מברק תוקף SEC, Chaos Bitmain, BTC ‘בקלות’ $ 50K: Hodler’s Digest, 30 בדצמבר – ינואר. 5

בכל יום ראשון, Hodler’s Digest יעזור לכם לעקוב אחר כל סיפור חדשותי חשוב שקרה השבוע. הצעות המחיר הטובות ביותר (והגרועות ביותר), אימוץ ורגולציה, מטבעות מובילים, תחזיות ועוד – שבוע על Cointelegraph בקישור אחד.

Contents

סיפורים מובילים השבוע

ה- SEC בנושא “משלחת דייגים מופרכת”, אומרים עורכי הדין מטלגרם לשופט

לעורכי הדין של טלגרם לא התחילה שקטה לשנת 2020. שופט נתן להם פחות מיום עסקים אחד להגיב לבקשת רשות ניירות ערך בארצות הברית למסור פרטים על אופן ההוצאה של החברה את התמורה של 1.7 מיליארד דולר. הצעת מטבע ראשונית. בתשובה, עורכי הדין קראו לבית המשפט לזרוק את דרישות הרגולטור – בהתעקש ל”רישומי הבנקים הענפים והרגישים ביותר “אין מעט רלוונטיות למקרה הנדון.. כל העיניים נשואות כעת לשופט פ ‘קווין קסטל בניו יורק, שיחליט אם על מברק לחשוף את המידע. הסכסוך המשפטי ארוך השנים מתמקד בטענות ה- SEC כי טלגרם עברה על החוק במכירת ניירות ערך לא רשומים.

חברת ברקליס לשעבר, השיקה את בנק הקריפטו המוסדר הראשון של בריטניה בשנת 2020

בכיר ששימש כראש הטכנולוגיה בברקליס – והקים יחד את בנק האתגר הבריטי Starling – חשף תוכניות להשקת חשבון רב-מטבעי עבור פיאט וקריפטו ברבעון הראשון של 2020. המיזם החדש של מארק היפרסון, שנקרא זיגלו, אמור לאפשר למשתמשים להוציא את כספם באמצעות כרטיס חיוב מאסטרקארד – עם מטבעות קריפטוגרפיים שהומרו מייד בנקודת המכירה.. למרות שהמיזם יהיה זמין רק בתחילת בריטניה, זיגלו פנה לרשות ההתנהלות הפיננסית בבקשה להפוך למנפיק רשמי של כסף אלקטרוני. כמו גם המאפשר לצרכנים לקנות ולמכור מטבעות זרים בשערים בין-בנקאיים, רכישות ומכירות קריפטו אמורות להיות זמינות במחיר הטוב ביותר בבורסות מרובות..

הבנק המרכזי באירופה מציע שיעורים “לא מושכים” עבור מטבע דיגיטלי

עם מאזניים שמתדפקים על סף ביתו, נראה שהבנק המרכזי האירופי מעוניין להשיק מטבע דיגיטלי משלו. אך על פי נייר עבודה חדש לגמרי, הארגון לא היה רוצה שמטבע כזה יהיה אטרקטיבי מדי עבור הצרכנים. מסמך שפורסם לאחרונה מסכם כי ישנם יתרונות וחסרונות בהשקת מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי, אך מזהיר כי יש לנקוט פעולה בכדי למנוע מחוסכים למכור את הפיאט שלהם בעתות משבר. מחבר העיתון, אולריך בינדסייל, אמר כי פיתרון פוטנציאלי יכול להיות הכנסת מערכת ריבית דו-שכבתית שתציע שיעורי “לא אטרקטיביים” להחזקות מעל רף מסוים. צעדים כאלה שנויים במחלוקת בעולם הקריפטו, כאשר תומכי הביטקוין טוענים כי ייאוש החוסכים הוא כישלון נפוץ של מערכת מטבע הפיאט..

תודה, בומר? דורות ידידותיים לביטקוין לרשת 70 טריליון דולר

בומרים עשויים להוות מקור קבוע לגנאי ברשת, אך אלפי שנים חכמים אולי ירצו להישאר צמודים. מחקרים חדשים מצביעים על כך שצרכנים צעירים ומודעים יותר לביטקוין יכולים להיות מוגדרים לרשת ערך של כמעט 70 טריליון דולר מהדור הישן הזה עד שנת 2045 – זה יותר מפי שלושה מהתמ”ג בארה”ב. זה עשוי לסלול את הדרך לזרם השקעות ב BTC בשנים הבאות. כחשבון הטוויטר Crypto Balkan ציינתי, אולי הגיע הזמן לפרוש מההאשטג #OKBoomer ולהחליף אותו ב- #ThanksBoomer.

