פלטפורמת יישוב סכסוכים מבוזרת מתרחשת בבלוקצ’יין

חוזים חכמים הופכים לאחד החידושים הפופולריים ביותר ב- Blockchain. הוא מוצא אימוץ כמעט בכל מגזר והוא מיושם על ידי ארגונים קטנים וגדולים כאחד. עם זאת, לא משנה כמה המושג נראה מעניין, עם אוטומציה של תהליכים וביצוע, הצורך בבוררות מתעורר במהלך סכסוכים..

מערכות קיימות לוקות בחסר

במערכות מסורתיות, כאשר מערערים על מערכות יחסים עסקיות או נכשלים, רשאים הצדדים לבקש צדק ולהגן על האינטרסים שלהם בבתי משפט לבוררות והסדרים פרטיים..

הדבר מחייב פיתוח ויישום של תהליכים שיפוטיים המפרשים תנאי חוזה ומוצאים דרכים לפתור סכסוכים כאלה.

קצב ההתפתחות הטכנולוגית הפך את מערכות המשפט המסורתיות לאטיות מדי ולרוב אינן מספקות בפתרון סוגיות רבות, במיוחד כאשר חוזים חכמים הופכים לבולטים. חסרונות כמו עלות שירות גבוהה, משך הליכים ממושך, ביצוע עיכוב של פסק דין, בין נסיגות אחרות, הופכים את התהליכים המסורתיים הללו ללא תואמים למערכות של ימינו..

כדי לפתור את הבעיות האלה, חבר המושבעים יוצר פרוטוקול לאינטראקציה בין שופטים לצדדים להתמודדות, כמו גם פלטפורמה שקופה, מאובטחת ונוחה לביצוע עסקאות באמצעות Blockchain ומערכות הצפנה מודרניות.

פלטפורמה פונקציונלית שנבנתה על ידי מומחים

Jury.Online הוקם על ידי אלכסנדר שבצוב, מתמטיקאי ומומחה מוסמך בקריפטוגרפיה, עם רקע בתחומים מופשטים ותיאורטיים של המתמטיקה. אלכסנדר הוא מחברם של מספר מאמרים חינוכיים כגון “תקן הצפנה מתקדם” ו”אלגוריתמים חשיש “. שבץוב הוא מפתח וחובב בלוקצ’יין, וגם כותב חוזים חכמים על Ethereum.

הוא אומר:

“קודם כל אני מתעניין בבלוקצ’יין מכיוון שהטכנולוגיה הזו, והקריפטוגרפיה, בפרט, הן אחד הספירות המעטות ביותר של מתמטיקה מופשטת, עם היופי והאלגנטיות שאין שני לה, שניתן ליישם בעולם האמיתי.”

הרעיון של אלכסנדר שבצוב הוא דיגיטציה של כמה תחומי חיים שלא נועדו לדיגיטציה. זה הקנה לו מוניטין של “מתמטיקאי רומנטי הרואה את העולם באפסים ובאפסים”..

קונסטנטין קודריאבצב הוא ה- CTO של הפרויקט, ובעל תואר בקיברנטיקה טכנית. קונסטנטין עבד עם כמה מהבנקים הגדולים בעולם, למשל. PrivatBank, בנק אלפא ובנק לונדון UBS. הוא עבד גם בפיתוח מערכות מידע בעלות עמידות גבוהה בפני תקלות. בשנת 2008 הקים קודריאבצב חברה אשר הוקמה במלואה עם כל תהליכי העבודה, האפליקציות הסלולריות, ה- IoT ומערכות המידע העמידות בפני תקלות..

“באופן כללי, כל הטכנולוגיות בנפרד (פרוטוקול p2p, הצפנה וכו ‘) היו ידועות. על ידי שילובם ביחד, העולם הטכני קיבל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כפריצת דרך שאיש אינו יכול להרשות לעצמו להחמיץ. “

קונסטנטין קודריאבצב מתואר ברובו כחובב בלוקצ’יין שרוצה לפתח פתרונות עכשוויים כך שניתן יהיה ליישם אותם בסטנדרטים של בלוקצ’יין..

בוררות מאובטחת ושקופה

חבר המושבעים מספקת פלטפורמה להמצאת עסקאות מחדש בה ניתן לפתור סכסוכים במהירות רבה במינימום טרדות.

בנוי על Blockchain, כל מידע בפלטפורמה פתוח ונגיש על ידי כל מחשב המחובר לרשת, ולכן הליכי חוזים ובוררות הם שקופים, מאובטחים ובלתי ניתנים לשינוי.

ה פלטפורמת Jury.Online יוצר מקומות עבודה שבהם יכולים להצטרף בוררים מרחבי העולם ולספק את המחיר עבורו הם מוכנים לעבוד. צדדים נגד יבחרו בבוררים בעלות שירות קבועה, והחלטת המושבעים מסדרת את הסכסוך.

הפלטפורמה היא שוק בוררים מבוזר שבו כל אחד יכול להגיש בקשה להיות בורר בתוך או בלי מאגר למושבעים. פרויקט מקוון, עם רקע ותיאור ניסיון, ולקבל הזדמנות להיות פוסק מקצועי..

כתב ויתור. Cointelegraph אינו תומך בתוכן או מוצר כלשהו בדף זה. בעוד שאנו שואפים לספק לך את כל המידע החשוב שנוכל להשיג, על הקוראים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם נוקטים בפעולות הקשורות לחברה ולשאת באחריות מלאה להחלטותיהם, וגם מאמר זה אינו יכול להיחשב כייעוץ השקעה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map