איך קונים ביטקוין מזומן. מדריך למתחיל

אז החלטתם להשקיע בביטקוין מזומן (BCH). ישנן כמה אפשרויות העומדות בפניכם, אך ראשית תצטרכו להשיג לעצמכם ארנק התומך בביטקוין קאש. ישנן אפשרויות רבות ושונות הזמינות, אשר כולן מכוסות במדריך הארנקים BCH שלנו.

כיצד לתבוע ביטקוין מזומן

אם היו ברשותך ביטקוין לפני ה -1 באוגוסט 2017, כאשר המזלג הקשיח של ביטקוין קאש קרה, אתה יכול לתבוע את אותה כמות אסימונים בביטקוין מזומן. גם אם לא תבעת עד כה את אסימוני הביטקוין קאש שלך, הם יהיו בטוחים ובריאים ומחכים שתתבע אותם.

השיטות לתבוע את האסימונים שלך ישתנו בהתאם לארנק המסוים שבו אתה משתמש.

אם יש לך ארנק מלא של צומת (שהוא ארנק שדורש ממך להוריד את כל הבלוקצ’יין) כמו ליבת ביטקוין אוֹ קשר ביטקוין, פשוט גבה את הארנק על ידי ניווט בתפריט ובחירת ‘ארנק גיבוי’. פעולה זו תיצור קובץ wallet.dat אותו תוכלו לייבא לארנק Bitcoin Cash בצומת מלא, כמו למשל ABC ABC, היכן שאסימני ה- BCH שלך יהיו זמינים עבורך.

אדם שישן עם ביטקוין מתחת למזרן

חשוב מאוד לציין שחלק מארנקי הצומת המלאים עלולים להתנגש זה עם זה. לדוגמה, ספריית הנתונים המוגדרת כברירת מחדל עבור Bitcoin ABC זהה ל- Bitcoin Core. לכן התקנת ביטקוין ABC עשויה לגרום למחיקת הנתונים של ביטקוין ליבה.

אם לא גיבית את המפתחות הפרטיים שלך, הדבר עלול לגרום לאובדן של אסימונים BTC ו- BCH לנצח. כדי למנוע זאת, התקן את Bitcoin ABC, או כל ארנק דומה של Bitcoin Cash בצומת מלא, במחשב אחר.

אם אתה משתמש בארנק SPV (Simplified Payment Verification) (שאינו זקוק לכל ה- Blockchain שהורד למחשב שלך כדי לפעול) אתה עדיין אמור להיות מסוגל לתבוע את אסימוני ה- Bitcoin Cash שלך..

רוב הארנקים האלה משתמשים בזרע התאוששות, שהוא ביטוי המחזיק את המפתחות הפרטיים של הביטקוין שלך, ובהרחבה, את המפתחות הפרטיים של ביטקוין קאש. לכן אתה אמור להיות מסוגל לגשת ל- BCH שלך פשוט על ידי הכנסת זרע זה לארנק ייעודי.

עם זאת, ההליך לעשות זאת עשוי להיות שונה בהתאם לסוג הארנק בו משתמשים. אז כדי להיות בצד הבטוח, חפש הודעה שפרסם ספק הארנק שלך המספק הוראות כיצד לתבוע את הכספים שלך. תסתכל על זה הודעה ב- Reddit למגוון קישורי הכרזה. לחלופין, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה של הארנק שלך.

אם לא החזקת ביטקוין בזמן הפיצול, אתה עדיין יכול לרכוש ביטקוין מזומן בכמה בורסות קריפטוגרפיות או לבחור בעסקת עמיתים לעמית..

בורסות לרכישת ביטקוין מזומן

למרות העובדה שביטקוין מזומן הוא כיום המטבע הרביעי בגודלו אחרי ביטקוין, את’ריום וריפל מבחינת שווי שוק, הוא אינו נתמך על ידי כל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים. ניתן למצוא רשימה מלאה של מרכזיות התומכות ב- BCH כאן.

למרות שאימוץ החליפין גדל, מכל הבורסות הפועלות ברשימה כרגע בלבד GDAX, קראקן ו Cex.io מאפשרים לך לקנות ביטקוין מזומן עבור מטבע פיאט.

אם אתה משתמש בבורסות אחרות, כמו ביטרקס, תוכל להשיג ביטקוין מזומן רק בתמורה לביטקוין, אתר או קשירה. כדי לגלות אילו צמדי מסחר מדויקים בורסה תומכת, תוכל להעיף מבט בסעיף ‘אודות’ או ‘F.A.Q.’ באתר הבורסה או להשתמש CryptoCoinCharts.

תרשים מחירי ביטקוין מזומן

זכור כי הרוב המוחלט של חילופי מטבעות הקריפטו ידרוש ממך לעבור תהליך ארוך למדי ולעיתים מרתיע של אימות זהותך לפני שתוכל להתחיל לסחור..

