BitShares 101: יסודות מטבע הצפנה הרביעי הפופולרי ביותר בעולם

תפקידי לספק סקירה נמרצת של BitShares לפני שעבר לחלק הראיונות של מאמר זה.

אבל העובדה הפשוטה היא ש- BitShares היא יותר מטבע קריפטוגרפי. הוא משתמש בכלים פיננסיים וסוגי חוזים שאינני מומחה להם. החתולים בוול סטריט האדיבים חייבים להתמחות. וכך אני באמת לא מבין את זה לגמרי, מה שגורם לי להיות חשדניים ונרגשים באותה מידה.

בגלל זה הושטתי יד קוד קן, מנהל יחסי הציבור של BitShares. שאלתי אותו את שאלותי.

אז במקום הסקירה המצמצמת שאני אמור לתת לך, הנה אחת ישר מה- אתר BitShares:

“BitAssets, המטבע של BitShares, הם אסימונים של נכסים דיגיטליים שחיסלו את נטל התנודתיות במחירים. משמעות הדבר היא כי bitUSD, bitEuro, bitCNY ו- bitGold תמיד ייסגרו בערך נקוב עבור הדולר, היורו, יואן וזהב בבורסות קריפטוגרפים ברחבי העולם. “

Cointelegraph: מדוע העולם צריך BitShares?

קוד קן: ישנן סיבות רבות, אך הנה כמה:

BitAssets – נכסים אלה המשויכים לשוק הופכים ל”מטבעות חכמים “, המוצמדים על ידי כוחות השוק למטבעות פיאט בסיסיים (USD, EUR, CNY) או סחורות כמו זהב וכסף. זה מספק יציבות, ומאפשר לסוחרים להחזיק במטבע במקום למכור אותו במהירות, כדי למנוע תנודתיות של מטבעות קריפטו מהדור הראשון כמו bitcoin.

היכולת לקיים בין עסקאות ממזערת את המיסים, העמלות וסיכוני הצד הנגדי שייכנסו לפיאט ומחוצה לו בחיפוש אחר יציבות..

“עלויות האבטחה של [Bitshares] הן חלק זעיר מ- [Bitcoin] והעסקאות מאושרות בחמש שניות בממוצע.”

חוזק תעשייתי – אני אוהב ביטקוין, אבל זה מבזבז מאות מיליוני דולרים מדי שנה על כורים שמשתלם לאבטח את הרשת ולרוב לוקח יותר משעה לאשר עסקה. זה לא פיתרון מעשי במיוחד למסחר בנכסים בעולם האמיתי. BitShares היא פלטפורמה לפריסת עסקים רווחיים עם תקורה נמוכה. עלויות האבטחה שלה הן חלק זעיר מזה ועסקאות מאושרות בחמש שניות בממוצע.

פונקציונליות – הפונקציונליות המרכזית של ביטקוין ורוב השיבוטים שלו היא, במהותה, צורה חדשה של חשבון צ’ק שאין בו סיכון של צד נגדי. BitShares חורג משירות בסיסי זה בכדי לספק מגוון רחב של שירותים פיננסיים אחרים שאינם כוללים צד. BitShares לוקח את הרעיון של ביטקוין של ספר-ספר בלתי-מושחת ומחיל אותו על מודלים עסקיים רווחיים רבים.

CT: האם BitShares מציעה מטבע מקומי או סתם חוזים עתידיים?

KC: כן, המטבע המקורי נקרא bitshares (BTS). נתפס כמטבע גרידא, הוא תנודתי באותה מידה כמו מטבעות דור ראשון כמו ביטקוין. אך, כמי שנחשבת כהון עצמי בחברה הבלתי מאוישת של BitShares, ערך BTS נגזר מהביקוש למוצרים ושירותים בלתי ניתנים להפרעה..

אז BTS עושה סוג מצוין של ביטחונות בעזרתם ניתן לגבות נגזרים מטבע חכמים יציבים ומוצרים פיננסיים אחרים.

“נגזרות BitShares כוללות אפס סיכון נגד, וזה עושה את ההבדל.”

CT: למסחר בנגזרים יש שם רע לאחר החילוץ הנתמך על ידי מסים של גורמים פיננסיים בשנת 2008. מדוע מסחר נגזרים עם BitShares שונה?

