הזדמנויות עבודה בבלוקצ’יין בשנת 2018

זה לא סוד שטכנולוגיות הבלוקצ’יין בעלייה. עסקים במגוון תעשיות מודעים לכך שטכנולוגיות Blockchain יכולות למתן עלויות העברה ותפעול, להגדיל את מהירות העסקה ולבטל את הצורך של צדדים לשים אמון במתווך. לטכנולוגיות Blockchain יש גם מספר מקרי שימוש בתעשיות שבהן Blockchain יכול לספק לעסקים שיטה מאובטחת יותר לניהול רשומות.

בכל יום יותר ויותר עסקים חקרו אנשי מקצוע כיצד לשלב טכנולוגיות בלוקצ’יין במודל העסקי שלהם. במקביל, הביקוש לעובדים בענף הבלוקצ’יין נמצא בעלייה וצפוי לשגשג בשנה החדשה.

בשנת 2018 יהיו הזדמנויות רבות לאנשים לעבוד בתעשיית הבלוקצ’יין. להלן מספר קריירות בענף הבלוקצ’יין שיהיו מבוקשות מאוד בשנת 2018.

מנהל פרוייקט

עסקים מעוניינים לשלב פתרונות Blockchain לייעול העסקים שלהם. עם זאת, עסקים יצטרכו להעביר את רעיונותיהם לחברת בלוקצ’יין המסוגלת לענות על דרישותיהם. לשם כך יהיה צורך להיות אדם שיאפשר את הפרויקטים המתעוררים כאשר חברת בלוקצ’יין לוקחת לקוחות נוספים. מנהל פרויקטים בענף הבלוקצ’יין יצטרך להיות מסוגל להמיר את האנגלית של איש העסקים לשפה טכנית של מפתח, וממפתחי שפה טכנית לשפה האנגלית של איש העסקים, כך שחברת הפינטק והעסק המעוניין לשלב טכנולוגיית בלוקצ’יין יוכלו לעשות זאת בהצלחה. כך.

מנהל פרויקטים הוא לעתים קרובות האדם הראשון בחברה שאליו פונים כאשר עסק המעוניין לשלב טכנולוגיות בלוקצ’יין בפלטפורמה שלהם מגיע לחברת בלוקצ’יין שיכולה לאפשר זאת. באחריות מנהל הפרויקט לתכנן ולפקח על ביצוע הפרויקט.

תמיכה בקהילה

טכנולוגיות הבלוקצ’יין נמצאות בכל התקשורת לאחרונה. לאחרונה יש זרם גדול של אנשים שמשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים, המעוניינים לשלב דגמי בלוקצ’יין בעסקים שלהם ומשתמשים ביישומים מבוזרים..

בדיוק כך קורה שרוב האנשים האלה מעולם לא התמודדו עם ה- Blockchain או המטבעות הקריפטוגרפיים בחיים שלהם – וזה לא מפתיע, טכנולוגיית Blockchain עדיין לא בת עשר.!

לכן, יהיו חייבים להיות אנשים שיכולים לפתור את הבעיות שמשתמשים עשויים להיתקל בהם בשלב כלשהו בניסיונם באפליקציות ובפלטפורמות החדשות הקשורות ל- Blockchain.

בנקודת זמן זו, הידע לגבי טכנולוגיית בלוקצ’יין הוא אזוטרי למדי, כך שיהיה ביקוש גדול לאנשים שמבינים בטכנולוגיות בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים ויכולים לפתור ולפתור את הבעיות שלפחות חלק מהאנשים בקהילת הבלוקצ’יין קשורים. יש.

מפתח

למפתחים עשויים להיות הכי הרבה הזדמנויות בקריירה בתעשיית הבלוקצ’יין בנקודת זמן זו. בנקים, מוסדות פיננסיים, סוכנויות ממשלתיות, חברות ביטוח וחברות טכנולוגיה, מעוניינים להפעיל פלטפורמות בלוקצ’יין כדי לשרת טוב יותר את לקוחותיהם ומשתמשיהם וכדי לייעל את יעילות העסקים שלהם. אך לפני שעסקים מצליחים להגשים את מטרתם ליישום Blockchain ולהגביר את היעילות. יהיה צורך ליצור את התוכניות והפלטפורמות שעסקים אלה מעוניינים לספק.

מכיוון שהטלפונים בחברות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין ממשיכים לצלצל בשלבים בגלל עסקים המעוניינים לשלב טכנולוגיות בלוקצ’יין המתקשרות בכל שעות היום העסקי, קיים צורך עז לאנשים שמפתחים וכותבים את הקוד שמנהל את התוכנית ומפלטים את העסקים. מעוניינים לספק.

חוֹק

ככל שמספר העסקים המעוניינים לשלב טכנולוגיות בלוקצ’יין גדל, הביקוש לשירותי משפט במרחב הבלוקצ’יין ובנכסי הדיגיטל ימשיך לגדול. ב “עבודה במערכות אקולוגיות של Blockchain בשנת 2018עורכי הדין אמרו כי הם קיבלו מספר גדל והולך של שיחות טלפון מלקוחות ולקוחות פוטנציאליים ששאלו על מבנה הממשל של ICO ומחפשים ייעוץ בנושאים שהם עשויים להיתקל בהם במאמצי הבלוקצ’יין / פינטק שלהם..

מספר עסקים חדשים צצו עם יצירת טכנולוגיות Blockchain, ולמעשה כל העסקים הללו יזדקקו להדרכה משפטית לאורך כל תהליך ההשקה שלהם..

לְעַצֵב

כל הסטארט-אפים והעסקים החדשים הקשורים לבלוקצ’יין המעוניינים לארח מכירות אסימונים יצטרכו שיהיה להם דף אינטרנט שיודיע ללקוחות, לקוחות, משתמשי פלטפורמה ומשקיעים פוטנציאליים, על מה החברה שלהם מציעה, מה המשימה של החברה, מי חברי הצוות ומה הרקע שלהם וכו ‘.

חברות אלה יצטרכו שיהיה לה מעצב אתרים שיוכל ליצור את דפי האינטרנט שחברות חדשות הקשורות לבלוקצ’יין ימצאו נחוצות.

בשנת 2018 יהיו כמה הזדמנויות קריירה בענף הבלוקצ’יין. עם העלייה בביקוש לשירותי בלוקצ’יין, שירותי גיוס כמו ג’ונתן פרקינס וג’ון קריין, BlockchainJobs.Co מקלים על תהליך ההעסקה על ידי חיבור חברות המחפשות עובדים, עם אנשים המחפשים עבודה.

בנקודת זמן זו, אנשים רבים עשויים להרגיש כאילו הם אינם בקיאים מספיק בטכנולוגיות Blockchain ואינם כשירים להגיש מועמדות למרחב זה. עם זאת, אנשים צריכים לזכור כי מעסיקים יצטרכו להיות סבירים בעת העסקתם, טכנולוגיות הבלוקצ’יין אינן אפילו בת עשר – לכן עסקים אינם יכולים לחפש גורו של בלוקצ’יין עם 20 שנות ניסיון בבלוקצ’יין … אותו אדם אינו קיים..

הידע בנוגע לטכנולוגיות Blockchain הוא אזוטרי למדי בנקודת זמן זו. כל עוד אדם מיומן ובעל ניסיון או חוויות ההופכים אותו לכשיר או מסוגל למלא את התפקידים לתפקיד, אזי אותו אדם יוכל לנצל את אפשרויות העבודה בתעשיית הבלוקצ’יין בשנת 2018..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map