כיצד לקנות אסימונים של ICO: מדריך למתחילים

גם אם אתה מסוג האנשים שמבלה רק כמה דקות ביום בקריאת מאמרי חדשות, רוב הסיכויים ששמעת על ICO. הם שיגעון האינטרנט החדש, וכמו כל דבר אחר שאנשים משתגעים עליו, ICO מבטיח רווחים גדולים וקלים.

בזמן הכתיבה, coinmarketcap.com רשמה 1,530 מטבעות קריפטוגרפיים. ב זֶה המאמר, שפורסם ב -3 בספטמבר 2017, הנתון היה 848. כלומר, בממוצע, חמישה מטבעות חדשים מופיעים מדי יום ביומו..

המשקיעים באמת מפונקים מבחירה. יש הרבה ICOs רציני שגייס כספים לפרויקטים חשובים ושימושיים. יחד עם זאת, סטארטאפים רבים מנסים למשוך את תשומת ליבם של המשקיעים באמצעות שיטות די לא שגרתיות, כמו בחירת שיבא אינו כקמע וקריאת האסימון. דוגקוין. מי שרוצה להשקיע ולהצהיר הצהרה פוליטית במקביל עשוי להימשך על ידי משהו כמו פוטינקוין אוֹ טראמפקוין. יש אפילו א אסימון אתריום חסר תועלת (כן, זה שמו האמיתי), שמבקר את עצם הרעיון של ICO באתר האינטרנט שלו. וכן, הם גייסו לא מעט כסף.

ICOs מצליחים עם תשואות אדירות למשקיעים המוקדמים

כפי שניתן לראות בתמונה למטה, חלק מה- ICO המצליחים ביותר מסוגלים להביא תשואות מסיביות עבור המשקיעים המוקדמים.

יש לציין שהם מביאים דיבידנדים גדולים עוד יותר לחברות, חברות סטארט-אפ ואנשים שמארגנים אותם. לפי זֶה בדו”ח האחרון של WSJ, סכום הכספים הכולל שגויס באמצעות הנפקות מטבע ראשוניות ברחבי העולם עלה על 4 מיליארד דולר. רוב זה הועלה בשנת 2017, שכן בסוף 2016 נתון זה עמד על 225 מיליון דולר בלבד.

כיצד לקנות אסימונים במהלך ICO

1. הירשם ל- ICO דרך אתר הפרויקט

לכל פרויקט לגיטימי שמקורות כספים באמצעות ICO יש אתר אינטרנט, בו הם מציינים במה מדובר בפרויקט, מטרותיו, כמות הכסף הדרושה, כמה זמן יימשך קמפיין המימון וכן הלאה. אתר זה הוא המקום בו תוכלו להירשם ל- ICO.

היזהר מקמפיינים של ICO שאינם דורשים כל הרשמה כלשהי. כמובן שיש עדיין סיכוי שמדובר בפעולה לגיטימית לחלוטין, אך נכון להיום רוב ה- ICO המהימנים והבולטים דורשים ממשקיעים להירשם..

זקן שמנסה להבין את טכנולוגיית הבלוקצ'יין

2. קבל ביטקוין או את’ר

כן, תזדקק לאחד משני המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים שברשותך על מנת שתוכל להשתתף ב- ICO. עיין במדריכים הייעודיים שלנו בנושא קניית ביטקוין ואתר.

ביטקוין, שהוא עדיין המטבע הקריפטוגרפי הדומיננטי היחיד, מקובל כמעט בכל מקום בעולם הקריפטו. עם זאת, מכיוון שאת’ריום מציעה פלטפורמת Blockchain יציבה ונוחה למפתחים להקמת הפרויקטים שלהם, היא הפכה לפלטפורמה שנבחרה עבור ICOs. לכן, Ether, בהיותו האסימון המקורי של פלטפורמת Ethereum, נמצא בשימוש נרחב לרכישת אסימונים במהלך ICO.

