מיסי קריפטו, דיווח וביקורת מס בשנת 2021

השנה לא הייתה דומה לה. עכשיו כשהוא צלע לסיומו ואנחנו מסתכלים על ההבטחה של 2021 טוב יותר, הגיע הזמן לחשוב על מיסים. למרות שהיו הרבה דברים בולטים אחרים בשנת 2020, היו כמה נקודות מיסוי להתענג – וחלקם לחשוש.

רווחים והפסדים

קשה להסתכל על crypto ו- 2020 מבלי להתייחס לרווחים והפסדים. ביטקוין (BTC) צנח במחיר וגרם למשקיעים רבים להיות מרוצים. כמובן שאם היית לוקח עמדות קצרות אתה פחות מרוצה. ואם הושקעו ב- XRP, הידיעה כי רשות ניירות ערך בארצות הברית לא מרוצה מ- XRP גרמה להשפעת מחיר מסוימת בכיוון הלא רצוי. כשמדובר בכוח קנייה ובערך אמיתיים ונתפסים, ההתפתחויות הללו חשובות. אבל מה עם מיסים?

קָשׁוּר: SEC לעומת אדווה: התפתחות צפויה אך לא רצויה

עיכוב ביום המס: מס הכנסה מקלים יותר?

דוחות המס לשנת 2020 אמורים להיערך ב -15 באפריל 2021, שלא רחוק מדי. אל תסמוך על עיכוב כמו בשנה שעברה. בשנת 2020, שירות ההכנסה הפנימית העניק לכולנו דחייה של 90 יום בהגשת התשלומים והתשלומים, עד ליום 15 ביולי 2020 (מס הכנסה הודעה 2020-17). העולם עדיין יכול להיות באחיזתו של COVID-19 במהלך עונת הגשת המסים הקרובה, אך רוב המשקיפים אינם מצפים לאותו סוג רוחב ממס הכנסה בכל הנוגע להחזרי מס 2020..

ניתן לומר זאת גם לגבי מס הכנסה המקל על פעילויות האכיפה רבות. בתחילת שנת 2020, נציב מס הכנסה, צ’אק רטיג הוכרז “יוזמת העם הראשון”. צריך לשלם את המסים שלך בתשלומים? מס הכנסה יעזור מכיוון שיש לו תהליך שחוק לעיבוד תשלומי תשלומים. בנוסף, תשלומי תשלומים המגיעים בין התאריכים 1 באפריל ל -15 ביולי 2020, הושעו, כמו גם שיעבולי מיסים והיטלים. גם אישורי חוב דרכון חדשים כאשר חובות מס עבריינים עולים על 50,000 $ הוקפאו, ורוב ביקורות המס החדשות הוקפאו גם כן..

מה דעתך על כך בתחילת 2021? עובדי מס הכנסה רבים עובדים עדיין מרחוק, אך אל תניחו שזה אומר שתקצרו רפיון בתחילת או באמצע שנת 2021 שקיבלו משלמי המסים בשנת 2020. זה מאוד לא סביר. מה דעתך להתווכח עם מס הכנסה או בבית המשפט שלא תצטרך לשלם קנסות של מס הכנסה כי הושפעת לרעה מהמגפה? אתה יכול לנסות את זה, אבל הממונה על מס הכנסה כבר דחף בחוזקה את ההצעות שלמס הכנסה יהיה קצבה מגיפה מיוחדת לעונשים. שוב, אל תסמוך על זה.

טפסים של מס הכנסה למיסי הצפנה

לפני שנתיים מס הכנסה הפך את הקריפטו למעין נושא המס של כל אדם על ידי הוספת שאלה להחזר המס של כולם, ואותו דבר קרה גם עם החזרי המס 2020. המשמעות היא שמתחיל בהחזרי מס 2019 שהוגשו בשנת 2020, מס הכנסה שואל אותך שאלה פשוטה:

“בכל עת במהלך 2019, האם קיבלת, מכרת, שלחת, החלפת או רכשת באופן כלשהו אינטרס כספי במטבע וירטואלי כלשהו?”