בנוסף, על מנת להפקיד או למשוך כספים מהבורסה תצטרך לחבר את חשבון הבנק שלך למערכת המשיכה של הבורסה. השלמת אימות הזהות וקישור חשבון הבנק ייקחו ככל הנראה מספר ימי עסקים.

מסיבות ביטחוניות, רוב הבורסות מקבלות רק פיקדונות ומשיכות באמצעות העברות בנקאיות, שיכולות לעבור עד שלושה ימי עסקים. פלטפורמות מסוימות מאפשרות תשלום כרטיסי אשראי / חיוב, ובמקרים מסוימים אפילו PayPal, אך לרוב אפשרות זו זמינה רק עבור עסקאות ביטקוין..

מרכזיות שונות יבקשו גם אגרות שונות עבור פעולות שונות. פלטפורמות מסוימות יגבו סכום קבוע, בעוד שאחרות יחשבו את העמלות שלך עבור כל פעולה באופן אוטומטי. כל בורסה מספקת שכר טרחה בסעיף ‘אודות’ או ‘F.A.Q.’ באתר האינטרנט שלהם.

אדם שמצייר מעל המילה 'ביטקוין'

זמני העסקה ישתנו גם בהתאם להחלפה. כפי שהוזכר קודם לכן, לרוב הפקדת כספי פיאט ומשיכתם מחליפין עשויה לארוך עד שלושה ימי עסקים. עם זאת, מרבית פעולות הקריפטו, במיוחד כשמדובר בביטקוין מזומן, הן כמעט מיידיות.

לחלופין, אם כבר בבעלותך ביטקוין, או כל מטבע קריפטוגרפי אחר לצורך העניין, תוכל להשתמש בשירותים כמו שינוי צורה ו בצ’אנגלי לסחור מיידי בין מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין מזומן. יתר על כן, צ’אנגלי מאפשר לך לקנות את מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים שלה באמצעות דולר ארה”ב באמצעות ויזה או מאסטרקארד.

לבסוף, דאג תמיד לשמור על כספיך ועסקאותיך. נסחר רק בבורסות מכובדות, דאג לקרוא ביקורות ומשוב של משתמשים ותמיד בדוק שוב את הכתובות שאליהן אתה שולח את כספיך.

לְהַחלִיף צמדי מסחר BCH-fiat צמדי מסחר BCH-Crypto
Coinbase BCH / USD BCH / BTC
ביטרקס (BCH מכונה BCC ב- Bittrex) / BCC / BTC, BCC / USDT, BCC / ETH
קראקן BCH / USD, BCH / EUR BCH / BTC
Cex.io BCH / USD, BCH / EUR, BCH / GBP BCH / BTC
פולוניקס / BCH / BTC, BCH / USDT, BCH / ETH

סחר בין עמיתים לעמית

לחלופין, תוכל לבחור ברכישה של עמית לעמית. LocalBitcoinCash הוא דוגמה לשירות התומך בכך עבור Bitcoin Cash, כפי שעושה LocalBitcoins עבור הביטקוין המקורי. LocalBitcoinCash מספק פלטפורמה בה משתמשים יכולים לסחור ב- BCH במטבעות פיאט ישירות זה עם זה. משתמשים יכולים לבצע הזמנות ולהמתין שמישהו יגיב או ימלא הזמנות של אנשים אחרים, כאשר הפלטפורמה עצמה מספקת שירות נאמנות. עם זאת, עדיין ניתן לראות האם ניתן לסמוך על פלטפורמה זו.

אם תחליט להשתמש בפלטפורמה, זכור כי אתה מתמודד עם אנשים פרטיים, במקום עם חברות מכובדות. המשמעות היא שהסיכוי להתנהגות מרמה גבוה משמעותית.

כאשר סוחרים עמית לעמית, דאג תמיד לבדוק שוב את הסכומים, את שער החליפין הנוכחי ואת הכתובות של הארנק שלך ושל הנמען. לבסוף, וזה אמור להיות ברור מאליו – לעולם אל תוותרו בשום פנים ואופן על המפתחות הפרטיים שלכם לאיש.

יש גם אפשרות לקבוע פגישה בין אדם לאדם. ניתן לעשות זאת באמצעות פורומים ייעודיים של Bitcoin Cash, LocalBitcoinCash ותמיד תוכלו לבדוק Meetup.com למצוא אירוע הקשור ל- BCH בקרבתך.

קריפטו-אנרכיסט

בעת רכישת ביטקוין מזומן במצב לא מקוון, דאג תמיד להיפגש במקום ציבורי. להביא חבר איתך יכול להיות רעיון טוב (רק דאג להודיע ​​למוכר מראש). תצטרך גם חיבור אינטרנט עובד כדי לבדוק את שער החליפין האחרון ולחתום על העסקה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map