פגוש את המחוקקים בניו המפשייר שדוחפים לאימוץ ביטקוין

ב -20 בינואר, בית הנבחרים בניו המפשייר הצביעו 264-74 לנצח HB552, הצעת חוק שתאפשר לממשלת המדינה לקבל תשלום מיסים ואגרות בביטקוין. בשנת 2015 הונחה הצעת החוק שתצביע עליה במועד מאוחר יותר, כך שניתן יהיה להמשיך ללמוד אותה.

Cointelegraph שוחח עם ארבעה מהמחוקקים התומכים באמצעי (ושהיו פעילים לדחוף לחקיקה בעד ביטקוין לאורך השנים), שלושה מהם שימשו כספונסרים משותפים: הנציג אריק שליין (נותן החסות העיקרי של הצעת החוק), הנציג קית ‘עמון. , הנציג ג’יימס ספילן, והנציג לשעבר ג’ורג ‘למברט.

מבוא המחוקקים לביטקוין

נציג שליין ונציג Spillane (שקיבל ביטקוין תרומות למערכת הבחירות שלו) קרא לראשונה על ביטקוין באינטרנט אי שם שלא זכרו. ג’ורג ‘למברט, שהוא כיום משתמש ביטקוין מושבע, שמע על כך לראשונה בפסטיבל חופש הפורקופין, פסטיבל שנתי שנערך בניו המפשייר על ידי פרויקט המדינה החופשית.

“מכרתי אחסון אתרים בביטקוין כאשר BTC היה סביב 3 $. אז קיבלתי 5 BTC לחודש. “

קית 'עמון

נציג עמון, גם הוא משתמש נלהב שקנה ​​ביטקוין מאז הדרך היחידה לעשות זאת היה באמצעות צ’אט ממסר באינטרנט (לפני השקת כל אחת מהבורסות המוקדמות), שמע על ביטקוין באירוע אחר בחסות פרויקט Free State, השנתי פורום החירות כנס, בתחילה באמצעות דיון צדדי על RipplePay, קודמו לרשת Ripple המודרנית.

“אז, RipplePay הייתה רשת ריכוזית שבעקבותיה עקבה אחר חשבונות השקעה בין אנשים. לא הבנתי. לא יכולתי להבין את זה. זה פשוט נראה קל מדי להונאת המערכת. אז המשכתי עם כמה מהמשתתפים האחרים בחדר, המשכתי בדיון כפי שהתראינו אחר כך בהתכנסויות שונות. [פרופסור למתמטיקה ומאמן ביטקוין מוקדם] דארן טאפ היה אחד המשתתפים ובסופו של דבר הוא שמע על ביטקוין והכיר לי אותו באחד הדיונים שלנו. ביררתי את זה, והאור כבה. זה היה הגיוני לחלוטין ומאז אני חובב ביטקוין. “

ג'יימס ספיליין

ניסיון לדרוש מממשלת ניו המפשייר לקבל ביטקוין

נציג שליין יצר את HB552 כדי לאפשר למדינת NH לקבל תשלום מיסים ועמלות בביטקוין באמצעות מעבד תשלומים של צד שלישי, וקרא לזה:

“… פשוט אלטרנטיבה בטוחה וזולה יותר עבור משלמי המסים מאשר שימוש בכרטיס אשראי ולא תעלה למדינה כסף. למדינה אסור לעבוד עם חברה שתעלה להם כסף מכיוון שיצרתי את האילוץ הזה בהצעת החוק. “

נציג Spillane, בנוסף לחסות משותפת לחקיקה, סייע גם בארגון הוויכוח לפני ההצבעה. למברט, בנוסף להציע הצעות חוק מרובות הקשורות לביטקוין במהלך כהונתו כנציג המדינה, העיד בעד חקיקה דומה לאחר שעזב את תפקידו, כולל HB552. נציג עמון שותף בחסות הצעת החוק והעיד בפני הוועדה על יסודותיה, אך מודה שהוא “לא עשה יותר מדי הרמות כבדות בניסיון לגרום לזה לעבור”.

אריק שליין

“זה היה בעיקר שטר סמלי. לא ציפיתי ליותר מדי אנשים שמשלמים למדינה בביטקוין. אבל זה היה מעביר מסר ליזמים באזורים אחרים במדינה כי ניו המפשייר היא מדינה מתקדמת מבחינה טכנולוגית. “

בורות ביטקוין נרחבת בבית המחוקקים

למברט מעריך שרק 40-60 מתוך 400 חברי בית הנבחרים בניו המפשייר מבינים את הביטקוין. נציג Spillane נתן הערכה דומה של 75, אם כי הוא הציע כי לאחר העדות סביב HB552, כ 60% (או 240 חברים) יכירו לפחות במונח. נציג עמון הסכים, אך הוסיף:

“… רבים עדיין חושבים שזה כסף קסם באינטרנט ולא מבינים את המושגים שעומדים מאחוריו. זה היה די מצחיק לראות כמה מהנציגים המבוגרים מנסים לכרוך את הראש סביבו. לבני אדם יש בהחלט הבעת פנים אוניברסלית כאשר הם מבולבלים. “

ג'ורג 'למברט

חסמים לאימוץ ביטקוין

נציג Spillane רואה בחוסר יכולתם של מחוקקים רבים להבין את הביטקוין כמחסום משמעותי לאימוץ.

“אנחנו עדיין לא יכולים לקבל כרטיסי אשראי במזכירות משרד העסקים הממלכתי על בכי בקול רם.”

נשיא שליין הסכים כי בורות בנוגע לעבודה של ביטקוין מהווה מחסום, כמו גם פחד.

“פסיכולוגיה מנוהלת לרוב על ידי הפחד מכישלון. יש גם פחד לא להבין איך זה עובד. חינוך סביב הנושא הזה הוא המפתח. “

חוסר מעורבות ממשלתית כמפתח

למברט נקטה השקפה מעט אחרת מדוע אימוץ הביטקוין על ידי המחוקק בניו המפשייר עמד בפני אתגרים ואמר כי המפתח הוא “… הבנת [אותה ממשלה] אינה יודעת להגן על הציבור ולא להגן על הציבור”.

נציג עמון לקח עוד יותר את הגישה הלא-ממשלתית ביחס לביטקוין ואמר שהוא לא יודע שהדרך ללגיטימציה עוברת דרך חקיקה..

“במציאות, לביטקוין ולטכנולוגיית הבלוקצ’יין יש פוטנציאל להפוך את הממשלות למיושנות. אני מאמין שממשלות, ברגע שהן יבינו איזו המצאה חזקה, תהיינה עוינות יותר כלפי הביטקוין לאורך זמן. “

אופיו המבוזר של ביטקוין מעניק לנציג עמון תקווה להמשך אימוץ עם או בלי ברכת הממשלה בגלל כמה קשה “להחזיר את הג’יני לקופסה.”

“עוד [חסד חוסך] הוא שרוב המחוקקים רחוקים מלהתמצא טכנולוגית, ולכן הם בדרך כלל משחקים להתעדכן בכל הנוגע להסדרת הטכנולוגיה. תקוותי היא שאנרכיסטים בקריפטו ימשיכו להישאר צעד אחד לפני החקיקה המחניקה וכי לטכנולוגיה החדשה והפורצת דרך הזו יש סיכוי לצמוח עד תום. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map