החברה אומרת כי מטרתה להצפין את השמיים בבלוקצ’יין

שלוש שנים לאחר הקמתה, החברה מבוססת הבלוקצ’יין, שנשבעה לשפר את בטיחות הטיסה, מסתכלת לאחור על הישגיה וחוזרת הזדמנויות חדשות שתעשיית התעופה מציעה.

קשה למצוא מישהו שעלה בשקיקה על מטוס אם היה סיכוי שהטייס קנה את רישיונו או זייף את ספר היומן שלו במהלך אימוני הטיסה. אבל כמה מאיתנו באמת יודעים אם אנחנו עולים על מטוס בטוח בטיול המשפחתי שלנו ברומא או בספארי באפריקה? זה הופך להיות פחות לפריבילגיה ויותר לצורך לאמת מידע המתקבל מספקי השירותים השונים, ותעשיית התעופה אינה חריג. יחד עם זאת, טכנולוגיית הבלוקצ’יין חודרת לחיי היומיום שלנו במהירות הולכת וגוברת, החל מחשבונות חשמל וכלה ביומני הטיס..

לכל aspera מודעת אסטרה

אירון הוקמה על ידי צוות טייסים מוסמכים, מהנדסי תעופה וחובבי תעופה. מאז 2016 החברה מפתחת את הרעיון להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין לשיפור הבטיחות בתעשייה האווירית. בתחילה הציגה את Aerotrips.com – פורטל להזמנת טיסות פרטיות ולמציאת בתי ספר לטיסה בכל רחבי העולם לתלמידי תעופה וטייסים. החברה אומרת שזה לא רק פורטל אלא מרכז המערכת האקולוגית כולה, הנתמך על ידי אסימון Aeron (ARN), אשר זמין בכמה מהבורסות הגדולות של קריפטוגרפים, כגון Binance, HitBTC ואחרות..

בשנת 2018, החברה טענה כי פרסמה פורמטים של יומני טיסות אלקטרוניים לרשות הציבור, ותואמים באופן מלא את דרישות ה- FAA ו- EASA לאחר דיונים עם רשויות התעופה. מאוחר יותר הצוות הודיע ​​גם לקהילה שלו כי Aerotrips.com ישולב לחלוטין בבלוקצ’יין את’ריום.

שנה לאחר מכן, באפריל 2019, השיקה אירון תוכנית חברות לאנשי מקצוע בתעופה, והחליטה לא לעצור שם אלא להרחיב את קהל היעד שלהם: החברה השיקה CryptoBonusMiles, המספק לנוסעים תכופים ארנק לאיסוף נקודות בונוס מיוחדות בנוסף לתגמולים הניתנים על ידי תוכניות נאמנות סטנדרטיות של חברות תעופה.

אירון זמין כאן

לבסוף, אפליקציית Aeron Pilot – אשר, על פי Aeron, הופכת את הקלטות יומני הטיס ללא שינוי – הפכה לזמינה בחנות האפליקציות של אפל, גוגל פליי ו- Galaxy Store. יישום זה מאפשר לטייסים לא רק לעקוב אחר היסטוריית הטיסה שלהם מהסמארטפון שלהם, אלא גם לאתר את שדות התעופה היציאה וההגעה, לעקוב אחר חידוש הרישיון ועוד..

אירון משקיעה מאמצים בקידום טכנולוגיית השעונים החכמים: בספטמבר 2019 צייצה החברה כי היא התאימה את יישום הפיילוט שלה לסמסונג, גרמין ושעונים חכמים אחרים מהמותגים המובילים, והיא נמצאת כעת בבדיקה..

בשלוש השנים האחרונות החברה עשתה מסע ארוך. הכל התחיל ברעיון למנף את טכנולוגיית הבלוקצ’יין לבטיחות תעופה, אך עד מהרה התפתח למערכת אקולוגית שלמה עם מגוון מוצרים ושירותים. חלק מההישגים האחרונים של החברה כוללים הגירה של המערכת האקולוגית כולה לשרשרת בינאנס וכן הצטרפות לברית שרשרת בינאנס. מלבד אפליקציית Aeron Pilot, הושקה גם אפליקציה ייעודית CryptoBonusMiles המיועדת לכל מי שטס בחברות תעופה מסחריות. האפליקציה כוללת שילוב עם מעל 150 תוכניות נאמנות לחברות תעופה.

תוכנית השותפים השותפים של Booking.com משולבת ביישום CryptoBonusMiles, ומוסיפה הזמנת מלונות לחיפוש הטיסה וההזמנה שכבר קיימת בחנות CBM.

החברה הודיעה שרוב אבני הדרך שלה בשנים האחרונות הושגו כמתוכנן, אך זה כמעט לא סוף הסיפור..

השמיים הם הגבול

מפת הדרכים של אירון הורחבה לרבעון השני של 2020. בסוף 2019 שילבה החברה טיולי טיסה מקצועיים בפורטל שלה, ושער פורטל רשות התעופה ושוקי ערכות המטוסים אמור להיות במחצית הראשונה של השנה..


העתיד כפי שאנו מדמיינים אותו לעתים קרובות, כפי שמוצג בקופות שוברי מדע בדיוני שונות, עשוי להפוך בקרוב למציאות. עם התפתחותם של כלי רכב להמראה ונחיתה אנכיות על פי דרישה וכוח אנכי חשמלי במסגרת הפרויקט Uber Air, אנו עשויים להתמודד עם ביקוש מוגבר לפתרונות בטיחות תעופה. במהלך השנים האחרונות, טכנולוגיית הבלוקצ’יין הוכיחה את הפוטנציאל שלה לתרום לתחום זה. המשמעות היא שייתכן שיש הזדמנות לקהילת הבלוקצ’יין להפוך לתורמים לעתיד הניידות האווירית.

למידע נוסף על אירון

כתב ויתור. Cointelegraph אינו תומך בתוכן או מוצר כלשהו בדף זה. בעוד שאנו שואפים לספק לך את כל המידע החשוב שנוכל להשיג, על הקוראים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם נוקטים בפעולות הקשורות לחברה ולשאת באחריות מלאה להחלטותיהם, וגם מאמר זה אינו יכול להיחשב כייעוץ השקעה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map