ארנקי מזומנים של ביטקוין. מדריך למתחיל

לפני שתוכל להתחיל לסחור או לכרות ביטקוין מזומן, אתה צריך מקום לאחסן אותו, כלומר ארנק.

ארנק מורכב משתי קבוצות ארוכות מאוד של מספרים ואותיות אקראיים. אחת מהן היא הכתובת הציבורית של הארנק שלך שמשתמשים אחרים ישתמשו בה כדי לשלוח לך BCH.

מפתח נוסף הוא המפתח הפרטי שלך, המעניק לך גישה לכספים שלך ומשמש לחתימה לעסקה. הקפד תמיד לשמור על אבטחת המפתח הפרטי שלך, כאילו תאבד את הגישה אליו או פשוט תשכח אותו, לא תוכל לגשת לממצאים שלך. באופן דומה, אם מישהו יתפוס את המפתח הפרטי שלך, כל הכספים בארנק שלך יגנבו.

ארנק ביטקוין מוגן על ידי לייזרים

אם אתה רשום בבורסת קריפטוגרפיה שתומכת בביטקוין מזומן, הוא יספק לך ארנק באופן אוטומטי. עם זאת, למען בטיחות האסימונים שלך, מומלץ לאחסן אותם בארנק אחר. הסיבה לכך היא שבורסות המספקות שירותי ארנק הן למעשה ברשותך המפתחות הפרטיים שלך, ובהרחבה, את כספיך.

יתר על כן, היו הרבה מקרים של חילופי דברים שנפרצו ואיבדו את כספי הלקוחות שלהם מבלי שהצליחו להחזיר להם, ואפילו פשוט הסתגרו ונמלטו עם כספי המשתמשים..

מטבעות ביטקוין במזומן בחינם (כיצד לתבוע ביטקוין מזומן)

אם היו ברשותך אסימונים של ביטקוין לפני ה -1 באוגוסט 2017, כאשר המזלג הקשיח של ביטקוין קאש קרה, אתה זכאי לקבל את אותה כמות אסימונים ב- BTH. השיטות לתבוע את אסימוני ה- Bitcoin Cash בחינם שלך ישתנו בהתאם לסוג הארנק שבו אתה משתמש.

אם אתה משתמש בארנק מלא של צומת, שהוא ארנק שדורש ממך להוריד את כל הבלוקצ’יין, בעצם כל שעליך לעשות הוא לגבות אותו לקובץ wallet.dat. ברגע שזה נעשה, פשוט ייבא אותו לארנק Bitcoin Cash בצומת מלא, כגון ABC ABC, היכן שאסימני BCH יהיו זמינים עבורך.

אוצר בסמארטפון

ליתר ביטחון, מומלץ להתקין את ארנק הביטקוין קאש הצומת המלא שלך במחשב אחר. הסיבה לכך היא שחלק מארנקי הצומת המלאים ישתמשו באותה ספריית נתונים, כך שהתקנה חדשה עלולה לגרום לעקיפת הנתונים של הקודם. אם זה קורה, אתה עלול לאבד את האסימונים של ביטקוין וגם של ביטקוין מזומן לנצח.

אם אתה מעדיף ארנק SPV (Simplified Payment Verification) קל יותר, שהוא ארנק שאינו דורש ממך להוריד את כל הבלוקצ’יין, ההליך הוא מעט קל יותר. מרבית הארנקים הללו משתמשים בזרע התאוששות, שהוא ביטוי המחזיק את המפתחות הפרטיים של הביטקוין שלך, ובהרחבה גם את המפתחות הפרטיים של ביטקוין קאש. אז אתה אמור להיות מסוגל לגשת ל- BCH שלך פשוט על ידי הכנסת זרע זה לארנק ייעודי.

להלן רשימת ארנקים התומכים באימות שרשרת מרובה עם קישורים להודעות קשורות:

ביטקוין וחור שחור

ארנק נייר

בעיקרו של דבר, ארנק נייר הוא רק מפתח ציבורי ומפתח פרטי המודפס יחד, בדרך כלל בצורת QR לנוחות השימוש. ארנק נייר הוא סוג של ‘אחסון קר’, שהיא הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את כספי הקריפטו שלך, מכיוון שאין ממש קשר עם האינטרנט. זה הופך את ארנקי הנייר לבלתי ניתנים לפריצה לחלוטין. לאחר ההדפסה – אתה יכול לעשות עם זה כל מה שאתה רוצה: לשים אותו בכספת, לשמור אותו מתחת לכרית שלך או אפילו לקבור אותו בחצר האחורית שלך. בדרך זו, הכספים שלך ימתינו בבטחה עד שתחליט להוציא אותם.

