חיזוי מחיר הביטקוין הגרוע ביותר לשנת 2019

לנבא זאת נטייה אנושית טבעית. האנושות מוחאת כפיים לאלה שמתחזאים נכון וגם אוהבים לשנוא אנשים כשהם מתגעגעים, במיוחד בכמויות מגוחכות.

במשך שנים רבות, תעשיית הקריפטו מועדת לתנודות גבוהות ולתנודתיות. אף אחד לא יכול באמת לחזות מה יתפתח בשניות, דקות, שעות, ימים, שבועות, חודשים … שלא לדבר על השנים.

פעם כשכולם חזו כי ביטקוין (BTC) ימות, מחירו כמעט הגיע ל -20,000 דולר. לעומת זאת, כשאנשים חשבו שהוא יגיע למיליון דולר, הוא צנח לכדי 3,200 דולר דלים.

כאשר שנת 2019 מסתיימת, מחיר הביטקוין נע סביב 7,300 דולר. היו תחזיות רבות שלא היו מהסימן הזה, במיוחד מפי האוונגליסטים של ביטקוין שהיו אופטימיים מדי בהערכותיהם.

תחזיות שהשתבשו

מייק נובוגרץ: 20 אלף דולר

החל מהרשימה תחזית ברמה ומחושבת על ידי מנכ”ל גלקסי דיגיטל, מייק נובוגרץ. בצפייה בהתעניינות המוסדית בקריפטו, נובוגרץ הניח שמחיר הביטקוין יעלה לשיאו של 20,000 דולר בכל הזמנים לפני סוף 2019..

הוא השווה מקבילות לתנועת מחיר הביטקוין מ -4,000 דולר לכמעט 13,500 דולר וראה שברגע שמוסדות יראו שוב עניין מוגבר, מחירי הביטקוין יעלו ל -20,000 דולר. סיבות נוספות מדוע נובוגרץ היה אופטימי בחיזוי המחירים שלו הייתה העלייה בציפייה למצב מאזניים של פייסבוק והשקת טלגרם ל- TON, שניהם לא הגיעו להיות.

הבנק הגרמני BayernLB: 90 אלף דולר

לא פעם הבנקים יוצאים לטובת עליית המחירים של ביטקוין. עם זאת, הבנק הממשלתי הממשלתי במינכן, BayernLB, ניבא קפיצת מדרגה ענקית לקריפטו. בדו”ח יצא לאור ב -1 באוקטובר הבנק הגרמני הציע כי ההשפעות של צמצום הביטקוין טרם נלקחו בשיקולי המחיר הנוכחיים שלו.

הבנק אף הציע כי חנות אחרת של נכס ערך, זהב, תצטרך להרוויח את שיאה יחס מלאי לזרימה “הדרך הקשה לאורך אלפי שנים.” מצד שני, המוסד הפיננסי הציע כי יחס ביטחון מלאי לזרימה יהיה דומה לביטקוין בעוד כמה חודשים. הדו”ח הסתיים באומרו:

“אם יחס המניה לזרימה של ביטקוין במאי 2020 משולב במודל, עולה מחיר סוער של כ- 90,000 דולר. זה מרמז על כך שאפקט החציון הקרוב כמעט לא תומחר במחיר הביטקוין הנוכחי של כ- 8,000 דולר. “

אנתוני פומפיאנו: 100 אלף דולר

כדי לתת לאנתוני פומפיאנו, מייסד מורגן קריק, את היתרון של הספק, את התחזית שלו בסך 100,000 דולר הגיע בשנת 2017, לפני שמחירו של ביטקוין ירד משיאו בכל הזמנים. הוא הצהיר מאוחר יותר ש- BTC עשוי לרדת עד 3,000 $, ואחריו הוא ימשיך להיות שורי החל משנת 2019 – וזה קרה.

האופטימיות שלו לבום של ביטקוין ל -100,00 דולר עדיין לא מתה. ב -2 ביולי 2019, בראיון ל- BloxLive.tv, הוא צפה ש- BTC יגיע לסכום של 100,000 דולר בסוף שנת 2021. לדבריו, העיקרון הבסיסי שעומד מאחורי התחזית שלו היה כלכלה קלאסית בין ביקוש להיצע, בהתייחס לעובדה שהחצי של ביטקוין יהיה להיות במאי 2020 – כאשר תגמולי הכרייה יופחתו במחצית.

