דיון מס הקריפטו הגדול ביותר הוא לא מה שאתה חושב: מומחה

בקבלת המומחים שלנו מובילי דעת קהל מתעשיית הקריפטו ומחוצה לה מביעים את דעותיהם, משתפים מניסיונם ונותנים ייעוץ מקצועי. לקיחת מומחים מכסה כל דבר, החל בטכנולוגיית Blockchain ומימון ICO וכלה במיסוי, רגולציה ואימוץ מטבעות מטבעות על ידי מגזרים שונים במשק.

אם תרצה לתרום לקיחת מומחה, אנא שלח את הרעיונות והקורות החיים שלך באימייל לכתובת [email protected]

הדעות המובעות כאן הן של המחבר ואינן בהכרח מייצגות את דעות Cointelegraph.com

אתה עשוי לחשוב שוויכוח המס הגדול ביותר על ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים הוא האם אתה צריך או לא צריך לדווח עליו. או אולי האם שירות ההכנסה האמריקני (IRS) יתפוס אנשים שלא מדווחים. אולי, אבל אין בימינו יותר מדי ויכוח על אותם נושאים. נראה שכולם יודעים שעליך לדווח, וכי מס הכנסה מחייב מיסוי מטבעות קריפטוגרפיים בצורה מאוד גדולה.

מס הכנסה עוקב אחר תוכנה, והזימון של מס הכנסה של Coinbase כבר מניב פרי עם קבצים למס הכנסה. לאמיתו של דבר, נראה כי הוויכוח המס הקריפטוגרפי הגדול ביותר הוא בערך 1031, הוראת קוד המס מספקת חילופי דברים מסוג זה.

על פי חוק המס בארה”ב, 1031 בורסות יכולות להיות רק של נדל”ן עבור נדל”ן, החל משנת 2018. חוק המס של טראמפ שהועבר ממש בסביבות דצמבר 2017 הבהיר כי החלפות מטבעות קריפטוגרפיים אחד לשני אינן פטורות ממס בשנת 2018. אך מפתיע כמה ויכוחים יש בשאלה האם טיעון זה יכול לעבוד לשנת 2017 ולשנות המס הקודמות.

אם אתה עומד להגיש את החזר המס שלך לשנת 2017, האם עליך לטעון לטיפול ללא מס בגין עסקאות קודמות של מטבעות קריפטו? אם אתה מנקה את דיווחי המס שלך בעבר לפני שמס הכנסה ימצא אותך, ייתכן שיש לך את אותה הבעיה גם לשנת 2016. אז האם התביעה 1031 בעסקאות מטבעות קריפטוגרפיים בעבר חכמה או טיפשה? מסתבר שזה נושא ניואנסי, וזו אחת הסיבות שהוא מתווכח עליו.

עד שחשבון המס של טראמפ הרג אותו, תלוי עד כמה אתה תוקפני וכיצד תוכל לתזמן אותו, תוכל לנסות להחליף מטבע דיגיטלי אחד למשנהו. מס הכנסה נשאל על כך שוב ושוב אך נשאר אמא. בהצהרה רחבה, חילופי 1031 או סוג דומה הם החלפה של עסק או נכס השקעה אחר.

על פי קוד המס, רוב ההחלפות חייבות במס, ממש כמו מכירה במזומן. זו אחת הסיבות שמס הכנסה הלך אחרי קהילת החליפין וניסה למס מיסוי על מוצרים ושירותים שהוחלפו. סעיף 1031 הוא חריג לכלל שהחלפות חייבות במס מלא. 1031 מאפשר לך לשנות את צורת ההשקעה שלך מבלי לפדות או לשלם מיסים.

בסיס המס שלך נשאר זהה ועובר ממה שוויתרת על מה שרכשת. כך ההשקעה שלך ממשיכה לגדול, נדחית ממס. אם אתה זכאי, אין מגבלה על כמה פעמים או באיזו תדירות אתה יכול לעשות 1031. דונלד טראמפ ומשקיעי נדל”ן אחרים יכולים להחליף את הרווח שלהם מהשקעה אחת לאחרת..

למרות רווח בכל החלפה, הם נמנעים ממס עד שהם מוכרים במזומן כעבור שנים, ומשלמים מס אחד בלבד, באופן אידיאלי כרווח הון ארוך טווח. בין אם 1031 הוחל על מטבעות קריפטוגרפיים לפני שנת 2018 ניתן להתווכח. יש חילופי רכוש אישי, אומרים שציור או מטוס פרטי הוסמכו. אבל חילופי מניות של חברות או אינטרסים של שותפות מעולם לא עשו זאת. למטרות רבות, מטבעות קריפטוגרפיים אינם מניות או ניירות ערך, אך לעתים קרובות היה דיון גם בנקודה זו.

