מיסים על קריפטו מוגבל ואופציות יכולים להיות מבלבלים: לקיחת מומחה

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעות Cointelegraph.com. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה. אין לראות בטקסט זה כייעוץ משפטי.

יש דיבורים רבים כיום על השקעות קריפטו לכולם, לחשבונות פרישה פרטיים, באמצעות קרנות אינדקס ועוד. יש גם שפע חברות סטארט-אפ שקשורות לקריפטו, חלקן נהיו די גדולות ודי יקר. המשמעות היא אופציות, בונוסי הצפנה, הצפנה מוגבלת וכו ‘. כל אלה מעוררים בעיות מס, ויכולים לבלבל.

לפני שנתייחס לקריפטו עצמו המוענק לעובדים בקשר עם שירותים, נתחיל באופציות מניות ואופציות לרכישת קריפטו.

שני סוגים של אפשרויות

ישנם שני סוגים עיקריים של אופציות: אופציות למניות תמריצים (ISO) ואופציות לא מוסמכות (NSO). מסי ISO (רק למניות) מחויבים במס בצורה הטובה ביותר. בדרך כלל אין מס בזמן הענקתם, ולא "רגיל" מס בזמן מימושם. כשאתה מוכר את המניות שלך אחר כך אתה משלם מס, אבל אני מקווה כרווח הון לטווח ארוך.

תקופת ההחזקה הרגילה ברווחי הון היא יותר משנה. אך כדי לקבל טיפול ברווחי הון למניות שנרכשו באמצעות ISO, עליכם: (א) להחזיק במניות יותר משנה לאחר מימוש האופציות; ו (ב) למכור את המניות לפחות שנתיים לאחר הענקת ה- ISO שלך. כלל זה בן שנתיים תופס אנשים רבים. למרות שמימוש ISO אינו מפעיל מס רגיל, הוא יכול להפעיל מס מינימלי חלופי (AMT).

אפשרויות שאינן מוסמכות

אפשרויות שאינן מוסמכות אינן מחויבות במס כמו חיובי ISO, אך אין מלכודת AMT. אין מס כאשר האופציה ניתנת. אך כאשר אתה משתמש באופציה שאינה מוסמכת, אתה חייב במס הכנסה רגיל – ואם אתה שכיר, מדיקר ומסי שכר אחרים – על ההפרש בין מחירך לבין שווי השוק..

לדוגמא, תקבל אופציה לקנות מניות ב -5 $ למניה כאשר המניה נסחרת ב -5 $. שנתיים לאחר מכן, אתה מבצע פעילות גופנית כאשר המניה נסחרת ב -10 דולר למניה. אתה משלם 5 $ כאשר אתה מבצע פעילות גופנית, אך הערך באותו זמן הוא 10 $, כך שיש לך 5 $ הכנסות פיצויים. אם אתה מחזיק במניה יותר משנה ומוכר אותה, כל מחיר מכירה מעל 10 $ – הבסיס החדש שלך – אמור להיות רווח הון ארוך טווח..

אפשרויות לקנות קריפטו

אופציות לקניית קריפטו מטופלות בדיוק כמו אופציות לא מוסמכות לרכישת מניות. בדרך כלל המס חל כאשר אתה מממש את האופציה, ולא כאשר ניתנת לך האפשרות.

מניות מוגבלות או קריפטו פירושו מס מושהה

נניח שאתה מקבל מניות או כל רכוש אחר – כולל קריפטו – מהמעסיק שלך בתנאים המצורפים. נניח שאתה חייב להישאר אצל המעסיק שנתיים כדי להשיג אותו או לשמור עליו. כללי המס המוגבלים המיוחדים בסעיף 83 לקוד הכנסה פנימית נכנסים.

