חברה זו מפענחת את פיתוח הבלוקצ’יין עבור ארגונים

בלוקצ’יין היא אחת ממילות הבאז’ז הגדולות ביותר בעסקים כרגע. כסקר השנתי של דלויט גילה, 55% מהמנהיגים טוענים כי הטכנולוגיה הזו היא קריטית לעתיד הפעילות שלהם – עד כדי כך שהיא נמצאת בחמשת העדיפויות האסטרטגיות המובילות שלהם.

יש רק בעיה אחת: בלוקצ’יין מסובך ונדרשת מומחיות עצומה כדי לבנות את אחת הרשתות הללו מהיסוד. חברת פיתוח תוכנה פלטינה, המתאר את עצמה כמובילה בפיתוח תוכנת DeFi ובלוקצ’יין, אומר כי מטרתה לספק מוצרים מורכבים לעסקים בכל הגדלים.

פלטינום מפתחת חוסמות ותוכנות ברמת הארגון מאז שנת 2015 – סופרת יישומי בנקאות סלולרית, פלטפורמות שפע, מערכות אקולוגיות של stablecoin, פרוטוקולי DeFi ושירותי חקלאות מניבים בין הישגיה..

החברה גם ביקשה להודיע ​​להמונים על פוטנציאל הטכנולוגיה הזו באמצעות אוניברסיטת בלוקצ’יין והשקעות – אחת הפלטפורמות החינוכיות הראשונות שנוקטו גישה אקדמית להוראת בלוקצ’יין. באמצעות פורטל זה, סטודנטים יכולים לגשת לקורסים בסיסיים, בינוניים ומומחים שתוכננו על ידי מומחי פינטק.

מהנדסים בפלטינום פיתחו גם נוסחה חדשה המאפשרת לאנשים לנתח את שיעורי ההלוואות של קריפטו, את פרוטוקולי ה- DeFi המובילים מבחינת שווי השוק והערך הכולל הנעולים, ואת ההצלחה של פרויקטים מבוססי את’ריום. עם הזמן מקווים שדירוג ה- DeFi “Q” ייחשב כאלטרנטיבה טובה יותר לאתרי נתונים אחרים כגון DeFi Pulse.

פרויקטים של פלטינה

לפלטינה יש מספר מקרי מקרה הממחישים בעוצמה את מומחיותה. מקרה כזה הוא התוכנה שפותחה עבור Embily – אפליקציה בנקאית אוניברסלית לפלטפורמות אנדרואיד ו- iOS המתהדרת בממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש. האפליקציה מספקת שפע של פונקציונליות, כולל העברות מכרטיס לכרטיס, בדיקות Know Your Customer והיסטוריית עסקאות מקיפה. כל אלה הושגו תוך הצעה של היכרות גבוהה וחוויה שאינה שונה מפלטפורמות הממוקדות בפיאט.

במקום אחר, פלטינה הפכה לשותפה בפרויקט SpaceSwap בסוף ספטמבר – והוטלה עליה לפתח חוזה חכם מאובטח ואמין לפלטפורמה..

תובנות נוספות מפלטינום כאן

כמובן, מימון מבוזר הוא אחד המוקדים הגדולים של תעשיית הקריפטו כרגע ופלטינום שימש בהחייאת מוצרים שיעזרו להניע את המגזר ההומה הזה. הצוות מפתח באופן פעיל 168pools.com, המספק מידע מפורט על מאגרי נזילות, מטבעות ופרוטוקולים המוצעים על ידי פלטפורמות DeFi הגדולות בעולם. החברה שואפת ליצור דרך נוחה לגשר על פרויקטים גלובליים עם השוק האסייתי.

מוכן לשרת

מייסדי פלטינום, אנטון דזיאטקובסקי ודן חומנקו, אומרים כי בחברה עומד צוות מהנדסים נרחב לפיתוח פרויקטים בכל הגדלים – עם מיומנות קולקטיבית המשתרעת על פני DevOps, פיתוח אפליקציות סלולריות, בדיקות תוכנה, אבטחת איכות, בלוקצ’יין ותוכנות ארגוניות. פיתוח ו- DeFi. החברה יכולה גם לסייע ביצירת אסימונים שאינם פטרייתיים, תת-קטע נוסף של תעשיית הקריפטו הנהנה מרמות צמיחה נפיצות, לאחר שאומצה על ידי מותגים גדולים, כולל ה- NBA. על פי NonFungible.com, NFTs משכו נפח מסחר של 9.5 מיליון דולר במהלך החודש האחרון.   

כשמדובר ב- DeFi, צוות פלטינום אומר שיש להם את הידע ליצור פלטפורמות DeFi באותו תקן כמו Uniswap, SushiSwap, Curve ואחרים. “אנו יודעים בדיוק כיצד לפתח הלוואות קריפטו גמישות, אחסון קירור, שירותי פיקדונות וכיצד לשלב אותם בפלטפורמות,” הוסיפו..

פלטינום הוא חבר באיגוד בלוקצ’יין של בוסטון ומתאר את עצמו כ”נוכחות מוכחת ומוכרת בתעשיית הקריפטו. ” חברת ההנדסה שירתה גם יותר מ -500 חברות מאז ההשקה.

במבט קדימה, פלטינה מפתחת מספר פרויקטים המוקדשים להחלפת מטבעות אוריים ועוברת לשותפות עם חברה שוויצרית גדולה להקמת משמורת מוסדרת על פי חוקי שוויץ.

למידע נוסף על פְּלָטִינָה

כתב ויתור. Cointelegraph אינו תומך בתוכן או מוצר כלשהו בדף זה. בעוד שאנו שואפים לספק לך את כל המידע החשוב שנוכל להשיג, על הקוראים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם נוקטים בפעולות הקשורות לחברה ולשאת באחריות מלאה להחלטותיהם, וגם מאמר זה אינו יכול להיחשב כייעוץ השקעה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map