זה די פשוט: פשוט כן או לא; זה לא מבקש מספרים או פרטים, אם כי זה יתקיים במקום אחר בהחזר המס שלך.

תוספת זו להחזרות 2019 נמשכת בהחזרות 2020 שתגיש בשנת 2021. למעשה, עליך להניח שהיא תהיה מאפיין סטנדרטי של החזרי מס מעתה ואילך. מכיוון שמס הכנסה מסווג את הקריפטו כנכס, כל מכירה הולכת לייצר רווח או הפסד, ותיבה של כן או לא יכולה להתגלות כחשובה למדי. למעשה, בהתחשב ברקורד של מס הכנסה עם חשבונות בנק offshore, זה יכול אפילו להיות עונשים גדולים או אפילו מאסר.

אגף המס במשרד המשפטים טען בהצלחה כי עצם אי הסימון בתיבה הקשורה לדיווח על חשבונות זרים הוא רצון. כישלונות רצוניים גוררים עונשים גבוהים יותר ואיום מוגבר לחקירה פלילית. אגף החקירות הפליליות של מס הכנסה אף נפגש עם רשויות המס ממדינות אחרות בכדי לשתף נתונים ואסטרטגיות אכיפה על מנת למצוא העלמת מיסים פוטנציאלית. נראה שזה מזכיר את שאלת חשבון הבנק הזר שנכללה ב לוח זמנים ב ‘.

אם משלם המסים עונה “לא” ואז מתגלה שהוא עסק בעסקאות עם מטבע מטבעות קריפטוגרפיים במהלך השנה, העובדה שהם ענו במפורש לא לשאלה חדשה זו (תחת עונשי שקר) יכולה לשמש נגדם. מה אם יש לך רק סוג של “סמכות חתימה” על קריפטו בבעלות ההורים שלך שאינם מתמצאים במחשב או קרובי משפחה אחרים? בדרך זו תוכלו לעזור להם לנהל את הקריפטו שלהם.

אם אתה מוכר קריפטו של הורה מטעמם, לבקשתם ו / או לטובתם, האם עליך לענות “כן” או “לא” לשאלה? סידורי נאמנות ואמון שונים – חלקם לא רשמיים, חלקם לא – פרחו. הם יכולים להיות רגישים, במיוחד עכשיו עם הגישה הרבה יותר גדולה למס הכנסה למידע. אך היזהר ממי שמוכר ואיך מדווחים על פעילויות כאלה.

האם עליך לצרף הצהרת הסבר לתמורה המסבירה את יחסך למטבע הדיגיטלי? כנראה שאין תשובות מושלמות לשאלה זו, אך מה שברור הוא שתשובה “לא” אם האמת היא “כן” היא טעות גדולה. דילוג על הקופסאות לגמרי לא יכול להיות גרוע, אבל זה גם לא טוב אם האמת היא “כן”. אם האמת היא “כן”, אמור זאת, וזכור לגלות ולדווח על הכנסותיך, רווחים, הפסדים וכו ‘. אולי זו נקודת השאלה: להיות תזכורת בולטת.

צורות מיסוי אחרות

אל תחשוב שהחזר המס שלך הוא טופס המס היחיד שתראה. למרות שהקריפטו עדיין נמלט מכמה מצורות דיווח, זה הרבה פחות נכון כיום ממה שהיה פעם. מה דעתך על טפסים של מס הכנסה 1099-MISC, 1099-K, 1099-B אוֹ לוח זמנים K-1? יש אפילו את החדש טופס 1099-NEC לעונת ההחזר המס 2020.

כל הטפסים הללו יכולים לדווח על תשלומים ועסקאות קריפטו. טפסים אלה מגיעים בסביבות סוף ינואר לדיווח על תשלומים או עסקאות שבוצעו בשנת המס הקלנדרית הקודמת. יש לדווח על שכר המשולם לעובדים במטבע דיגיטלי טופס W-2 וחלים עליהם ניכוי מס במקור הכנסה ומסי שכר.

