תקוות הבריחה של ביטקוין, R.I.P. טון, טראמפ איים: הדולר’ס דיג’סט, 11–17 במאי

בכל יום ראשון, Hodler’s Digest יעזור לכם לעקוב אחר כל סיפור חדשותי חשוב שקרה השבוע. הצעות המחיר הטובות ביותר (והגרועות ביותר), אימוץ ורגולציה, מטבעות מובילים, תחזיות ועוד – שבוע על Cointelegraph בקישור אחד.

Contents

סיפורים מובילים השבוע

תרשימי המחירים של הביטקוין מרמזים על הפריצה המרתקת ביותר מזה למעלה משנה

המחצית חלפה ונעלמה – ועד כה, זה לא היה האירוע האסון שחלקם בחוגי הצפנה חששו ממנו. חלק מאנליסטי השוק שמו כעת את מבטם על מה שיקרה בהמשך. קית ‘ויירינג של קוינטלגרף אומר כי הביטקוין עומד על סופו של ערוץ יורד בן 46 שבועות אם הוא יצליח לסגור שבועי מעל 9,200 דולר. (בזמן כתיבת שורות אלה, BTC עמד על 9,728 דולר – מה שמקנה לו שפע של מרווח ראש גם במקרה של נפילה פתאומית.) על פי Wareing, השגת זה “תהיה הסימן הכי שורי ביותר ש- Bitcoin ראה מאז לפני השור 2017. לרוץ “- עם 9,980 $ כרמת ההתנגדות הבאה ויעד של 11,600 $ עומד לפנינו. אי החזקת 9,200 $ פירושה 8,790 $ היא רמת התמיכה הראשונה, ואחריה 7,600 $. גם אם זה יקרה, Wareing אומר שהוא ישמור על הטיה שורית. “תחזית דובית לביטקוין היא פשוט לא משהו שאני רואה סביר”, הוא מוסיף.

Telegram נוטשת את אסימוני Telegram Open Network ו- Gram

אחרי חודשים וחודשים (וחודשים) של התגוששות עם רשות ניירות ערך בארה”ב, טלגרם הודתה בתבוסה וזנחה את רשת הטלגרם הפתוחה, כמו גם אסימונים של גרם.. פלטפורמת המסרים המוצפנת מסרה כי החלטתה הייתה בתגובה לבית המשפט האמריקני האוסר על טלגרם להפיץ אסימונים של גראם ברחבי העולם.. בפוסט שקמל בבלוג כתב מנכ”ל טלגרם פאבל דורוב: “החלטת בית משפט זו מרמזת כי למדינות אחרות אין את הריבונות להחליט מה טוב ומה רע לאזרחיהן. אם ארה”ב פתאום החליטה לאסור קפה ודרשה שיסגרו בתי קפה באיטליה מכיוון שאמריקני כלשהו עשוי להגיע לשם – אנו בספק אם מישהו יסכים. ” לפני שבוטל מהפרויקט המושרש, הציע דורוב תוכנית החזר שהציעה למשקיעי TON שתי אפשרויות: החזר מיידי של 72%, או החזר של 110% תוך 12 חודשים. נראה כי למעלה מ -80% בחרו להחזיר את כספם מיד, אך אל תצפו שהדרמה תסתיים כאן – לפי דיווחים משקיעים רבים שוקלים כעת תביעה משפטית..

תמונה 1

כנופיית כופר דורשת 42 מיליון דולר או שהיא משחררת את “הכביסה המלוכלכת” של טראמפ

כבר תחת אש בגלל הטיפול שלו במגפת הנגיף הכורנית, לנשיא ארה”ב דונלד טראמפ עלולה להיות בעיה נוספת על הידיים: דליפה של מידע מתפשר לקראת הבחירות הכל כך חשובות בנובמבר.. קבוצת הכופר של REvil – המכונה גם Sodinokibi – טוענת כי היא שמה את ידה על קבצים שיביישו את טראמפ לאחר שהיא פרצה משרד עורכי דין המייצג כמה מכוכבי הקולנוע הגדולים בעולם.. כעת הכפיל את כופר שהוא דורש מגרובמן שייר מייזלאס & שקים וזה הזהיר כי דליפות לגבי טראמפ יגיעו בהמשך. “יש בחירות, ומצאנו המון כביסה מלוכלכת בזמן”, אמרו ההאקרים. הודעת הקבוצה לוותה במסר מצמרר לטראמפ, שקרא לו “לתקוע מקל חד” במשרד עורכי הדין תוך שבוע אם הוא רוצה להישאר בבית הלבן. הבוחרים הוזהרו גם: “אנו יכולים להודיע ​​לך כי לאחר פרסום כזה, אתה בהחלט לא תרצה לראות אותו כנשיא.”