KC: נגזרים זכו למוניטין רע בגלל הדרכים המושחתות בהן מיישמים אותם המוסדות הפיננסיים בעולם. רבים מגובים בביטחונות מעטים (אם בכלל), ואין שקיפות לגבי היכן שכל הסיכון של הצד הנגדי עשוי להיות טמון..

הבלוקצ’יין מבטל את ההזדמנויות הללו להתעללות באמצעות גיבוי שקוף ב -200% בטחונות או יותר הנאכפים על ידי תוכנת קוד פתוח בלתי ניתנת להשחתה. נגזרות BitShares הן בעלות סיכון אפס של הצד, וזה עושה את ההבדל.

CT: האם כל הסוחרים מקבלים מניות ביטח לתשלום?

KC: כמה מתחילים, אך אנו רואים זאת כשלב שני של התפתחות BitShares. נכון לעכשיו, אנו ממקמים את BitShares כמחזור מבוזר נטול סיכונים של הצד הנגדי ועלויות המסחר בפיאט ומחוצה לה כל הזמן..

זה לא מתחיל להתחרות בביטקוין; היא מציעה לסוחרים ולכל הבורסות המרכזיות דרך להגן על עצמם מפני פגיעות על ידי האקרים, עובדים גרועים וממשלות מושחתות כמו שראינו עם הר גוקס, BitStamp ו- BTER.

לאורך זמן, אנו מצפים כי בורסות רבות יזרקו את מנועי המסחר העדכניים שלהן לבלוקצ’יין של BitShares, שם יוכלו ליהנות משווקים עמוקים הרבה יותר ומאבטחה טובה יותר תוך שהם ממשיכים להתחרות באמצעות חוויות המשתמשים הקדמיים ושירות הלקוחות.

כשזה קורה, השימוש בסוחרים יתרחב באופן טבעי. יש כבר תריסר עגלות קניות נפוצות שסיפקנו עם היכולת לקבל מטבעות חכמים של BitShares.

CT: האם אדם צריך לעסוק בסחר עתידי כדי להרוויח ממנו BitShares, או שזה יכול להיות גם דבר קנייה והחזקה?

KC: ישנן דרכים רבות להרוויח מ- BitShares. עצם החזקת נכס ה- BTS המרכזי חושפת את פוטנציאל הצמיחה של ענף שירותים פיננסיים חדש לחלוטין.

החזקת אחד המטבעות החכמים המתייצבים שלה (BitUSD, BitCNY, BitEUR, BitGold, BitSilver ואפילו BitBTC) חושפת אתכם לתנועת המחירים של נכס הבסיס אליו הוא צמוד. נכסים אלה משלמים גם תשואה על בסיס משך החזקתם.

“בסופו של דבר הרווחים ירוויחו מהעמלות הנמוכות בהרבה, מהאישורים המיידיים ומהיציבות המאפשרים להם להישאר בחשבון דיגיטלי מאובטח מבלי לשלם עבור מזומנים והחוצה בכל מכירה.”

זה מאפשר לך לבנות סל מטבעות משוקלל משלך כחשבון חיסכון שמוגן כנגד הסיכונים להחזיק מטבע פיאט יחיד. ואתה יכול לשנות את התמהיל המשוקלל של הסל הזה בעשר שניות.

בסופו של דבר הרווחים ירוויחו מהעמלות הנמוכות בהרבה, מהאישורים המיידיים ומהיציבות המאפשרים להם להישאר בחשבון דיגיטלי מאובטח מבלי לשלם במזומן והחוצה בכל מכירה. בסופו של דבר, רוב המשתמשים היומיומיים ייהנו מהמוצרים והשירותים באמצעות צדדים שלישיים מבלי לדעת אפילו שהם משתמשים ב- BitShares. לפיכך, אנו משווקים בראש ובראשונה BitShares כמערכת כלים המאפשרים לצדדים שלישיים לשרת את לקוחותיהם בצורה טובה ומשתלמת יותר..

CT: הסבר את מערכת 101 הנציגים.