מחשבון ו altcoins

הסכום המינימלי שתוכלו להשקיע תלוי ב- ICO מסוים. זה יכול להיות בין $ 10 ל- $ 100, או 0.02 ETH ל- ETH אחד. סכום ההשקעה המינימלי נקבע בדרך כלל בפרויקט נייר לבן, אשר ניתן למצוא באתר האינטרנט שלה.

3. העבר את הביטקוינים שלך או את אתר שלך לארנק שאתה שולט בו

אמרנו את זה כבר אינספור פעמים: הימנעו מלשמור את המטבע הקריפטוגרפי שלכם בארנק שמספק לכם בורסה. זה מסכן את ביטחון הכספים שלך, מכיוון שאתה בעצם לא שולט בארנק הזה. במקום זאת, העבר את האסימונים לארנק תוכנה ששומר על הסיסמאות שלך במכשיר שבחרת. לחלופין, תוכלו להשקיע בארנק חומרה לצורך אבטחה נוספת. תוכלו לקרוא עוד על ארנקים של Bitcoin ו- Ethereum במדריכים הייעודיים שלנו.

ארנק קריפטו שבור

יש הרבה אפשרויות ארנק שם בחוץ, אך מאפיין אחד שעליך בהחלט לזכור בעת בחירת הארנק הוא שהוא תומך ERC20 תקן סמלי.

זהו תקן האסימונים הרחב ביותר עד כה. יתר על כן, זהו התקן הרשמי של ה- את’ריום רֶשֶׁת. לפיכך, כמעט כל ארנק שתומך באת’ר יהיה תואם ל- ERC20.

4. קנו אסימונים של ICO

לאחר שנרשמת ל- ICO ויש לך את הכספים שלך זמינים ומוכנים, כל שעליך לעשות הוא לשלוח את המטבע הקריפטוגרפי שלך לכתובת הקמפיין..

5. השתתף ב- ICO על ידי שליחת הקריפטו שלך לכתובת שלהם

המטרה העיקרית של כל קמפיין ICO שם היא להשיג את הכסף שלך. מסיבה זו, הם אכן מנסים להפוך את התהליך לטריוויאלי ככל האפשר. לרוב, אתר הפרויקט יספק לך הנחיות יסודיות כיצד להשקיע.

אבל אתה צריך להיות זהיר במיוחד כשאתה שולח את הכספים שלך.

ראשית כל, בדוק את כתובת האתר כמה פעמים שאתה מרגיש צורך. יתכנו אתרי ICO מזויפים המופיעים כמודעות מעל לתוצאות החיפוש שלך ב- Google. אלה ייראו זהים לאתרי אינטרנט בפועל, כאשר סמל אחד או שניים של הכתובת שונים במקצת.

ביטקוין ומחושים

שנית, בדקו את כתובת הארנק של הפרויקט כמה שיותר פעמים. יהיו רמאים ודייגים שמפרסמים כתובות מזויפות באופן מקוון, אז אתה צריך להיות זהיר מאוד שלא בסופו של דבר לשלוח את הכסף שלך למקום לא נכון. אם זה יקרה, לעולם לא תוכל לקבל אותו בחזרה.

חלק מה- ICOs הפופולריים והאטרקטיביים ביותר יהיו אלפי ואלפי אנשים שישלחו את Ether בו זמנית, מה שעלול לגרום להעברת הרשת, מה שאומר שעשויה לקחת זמן לביצוע העסקה שלך. אתה תמיד יכול לבדוק את סטטוס העסקה שלך כאן פשוט הכנס את כתובת הארנק שלך לסרגל החיפוש.

לסיום, הקפד לכלול מעט עסקת תוספת נוספת לעסקה שלך. אתר נוסף זה ימשיך “גַז,”המאפשר עסקאות ברשת את’ריום. בעיקרון, במקרה הספציפי הזה הגז משמש כדמי עסקה. כמות הגז הנדרשת בדרך כלל מונחת באתר הפרויקט.