תמונה 1

גוגל פליי מסירה את האיסור על סיומת הדפדפן Ethereum MetaMask

פקקי שמפניה צצו ב MetaMask – ולא רק בגלל שהגיע עשור חדש. כעת גוגל ביטלה את האיסור לזמן קצר על תוסף הדפדפן, כלומר האפליקציה שלה זמינה בחנות Google Play פעם נוספת. ההרחבה, הכוללת ארנק קריפטו מובנה, מאפשרת לאנשים להריץ יישומים מבוזרים מבוססי Ethereum. גוגל טוענת שהרשימה השחורה הייתה טעות, וכי היא חשבה בטעות שמדובר באפליקציה שמכרה קריפטו במכשירים ניידים.. בשבוע שעבר נחשף כי אפל עשויה לאלץ את Coinbase להסיר תכונת דפדפן DApp מיישום ארנק הצפנה שלה. מבקרים טענו כי “הצנזורה” הזו אמורה להימשך מכיוון ש- Web 3.0 “נמצא בתחרות ישירה עם גוגל ואפל”.

מנצחים ומפסידים

בסוף השבוע, הביטקוין עומד על 7.493.23 דולר, את’ר על 136.58 דולר ו- XRP על 0.20 דולר. שווי השוק הכולל הוא 199,425,862,911 דולר.

שלושת מרוויחי האלטקוין הראשונים של השבוע הם BlockStamp, SwissBorg ו- Aave. שלושת המפסידים הראשונים של האלטקוין בשבוע הם EDUCare, LUNA ו- Centrality.

תמונה 2

למידע נוסף על מחירי הצפנה, דאג לקרוא את ניתוח השוק של Cointelegraph.

הצעות המחיר הזכורות ביותר

“אני יודע שקהילת הקריפטו שלנו אינה מפוזרת כרגע באותה מידה והייתי רוצה לראות יותר נשים שיצטרפו אלינו כדי להגיע למחצית מהקהילה. הייתי רוצה שחלק מהפרויקטים יגיעו לקנה מידה המוני ויספקו אימוץ המוני. “

אלכס משינסקי, מייסד ומנכ”ל רשת צלסיוס

“לשנת 2020, הייתי רוצה לראות תפיסה של נכסי קריפטו חוזרת למצב מאוזן. הייתי רוצה שפרויקטים איכותיים יתחילו להיות מובחנים בצורה ברורה יותר מבין פרויקטי האשפה. “

אריק Voorhees, מייסד ומנכ”ל ShapeShift

“המשאלות שלי הן 1) שחילופי מטבעות קריפטוגרפיים יעבדו יחד בכדי לשרת את הקהילה העצומה והלא בנקאית ברחבי העולם. 2) כדי שממשלות יבינו את צרכיה של קהילת הבלוקצ’יין ויפעלו לתמוך בחדשנות רבה יותר במרחב זה, ו -3) לראות עולם בו אנשים שולטים בנכסיהם הפיננסיים ללא מתווכים. “

אנדי צ’ונג, לשעבר ראש הפעילות ב- OKEx

“אחת המטרות העיקריות שלנו לשנת 2020 היא להביא הצפנה להמונים. לשם כך, אנו שואפים לאפשר מסחר בין פיאט לקריפטו במטבעות של למעלה מ -180 פיאט. “

צ’אנגפנג ג’או, מנכ”ל בינאנס

“נכתבו מעל 379 מאמרים שהצהירו בטרם עת על סיום הביטקוין. לא רק שהביטקוין שרד, הוא שגשג והפך לנכס המוביל ביותר של העשור. לא נאמר כי לא נאמר שגוי ולמדנו לקח חשוב על הטבע האנושי: פריצות הדרך הגדולות ביותר הן רעיונות מנוגדים שאנשים מבטלים ולעג להם בהתחלה. “