KC: נציגי BitShares תופסים את מקומם של כורי הביטקוין באישור תקפותם של שינויים בפנקס הציבורי העולמי. כל מי שיש לו חשבון BitShares יכול לבקש בחירה כנציג.

מחזיקי BitShares מקבלים קול אחד לכל אסימון BTS שבבעלותם ויכולים להשתמש בממשקי הארנק שלהם כדי לספר לבלוקצ’יין על הנציגים שהם סומכים עליהם. 101 הנציגים המובילים עם אישור הבעלים המרשים מורשים בתורם להוסיף גוש עסקאות לפנקס. אז זהו מנגנון לקביעת מפורשות על מי הבעלים סומכים ביותר שיחתום על החסימות.

כורי ביטקוין ממנים את עצמם להפעיל סמכות זו ולבעלי הביטקוין אין כלל דעה בכמה זמן הם יכולים לשרת.

נציגים יכולים לכלול רק עסקאות תקפות או שאר הרשת תדחה את החסימה שלהם. לכן קשה להרוויח מספיק אמון כדי להיבחר וקל מאוד לאבד את זה בוודאות שנתפסים כשורה.

CT: מדוע צריכה להיות קבוצה מרכזית של צירים? יכול BitShares לתפקד בלעדיו?

KC: צירים מופצים ברחבי העולם והם הרבה יותר מבוזרים מביטקוין. ל- BitShares יש דרך להטיל אחריות על יצרני הבלוקים בעוד שבעלי הביטקוין והשיבוטים שלו אינם עושים זאת.

עם Bitcoin, למעלה ממחצית הבלוקים חתומים על ידי שניים או שלושה אנשים (בעלי / מפעילי מערכי כרייה גדולים או בריכות). שניים או שלושה אנשים אלה שולטים באיזו גרסת התוכנה רשמית ומתחברים בפומבי ליישום מזלגות קשיחים.

עם BitShares, אף נציג אינו רשאי לחתום אפילו על אחוז אחד מהחסימות, ולכל אחד מהם יש מוניטין שהוא המאושר ביותר על ידי בעלי BTS..

עם ביטקוין, גופי כרייה ממנים את עצמם ואין דבר שמחזיקי ביטקוין בפועל יכולים לעשות בכדי להיפטר משחקן גרוע ששולט בכוח חשיש רב. בעלי BitShares יכולים לפטר נציגים שמאבדים את אמונם בתוך עשר שניות.

“[אמון מזוקק] מאפשר מוצרים ושירותים שהם מעבר להישג ידם של מערכות הדור הראשון, לא משנה כמה ‘חסרי אמון’ הם עשויים לטעון שהם.”

כדי להשיב אמון כזה, על נציג מבויש להתחיל מחדש לבנות מוניטין חדש המסוגל להיבחר.

לבסוף, ארכיטקטורת הנציגים של BitShares מייצרת תוצר לוואי שימושי שאנו מכנים “אמון מזוקק”. אמון כזה הוא מצרך שימושי בפני עצמו. לדוגמא, בחירת גרסאות תוכנה, פרסום עדכוני מידע ובחירת פרמטרי מערכת הן פונקציות הנהנות מכך שיש בני אדם מהימנים בלולאה.

זה מאפשר מוצרים ושירותים שהם מעבר להישג ידם של מערכות הדור הראשון, לא משנה כמה הם “חסרי אמון”. מטבע הדברים ביטקוין סומך על כמה מפעילי הבריכות הגדולות שיפעילו נאמנה את התוכנה שצוינו על ידי מפתחי הליבה שלו שהם בעצמם בעמדות אמון. Bitshares פשוט הופך את האמון הזה למפורש, אחראי וניתן לביטול מהיר על ידי בעלי BTS.

מה עוד אתה רוצה לדעת על BitShares? פרסם את שאלותיך בקטע ההערות למטה.

נהנית מהמאמר הזה? יתכן שגם אתה מעוניין לקרוא את אלה:

  • NeuCoin מכריזה על מכירה מוקדמת של 100 מיליון NEU
  • קרן NXT שהוקמה לאחרונה כדי להוות ‘נקודת מגע’
  • ביטקוין מפר את עקרון הפגיעות (Op-Ed)
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map