באופן קלאסי, חילופי דברים כוללים החלפה פשוטה של ​​נכס אחד למשנהו בין שני אנשים. אבל רוב חילופי הדברים אינם סימולטניים, אלא מתעכבים או חילופי “סטארקר” – סטארקר היה שמו של האיש שמקרה המס שלו הפך את חילופי העיכובים הללו למפורסמים. בהחלפה מאוחרת, אתה זקוק למתווך שמחזיק במזומן לאחר שאתה “מוכר” את הנכס ומשתמש בו כדי “לקנות” את הנכס החלופי..

על המתווך לעמוד במספר דרישות. זו אחת הסיבות שעיכוב של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אינו זכאי. ישנם גם שני כללי עיתוי שעליך לקיים בהחלפה מאוחרת. לאחר מכירת הנכס שלך, המתווך יקבל את המזומן. לאחר מכן, תוך 45 יום ממכירת הנכס שלך, עליך לייעד בכתב מתווך נכס חלופי ולציין את הנכס שברצונך לרכוש..

כלל העיתוי השני בחילופי דחייה מתייחס לסגירה. עליך לסגור את הנכס החדש תוך 180 יום ממכירת הישן. שתי תקופות זמן אלה פועלות במקביל. אתה מתחיל לספור כאשר מכירת הנכס שלך נסגרת. אם אתה מייעד נכס חלופי בדיוק 45 יום לאחר מכן, יישארו לך 135 ימים לסגור את הנכס החלופי.

יתכן שנשאר לך מזומן לאחר שהמתווך ירכוש את הנכס החלופי. אם כן, המתווך ישלם לך את זה בסוף 180 הימים. מזומנים אלה נקראים “מגף”, ומסים אותם כמכירות חלקיות ממכירת הנכס שלך. עליכם לשקול הלוואות משכנתא או חוב אחר על הנכס אותו אתם מוותרים, וכל חוב על הנכס החלופי. אם אתה לא מקבל חזרה במזומן אך החבות שלך יורדת, גם זה יטופל כמו מזומן.

מחזיקי מטבעות קריפטוגרפיים רבים יכולים כנראה לומר שהם מחזיקים את מטבע הקריפטו שלהם לצורך השקעה. המכשול הקשה יותר הוא האם הם החליפו לרכוש כמוהו. סעיף 1031 אינו חל על עסקאות במניות או איגרות חוב, ומס הכנסה יכול היה לסמוך על זה כדי לפסול כל סחר חוצה-מינים של מטבע-קריפטו. עם זאת, סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים הם ככל הנראה כמו סוגים שונים של מטבעות זהב.

אם החלפה של סוג אחד של מטבע זהב לשני מתאימה, מדוע לא להחליף מטבע קריפטוגרפי? מס הכנסה עשוי לטעון כי החלפת אדווה לביטקוין דומה יותר להחלפת כסף בזהב, או להיפך. כסף על זהב יהיה חייב במס, ולכן מס הכנסה עשוי לומר שגם החלפת מטבע קריפטוגרפי צריכה להיות חייבת במס. חלק מכך עשוי להדליק את גודל הרווחים שלך, וכמה סיכוי אתה מוכן לקחת.

אך אחד הנושאים הגדולים ביותר שנותרו הוא על המכניקה של דיווח המס. עליך לתבוע טיפול בסעיף 1031 בהחזר המס שלך כדי שתוכל לומר שאתה עומד בכללים. זה אולי נראה מפתה כלל לא לדווח על החלפות מטבעות קריפטוגרפיים. אבל עבור מי שמנסה להשתמש ב- 1031, אי דיווח תהיה טעות, לדעתי. אם אתה רוצה לראות מה לדווח למס הכנסה, בדוק טופס מס הכנסה 8824.

רוברט וו. ווד הוא עורך דין מיסים המייצג לקוחות ברחבי העולם ממשרדים ב- Wood LLP בסן פרנסיסקו (www.WoodLLP.com). הוא מחברם של ספרי מיסים רבים וכותב לעתים קרובות על מיסים עבור Forbes.com, הערות מס ופרסומים אחרים. דיון זה אינו מיועד לייעוץ משפטי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map