Hodler’s Digest, 22–28 ביולי: ספקות מאזניים, צניחת ביטקוין, מקאפי מאחורי סורגים

בכל יום ראשון, Hodler’s Digest יעזור לכם לעקוב אחר כל סיפור חדשותי חשוב שקרה השבוע. הצעות המחיר הטובות ביותר (והגרועות ביותר), אימוץ ורגולציה, מטבעות מובילים, תחזיות ועוד – שבוע על Cointelegraph בקישור אחד.

Contents

סיפורים מובילים השבוע

פייסבוק תעבוד ‘כמה זמן ייקח’ כדי לזכות ברגולטורים במאזניים

מארק צוקרברג הפעיל השבוע את התקפת הקסם בניסיון להרגיע את הממשלות והבנקים המרכזיים שהרשת החברתית שלו לוקחת את ליבם את חששותיהם מאזניים. בשיחת ועידה הוא אמר למשקיעים שפייסבוק התחלפה – והחברה שלו כבר לא עסקה בשחרור מוצרים ללא התראה מוקדמת. המנכ”ל נשבע כי המטבע הקריפטוגרפי שלו יופיע לראשונה רק כאשר הסוגיות הרגולטוריות יתגברו, מה שמטיל ספק בתוכניות ההשקה של 2020 פצצה נוספת הגיעה ביום רביעי כאשר מנכ”ל ויזה אמר כי אף חברות לא הצטרפו באופן רשמי לקרן מאזניים, מכיוון שחתמו רק על כתב כוונות בלתי מחייב. יום קודם לכן התגלו בפייסבוק ובאינסטגרם כמה עמודים מזויפים שהתחזו לערוצים רשמיים למאזניים. והם הוסרו רק כאשר הוושינגטון פוסט התריע בפני ענקית הטכנולוגיה שהם קיימים.

הקרב על מאזניים: צוקרברג צריך לשכנע גם את הציבור

פייסבוק אמנם מנסה לכבוש את ליבם ותודעתם של הרגולטורים, אך קיים סיכון שהיא תאבד מכשול גדול עוד יותר: ניצחון על הציבור. סקר CivicScience השבוע העלה כי רק 2% מהאמריקאים סומכים על מאזניים יותר מביטקוין (BTC). לא טוב. סקר אחר העלה כי רק 12% מהאנשים בגרמניה, הכלכלה הגדולה באירופה, מקדמים בברכה את הסטאבלוקוין. לא טוב. סקר שלישי מעלה כי 49% ממשתמשי פייסבוק בבריטניה ובארצות הברית כלל לא יתנו אמון בענקית המדיה החברתית. רע מאוד. אין טעם לפייס רגולטורים אם בסיס המשתמשים שלך זהיר לגבי המוצר. מה שנותר לראות הוא האם פייסבוק צריכה לצאת לקמפיין שיווקי אגרסיבי כדי להחזיר אותם לצד או אם המשתמשים ירתעו מדאגותיהם ויחבקו את מאזניים כאשר המוצר נוחת סוף סוף..

טים דרייפר

שבוע סוער לשמש כשהוא מכחיש את האשמות הלבנת הון

מייסד טרון (TRX) ג’סטין סון עבר די שבוע. שלשום הוא ערך רשימה נרחבת של הכחשות – דחה האשמות בגיוס כספים בלתי חוקי, הקל על עסקאות וידאו למבוגרים, הימורים והלבנת הון. מאוחר יותר באותו יום, הוא פרסם סרטון חי מסן פרנסיסקו במטרה לבטל דיווחים שנאסר על ידי הרשויות לצאת מסין. גם השבוע דחה סאן ארוחת צהריים מתוכננת עם וורן באפט ללא הגבלת זמן, והאשימה אבנים בכליות. המיליארדר באפט, ספקן קריפטו ידוע, התרגש כנראה מכך. בסיבוב מוזר אחר, סאן כתב התנצלות מקוונת על “שיווק יתר” ואז מחק אותה. הדרמה ראתה את טרון הפסדים כבדים של יותר מ 9% בימים האחרונים – והמחירים צנחו עוד יותר מאז.

הביטקוין חזר לארבע ספרות כאשר השוק עובר לאדום

לאחר שנצמד לנקודת המחיר של חמש הספרות במשך מספר ימים, BTC נכנעה ללחץ וחמרה לאלפים ביום רביעי. למרות שהמחירים התאוששו מאוחר יותר ל -10,180 דולר, התרסקות פתאומית ביום שבת גרמה לכך שה- BTC נופל ב -800 דולר תוך 15 דקות, והותיר סוחרים מגרדים בראשם. לא כל אלה היו חדשות רעות. הנתונים מצביעים על כך שכמות הביטקוין שלא הועברה במשך חמש שנים לפחות הגיעה לשיא של כל הזמנים. סך הכל 3.8 מיליון BTC – בשווי של יותר מ 37.3 מיליארד דולר בזמן כתיבת שורות אלה – נותרו ללא פגע מאז 2014. מטבעות מטבעות, חברת נתוני ההצפנה העומדת מאחורי המחקר, אומרת כי הדבר מוכיח שהביטקוין הופך יותר ויותר לחנות ערך לעומת אמצעי חליפין..