6. אתה מקבל אסימונים של ICO לכתובת שלך

אתה אמור לקבל את האסימונים שרכשת לאחרונה לכתובת הארנק שלך. אם זה לא קורה מיד – אל תדאגו ותהיו סבלניים. בהתאם לקמפיין מסוים, האסימונים שלך יכולים להגיע באופן מיידי, אך לפעמים זה עלול לארוך שבועות, חודשים או אפילו יותר. יתר על כן, במהלך ICO עמוס, הרבה דברים יכולים להתעכב, ניתן להעביר כמה מועדים וכן הלאה. לכן, דאגו להישאר מעודכנים ושקלו לתקשר עם משקיעים אחרים בפלטפורמות ובפורומים ייעודיים.

להחליף כסף בקריפטו

לפעמים, כשאתה מקבל את האסימונים, ייתכן שלא תוכל לסחור בהם מייד. זה תלוי בכללים של ICO מסוים. מידע זה, כמו גם הזמן שתצטרך לחכות לפני קבלת האסימונים, מוצגים בדרך כלל באתר הפרויקט.

7. ברגע שיש לך את אסימוני ה- ICO שלך, בדוק כיצד לאחסן אותם

שוב, ודא תמיד שהכספים שלך בטוחים ומאובטחים.

מרבית ה- ICO הגדולים ינקטו בצעדים הדרושים לתמיכה באסימון שלהם על ידי מייג’ור שירותי ארנק, במיוחד על ידי שירות הארנק הרשמי של את’ריום MyEtherWallet. גם אם אסימון מסוים עדיין אינו נתמך בכך, השירות מאפשר לך להוסיף אסימון ERC20 מותאם אישית.

אם אתה משתמש ב- ארנק חומרה, ניתן להעביר כל אסימון ERC20 למכשיר ולנהל אותו באמצעות MyEtherWallet. יתר על כן, יצרני ארנקי החומרה מעדכנים כל העת את רשימות המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים שלהם. אם האסימון שהשקעת בו מקבל תמיכה זו, כל שעליך לעשות הוא להוריד ולהתקין את הגרסה האחרונה של הקושחה הרשמית של היצרנים..

כספת עם ביטקוינים

כיצד לקנות אסימונים לאחר ICO

לאחר סיום תקופת ה- ICO, ואם היא הצליחה מספיק, האסימון יופיע בסופו של דבר בבורסה. איזו החלפה מסוימת תלויה בפרויקט. כדי לברר איזו מרכזיה תציג את האסימון, תוכלו לעקוב אחר ההודעות מהפרויקט עצמו, או לבדוק את הפורום של Bitcoin מדור Altcoin, ומצא נושא על האסימון המסוים. לחלופין, CoinMarketCap מפרט את מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים וכן בורסות בהן ניתן לסחור.

כאשר אסימון יירשם בבורסה, לרוב הוא ייסחר מול ביטקוין ואתר. יש לנו מדריכים מקיפים כיצד למכור גם ביטקוין וגם אתר, הכוללים סעיפים על מסחר בבורסות.

קניתי את האסימונים הראשונים שלי, מה עכשיו?

ובכן, אין תשובה ישירה לשאלה זו. זו השקעה, כך שברגע שרכשתם את האסימונים שלכם, יש לכם בעצם שתי אפשרויות: להחזיק ולקבל דיבידנדים או לסחור באסימונים.

לשאת דיבידנדים

יש שם הרבה ICOs מצליחים ורווחיים. ברגע שהחברה עוברת בהצלחה את שלב ה- ICO, הערך שלה צריך להתחיל להיות גבוה יותר, מכיוון שהחברה עצמה הופכת אמינה ומבוססת יותר בשוק. יחד עם זאת, גם ערך האסימון יעלה ויאפשר למשקיעים להשיג רווחים גדולים יותר.

