ShapeShift היא כעת הדרך המהירה ביותר לקנות או למכור קשירה USD ₮

לִקְשׁוֹר, הפלטפורמה הראשונה המותאמת לבלוקצ’יין המאפשרת שימוש במטבעות פיאט כמו ביטקוין, פורסמה רשמית בבורסת הצפנה המיידית, שינוי צורה. שילוב זה יקל על התחמקות התנודתיות של ביטקוין על ידי שימוש בגרסת מטבע הקריפטו של USD ללא כאבים.

קשירה זמזמה בתקשורת במהלך החודש-חודשיים האחרונים, ויש לכך סיבה טובה. לצד BitShares, NuShares, CoinoUSD ואחרים, Tether מבקש להביא את היציבות והתועלת היומיומית של מטבעות פיאט ולהחיות אותם בעזרת עירוי מטבעות..

הערעור של טכנולוגיה כזו, USDcoin המחזיק יתד קבוע לדולר, ברור מאוד. מטבע כזה יהיה מהיר וחסר גבולות כמו ביטקוין, ובכל זאת מחיר יציב כמו דולר ארה”ב. זה עשוי, למעשה, לספק את מבקרי הביטקוין שטוענים שבגלל התנודתיות שלו הוא לא מתאים לחוזים ארוכי טווח, או מתמודד עם כמויות אדירות של ערך על הקו..

עם זאת, הבעיה הגדולה ביצירת USDcoin היא שמירה על יתד 1 עד 1 עם USD תוך שימוש ברשת מבוזרת כמו ביטקוין. כדי לפשט, כמה גישות לפני Tether ביקשו לשקף את הפדרל ריזרב ואת סמכויותיהם הדומות לבנק המרכזי ביחס לאספקת דולרים, כדי לתמרן את מחיר הדולר דולר בשווי מחיר הדולר. זה הביא למערכות ויתדות מורכבות למדי שנפרצו מדי פעם תחת הלחץ.

קשירה, שמתנהלת על גבי אומני, הגיעה לפיתרון הרבה יותר פשוט. הם משמשים בנק מרכזי – אם תרצו – של ה- USDcoin שלהם שנקרא USD ₮, ואסימונים של קריפטו מנטה ביחס לכל דולר שהם מקבלים משותפים בנקאיים בפיאט. בניגוד למוסדות רבים הדומים לבנקים בעולם מטבעות הפיאט, Tether מתגאה בקול רם בכך שהיא מתמקדת בשקיפות ומבטיחה מוסר חשבונאי עתודות מלא של 1 עד 1..

באתר האינטרנט שלהם נכתב בנוגע לשקיפות:

“אחזקות המילואים שלנו מתפרסמות מדי יום ובכפוף לביקורות מקצועיות תכופות. כך שכל הקצבים במחזור תואמים תמיד את העתודות שלנו. “

כחברה השזורה מאוד במערכת הבנקאות מדור קודם, אתה יכול לצפות מהם לדרוש כל סטנדרט של אימות זהות שדרושים בנקים ומחליפי מטבעות דומים. במילים אחרות, הם ברורים לגבי הכוונה להיות תואמים ל- AML ו- KYC.

פיאט קריפטו?

אחת ההזדמנויות המבטיחות ביותר שיוצר Tether היא היכולת לשלם לכל חברה שמקבלת פיאט עם אסימון הצפנה חסר חיכוך כמו ביטקוין. החשוב מכל, הם יהיו שמישים באינטרנט. בעוד ש- Tether יצטרך לשתף פעולה עם מעבדי תשלומים וסוחרים, בדיוק כפי שהביטקוין היה צריך, מייסד ומנהל ה- CT קרייג סלארס מאמין שיהיה להם קל יותר לעשות זאת ואמר:

“אנו יכולים למנף את הטכנולוגיה של ביטקוין ובלוקצ’יין כדי להרחיב את היתרונות שאנחנו כבר מכירים ואוהבים בחלל המטבעות עליהם מסתמכים המעסיקים, הסוחרים וההורים שלנו.”

גם למוכרים היה ברור מאוד ש- USD אינו המטבע היחיד שהם שואפים לאפשר. יורו ₮ ו- JPY ₮ גם הם בדרך. מתן אפשרות לסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים ומשתמשים לסחור במטבעות פיאט תוך מינוף האבטחה של ביטקוין.

עכשיו ניתן לסחור ב- ShapeShift

השותפות שלהם עם ShapeShift, במיוחד, מדהימה מכיוון שהם אינם שואלים שאלות כלשהן לגבי מי קונה או מוכר מטבעות בפלטפורמה שלהם, הפרטיות היא ראשונה וקלה. הם גם מסרבים לאחסן מטבעות עבור המשתמשים שלהם, מה שהופך את ShapeShift לבורסת קריפטו אמינה ופשוטה מאוד, ללא הרבה סיכון שיש בה חילופי קריפטו מסורתיים. אם כי גם ללא כלי המסחר והתכונות המתקדמים שהם נוטים להציע.

משתמשים ב- Tether USD ₮ יוכלו לתבוע את הדולרים המקבילים שלהם באמצעות Bitfinex לעת עתה עד לסיום בטא הסגורה של Tether.to. כדי לקנות דולר ארה”ב, בתמורה למטבע הקריפטו שבחרת, תצטרך ליצור ארנק אומני.

נהנית מהמאמר הזה? יתכן שגם אתה מעוניין לקרוא את אלה:

  • Bitfinex מוסיפה קשירה: ‘פלטפורמת המטבע הראשונה בעולם האמיתי ב- Bitcoin Blockchain’
  • ShapeShift משחררת כלי חדש שמאפשר לסוחרים לקבל תשלומים במטבעות קריפטוגרפיים של למעלה מ- 10
  • קשירה מביא יתרונות מעסקאות P2P להעברות מטבע פיאט
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map