איראן מכירה בביטקוין ובקריפטו כתעשייה רשמית, אומר חבר הפרלמנט

טהראן עשויה לעמוד להכיר בקריפטו כתעשייה רשמית ולאשר מנגנון כרייה. איראן הייתה מוקד פעילות לכרייה בחודשים האחרונים בגלל תעריפי החשמל הזולים במדינה. כעת, גורמים רשמיים רוצים להכשיר את התהליך בניסיון להגביר את הכנסות המס, על רקע החשש שה- BTC שנכרה על אדמתו בורח לחו”ל..

מנצחים ומפסידים

בסוף השבוע, הביטקוין עומד על 9.527.45 דולר, אתר על 210.19 דולר ו- XRP על 0.31 דולר. שווי השוק הכולל הוא 264,072,410,254 דולר.

שלושת מרוויחי האלטקוין הראשונים של השבוע הם רגאלקוין, דקסטר G ו- Xchange. שלושת המפסידים הראשונים של האלטקוין השבוע הם בולנום, קליימור וספקטרום-נטוורק.

מנצחים ומפסידים

למידע נוסף על מחירי הצפנה, דאג לקרוא את ניתוח השוק של Cointelegraph.

הצעות המחיר הזכורות ביותר

“האם אדם יכול לרוץ ולכהן כנשיא ארצות הברית וראש ממשלת בריטניה בו זמנית? כן. בהחלט. בלי שאלה. אבל אני מאמין שאני אחד האנשים הבודדים שעדיין בחיים שיכולים להעפיל לתפקיד המשולב. “

– ג’ון מקאפי, כלוא ופוליטיקאי שאפתן

“אני לא אדבר על ביטקוין בעוד 10 שנים, אני יכול להבטיח לך ש […] הייתי מהמר אפילו בעוד חמש או שש שנים, אני כבר לא מדבר על ביטקוין כשר האוצר. יהיו לי סדרי עדיפויות אחרים. […] אני יכול להבטיח לך שבאופן אישי לא יטען אותי בביטקוין. “

– סטיבן מנוצ’ין, שר האוצר האמריקני

“בעיני [מאזניים] מציע שפייסבוק כמעט תנסה להפוך את עצמה למדינה שלה. זה ארגון גלובלי שאין לו גבולות פיזיים אבל בעצם יש לו קהילה גלובלית שרק תחת פיקוחו של מארק צוקרברג. “

– דמיאן קולינס, חבר הפרלמנט הבריטי

“אני חושב שכל הקריפטוסים האחרים האלה הם גשרים למקום שיש לנו סביבת ביטקוין.”

– טים דרייפר, מיליארדר

"במיוחד בהתחשב בדיונים סביב מאזניים והריבאונד בביטקוין, שוב יש עניין מוגבר."

– טים הוקי, מנכ”ל TD Ameritrade

“מטבעות קריפטו ישרדו ללא קשר למדינה אחת. רוב המדינות המנסות לאסור ביטקוין גורמות לאזרחיהן לרצות יותר מטבעות קריפטוגרפיים. “

– צ’אנגפנג ג’או, מנכ”ל בינאנס

צ'אנגפנג ג'או, מנכ

"בעוד שחדשנות רגולטורית בעידן התיעוש הייתה שאלה של בחירה, כיום שאלה של הישרדות מכיוון שאנו חווים את המהפכה התעשייתית הרביעית, המאופיינת בהתמזגות בין תעשיות ותחומים. “

– מון ג’ה-אין, נשיא דרום קוריאה

“לפייסבוק יש רשת ענקית ברחבי העולם ושריר פיננסי עצום. […] אך הדרך היחידה שמאזניים יעבדו היטב כאמצעי חילופי היא אם כולם יכולים לסמוך עליה. וזו השאלה הגדולה כרגע: האם יהיה מספיק אמון בפייסבוק."

– Eswar Prasad, פרופסור לכלכלה באוניברסיטת קורנל

חיזוי השבוע

מנכ”ל Pantera Capital מאמין שהביטקוין יכול להגיע ל -356,000 $ בעוד כמה שנים

זה זמן התחזית! דן מורהד, מייסד Pantera Capital, ניקה את כדור הכביש הקריסטלי שלו כדי לחזות כי BTC עשוי להגיע לסכום של 42,000 $ עד סוף השנה – ו 356,000 $ מדויקים להפליא עד שנת 2022. מורהד טען שמחירים כאלה יהיו עקביים עם קצב הצמיחה הלוגריתמי של ביטקוין, והוסיף, “אני יודע שזה נשמע מטורף אבל אנחנו בעצם באמצע הדרך לשם.” הוא המשיך וחזה כי חובבי הקריפטו בסופו של דבר ימתינו זמן רב לקרן הנסחרת בביטקוין והזהיר כי מרבית האלטקוינים ייפלו בדרך..