הדרך הקלה ביותר ליצור ארנק נייר היא שמירת קובץ wallet.dat מארנק השומר על המפתחות הפרטיים שלך במחשב, הדפסתו ומחיקת המקור מהמחשב לאחר מכן..

ארנק נייר ביטקוין כמנוף אוריגמי

לחלופין, תוכלו להשתמש באחד מכמה השירותים המקוונים שיכולים לעשות זאת עבורכם. WalletGenerator ו BCCAdress הם הפופולריים ביותר מבין שירותים כאלה. הם מחוללי מפתח וכתובות אקראיים בקוד פתוח, והכי חשוב, הם משתמשים במנוע ה- JavaScript של הדפדפן שלך כדי ליצור את הארנק, כלומר שום מפתחות לא נשלחים אליך דרך האינטרנט.

ישנם שירותים דומים רבים אחרים, כגון BitcoinPaperWallet, אשר ייצור ארנק נייר ביטקוין קאש בעיצוב צבעוני ויציע לכם לקנות מדבקות ברורות תַפטִיר שמציע מכשיר USB שאתה פשוט מחבר למדפסת, ונמנע לחלוטין ממחשבים.

תוכנת ארנקים של Bitcoin Cash

ארנקי תוכנה מותקנים במחשב או במכשיר הנייד שלך, ובניגוד לארנקים שמספקים מרכזיות, רובם מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך במצב לא מקוון, במכשיר שבו הם מותקנים. כל שעליך לעשות כדי ליצור לעצמך כזה הוא להוריד לקוח למכשיר שלך ולבצע את ההוראות. רבים מלקוחות ארנק התוכנה תומכים במספר מטבעות קריפטוגרפיים ומאפשרים לך ליצור ארנקים מרובים. יתר על כן, מספק כגון סֵפֶר שֵׁמוֹת ו ג’קסקס יש שינוי צורה משולב בהם, מה שמאפשר החלפה מיידית בין מטבעות קריפטוגרפיים גדולים שונים בתוך הלקוח.

ארנק

פלטפורמות

מזומנים אלקטרוניים

MacOS, Windows, Linux, Android

Bitcoin.com

MacOS, Windows, Linux, iOS, Android

יחידה

iOS, Android

BTC.com

מקוון, iOS, אנדרואיד

מובי

iOS, Android

ביטפיי

MacOS, Windows, Linux, iOS, Android

סְלִיק

דְמוּי אָדָם

StrongCoin

MacOS, Windows, Linux, iOS, Android

Coinomi

Android, (iOS בקרוב)

ג’קסקס

MacOS, Windows, Linux, iOS, Android, Chrome Extension

סֵפֶר שֵׁמוֹת

MacOS, Windows, Linux

ארנק קריפטו נייד ורשת

ארנקי ביטקוין מזומנים חומרה

בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים, ארנקי החומרה בטוחים ככל שמתקבל אחסון. הם נראים מאוד כמו דיסקים קשיחים ניידים קונבנציונליים אך תוכננו במיוחד כדי להשתמש בהם לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים. הם מייצרים עסקאות במצב לא מקוון ובתנועה, מה שאומר שתוכלו לחבר אותן לכל מחשב בכדי לבצע עסקה.

ארנקים של ביטקוין: Trezor, KeepKey ו- Ledger

בדיוק כמו ארנקי נייר, ארנקי החומרה חסינים מפני התקפות סייבר ופריצות, מכיוון שהם אינם מחוברים לאינטרנט. ארנקי חומרה מודרניים מצוידים באפשרויות גיבוי וניתן לאבטח אותם עוד יותר באמצעות אימות דו-גורמי או סיסמת PIN. בימינו כל ארנקי החומרה העיקריים מצוידים גם במסך, כך שתוכלו לחתום על עסקאות במכשיר עצמו.

עם זאת, הם הארנקים היחידים שקיימים שתצטרכו לשלם עליהם. אבל הם שווים את מחירם, במיוחד אם אתם אוגרים כמות נכבדה של ביטקוין מזומן. לבסוף, מכיוון שמכשירים ייעודיים משוחררים בכמויות מוגבלות, לפעמים הם יכולים להיות קשים להשגה.

ארנק

מחיר משוער

מָסָך

ספר חשבונות ננו ס

79 אירו / 99 דולר

כן

טרזור

99 דולר

כן

KeepKey

99 דולר

כן

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map