אין ‘AltSeason’ עד שביטקוין ישבור 20 אלף דולר, אומר מנהל קרן הגידור

“מתי AltSeason 2?” נמצא בראשם של משקיעים רבים מזה זמן. המשקיע הממוצע של ג’ו שמו הקמעונאי הממוצע שואב ככל הנראה תובנות ממנהיגי מגזר הקריפטו ומשפיעים על קריפטו-טוויטר, שלעתים קרובות מפרסמים תרשימים משכנעים של נכסים דיגיטליים שונים עם הסבר כתובית מדוע או מדוע פעולה מסוימת במחיר עשויה להוביל לתוצאה מסוימת.

לסקירה, הנה מה שמשקיעים רבים אולי הפנימו כאמת:

  • כאשר מחיר Bitcoin (BTC) מתאגד (נסחר לרוחב) סוחרים ייקחו את הרווחים שלהם ויתחילו לשחק באלטקוינים גדולים יותר, זה מזרז תנועה דומה בין אלטקוינים אחרים ויכול לעורר ראלי של אלטקוין..
  • מכיוון שמחיר הביטקוין יעלה שיאי 2019 חדשים, אלטקוינים גדולים יותר מהעשירייה הראשונה ינועו במקביל.
  • ירידה משמעותית בשליטת שווי השוק של הביטקוין תביא את הכדור לבית המשפט של אלטקוינים.

עד כה, שום דבר מהדברים האלה לא קרה. למעשה, המצב עבור רוב האלטקוינים החמיר עוד יותר.

כדי לקבל בהירות רבה יותר במצב זה, Cointelegraph החליט לבקש ממנהל קרנות מקצועי שיסביר מה קורה בתחום הקריפטו ומדוע אלטקוינים לא עקבו אחר הביטקוין כפי שעשו בעבר..

Cointelegraph דיבר איתו קאנטר קלארק, מנהל קרנות גידור ומייסד שותף של Blockroots, כדי לבחור את מוחו לגבי המצב הכללי של השוק והאם altcoins ישתקם.

Cointelegraph: ביטקוין עבר מספר תקופות של מסחר טווח מאז שהגיע ל 13,800 $. לדעתך, מדוע לא ראינו סוחרים מנצלים את האיחוד הזה כדי לקפוץ לאלטקוינים? כמו כן, מה זה בעצם “אל-עונה” לדעתך?

קאנטר קלארק: Altseason היה למעשה חבורה של משקיעים חדשים שנכנסו לחלל הקריפטו, שנמשכו על ידי ביטקוין. הם ראו את הביטקוין כיקר מאוד והתפיסה באותה תקופה הייתה זולה יותר אלטקוינים הולכים להיות ביטקוין בעתיד בהתהוות.

משקיעים חדשים היו יחסית בורים לגבי שווי השוק וההשפעות של מכפיל, הם פשוט ראו את המחיר הקטן יותר והשוו מחיר זול יותר לעסקה טובה יותר..

לדעתי, altcoins היו התמצית של הבועה לשנת 2017 והתהליך שיקף מקרוב את מחזור ההייפ של גרטנר.

הביטקוין הוא למעשה הנכס הנבחר על ידי התעשייה והוא הפך למקלט של קריפטו. כשביטקוין מסתדר טוב יש זרמים שניתן לנצל אותם אך מחזור הזרימה הזה החל להתפרק ולהתפרק.

המתאם ההפוך והמתאם החיובי אינם עוד אירוע קונבנציונאלי שעליו יכולים המשקיעים להסתמך באופן עקבי.

“מחיר הביטקוין לא נשבר שיאו של כל הזמנים, וסביר להניח שעונת העלאות הבאה לא תתרחש עד שתישבר שיא כל הזמנים.”

CT: ירידה בדומיננטיות של ביטקוין לא אמורה להביא לעלייה של altcoins?

CC: אם שיעור הדומיננטיות של ביטקוין ירד ל -40% זה כנראה יביא לעונת אלטס אבל לא סביר ששינוי דומיננטיות מסוג זה נמצא כרגע בקלפים..

