותו באמצעות השקעה בטכנולוגיה.. אנחנו כבר יודעים שה- HSBC אמורה הייתה להשיק פלטפורמת משמורת מבוססת בלוקצ’יין בשם Digital Vault עד מארס, עם 20 מיליארד דולר של נכסים. החברה מקווה למספר רשומות מבוססות נייר של השמות פרטיים כדי להגביר את הסטנדרטיזציה ולהאיץ תהליכים.

מנצחים ומפסידים

בסוף השבוע הביטקוין עומד על 9,856 דולר, אתר עומד על 270 דולר ו- XRP על 0.28 דולר. שווי השוק הכולל עומד על 286,623,961,082 דולר.

בין 100 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר, שלושת מרוויחי האלטקוין הראשונים של השבוע הם DxChain Token, רשת קיבר ואלגורנד. שלושת המפסידים הראשונים של האלטקוין בשבוע הם Lisk, WAX ו- Swipe.

תמונה 2

למידע נוסף על מחירי הצפנה, דאג לקרוא את ניתוח השוק של Cointelegraph.

הצעות המחיר הזכורות ביותר

“אני מאמין שזה 99,99999% שאנחנו חיים בסימולציה. אז, מתמטית, זה בעצם 100 אחוז. “

צ’אנגפנג ג’או, מנכ”ל בינאנס

“אני מודה שכל מי שקנה ​​את #Bitcoin לפני 10 שנים וימכור אותו היום, ירוויח הרבה כסף.”

פיטר שיף, חרק זהב

“אני מעלה רשמית את היעד שלי לביטקוין – וביצעתי תחזית זו לראשונה כשהיה 1 $, אמרתי שזה יכול להגיע ל 100,000 $ – אני מעלה את היעד הרשמי שלי בפעם הראשונה מזה שמונה שנים, אני מעלה את זה ל 400,000 $. “

מקס קייזר, מנחה טלוויזיה

תמונה 3

“לא משנה מה, הפריצה הזו בסך 60,000 $ BCH, הסכסוך בין מחנה BCH בין ור לג’יהאן, כל אלה יסמנו מוות איטי של זה.”

דובי וואן, שותף מייסד פרימיטיבי ונצ’רס

“שלב 0 הוא השלב הראשון בהשקת Ethereum 2.0. זה ישחרר את רשת ההוכחה של יתד, שתעלה לרשת השנה “.

ויטליק בוטרין, מייסד שותף של את’ריום

חיזוי השבוע

הביטקוין יעלה ל -400,000 דולר – תחזית ה- BTC מרבאת פי ארבעה

למרות שנעשתה לפני שמונה שנים, תחזיתו של מקס קייזר לפיה BTC תגיע ל- 100,000 דולר מעולם לא הושגה. עם זאת, מנחה הטלוויזיה סבור כי הערכה זו שמרנית מדי, מה שגורם לו להכפיל אותה ל -400,000 דולר. לא הושפע מרמות התנודתיות לטווח הקצר, אמר קייזר לאלכס ג’ונס של Infowars: “החדשות הטובות … הן שביטקוין ב -10,000 דולר או 9,300 דולר אטרקטיבי באותה מידה כמו שהיה כשהיה 100 דולר.” הוא לא ציין מסגרת זמן ספציפית להגשמת יעד זה, אך חיזוי של תשואות של עד פי 40 הופך את קייזר לשורי יותר אפילו מאנשי התמיכה בקריפטו הידועים ביותר. לעזאזל, אפילו ג’ון מקאפי דחה את התחזית שלו ש- BTC יגיע למיליון דולר עד 2021.

FUD של השבוע

סוחר סמים אירי אומר למשטרה כי מפתחות ל- BTC שהוחרם ל- 56 מיליון דולר אבדו

בית משפט באירלנד ספג נסיגה בניסיונותיו להחרים ביטקוין בשווי 56 מיליון דולר מאדם שנכלא לאחרונה בגין סחר בסמים. קליפטון קולינס, מדבלין, אומר כי המפתחות הפרטיים להון הצפנה נעלמו. על פי הדיווחים, קולינס הפיץ את 6,000 ה- BTC שלו על פני 12 ארנקים – והדפיס את המפתחות על פיסת נייר שנשמרה בתיק החכה שלו.. לאחר מעצרו בשנת 2017, הורה בעל ביתו השכור במחוז גאלווי על קליאוור – ונראה כי החכה הושלכה. נראה שקולינס לוקח את החדשות על האובדן בצעדיו ומתאר זאת כעונש על טיפשותו שלו.

מנכ”ל ריפל בראד גארלינגהאוס אומר לבנקים כי “קריפטו אינה מילה גסה”

בראד גארלינגהאוס גילה שהוא במשימה לספר לבנקאים כיצד קריפטו יכול לפתור בעיות בעולם האמיתי תוך שמירה על תאימות. מנכ”ל Ripple אומר כי מישהו בפורום הכלכלי העולמי בדאבוס אמר לו לאחרונה כי “קריפטו היא עדיין מילה רעה” – אך היזם אומר כי הרגולטורים “מהר מאוד מתפרקים מנשקם” כשהם מבינים שהנכסים לא משמשים לעקיפת המסגרות הקיימות..

תמונה 4

מייסד Gemcoin מודה בהונאה בתכנית של 147 מיליון דולר

המוח שעומד מאחורי תכנית המטבע הציבורי של Gemcoin הודה בהונאת תיל והעלמת מס בהסדר טיעון. סטיב חן הסכים שהוא ושיתופי פעולה אחרים קידמו במרמה את Gemcoin ל -70,000 קורבנות – והבריחו אותם מתוך 147 מיליון דולר. המכונה “בוס”, נראה כי בן 62 השתמש ברווחים הבלתי חוקיים שלו לרכישת נכסים ולמימון הרגל הימורים. המטבעות הווירטואליים שקידם היו מגובים כביכול באבני חן שנכרותו על ידי U.S. Fine Investment Arts, Inc., אולם, למעשה, החברה לא החזיקה במכרות אבני חן ולא ניהלה בהן. עורך הדין האמריקני ניק חנה אמר: “מר. ההבטחות של חן למשקיעים היו חסרות ערך כמו המוקשים והמטבע הדיגיטלי המזויף שלו. “

התכונות הטובות ביותר של Cointelegraph

מחצית התחזיות נכונות למחצית מהזמן – החצי של BTC מחלק את הדעות

מחצי העבר ראו את ביטקוין מרקיע שחקים. האם זה הולך להיות מקרה של הקסם בפעם השלישית? כפי שמסבירה ג’וליה מגאס, האנליסטים חלוקים.

התקציב המוצע של טראמפ סוחר בלוקצ’יין, הצפנה בכוונת שירות אבטחה

קיריל בריאנוב צולל להצעת התקציב של ממשל טראמפ לשנת הכספים 2021. נראה שזה לא עושה מעט כדי לשפר את החדשנות המופעלת על ידי בלוקצ’יין.

כיצד התפתח המסחר בקריפטוגרפים בשנים האחרונות

בימים הראשונים של הבלוקצ’יין, המסחר בקריפטו נתפס בעיני רבים כמחליף רק דולרים בודדים עבור ביטקוין. כפי שמסביר אולווטובי ג’ואל, הזמנים השתנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map