מדוע רובוטים יכולים להיות מכריעים עבור סוחרי קריפטו בשווקי העתיד

שימוש במקרה

תעשיית הקריפטו הבשילה באופן משמעותי בשנים האחרונות – עד כדי כך שהיא כמעט בלתי ניתנת לזיהוי בהשוואה לרוץ השוורים של 2017. ואחת ההתפתחויות הגדולות ביותר במרחב הדינמי הזה? עתיד.

נגזרים אלה נותנים למשקיעים חשיפה לתנועות המחירים של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים כמו ביטקוין, ללא צורך בבעלות פיזית על הנכס. אמנם הגעתו של מסחר עתידי מציגה הזדמנויות, אך היא אינה נטולת סיכונים – אחרי הכל, BTC נותרה כמו תמיד לתנועות מחירים פתאומיות.. 

דרך שוק החוזים העתידיים, לחובבי הקריפטו יש הזדמנות לייצר תשואות כאשר השווקים נמצאים בירידה, כמו גם כשהם פורחים. זה בגלל האופן שבו הם יכולים להיכנס לתפקידים קצרים – לקנות BTC כשהוא גבוה, ולמכור כשהוא נמוך. 

מכשולים נותרים למי שמעוניין להשיג חשיפה לעתיד. אופי 24 שעות ביממה של שווקי הקריפטו פירושו שסוחרים צריכים כל הזמן לשמור על ערנות לתנועות פתאומיות המשפיעות על רווחיות עמדותיהם. למרבה הצער, כולנו צריכים לישון – ולהישאר מקובעים על מסך המחשב במשך כל דקה משעות הערות שלנו, זה לא מומלץ בלשון המעטה.

ואז, יש אתגר המשמעת. במהלך השנים, כל כך הרבה סוחרים איבדו את קור רוחם בלהט הרגע – נטשו בצורה אימפולסיבית את האסטרטגיות שלהם מכיוון שהם מונעים מתאוות בצע, או נחושים לרדוף אחרי הפסדים.

כאשר המסחר בחוזים עתידיים נעשה נפוץ יותר במרחב הקריפטו – בדיוק כמו שקרה במניות ובסחורות לפני כן – החלו לצוץ כלים המאפשרים לסוחרים לעקוב אחר השווקים 24/7, עם אמצעי הגנה כדי למנוע החלטות פתאומיות הפועלות בניגוד לאינטרסים שלהם. מה התשובה? מסחר בבוטים.

כיצד מטלטלים בוטים מסחררים את שוקי העתיד

סוחרים נוטים ליהנות מההצלחה הגדולה ביותר עם בוטים כאשר הם משתמשים בטכנולוגיה זו כהשלמה לאסטרטגיות הקיימות שלהם. הקמת אחד מהכלים הללו ושוטטות למספר ימים איננה רעיון טוב – הם דורשים פיקוח מתמיד וציוצים בהתאם לתנודות האחרונות במחירי הקריפטו..

בואו נדמיין שחובב קריפטו מבחין בהזדמנות בזמן ביצוע הניתוח הטכני שלהם. המשתמש יכול להקים בוט מסחר שייכנס אוטומטית למיקום בהתקיים תנאים מסוימים – ללא קשר לשאלה האם הוא נמצא מחוץ למחשב האישי שלהם. יתרה מכך, הגדרת המסחר מראש יכולה גם לחסוך זמן יקר, מכיוון שתהליך זה יכול להימשך מספר דקות כאשר הוא מתבצע באופן ידני.

בימים אלה, בוטים מתוחכמים יכולים לעבוד גם תחת מגבלות מחירים ועם מספר מוגבל של מחזורים – מסירת הודעות באמצעות טלגרם כדי שהסוחרים ידעו מה קורה. אפשר אפילו לעבוד על בסיס ידני למחצה – משתמשים יכולים לתרום נפח נוסף למיקומם, כאשר הבוט לאחר מכן יסדר מחדש את רווח הקליטה בהתבסס על השינוי במחירי העסקאות והנפח הממוצעים..

בהתחשב באיך שהבוטים מתחברים לפלטפורמות מסחר עתידיות באמצעות API, דאגה נפוצה אחת יכולה להיות מה קורה אם יש הפרעה בחיבור בין הבוט לבורסה. ספקי הבוטים מטפלים בכך על ידי כך שהם מבטיחים שהתוכנה שלהם תוכל לנתח כל פעילות שהוחמצה ולבצע תיקונים באסטרטגיה לאחר שתוקנה התקשורת.

מתן הטבות לסוחרים מנוסים

חברה אחת המספקת סחר אוטומטי במטבעות דיגיטליים היא קריפטורג – ולדבריהם הכוח העתידי שלו יכול לספק תוצאות טובות יותר עבור סוחרים מנוסים במגוון תרחישי שוק.

ניתן להיכנס לתפקידים ארוכים וקצרים בו זמנית

ניתן להיכנס לתפקידים ארוכים וקצרים בו זמנית

Cryptorg החלה להציע בוטים לראשונה לפני שלוש שנים, ותמיכה בחוזים עתידיים נחשפה בספטמבר 2020 בבורסה שלה, כמו גם ב- Binance Futures ו- FTX. 

ראינו כיצד דרמה בשוקי הביטקוין יכולה להתפתח תוך מספר דקות. רק בחודש שעבר, חיסולים מדורגים היו הכוח המניע של תיקון מאסיבי שראה כי BTC ירד ב -16% לשפל של 16,334 דולר. בתאונה שהזכירה את מה שקרה בחודש מרץ, חוסלו עמדות ארוכות בשווי 262 מיליון דולר בשעה אחת ב- Binance Futures, על פי נתוני Glassnode. זה קרה באמצע הלילה בארה”ב, כלומר משקיעים רבים היו מתעוררים להפסדים כואבים אם לא היו משתמשים בבוט..

בוטים יכולים לעזור לסוחרים להתמודד עם אי הוודאות ולהישאר מוכנים – ומציעים אמצעי הגנה נחוצים מפני תנודתיות, ביום ובלילה.

למידע נוסף על קריפטורג

כתב ויתור. Cointelegraph אינו תומך בתוכן או מוצר כלשהו בדף זה. בעוד שאנו שואפים לספק לך את כל המידע החשוב שנוכל להשיג, על הקוראים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם נוקטים בפעולות הקשורות לחברה ולשאת באחריות מלאה להחלטותיהם, ואף מאמר זה אינו יכול להיחשב כייעוץ השקעה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map