בריאן ארמסטרונג, מנכ”ל Coinbase

תמונה 3

חיזוי השבוע

ביטקוין יכול להרוויח 50,000 דולר בשנת 2020 “בקלות רבה”, אומר מנכ”ל נקסו לבלומברג

עכשיו הגיע הזמן לבחון את חזון השבוע האהוב עלינו בשנת 2020 (הבנתם?). מנכ”ל פלטפורמת ההלוואות של ביטקוין Nexo.io, אנטוני טרנצ’ב, אמר כי הוא מאמין ש- BTC “בקלות רבה” תפרח ל -50,000 דולר במהלך השנה. הוא תיאר זאת כ”נכס מדהים שאינו קשור לשוק הכללי “- ואף טען כי המסע של המטבע הקריפטוגרפי עד 20,000 דולר מזכיר את ההיפר-אינפלציה הגרמנית לאחר מלחמת העולם הראשונה. באופן טבעי, לא כולם נמצאים באורך הגל של טרנצ’ב. מנכ”ל ארנק הזנגו, אוריאלי אוחיון, הרים גבות כש”נבא “ש- BTC תתרסק השנה מתחת ל -1,000 דולר. מאוחר יותר הוא התעקש שהוא מתלוצץ – משהו מתקבל על הדעת בהתחשב בכך התחזיות האחרות שלו כללו כי כל ארנקי החומרה ייפרצו, XRP יהפוך לקריפטוגרפי החשוב ביותר, ושזהותו של סאטושי תתגלה.

FUD של השבוע

מייסד Bitmain שותף יוזם מאבק משפטי לחזרה לשליטה בחברה

כאשר מתחיל עשור חדש, ביטמיין נלחם בקרבות במספר חזיתות. דיווחים מצביעים על כך שענקית כריית הקריפטו מתכננת לצמצם את כוח העבודה שלה בעוד 50% לפני אירוע ההחלפה הבא של BTC בחודש מאי. הפיטורים יושלמו לפני אמצע ינואר. בחדשות אחרות, מייסד שותף של ביטמיין מיקרי ז’אן קטואן פתח בהליכים משפטיים נגד בעלי המניות בחברה במטרה להחזיר את שליטת ההצבעה שלו בחברה.. זה בא לאחר שהמייסד השותף ג’יהאן וו הודיע ​​בפתאומיות כי ז’אן פוטר מכל תפקידיו “נכנס לתוקף באופן מיידי” וללא הסכמתו..

תמונה 4

משתמש בארנק ספר החשבונות הפסיד לכאורה 16,000 דולר להארכת דפדפן זדונית

עכשיו, סיפור אזהרה על הרחבות Chrome. השבוע עלו טענות כי קורבן תמימים הפסיד 16,000 דולר לאחר התקנת תוסף לארנקי הצפנה של לדג’ר שהכילו למעשה תוכנות זדוניות. על פי הדיווחים התוסף, שנקרא “Ledger Secure”, מעביר ביטויי זרע למחבר התוסף, ואינו מוצר רשמי.. נראה כי לדג’ר עצמה אישרה זאת בציוץ שהזהיר את עוקביו מפני התראת פישינג.

יזם טכנולוגי מוכשר הופך להאקר ביטקוין, גונב יותר ממיליון יורו

איש עסקים צרפתי הואשם כביכול בגניבת BTC בשווי מיליון יורו מעמיתיו לשעבר במה שמכונה “פעולת נקמה”. היזם ללא שם הואשם בכך שלקח סך של 182 BTC – על פי הדיווחים מונע על ידי מוטיבציה “לשטוף את ההשפלה” של הפיכה מיותרת. נטען כי הוא הבטיח שכל אחת מהעברות ה- BTC התרמית שלו הייתה בסכום שלא יפעיל אזהרת ביטחון פנים. הידע הפנימי הזה עזר לחוקרים להבין שעובד בהווה או לשעבר אחראי. החשוד כפוף כעת למגבלות נסיעה, והתובעים מבקשים להחזיקו במעצר עד למשפטו.

התכונות הטובות ביותר של Cointelegraph

“מטבע קריפטוגרפי לא ימות” – מדיה רגילה בנושא ביטקוין בשנת 2019

טירוף הביטקוין בסוף 2017 אולי גווע, אך העניין התקשורתי המרכזי במטבעות קריפטוגרפיים לא. סטיבן אוניל בוחן את נקודות השיא העיקריות של סיקור הביטקוין והבלוקצ’יין מעיתונים ומשדרים במהלך שנת 2019.

גורמים מרכזיים בקריפטו ובבלוקצ’יין חולקים את משאלת השנה החדשה שלהם לשנת 2020

אז, שנת 2019 הייתה שנה של צמיחה מהירה והתרחבות של מטבעות דיגיטליים – מה שעורר את העניין של ממשלות ותאגידים כאחד. כאן אנה אלכסנדר מגלה למה מקווים מנהיגי התעשייה ומשפיעים מרכזיים ב -12 החודשים הקרובים.

איך בלוקצ’יין יכול לשפר את הגלובליזציה

לידתה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין וההסתגלות המהירה שלה הותירו אנשים רבים המומים. כאן, אולווטובי ג’ואל בוחן כיצד הוא יכול לשפר את הגלובליזציה – תוך שיפור האינטראקציות בין אנשים, חברות וממשלות ברחבי העולם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map