כמה מושקע כסף חכם

עם זרם של התעניינות מחודשת בנכסי הצפנה והרבה הזדמנויות חדשות להרוויח, הרוב המכריע מאיתנו לא יכול שלא להקשיב באופן קולני לקול הזה שלוחש לנו באוזן: זכרו את 2018. שור השור לאורך 2017 הסתיים בדמעות עבור רבים , בתחילת שנת 2018 השוק נכנס למעגל דובים פתאומי וממושך שנמשך חלק טוב יותר משלוש שנים. “הפעם זה אמנם שונה”, כפי ששמענו מרבים מאנשי המקצוע בענף, וכן, הפעם שונה מנקודת מבט בסיסית. מה שהיה בעיקר ספקולציות קמעונאיות שהניבו את המחירים בשנת 2017, הושג עם קנייה מוסדית קיימא יותר וארוכת טווח. כמו אילון מאסק, מייקל סיילור ופול טיודור ג’ונס הביעו בפומבי את תמיכתם בסוג הנכסים, ומנהלי נכסים גלובליים יכולים כעת להקצות בבטחה (וחוקית) חלק מהתיקים שלהם לזהב הדיגיטלי החדש..

אולם מה שלא שונה הפעם הוא מידת הסיכון הגבוהה שלוקחים סוחרים חסרי ניסיון. יש תחום אקדמי שלם המכונה מימון התנהגותי המתאר את ההטיות הקוגניטיביות והרגשיות השונות שאנו כבני האדם רגישים אליהן בכל הנוגע לניהול ההשקעות שלנו. לאור התנודתיות הקיצונית בשווקי הקריפטו, ההטיות ההתנהגותיות ניכרות עוד יותר ככל שהפחד והתאוות הבצע בתוכנו מתגברים על ידי הרווחים וההפסדים האפשריים..

שוק נכסי הקריפטו, בעיקר בשל הינקות היחסית שלו ושיעורם הגבוה של הסוחרים הקמעונאיים, נוטה לעיתים קרובות לבועות ספקולטיביות ולהתרסק, מכיוון שרגשות המשקיעים מונעים מחירים מהערך המהותי שלהם..

ביטחון יתר הוא הטיה נפוצה המוצגת בעצרת שוק, יחד עם סחר יתר, הערכת סיכונים ודחיית מידע סותר. סוחרים לרוב יחפשו מידע המאשר את אמונותיהם הקיימות. דוגמה בסיסית תהיה סוחר גוגל “עד ​​כמה ביטקוין יעלה השבוע?” במקום “הסיבות לכך שביטקוין עשוי להיקבע לתיקון.” אם יש לך משוא פנים בשוק, זה מפתה להפליא לחפש מידע המאשר את אמונותיך, ובכך להצדיק את עמדתך.

כמתקן עצרת שוק, יכולה להיות תת-תגובה שיכולה להיגרם על ידי הטיה המכונה עֲגִינָה. זה קורה כאשר משקיעים אינם מעדכנים את אמונתם מול מידע חדש בשוק ומייחסים חשיבות רבה מדי לנתונים שנתקלו בהם קודם לכן. השלבים המוקדמים של תיקון השוק יכולים להיות כרוכים בדיסוננס קוגניטיבי בקרב המשקיעים על ידי התעלמות מהפסדים וניסיון לרציונליזציה של החלטות לקויות. ככל שהשוק מתפוגג, ייתכן שמשקיעים בתחילה אינם מוכנים לקבל הפסדים. בתאונות, אפקט דיספוזיציה מעודד משקיעים להיאחז במפסידים ולדחות את החרטה. תגובה זו יכולה בתחילה לגרום לתת-תגובה לחדשות רעות, אך כניעה מאוחרת יותר והפסד ממושך (גדול יותר) בהשקעה. 

אני בוודאי לא מאמין שתהיה לנו בועה ובהתרסקות בסדר גודל כמעט כמו שחווינו בעבר; עם זאת, אין זה אומר כי בשוק הקריפטו לא יהיו תקופות של היפוך ממוצע. לאור הצמיחה העצומה שראינו בהורדות של אפליקציות תיווך, כמו רובינודה, התברר כי המשתתפים הקמעונאיים נוקטים גישה אקטיבית בהשקעותיהם כמו שלא היו. זרם זה של השתתפות קמעונאית ביום המסחרי (בניגוד פשוט לרכישה והחזקה) עלול לגרום לתנודתיות מוגברת בשווקים מכיוון שרגשות אנושיים תופסים חלק גדול יותר מהיקף המסחר מבעבר. אחת הדרכים לסלק את הרגשות שלנו מעכב ביצוע הביצועים של תיק העבודות שלנו היא להקצות הון לקרנות הממוקדות בקריפטו המנוהלות באופן מקצועי ובעלות טכניקות להפחתת סיכונים. זה משחרר אותך מהלחץ שבניהול ההטיות שלך באופן יומיומי ומאפשר לך להחזיק בנוחות לטווח הארוך בשקט נפשי.

Invictus Capital יש מגוון נפלא של קרנות קריפטו מסומנות העוסקות במכלול פרופילי הסיכון של המשקיעים. משקיעים גלובליים יכולים להשקיע באמצעות Tether (USDT), או מגוון נכסי קריפטו אחרים, ללא צורך בסכום מינימלי. החברה נוסדה בשנת 2017, עם רקורד כוכבים בכל מגוון הקרנות שלה, כאשר קרן הגידור Crypto10 שלה זכתה במספר פרסים מהנחשבים מחקר קרן הקריפטו על הביצועים שלה. 

צוות Invictus Capital השיק לאחרונה את פורטל המשקיעים החדש שלו, מה שמקל על אי פעם על משקיעים חדשים להירשם ולנהל את תיק העבודות שלהם בלוח המחוונים שלהם. יתר על כן, אסימון InvictusCapital.com (ICAP) הושקה לאחרונה, אשר מתגמלת את קהילת המשקיעים על שהטילה את אסימוני קרן Invictus שלהם לתקופות מוגדרות מראש. משקיעים מסוגלים, אפוא, להרוויח תשואות נוספות על השקעותיהם על ידי החזקתם לטווח הארוך. למידע נוסף, בקר בכתובת אתר Invictus Capital ולהירשם לחוויית השקעה ללא טרחה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map