יוטיוב מבטל את הופעת ה- BTC של קוינטלגרף בשידור חי בגלל היותה “תוכן מזיק”

כאן במגדלי Cointelegraph, היו לנו תוכניות גדולות לכסות את המחצית השלישית של ביטקוין ביום שני האחרון – בתכנון מדוקדק של יום תכנות שלם לשידור חי ביוטיוב.. ואז, שש שעות ו -42 דקות, הסריקה החיה נמחקה בפתאומיות. למרבה המזל, התוכנית כמעט הסתיימה, אבל פירוש הדבר שכמעט 2,000 צופים ננעלו מחוץ לסיקור המיוחד שלנו. יוטיוב ידוע לשמצה באיסורים וצנזורה של תוכן הקשור לקריפטו, והוא הניע מספר יוצרי תוכן קריפטו לפלטפורמות מתחרות הפועלות על עקרונות מבוזרים. הסיבה שניתנה לגזירת העדכון הייתה שתוכנית החציון הייתה “תוכן מזיק או מסוכן” המפר את מדיניות הקהילה של יוטיוב – אבוי, למרות הערעור על ההחלטה, אנחנו עדיין לא מבררים פרטים על האופן שבו נחרבנו מהחוקים.

קריפטו טוויטר לא מצליחה להסביר את הביטקוין לג’יי קיי רולינג מותש

זה התחיל בציוץ פשוט לעיתונאי קריפטו. הסופרת הנודעת של סדרת הארי פוטר, אחת הנשים העשירות בעולם, כתבה: “אני לא מבינה את הביטקוין. בבקשה תסביר לי את זה. ” היינו בין אלו שהיו הכי שמחים לחייב – הסברנו כיצד פועל המטבע הקריפטוגרפי ותיארנו אותו כ”קסם “. למרבה הצער, נראה שהקקופוניה של ציוצים הוכיחה יותר מדי עבור רולינג. היא עמדה מול מטח של תרשימים מסובכים, קבצי GIF של בבונים וייללות זעם אינסופיות מצד חסידי ביטקוין שדרשו לדעת מדוע טרם רכשה את הנכס. מאוחר יותר צייצה רולינג כי היא חוששת שלא תוכל להיכנס לטוויטר שוב מבלי שמישהו יכעס שהיא לא הודלרית. “יום אחד תראה זקנה מפחידה ברחוב, מנסה להחליף ספר של הארי פוטר בתפוח אדמה. תהיה אדיב. היא אכן ניסתה להבין, “כתב רולינג.

מנצחים ומפסידים

בסוף השבוע הביטקוין עומד על 9,732.72 דולר, האת’ר על 207,21 דולר ו- XRP על 0,20 דולר. שווי השוק הכולל הוא 265,552,334,617 דולר.

בין 100 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר, שלושת מרוויחי האלטקוין הראשונים בשבוע הם Electroneum, Unibright ו- Zilliqa. שלושת המפסידים הראשונים של השבוע ב- altcoin הם ABBC Coin, Numeraire ו- Status.

תמונה 2

למידע נוסף על מחירי הצפנה, דאג לקרוא את ניתוח השוק של Cointelegraph.

הצעות המחיר הזכורות ביותר

“אני לא חושב שזה קל מאוד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באפריקה כרגע באופן כללי, אז אנחנו רוצים לעזור בשיפור המצב הזה. […] זה מאוד שוק שלא נוצל. “

צ’אנגפנג ג’או, מנכ”ל בינאנס

“האדם הבא שנפרסם הוא דונלד טראמפ. יש בחירות, ומצאנו המון כביסה מלוכלכת בזמן. “

קבוצת כופר REvil

“הרעיון שכמה סטארטאפים אקראיים הולכים לבנות מטבעות משלהם, אולי עם מאות מיליוני התקנות של לקוח מסנג’ר, בין אם זה פייסבוק או טלגרם או מישהו אחר, עלול לאתגר את סוג המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי או מטבעות קיימים של הבנק המרכזי. ? […] זה חייב להיות טריגר עבור הרגולטורים. “

ד”ר סטיבן ווטרהאוס, שותף מייסד Pantera Capital

“שמתי לפחות 10% סיכוי לסוג של קריסת פלאש גדולה.”

זאק רזניק, שותף מנהל הון בלתי מוגבל

“יום אחד תראה זקנה מפחידה ברחוב, מנסה להחליף ספר של הארי פוטר בתפוח אדמה. תהיה אדיב. היא אכן ניסתה להבין. ”

ג’יי קיי רולינג, מחבר

חיזוי השבוע

משקיע ותיק אומר כי עליית מחירי הביטקוין ל 467,000 $ היא “ברת השגה”

התחזיות השמימיות למחירי BTC מגיעות בקרב אנשים עבים ומהירים. מייסד Real Vision ראול פאל מאמין שביטקוין יכול להגיע ל 467,000 $ בטווח הארוך – והצטרף למנהלי קרנות גידור כמו מארק יוסקו בהתעקשות שהמטבע יכול לגדול ב -4,714% מהרמות הנוכחיות.. נראה כי אבן דרך מכריעה לקרות זה כוללת את שווי השוק של BTC שעוקף את הזהב, כאשר פאל צופה כי “ניתן להשיג מספר של 10 טריליון דולר בתוך התהליך הזה.” ראוי לציין כי לביטקוין צפויה דרך ארוכה להפוך את זה למציאות. אם אתה משלב את הערך של כל BTC במחזור, תקבל נתון של כ- 179 מיליארד דולר – בקושי 2% משווי השוק של 9 טריליון דולר של המתכת היקרה..