קשור: חצוי ביטקוין, הסביר

אם מסתכלים על ההיסטוריה של המחצית, הנתונים הם בצד של פומפ. עוד בשנת 2012, בעקבות אירוע המחצית הראשון, עלה מחירו של ביטקוין בפקטור 10. לאחר המחצית השנייה בשנת 2016, המחיר זינק ב -400% אדירים. שתי העצרות התרחשו כשנה לאחר המחצית.

סיימון פיטרס: 100 אלף דולר

ב- 26 ביוני, אנליסט eToro, סיימון פיטרס, הבחין שכאשר ה- BTC עמד על 11,800 דולר, לקח 14 יום להגיע לנתון שיא של 20,000 דולר. בהסתמך על תחזיותיו על אותו דפוס, הוא הניח שביטקוין ימשיך את מסלולו הפרבולי גם השנה.

הוא חשב שמה שהבדיל את העצרת הזו מזה שהגיע לשיא של כל הזמנים הוא האופי האורגני של זה. העצרת האחרונה הונעה על ידי מידע מוטעה רב בליווי עלייה בחיפושים בגוגל אחר מונחים כמו “לקנות ביטקוין”.

בהתייחס לעובדה שההון שנכנס לשוק מגיע ממוסדות ומשקיעים שהחנו בעבר את כספם במטבעות יציבים, הוא הניח כי מכון אלה יתבסס על הפעלת השוורים הקרובה..

כדי להוסיף לגורמים אלה, הוא אפילו הציע שהרווחים של ביטקוין יהיו על חשבון האלטקוינים, מכיוון שהדומיננטיות שלו בשוק תמשיך לעלות. בהתחשב בכל הגורמים הללו, חזה פיטרס כי מחירי BTC עשויים להגיע לסכום של 50,000 $ או 100,000 $ עד סוף השנה.

תחזיות שהשתבשו מאוד

טים דרייפר: 250 אלף דולר

המיליארדר והמשקיע הסדרתי טים דרייפר עמד בעין הציבור על השקעותיו בביטקוין. ביוני 2014 הוא רכש כמעט 30,000 ביטקוין שנתפס על ידי שירות המרשלים האמריקני ונמכר במכירה פומבית לציבור..

פעם אמר דרייפר כי חיזוי המחיר שלו היה 250,000 דולר לביטקוין "שמרני.” חיזוי המחירים הקודם שלו התבסס על גורמים כמו אימוץ המונים עולמי, עם זאת, הוא הוסיף כי רשתות ברק הביטקוין (Bitcoin Lightning Network), שנועדה להפוך עסקאות ביטקוין קטנות יותר למהירות וזולות יותר, יהוו את הזרז לביצוע הבור הבא של BTC.

מקאפי: מיליון דולר

כשמדברים על הערות אקסצנטריות ותחזיות יתר על המידה, ג’ון מקאפי צריך להיכלל. ב פורבס בראיון מ- 30 בספטמבר, כשנשאל לגבי התחזית שלו ל- BTC להגיע ל 500,000 $ בסוף השנה הבאה, הוא הכפיל את התחזית והגדיל את התחזית שלו למיליון דולר למטבע.

באותו ראיון, כשנשאל על הנימוק מאחורי קו המחשבה שלו, הוא ענה: “בואו נהיה אמיתיים, יש רק 21 מיליון ביטקוין, שבעה מיליון מהם אבדו לנצח, ואז, אם סאטושי מת, הוסף עוד כמה מיליון. “

טיעון המחסור פונה לאנשים המאמינים בתיאוריה כלכלית קלאסית בין היצע וביקוש. עם זאת, לרוב המשתמשים המזדמנים, טענה זו אינה מחזיקה מעמד, בהתחשב רק ב -800,000 ארנקי ביטקוין לְהַחזִיק יותר מ- 1 BTC. לרוב המכריע של מחזיקי הביטקוין יש שבריר של ביטקוין.

פיטר שיף: 4K $ ומטה

בעוד שהתחזיות האמורות היו בקצה הגבוה יותר של הספקטרום של אנשים שהיו קנאים יתר לביטקוין, זה מגיע מספקן. בספטמבר, כאשר הביטקוין צנח מ -9,700 דולר ל -8,000 דולר בתוך שעות ספורות, הספקן הוותיק של פקיד ביטקוין, פיטר שיף, טען כי הנשירה המסיבית הזו הייתה רק תחילת הנפילה, והוסיף כי “הסיכון גבוה לירידה מהירה עד 4,000 $ ומטה! “

הביקורת של שיף לא הפתיעה את מרבית תומכי הביטקוין. ב- 31 ביולי הוא התלבט בפומפליאנו. השניים דנו בעבר באופן לא רשמי ב”ביטקוין מול זהב “פעמים רבות ברשתות החברתיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map