מס הכנסה מעכב את יום המס ב -15 ביולי, עדיין מפקח על הקריפטו

בדומה לשווקים פיננסיים אחרים, משקיעי הצפנה ראו בשבועות האחרונים תנודות ופחות. כמו Coronavirus, הידוע גם בשם COVID-19, נושאים פגעו באנשים רבים בכל רחבי העולם. עם חששות בטיחותיים חשובים ביותר, זה יכול להיות קל לשכוח לזמן מה מבעיות הולכי רגל כמו מיסים. אבל מיסים לא ייעלמו לגמרי. המועד האחרון להגשת המס למס הכנסה בארצות הברית נותר עד 15 באפריל, אך ישנו מאחור של 90 יום על תשלומים למס הכנסה עד 15 ביולי, על פי מס הכנסה. הודעה 2020-17.

האם זה אומר שאתה לא צריך קוֹבֶץ עד 15 באפריל? במשך מרבית השבוע, משלמי המסים ומכיני המס שלהם התכוננו למצב שבו מס החזרות היו אמורים להיערך ב -15 באפריל, אך התשלום בגין ההחזרות הללו לא אמור להיערך רק עד 15. ביולי. הארכת המועד האחרון להגשה ל -15 ביולי כדי להתאים למועד האחרון לתשלום המוארך אירעה לאחרונה. ואכן, נכון לעכשיו, “ההודעה” על הארכת התיק מורכבת משני ציוצים שהגיש מזכיר משרד האוצר האמריקני סטיבן מנוצ’ין..

הראשון בפשטות מספק שמשרד האוצר “מעביר את יום המס מה -15 באפריל ל -15 ביולי. לכל משלמי המסים והעסקים יהיה זמן נוסף זה להגיש ולשלם תשלומים ללא ריביות או קנסות.” הציוץ השני מזכיר לנישומים המצפים לקבל החזרי מס שהם תמיד יכולים להגיש לפני מועד ההגשה המוארך על מנת לקבל את החזרי המס שלהם מוקדם יותר. כמובן, שכולנו צריכים לפקוח עיניים להודעה רשמית יותר של מס הכנסה, שעשויה להכיל פרטים מועילים יותר אודות הארכת התיק.

בפרט, לא ברור כרגע כמה מהארכת התשלומים שהוכרז קודם לכן יושפעו או יוחלפו על ידי הארכת התיוק האחרונה. לפני שהאריך האחרון גם הוגש, הודיע ​​מס הכנסה כי ההקלות בתשלומים זמינות עבור תשלומי מס הכנסה המגיעים לתאריך 15 באפריל 2020. זה כולל תשלומי מס משוערים פדרליים המגיעים ל 15 באפריל 2020.

קשור: האם אתה מוכן לעונת המס הקריפטו החדשה?

משקיעי קריפטו עדיין צריכים לאסוף שיאים לשנת 2019. יותר מכך, מי שצריך לתקן את הדיווח בעבר שלהם לא צריך לשכוח מזה גם. עם כל מאמצי האכיפה של מס הכנסה לגבי הצפנה, הגשת החזרי מס מתוקנים לפני שמס הכנסה יגיע אליך עדיפה על לחכות לביקורת או גרוע מכך. כשכולנו יוצאים מהצד השני של זה, עלינו לזכור כי למס הכנסה עדיין דואגים מאוד למיסי הצפנה.

קשור: שאלה להחזר מס מס הכנסה למס הכנסה – היזהר איך אתה עונה

לא חברה משלמי המסים יכולים לדחות עד 1,000,000 $ מהתחייבות המס עד ליום 15 ביולי, וזה כולל גם את 2019 וגם את תשלומי המס ברבעון הראשון של 2020.

ליחידים, סכום תשלום המס הנדחה הוא 1,000,000 $ ללא קשר למעמד ההגשה, כלומר זהה ליחיד יחיד ולנשואים שמגישים תשואה משותפת. עם זאת, ההודעה לא התייחסה האם אנשים נשואים המגישים החזרי מס נפרדים יקבלו הטבת דחייה של 1,000,000 $ כל אחד. הדחייה כוללת מס הכנסה והיא חלה גם על תשלומי מס על מס לעבודה עצמית.

תאגידים קבל גם הטבה. הם יכולים לדחות עד 10,000,000 $ חבות מס עד 15 ביולי, זה כולל גם מס 2019 ורבעון ראשון 2020 ביחד.

לבסוף, אל תשכח מיסי מדינה. אם אתה מגיש החזרי מס הכנסה ממדינה, עליך לשקול גם את הכללים שלהם, מכיוון שהם אינם מכוסים בהנחיות מס הכנסה. אך מדינות רבות מספקות הקלה משלהן. בקליפורניה עם מס גבוה, מועצת מס הזכיינות של המדינה הוכרז כי מועדי ההגשה ותשלומי התשלום הוארכו עד ליום 15 ביולי להחזרי מס 2019. הרחבה זו חלה גם על תשלומי מס משוערים של הרבעון הראשון והשני. למועצה יש גם פורסם תרשים המציג את כל הפרטים בקליפורניה.

האם כל זה אומר באופן כללי יותר מס הכנסה טוב יותר ועדין יותר או מנהלי מס ממלכתיים? קשה לדעת, אבל אתה לא צריך לסמוך על זה. לפיכך, אם יש לך תשלומי תשלום, או שאתה חייב למס הכנסה או לרשות מיסוי ממלכתית תגובה להודעת מס עד למועד מסוים, עדיף לנסות לעמוד בה. יתכן וייתכן שיש קו רוחב מסוים בגלל הנסיבות יוצאות הדופן שאנשים מתמודדים איתם כעת. אבל עדיף לא לסמוך על זה.

הדעות, המחשבות והדעות המובעות כאן הן של המחבר בלבד ואינן בהכרח משקפות או מייצגות את דעותיו ודעותיו של Cointelegraph..

רוברט ווד הוא עורך דין מיסים המייצג לקוחות ברחבי העולם ממשרדים ב- Wood LLP בסן פרנסיסקו. הוא מחברם של ספרי מיסים רבים וכותב לעתים קרובות על מיסים עבור Forbes.com, הערות מס ופרסומים אחרים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map