FUD של השבוע

ה- VC שטען כי תרחיש “ספירלת מוות” עשוי להיות צודק בכל זאת

לא כולם שופעים אופטימיות לגבי המצב הנוכחי של שוק הביטקוין. לפני המחצית, השותף המנהל הבלתי מוגבל, זאק רזניק, הזהיר כי BTC נמצא בסיכון לספירלת מוות שתראה את דמי העסקה בשיאם, זמני החסימה גדלים והממפול הופך להיות צפוף. כל שלושת הדברים האלה התחילו עכשיו לקרות, כלומר סימני האפוקליפסה יכולים להיות עלינו. רזניק טוען כי לא מתומחר בתרחיש “ספירלת המוות” וכי קהילת ה- BTC ממעיטה בסבירות שזה יכול לקרות. למרות שהוא העריך שיש רק 2% או 3% סיכוי שהמחצית תהרוג את הבלוקצ’יין לחלוטין, הוא אמר ל- Cointelegraph כי BTC מתומחר כאילו זה בלתי אפשרי. בכל מקרה, רזניק סבור שיש תרחיש מסוכן נוסף שסביר יותר: “שמתי סיכוי של לפחות 10% על סוג של קריסת פלאש גדולה.”

תמונה 3

קים ג’ונג און עשוי להשתמש בקריפטו גנוב כדי לקזז נשירה כלכלית

דיווחים מצביעים על כך שצפון קוריאה מגבירה את הונאות הדיוג המבוססות על קריפטו בניסיון למנוע התמוטטות פיננסית במהלך מגיפת הווירון.. על פי המראה בבריטניה, המנהיג הבודד קים ג’ונג און תומך בחבורת האקרים המכונה קבוצת לזרוס, שנראה כי היא יוצאת בקמפיין של התקפות איומים מתמשכות מתקדמות.. חברת ESTsecurity, חברת סיאול, טוענת שלזארוס “עוסק יותר ויותר בפעילות סייבר – וכמה מהתקפות אלה מתרחשות בארה”ב. נראה כי רבים מהתקריות הללו מכוונות לאנשים המסחרים בקריפטו, כאשר אנליסט האיומים של Emsisoft, ברט קאלו, מזהיר שהם” ללא ספק מהווים איום רציני. ” הוא גם הדגיש שקשה מאוד ליצור קשרים בין לזרוס לפיונגיאנג, גם אם הטענות מוכחות היטב..

הרמאי PlusToken מעורב בקריפטו הפונצי השני בן 10 הדמויות בסין

תרמית שקיבלה קריפטו בשווי של כמיליארד דולר ביותר מ- 715,000 קורבנות עשויה להיות קשורה לתכנית פונזי ידועה לשמצה. על פי הדיווחים, אחד ממבצעי הליבה של ווטוקן קשור בקשרים עם פלוס-טוקן, תחבולה של מיליארדי דולרים שלפי ההערכות השפיעה על מסלול המחירים של הביטקוין בהזדמנויות רבות במהלך 2019.. ווטוקן תוארה כ”רשת MLM סופר גדולה “, ומשפט החל ביאנצ’נג סיטי בסין ב- 14 במאי.. נטען כי התרמית טענה כי היא מייצרת תשואות למשתמשים באמצעות העסקת בוטים למסחר אלגוריתמים, והציעה עמלות הפניה לסניפים. עם זאת, כמו ברוב הונאות ה- MLM, התוכנה שפורסמה לא הייתה קיימת. ל- Wotoken היו 715,249 משתמשים רשומים כשהייתה פעילה מיולי 2018 ועד אוקטובר 2019, וכתוצאה מכך החברה האסורה צברה גרירה הכוללת 46,000 BTC ו- 2,000,000 ETH..

התכונות הטובות ביותר של Cointelegraph

כיצד לשמור על נתונים פרטיים עם אפליקציית המעקב אחר אנשי קשר של גוגל ואפל

ויקטור ג’אנג טוען כי פתרונות טכנולוגיים מסומנים יהוו אפשרות טובה יותר לאימות זהות בקנה מידה גדול מבלי להקריב את נתוני האנשים ואת פרטיותם.

תמונה 4

כאשר ארה”ב מזרימה טריליונים לכלכלה, מחיר הביטקוין עשוי להיות מושפע

ארה”ב מדפיסה דולרים ומורידה ריביות כדי לעזור לאנשים, אך האם זה ישפיע על שוק הקריפטו? שאנה פולד מביטה.

הגיע הזמן ל- ETH לעלות ולזרוח כמסחר עתידי הזמין כעת בארה”ב.

המסחר העתידי בביטקוין החל לראשונה בשנת 2017 – ושלוש שנים, הגיע תורו של ETH. אוסאטו אבן-נומאיו מתעמק כיצד זה יעבוד, ומה המשמעות של מחירי הספוט.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map