CT: האם לדעתך הטיות האישור של המשקיעים משפיעות על פעולת מחיר הביטקוין? לדוגמא, משקיעים רבים מאמינים שאם ביטקוין חייב לרדת מתחת לרמת פיבונאצ’י של 61.8% לפני תחילת שוק שוורים אמיתי.

CC: הביטקוין הוא כה תנודתי והוא עבר כל תרחיש נכסי אפשרי. ממוצעים נעים שימושיים מכיוון שסוחרים הופכים אותם לשימושיים.

המאמץ הקולקטיבי של הסוחרים הופך את ההכרח שבביטקוין לבחון מחדש כל מחיר “סביר יותר” בזכות מחשבת הקבוצה. משיכות של פיבונאצ’י עובדות מכיוון שאנו גורמים להם לעבוד ואנחנו מגישים הצעות ושואלים על פנקס ההזמנות בהתאם. בעיקרון, כמעט כל ההתנגדויות והתמיכות מבוססות על חשיבה זו.

ביקור חוזר ברמת ה- Fibin 61.8 מקטין את הסבירות שנלך חזרה כיוון שהוא מוכיח כי הקונים אינם ששים להיכנס ולרכוש במחיר גבוה יותר, או לפני שמגיעים למחיר זה..

באשר לקריפטו-טוויטר, יש שם מבול של הטיות קוגניטיביות כל יום. עלינו לעבוד כדי להימנע מהטיות אישור ולכן אני מציע לקרוא לחשוב מהיר ולאט מאת דניאל כהנמן.

CT: ספר לנו על מה הביא אותך להשקיע בקריפטו.

CC: נמשכתי לקריפטו בעיקר בגלל התנודתיות.

CT: תן לנו את ההסבר הטוב ביותר שלך כיצד עובד מסחר ממונף וכיצד ניתן להשתמש בו לטובתם.

CC: בקריפטו אנשים משתמשים במינוף כדי להגביר את הרווחים באמצעות חשיפה הונית גדולה יותר. לעתים קרובות יותר מאשר לא, סוחרים לוקחים על עצמם הפסדים מכיוון שהם לא באמת מבינים כיצד עובד מרווח ולמה הוא באמת מיועד.

מרווח / מינוף מקטין את הסיכון של הצד הנגדי, וזה מועיל במיוחד לקריפטו. במינוף, אם אני הבעלים של BTC אחד, אני יכול לשמור 90% מה- BTC בארנק קר ופשוט להעביר 10% מה- BTC בבורסה ולהגן על עצמי מפני סיכון של צד שכנגד..

מינוף נותן גם אפשרות לסחור בשני צידי השוק. לעתים קרובות, סוחרים משתמשים במינוף רב מדי ומחוסלים כאשר השוק נע נגדם, אך כמות מינוף בריאה נותנת אפשרות לנצל את מגמות השוק..

מינוף 2x ו -3x מאפשר לשחק את המגמה, במיוחד כאשר הביטקוין נמצא במגמה חזקה עם רמות תמיכה והתנגדות ברורות.

CT: ספר לנו קצת על Blockroots?

CC: המטרה העיקרית שלנו היא לחנך סוחרים חדשים ולהפריד בין האמת לרעש. יש המון קבוצות בתשלום ואלו לא תמיד הדרך הטובה ביותר עבור סוחרים חדשים ללמוד כיצד להבין את יסודות ההשקעה..

אחד ההיבטים המטרידים בשוק הקריפטוגרפי הוא שיש כל כך הרבה קבוצות מסחר ומתחילים שמעתיקים את מערכות המסחר המוצעות בקבוצות בתשלום, סוג של צילום בחושך. סוחרים חדשים באמת אינם מודעים לחלוטין עד כמה מערכות המסחר הללו יעילות אין להם שקיפות לגבי אחוזי ההצלחה של הסוחר. Blockroots מספק גישה מסחרית אקדמית ברמת בסיס המסייעת לסוחרים חדשים למצוא את דרכם.

הראיון נערך והתמצה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map