אוסקר Blockchain 2017: בטוח שנכריז על הזוכה הנכון

Cointelegraph נרגש להכריז שהחלק הראשון של אוסקר הבלוקצ’יין המדהים שלנו מתחיל היום.

בשלושת הימים הקרובים ועדת השופטים המומחית שלנו תבדוק את הצעות הפרויקט שהגישו המשתתפים שלנו. שישה צוותים ברשימה המועמדת יתכבדו להמשיך לקרב השני והאחרון שיחל ב BlockShow Europe 2017 במינכן ב- 6 באפריל..

שם ואז המועמדים הסופיים שלנו יעלו את רעיונותיהם בניסיון לזכות באהבתם של חברי המושבעים שלנו ולמעלה מ -500 אורחי BlockShow.

מה מונח על כף המאזניים?

הנה מגיע החלק הכי מרגש. קרן הפרסים של אוסקר הבלוקצ’יין מסתכמת ב 13,000 אירו. סקרן כיצד אוצר זה יופץ מחדש? חברי “סטארט-אפ הבלוקצ’יין החדשני ביותר” ימלאו את כיסם בשווי של 5000 אירו ב- BTC.

“היקר ביותר לסטארט-אפ האנושי” יוענק בפרס מיוחד הניתן על ידי הומניק, פרויקט ייחודי המספק שירותי בנקאות למי שאינו מחובר למערכת פיננסית עולמית מסיבות פוליטיות, משפטיות, גיאוגרפיות או / ואחרות. הצוות יקבל 5000 יורו בשווי אסימונים של הומניק.

אבל זה לא הכל, שכן תמיד יש מועמדות ל”בחירת העם “. הזוכה ייקבע באמצעות הצבעה מקוונת באתר של ספונסר ושותף מדהים אחר – כנפיים, פלטפורמת בלוקצ’יין הזורעת ומטפחת קהילה המוקדשת להשקה, גיבוי וקידום של הצעות פרויקטים חדשים באמצעות מודל ארגוני קולח המכונה ארגון אוטונומי מבוזר (DAO).

שלושת הסטארט-אפים הראשונים שמקבלים את מירב האהבה של האנשים יקבלו את הפרסים הבאים הניתנים בחביבות Wings:

  • פרס ראשון – 2 BTC ושירותי ייעוץ למימון המונים של 10000 אירו מקרן כנפיים
  • פרס שני – 1 BTC & 5000 אירו שירותי ייעוץ למימון המונים מטעם קרן כנפיים
  • פרס שלישי – 0.5 BTC & 2500 אירו שירותי ייעוץ למימון המונים מטעם קרן כנפיים

מיהם השופטים?

ועדת השופטים של אוסקר Blockchain 2017 מיוצגת על ידי מומחי בלוקצ’יין מבריקים ומוכרים בעולם ממגזרים ותעשיות שונות. רשימת השופטים המלאה תהיה זמינה בקרוב בדף האינטרנט שלנו, אך כרגע אנו גאים להציג בפניכם כמה מחברי המושבעים.

  • ריצ’רד קסטליין, סמנכ”ל בהומניק:

“אני מקווה לראות משהו חדש שטרם ראיתי – רעיון חדש נהדר ודרך חדשה לחלוטין להשתמש בבלוקצ’יין שלא חשבו עליו קודם.”

  • טוונדה קמבו, יועץ טכני בחומניק
  • אניש מוחמד, אדריכל אבטחה מוביל בקבוצת הבנקאות לוידס:

“מינוף המומחיות בקריפטוגרפיה, ניסיון בפינטק והאינטרסים שלי באימות חוזים חכם, ZKP וזמינות לעומת קונצנזוס יעזרו לי בתהליך הבחירה. אני מחפש חידוש אמיתי והתאמה מושלמת לשוק המוצרים, ולא סוגים של “פטיש מחפש מסמר”.

  • דומיניק זניס, ראש תקשורת ב- ChainLab ויועץ Wings.ai:

“אני מחפש צוותים מציאותיים שמזהים לתקן דבר אחד טוב מאוד, ולמנף שותפים והמערכת האקולוגית היא איך לבסס דריסת רגל. מה שבאמת עושה את ההבדל הוא העיתוי, המיקוד והקבוצה. אני מחפש את אלה שממוקדים בלייזר ויכולים להצביע על כוח משיכה עם נישת שוק כלשהי ולהרחיב משם. גם עומק הצוות וההיסטוריה חשובים – אני חושב שחלק מהמצגת יכולה להתמקד בזה קצת יותר. הרבה מהאנשים האלה בהחלט חכמים, אך האם הם יתקיימו בשנה שנתיים-שלוש ויעלו את הפרויקט לרמה אחרת? “

  • ג’יימי בורק, מייסד בלוקצ’יין אנג’לס, מנכ”ל Outlier Ventures

צ’נדלר גואו, משקיע אנג’ל בסטארט-אפים של Bitcoin ו- Ethereum Classic, וכן מייקל דופרי, מייסד מרכז הביטקוין של דנבר, הבעלים של איזיביט, נמצא שם כדי לחלוק את הידע והמומחיות שלהם כמשתתפים בסמינרים מקוונים ויועצים בתחרות..

לשמור את התאריך!