בואו ניקח בחשבון רכוש מוגבל טהור. כגזר להישאר בחברה, המעסיק שלך אומר שאם תישאר 36 חודשים, תוענק לך קריפטו בשווי 50,000 $. אתה לא צריך "לְשַׁלֵם" כל דבר עבורם, אך הוא ניתן לך בקשר לביצוע שירותים. אין לך הכנסה חייבת עד לקבלת הצפנה. למעשה, שירות ההכנסה הפנימית (IRS) ממתין 36 חודשים כדי לראות מה יקרה. כשאתה מקבל את הצפנה, יש לך הכנסה של 50,000 $ – או פחות או יותר, תלוי איך הצפנה בינתיים. הכנסה זו ממוסה כשכר.

מס הכנסה לא יחכה לנצח

עם מגבלות שיחלפו עם הזמן, מס הכנסה ממתין לראות מה קורה לפני מיסויו. עם זאת, הגבלות מסוימות לעולם לא ייפקדו. עם כאלה "לא לשגות" הגבלות, מס הכנסה מעריך את הנכס בכפוף להגבלות אלה.

לדוגמה, המעסיק שלך מבטיח לך הצפנה אם אתה נשאר בחברה במשך 18 חודשים. כאשר תקבל אותו, יהיו כפופים למגבלות קבועות במסגרת הסכם קנייה / מכירה של חברה למכור אותו במחיר קבוע אם אי פעם תעזוב את עבודת החברה. מס הכנסה יחכה ויראה – ללא מס – במשך 18 החודשים הראשונים. בנקודה זו, תחויב במס על השווי, אשר ככל הנראה יצוין המחיר הקבוע בהגבלת המכירה החוזרת.

אתה יכול לבחור להיות ממוס מוקדם יותר

כללי הרכוש המוגבל נוקטים בדרך כלל גישה של “חכה וראה” להגבלות שיחלפו בסופו של דבר. עם זאת, על פי מה שמכונה בחירות 83 (ב), אתה יכול לבחור לכלול את שווי הנכס בהכנסה שלך קודם לכן – למעשה תוך התעלמות מההגבלות..

זה אולי נשמע אינטואיטיבי שלא לבחור לכלול משהו בדוח המס שלך לפני שהוא נדרש. עם זאת המשחק כאן הוא לנסות לכלול אותו בהכנסה בשווי נמוך, תוך נעילת טיפול ברווח הון לצורך הערכה עתידית. כדי לבחור מיסוי נוכחי, עליך להגיש בחירה 83 (ב) בכתב למס הכנסה תוך 30 יום מרגע קבלת הנכס. עליכם לדווח על הבחירות בערך מה שקיבלתם כפיצוי – שעשוי להיות קטן או אפילו אפס.

לדוגמא, המעסיק מציע לכם קריפטו במחיר של 5 דולר למטבע כאשר הוא שווה 5 דולר. עם זאת, עליך להישאר בחברה במשך שנתיים כדי שתוכל למכור אותם. אתה משלם שווי שוק הוגן עבור הקריפטו. כך שהגשת בחירות 83 (ב) עשויה לדווח על אפס הכנסה. עם זאת, על ידי הגשתו, אתה ממיר מה תהיה הכנסה רגילה עתידית לרווח הון. כאשר אתה מוכר את הקריפטו יותר משנה לאחר מכן, תשמח שהגשת את הבחירות.

הגבלות + אפשרויות = בלבול.

כאילו כללי הרכוש המוגבלים וכללי האופציות לא היו מורכבים מספיק, לפעמים אתה צריך להתמודד עם שתי קבוצות הכללים. לדוגמא, ייתכן שתוענק לך אפשרויות מוגבלות – זכויותיך עליהן "אֵפוֹד" לאורך זמן אם אתה נשאר עם החברה. מס הכנסה מחכה בדרך כלל לראות מה קורה במקרה כזה.

רוברט ווד הוא עורך דין מיסים המייצג לקוחות ברחבי העולם ממשרדים ב- Wood LLP בסן פרנסיסקו (www.WoodLLP.com). הוא מחברם של ספרי מס רבים, וכותב לעתים קרובות על מיסים עבור Forbes.com, הערות מס ופרסומים אחרים. דיון זה אינו מיועד לייעוץ משפטי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map