נדרי חילופי מבוזרים להסיר את המגבלות של DeFi

בורסה מבוזרת מתחייבת לקבל את Uniswap על ידי התמודדות עם כמה מהחסרונות הגדולים ביותר הקשורים לפלטפורמת DeFi.

על פי בלוקנט, Uniswap גדל באופן אקספוננציאלי – אך לדעתם לבורסה המבוזרת הפופולרית יש מגבלות. המסחר מוגבל לאסימוני Ether (ETH) ו- ERC-20, וכל זה מביא חסרונות למסחר חוצה שרשראות..

חששות אחרים שהביעו בלוקנט כוללים את הסיכון הביטחוני הכרוך בהצמדת נכסים באופן סינטטי. כדוגמה, Blocknet מצביע על tBTC, שם היה צריך להפסיק את הפיקדונות בפתאומיות לאחר שביקורת אבטחה החמיצה נושאים שיכולים בסופו של דבר לסכן כספים..

המשוכות לא נגמרות שם. לפעמים פלטפורמות מימון מבוזרות יכולות להיות מורכבות לשימוש – ועיכובים בהתנחלויות נפוצים.

החלפות אטומיות להמונים

בלוקנט אומרת כי חילופי הקוד הפתוח שלה, Block DX, הם פלטפורמה חסרת אמון של 100% שמבטלת את המתווכים שמאטים את העניינים ומוסיפים הוצאות.

המשמעות של החלפות אטומיות היא שעסקאות מתבצעות על בסיס עמית לעמית וכספים תמיד נשארים בשליטת המשתמשים..

Blocknet כבר השיקה יישום מבוזר עובד לחלוטין, או DApp, שניתן להוריד, והוא פועל להציע בורסה מבוזרת של Web 3.0. תמיכה בחילופי אטומים של ETH / ERC-20 צפויה בטווח הקרוב.

כפי שהיית מצפה מפלטפורמת DeFi, Blocknet אומר כי ממשל מבוזר הוא אחד העדיפויות העיקריות שלה – ולשם כך, לקהילה יש את החופש להחליט לאן כיוון הפרויקט אמור לפנות בעתיד. עצמאות זו משתרעת גם על ספרי הזמנות, ומבטיחה שמלאים הזמנות בשקיפות וללא מעורבות של צדדים שלישיים.

חופש פיננסי אמיתי

בלוקנט מציין גם שמשתמשים יכולים ליהנות משירותיה מבלי להזדקק אי פעם ליצור חשבון – כלומר אין צ’קים שמכירים את הלקוח שלך או איסור הלבנת הון, וגם אין תהליך רישום מפרך.

תובנות נוספות מ- Block DX כאן

אבל הדבר העיקרי שפלטפורמה זו מכוונת אליו הוא אסימני פרוקסי עטופים – הבולטים שבהם הם WBTC, הידוע גם בשם ביטקון עטוף. Blocknet טוען כי הדבר מסיר את הריבונות על כספים ומחייב את המשתמשים לסמוך על ישות, חוזה חכם או רשת צד ג ‘..

הצוות שעומד מאחורי Blocknet אומר גם כי הוא נחוש להוכיח כי החלפות אטומיות אינן צריכות לגרום לעסקאות איטיות, מכיוון שכולו יישום. כדי להבטיח ביצוע של עסקאות במהירות, “זמני המסחר אינם תלויים בזמני החסימה של הנכסים הנסחרים” – וכל זה אומר שבדרך כלל ניתן להשלים את השלמתם בחמש עד 15 שניות..

בסך הכל, יש נחישות לשלב את כל הפלטפורמות והנכסים – ביטול המצב הקיים בו נראה שיש מגבלות שמשמעותן היא שניתן לסחור בנכסים רק כל עוד הם נמצאים ברשת מסוימת. “אתה יכול לסחור בין ביטקוין, ליטקוין, דאש, סיסקוין, דיגיביט ויותר מ -100 נכסים אחרים מרשימות שונות עם חופש זוגי מסחר מוחלט”, מציין אתר בלוק DX..

מחץ את המספרים

Blocknet מדגיש כי כיום הוא תומך ב -125 נכסים, וכתוצאה מכך 7,750 צמדי מסחר אדירים. הנתונים האחרונים מראים כי יותר מ -35,000 עסקאות חסרות אמון בוצעו כעת – כל זאת מבלי שמתווכים מפריעים.

רשת Blocknet מופעלת על ידי רשת צמתית מבוזרת שמייצרת עמלות משירותים הפועלים, כמו Block DX. זה, בתורו, מאפשר למפעילי צומת השירות להרוויח כסף בצורה של עמלות עסקה.

Block DX פותח על ידי Blocknet, פרויקט פרוטוקול שמטרתו המוצהרת היא להבטיח כי רשתות חסימות ציבוריות ופרטיות יוכלו לתקשר זו עם זו, וסללה את הדרך לחילופים חסרי אמון ותואמים.

למידע נוסף על חסום DX

כתב ויתור. Cointelegraph אינו תומך בתוכן או מוצר כלשהו בדף זה. בעוד שאנו שואפים לספק לך את כל המידע החשוב שנוכל להשיג, על הקוראים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם נוקטים בפעולות הקשורות לחברה ולשאת באחריות מלאה להחלטותיהם, וגם מאמר זה אינו יכול להיחשב כייעוץ השקעה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map