משכורות המתבצעות במטבעות דיגיטליים המועברות לקבלנים עצמאיים חייבות במס עליהם, ועל משלמים העוסקים בעסקים להנפיק טופס 1099-NEC. תשלום שבוצע באמצעות מטבע דיגיטלי הוא נושא לטופס 1099 דיווח בדיוק כמו כל תשלום אחר שבוצע בנכס. כלומר, אם אדם בעסק משלם קריפטו בשווי 600 $ ומעלה לקבלן עצמאי עבור שירותים, נדרש טופס 1099.

אם אתה מקבל טפסים 1099, עקוב אחריהם. כל אחד מהם מדווח למס הכנסה (ולרשויות המס הממלכתיות). אם אינך מדווח או מתייחס בדרך אחרת להכנסה המדווחת על החזר המס שלך, אתה יכול לצפות שמס הכנסה יבצע מעקב.

עסקאות מפעילות מיסים

בשנת 2014 הודיע ​​מס הכנסה כי קריפטו הוא רכוש. אם יש לך 100 BTC ואתה מוכר 10, איזה 10 מכרת? אין תשובה מושלמת לשאלה זו. רוב חוק המס מחשיב מניות של מניות, ולא קריפטוגרפי. זיהוי ספציפי של מה אתה מוכר, מתי קנית אותו ובאיזה מחיר קנייה עשוי להיות הנקי ביותר. אבל יתכן שזה לא אפשרי. יש אנשים שמשתמשים בכינוס ממוצע, שבו למעשה ממוצעים את העלות שלך במספר רכישות. עקביות ושמירת רישומים הם חשובים.

ביקורות של מס הכנסה וגישה למידע

מס הכנסה משתמש בתוכנה כדי לעקוב אחר הצפנה וקיבל גם גישה לרשומות דרך מקורות אחרים. חוץ מזה, עם הוצאת הטפסים 1099 ו- K-1, דיווחים רבים נושרים כעת בחיקו של מס הכנסה. זה אמור להוות סיבה לדאגה עבור משלמי המסים.

למס הכנסה הכשרת קריפטו כעת עבור מבקריו וסוכני חטיבת החקירות הפליליות. האם האחרון צריך להפחיד אותך? אני חושב כך. מס הכנסה ומשרד המשפטים עדיין מגישים אישומים פליליים שכוללים בעיקר שימוש בקריפטו למטרות בלתי חוקיות הקשורות לפשעים אחרים, כגון הלבנת הון או פורנוגרפיה של ילדים. אבל זו לא ערובה.

חוץ מזה, רוב מקרי המס הפלילי יוצאים מבחינה היסטורית מביקורת רגילה של מס הכנסה אזרחית ישנה. מבקר מס הכנסה רואה משהו שהוא חושב שהוא דגיג ומזמין את הפושעים למס הכנסה להעיף מבט. זה נקרא הפניה, ואתה לא יודע אם זה קורה. למעשה, בדרך כלל אינך יודע עד שיהיה מאוחר מדי. אם תשכח לדווח על רווחי הקריפטו שלך בשנים האחרונות, עליך לשקול זאת מחדש. אל תחכה שמס הכנסה ימצא אותך גם אם לא קיבלת אחד מאותם 10,000 מכתבי אזהרה של הצפנה.

משלמי המסים עשויים לחשוב שהם לא ייתפסו, אך הסיכונים הולכים וגדלים – והדרך הטובה ביותר להימנע מעונשים היא לחשוף ולדווח בצורה מדויקת ככל האפשר. נציב מס הכנסה צ’אק רטיג אף עבר להגביר את החקירות הפליליות, לכן היזהר שם.

הדעות, המחשבות והדעות המובעות כאן הן של המחבר בלבד ואינן בהכרח משקפות או מייצגות את דעותיו ודעותיו של Cointelegraph..

מאמר זה נועד למטרות מידע כללי ואינו נועד להיות ואין לראות בו ייעוץ משפטי.

רוברט ווד הוא עורך דין מיסים המייצג לקוחות ברחבי העולם ממשרד Wood LLP בסן פרנסיסקו, שם הוא שותף מנהל. הוא מחברם של ספרי מיסים רבים וכותב לעתים קרובות על מיסים עבור פורבס, הערות מס ופרסומים אחרים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map