FUD של השבוע

הפאנל הממשלתי בהודו ממליץ על איסור גורף על מטבעות קריפטוגרפיים

לאחר דרמה ארוכת שנים, מטבעות קריפטוגרפיים פרטיים יכולים להיות נחלת העבר בהודו אחת ולתמיד. פאנל ממשלתי המליץ ​​רשמית על קנסות כבדים של עד 3.6 מיליון דולר לכל מי שנתפס בעסק במטבעות דיגיטליים – ואפילו לתקופות מאסר של 10 שנים. כעת נבחן טיוטת חקיקה, אך בהתחשב בממשלה השוו בעבר קריפטו לתוכניות פונזי, כמעט בטוח שההצעות יתקבלו במלואן. בקצה המנהרה היה נצץ של אור, שכן הפאנל דחק בממשלה לשקול להשיק מטבע דיגיטלי רשמי דרך בנק המילואים בהודו..

ג’ון מקאפי נעצר על סיפונה של יאכטה ברפובליקה הדומיניקנית

חובב הקריפטו ג’ון מקאפי נעצר על סיפונה של היאכטה שלו ברפובליקה הדומיניקנית השבוע, עם דיווחים שהצביעו על כך שהרשויות תפסו כלי נשק, תחמושת וציוד צבאי ברמה גבוהה ביותר. בהמשך פרסם המיליונר תמונות כשעזב את המעצר לאחר ארבעה ימים של כליאה. שעות לאחר מכן הוא נעצר שוב. מקאפי שיתף תמונה שלו כשהוא מתרווח על ראש מיטה קומותיים חשוף וכותב: “המעצר השני שלי בתוך שבוע – תיעוד לדעתי.” למרות שבדרך כלל ריצות עם המשטרה מאיימות על קמפיינים לנשיאות, היזם אינו מוטרד – ומקאפי אומר כעת שהוא רוצה להתמודד לתפקיד “המשולב” של נשיא ארה”ב וראש ממשלת בריטניה. אוקיי, ג’ון!

ג'ון מקאפי

מס הכנסה שולח 10,000 מכתבי תאימות למס למשקיעי קריפטו

אם אתה מכהן בארה”ב, ייתכן שתקבל מיסיון ממיס באמצעות תיבת המכתבים שלך בקרוב. שירות ההכנסות הפנימיות כתב ל -10,000 משקיעים – וביקש מכמה לתקן את הגשתם ואחרים להתעדכן בתשלומי גב. עם זאת, מי שמקבל את המכתבים אולי לא עשה שום דבר רע. טייסון קרוס, עו”ד מס קריפטו, טוען כי פנו לחלק מלקוחותיו, למרות שהם דיווחו במדויק על רווחיהם. הוא מאמין שהקמפיין מסתכם ב”ניסיון דיג “של מס הכנסה – וקורא למשקיעים להישאר רגועים אם המכתב ינחת על שטיח הדלת שלהם.

התכונות הטובות ביותר של Cointelegraph

ביטקוין הוא רכוש, קובע בית המשפט בסין – אין סתירה באיסור הצפנה

מוקדם יותר ביולי, בית משפט בסין הכיר באופן חוקי בביטקוין וקבע שעכשיו יש לראות בו נכס דיגיטלי. עם זאת, אין זה אומר בהכרח כי העמדות כלפי BTC ושאר מטבעות קריפטוגרפיים הולכות להשתנות. כאן אנו בוחנים את הקשר הסבוך של סין עם מטבעות דיגיטליים ובוחנים מה משמעות הפסיקה.

תגובת קהילת הקריפטו לדיונים בקונגרס מאזניים

פוליטיקאים אמריקאים ודייויד מרקוס, ראש ארנק הקליברה של פייסבוק, עברו לאחרונה התמודדות של יומיים בוושינגטון די. הדיונים עוררו תגובה מעורבת. הנה הסיכום שלנו למה שהיה לקהילת הקריפטו לומר.

האם מדיניות מיסוי הסביבה בארה”ב מפריעה לאנרגיה סולארית לתדלק טכנולוגיות דיגיטליות?

מטבעות דיגיטליים, בלוקצ’יין ובינה מלאכותית פורחים, אך כולם טכנולוגיות צורכים רמות גבוהות של חשמל המופק לעיתים קרובות באמצעות פחם ודלקים מאובנים ופוגעים בסביבה. בסדרת מאמרים – ראשית ארה”ב – Cointelegraph בוחן האם מדינות הפולטות את הרמות הגבוהות ביותר של CO2 מסוגלות או מוכנות להסיר את החסמים הפיננסיים והרגולטוריים המונעים את השימוש באנרגיה ירוקה במקום זאת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map