הימים הקרובים יהיו ממש אינטנסיביים ופרודוקטיביים עם סדרת סמינרים מקוונים, Q&מושבים, ודיונים על המקרים של המתמודדים. האם אתה מוכן?

סמן את התאריכים הבאים בלוח השנה שלך:

2 במרץ, 18:30 (CET) – אדי קרזי וטוונדה קמבו יציגו את המתמודדים שלנו, יענו על שאלות ויכריזו על אותם סטארטאפים שלצערנו לא ימשיכו בתחרות.

אם אתה רוצה לצפות בחלק הראשון של התחרות בשידור חי, לחץ כאן.

3 במרץ, 14:00 (CET) – אדי קרזי, צ’נדלר גואו, מייק דופרי וריצ’רד קסטליין עונים לשאלות של מתמודדים ומכריזים שהתוכנית שלהם הסתיימה, לפחות בתחרות זו.

אם ברצונך לצפות בשידור חי בחלק השני של התחרות לחץ כאן.

4 במרץ, 12:00 (CET) – אדי קרזי וריצ’רד קסטליין מכריזים על המועמדים הסופיים ועונים על שאלות.

אם אתה רוצה ללמוד את שמות המועמדים הסופיים או לשאול שאלות, לחץ כאן.

שיא התגנבות למאגר המקרים שעליו התייחסה בלוקצ’יין

קיבלנו כמות מדהימה של יישומים מאנשי חזון אמיתיים אשר מתלהבים מטכנולוגיה ומחפשים דרכים למנף בעיות חיים אמיתיות..

אדי קרזי מעיר שזה נהדר לראות את טכנולוגיית Blockchain מיושמת בתעשיות שונות ומראה פוטנציאל בקיצוץ המתווכים ובניית אמון בין בעלי העניין. “המשתתפים הציגו פתרונות מזכויות IP, בינה מלאכותית, ביטוח, אנרגיה וכו ‘”, הוא אומר.

דומיניק Zynis, אחד מחברי המושבעים זיהה מגמה סביב פרויקטים הנושאים כספים ונושאי IoT.

הוא אומר:

“מגמת החומרה והפיננסים היא משהו שמתפתח מזה זמן מה ואולי סוף סוף נתחיל לראות מתיחה בשני האזורים, כאשר צוותים מסוימים יוכלו לבצע ולהשיג כוח.”

אנא פגוש את עשרת המתמודדים הראשונים שלנו:

ברנשטיין – פלטפורמה המופעלת על ידי Bitcoin Blockchain המאפשרת רישום מהיר של כל המצאות, עיצובים והוכחות שימוש ומספקת הסמכת Blockchain המוכיחה בעלות, קיום ויושר של כל נכס קניין רוחני..

אדאהוי– שירות המאפשר למפרסמים ליצור רשת שותפים בצורה מהירה, שקופה ואמינה. בנוי על בלוקצ’יין Ethereum, פיתרון זה מסייע גם למתן הונאות והונאות, אשר מטרידות את המסחר המקוון הנוכחי..

קוונטוז – חברה המציעה שירותים מקצועיים לחקר טכנולוגיות Blockchain וצמיחות קריפטוגרפיות מתפתחות ולהבנת ההשפעה האפשרית על תעשיות שונות.

CoinDash – בנוי כרשת חברתית, CoinDash היא פלטפורמת מסחר חברתית בה משתמשים יכולים לעקוב אחר משקיעי הצפנה המובילים, להשקיע כמוהם וללמוד מהם..

שרשרת הון – סטארט-אפ פינטק שבסיסו בזוג, שוויץ.

רשת מדפים – פיתרון למכירה פומבית רב ערוצית. באמצעות טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת, רשת מדף מספקת הצעות מחיר בו זמנית בזמן אמת והחלפת מידע משמעותית בין מספר דפי אינטרנט למסחר אלקטרוני..

קרן סאטושי – דרך בטוחה, קלה, בעלות נמוכה ומאובטחת להשקיע בנכסי Blockchain.

SolarChange – פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין שאוספת רשת של שירותים ויישומים לשיפור ולהגדלת השימוש באנרגיה סולארית ברחבי העולם ומספקת לבעלי השמש ערך רב יותר מהמערכות שלהם.

Etherisc – חברה שמטרתה לבנות יישומי ביטוח מבוזרים, להפוך את הרכישה והמכירה של הביטוח ליעילים יותר, לאפשר עלויות תפעוליות נמוכות יותר, לספק שקיפות רבה יותר בענף הביטוח בהשוואה לפעילות המסורתית ולדמוקרטיה גישה להשקעות בביטוח משנה..

סטָטוּס – סטטוס הוא פרויקט קוד פתוח המשלב דפדפן מסנג’ר, ארנק ו- DApps לשוק ההמונים כדי להתחיל להשתמש בקריפטו ויישומים מבוזרים ישירות ממכשירי Android או iOS שלהם..

איתן BIoT– פלטפורמה רכה וחומרה מלאה עבור Blockchain. הוא פותר אתגרים של אמינות, מדרגיות, אבטחה וניהול מרחוק המשותפים לכל האנכי, שליטה במכשירים למשל. מנעולי דלתות, אוטומציה ביתית, רכב ועוד ועוד.

אנו בוטחים – פלטפורמה למעגלי הלוואות מהימנים, המופעלים על ידי אנשים ו- Blockchain.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map