יתר על כן, אסימונים בדרך כלל מספקים למשקיעים גישה עתידית למוצר או לשירות וכן הטבות מסוימות. מהבחינה הזו ICOs דומים מאוד לשיטות מימון המונים מסורתיות, בהן המשתתפים מקבלים תגמול על השקעה.

ICO מוצלח כגוזל

לדוגמה, כמה פרויקטים מציעים בונוס סמלי למשקיעים מוקדמים, במקרה זה 100-300 אחוזים. אחרים, כמו SCCEX, סטארט-אפ שמקווה לבנות בורסת מטבעות קריפטוגרפית סקנדינבית, מציע מסחר בחינם, הפקדות כספים ומשיכה, כמו גם כרטיס חיוב אורורה, שניתן להשתמש בו ברחבי העולם לגמרי בחינם וזה פריט בלעדי למשתתפי ICO..

לבסוף, אם ICO הוחזק על ידי DAO – ארגון אוטונומי מבוזר, אותו ניתן להקים בפלטפורמת את’ריום, ואז בעל האסימון מקבל גם זכויות הצבעה בהצעות המעצבות את הארגון ואת הכיוון שהוא לוקח.

אסימונים לסחר

ברגע שהאסימון יירשם באחת ממרכזיות המטבעות הקריפטוגרפיים, תוכלו לסחור בו. ביטקוין ואתר הולכות להיות אופציות המסחר היחידות במשך זמן מה לאחר רישומו, כאשר זוגות מסחר אחרים יתמכו בהמשך, בתנאי אֲסִימוֹן יהיה מבוקש. אך זכור שחלק מהאסימונים לעולם לא יופיעו ברשימה.

רוב הסיכויים שתצטרכו לשבת על ההשקעה שלכם זמן מה. אתה עלול לסבול הפסד עצום מיד, או לא לראות שום רווחים במשך זמן רב. ואז, עלול להתרחש זינוק מהיר ומסיבי, שיכול להיות שמשמעותו שערכו של האסימון ימשיך לעלות בהתמדה או שזה יכול להיות אירוע חד פעמי, שלאחריו הערך יחזור כמעט לכלום..

הדוקרנים האלה יכולים לקרות תוך דקות ספורות, ואתה צריך להיות מסוגל לתפוס אותם. בבורסות רבות יש התראות או אפשרויות “הגדר עצירת הפסד”, אז נצל את מלוא היתרונות של אלה.

אדם שמאבד את כספו

יש הרבה “ifs” ו- “buts” במסחר במטבעות קריפטוגרפיים, אבל אם אתה משחק את הקלפים שלך נכון, זה יכול להביא לתשואות אדירות. הדוגמה הטובה ביותר כאן תהיה זו של Ethereum, שהחל לראשונה בשנת 2014 במחיר ICO של כ- 0.30 $. בזמן כתיבת שורות אלה, פחות מארבע שנים לאחר מכן, היא נסחרת ב 940 דולר לאסימון. אתה עושה את המתמטיקה.

מי יכול להשתתף ב- ICO?

אתה לא צריך הרבה כדי להשקיע ב- ICO. בעיקרו של דבר, חבילת ההתחלה כוללת גישה אקטיבית לאינטרנט וכמה ביטקוין או אתר. טכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשרת לזרום השקעות מכל מקום בעולם, עם עמלות זעירות ולרוב תוך מספר דקות.

אבל, וזה “חשוב” מאוד, ודא שהוא חוקי בתחום השיפוט שלך. ICOs הם כנראה ההיבט היחיד של מטבעות קריפטוגרפיים שהרשויות בכל העולם שואפות להסדיר ביותר. ICOs נאסרים במפורש במדינות מסוימות, כגון סין ודרום קוריאה, בעוד שאחרות הציגו תקנות מסוימות או שעומדות לעשות זאת. למשל, גופים רגולטוריים ברוסיה שוקלים מאוד להכניס מכסים קשים לסכום הכסף הכולל שפרויקט יכול לקבל באמצעות ICO, כמו גם לסכום שאדם יכול להשקיע..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map