סוחרי הקריפטו המובילים מסבירים לאן מחיר הביטקוין יעבור לאחר ראלי של 9,400 דולר

מחיר הביטקוין (BTC) עלה מ -7,700 דולר ל -9,500 דולר תוך 48 שעות בלבד מיום רביעי עד חמישי, ועלה ביותר מ -22%. השוק התקרר מאז, כאשר המטבע הקריפטוגרפי הדומיננטי ירד מתחת ל -9,000 דולר.

כל נקודות הנתונים המרכזיות – כמו נתוני שוק הספוט, נפח החוזים העתידיים והביקוש המוסדי – מצביעות על כך שההתכנסות מ -3,000 דולר ל -8,000 דולר הייתה אורגנית לחלוטין. זה הונע על ידי הביקוש בפועל מצד משקיעים קמעונאיים, ואולי לווייתנים, שהוביל לחצי גמול התגמול של ביטקוין.

לא ברור אם העלייה המהירה מ -8,000 דולר ל -9,500 דולר הייתה אורגנית או נגרמה על ידי הזמנות זיוף בשוק החוזים העתידיים. על פי Skew, היקף החוזים העתידיים גדל במידה רבה כאשר הביטקוין עבר מ -8,000 דולר ל -9,500 דולר, בעוד שהוא נותר נמוך יחסית לאורך כל חודש אפריל. לְסַלֵף אמר:

“היקפי החוזים העתידיים עלו משמעותית ביומיים האחרונים בפריצה המהירה של 8,000 $ ו- 9,000 $, מה שמשקף את מה שהתרחש ב -12 במרץ. כמעט 40 מיליארד דולר נחצו אתמול. “

נפח החוזים העתידיים של ביטקוין עולה לרמות של 12 במרץ ב- 29 באפריל וב- 30 באפריל. מקור: Skew

נפח החוזים העתידיים של ביטקוין עולה לרמות של 12 במרץ ב- 29 באפריל וב- 30 באפריל. מקור: לְסַלֵף

נתוני שוק מצביעים על כך שפחות משבועיים לפני החציון, מבנה שוק הקריפטו עבר מלהיות מונע על ידי חילופי חוזים עתידיים לפלטפורמות מסחר נקודתיות. המעבר הבריא מעסקאות ממונפות יתר לעסקאות ספוט אורגניות יכול לבנות בסיס חזק לראלי הביטקוין הבא.

חציית תגמולי הביטקוין אמורה להתרחש בעוד כעשרה ימים, והיא תשפיע באופן משמעותי על תעשיית כריית הביטקוין. זה יפיל מיד את כמות הביטקוין שהיצרנים יכולים לכרות על ידי אימות חסימות עסקאות, תוך הפחתת הקצב שבו ביטקוין החדש מוצג לשוק. מנגנון ההחלפה מחמיא למגמת הביטקוין כשהוא מתקרב להיצע הקבוע של 21 מיליון. מכיוון שרק 21 מיליון ביטקוין יכולים להתקיים אי פעם, המחצית מקטינה את קצב הייצור שלו.

אבל ניתן היה להפריז בנרטיב סביב החצי של ביטקוין. במחצית הקודמת שהתרחשה ב -2012 וב -2016, מחירו של ביטקוין לא הגיב באופן משמעותי עד 10 עד 11 חודשים לאחר שקרה המחצית. בטווח הקרוב, ביטקוין מתמודד עם רמות התנגדות חזקות של 9,200 דולר, 10,400 דולר ו -11,400 דולר במסגרת זמן גבוהה. יש לה תמיכה מכריעה בטווח של 7,400–7,600 דולר, והפסד שיכול להחזיר את הביטקוין בחזרה ל -5,000 דולר..

סוחר מוביל מסביר את מגמת מחירי הביטקוין הנוכחיים

בשיחה עם Cointelegraph, סוחר הקריפטוגרפים אריק תיס הסביר כי הטכניים סביב הביטקוין שמתקרב למחצית ב- 12 במאי מבטיחים מאוד. הוא אמר:

“בשתי מחציות קודמות, BTC הראה חוזק על ידי עלייה של עד 40% מרמות ה- ATH דאז. בכל אחד מהאירועים הקודמים הללו, BTC המשיך למעלה למעלה משנה, ואז שנה וחצי, והגיע ל- ATH לאורך הדרך. נכון לעכשיו, BTC נראה שמתחיל את המסלול הנוכחי כאירועי המחצית הקודמים. “

המגמה לטווח הבינוני של הביטקוין אופטימית, אך תייס הדגיש כי אין אפשרות להימנע מבדיקות חוזרות של רמות תמיכה נמוכות ומשיכות חוזרות בטווח הקצר. “בפריטים אלה בצד, שים לב שהרווחים האחרונים של 25% לא יבואו ללא בדיקות חוזרות והתנגדויות להתנגדויות לשעבר, במאמצים לאחד את בניין המומנטום השורי”, הוסיף.

כדי שביטקוין יישאר במגמה שורית לאחר החציון שלו, הוא יצטרך להגן על רמת התמיכה בסך 7,100 דולר ולהימנע מהידרדרות באזור 6,000 דולר. אם זה יכול להישאר מעל לרמה של 7,100 דולר בכוח, ת’יס מאמין ש -10,600 דולר הם יעד בר קיימא בחודש מאי. הוא ציין:

“בהנחה שתמיכה מתקיימת לאחר בדיקה ראשונית של הרווחים האחרונים שלנו, ואם שוורים מחזיקים במומנטום הנוכחי שהם בנו, עלינו לראות 10.6 אלף דולר עד חודש מאי, ולהמשך בדיקת ה- ATH הנוכחי בחודשים שלאחר מכן.”

תרחיש שורי לביטקוין

התרחיש השורי של ביטקוין בטווח הקצר עד הבינוני, כפי שהסביר תייס, הוא די פשוט. אינדיקטורים טכניים כמו התכנסות / סטייה ממוצעת נעה, או MACD, בטווחי זמן גבוהים – כולל שבועיים – מסמנים את תחילתה של תנועת הפוך חדשה. סוחר קריפטוגרפי המכונה RookieXBT אמר:

“לא חובב שימוש באינדיקטורים אבל זה הצביע בפני. MACD במעבר השורי השבועי. זמנים מעניינים להיכנס למחצית. “

התרשים השבועי של ביטקוין מציג את מגמת ה- MACD החדשה. מקור: RookieXBT

התרשים השבועי של ביטקוין מציג את מגמת ה- MACD החדשה. מָקוֹר: RookieXBT

מדד הכוח היחסי, או ה- RSI, של הביטקוין מרחף בטווח של 80% –90%. קריאה של יותר מ 75% מרמזת על תנאי רכוש יתר של הנכס. אך בהתחשב בכך ש- RSI יכול להישאר במכירת יתר לפרק זמן ממושך במהלך התאוששות נכונה, אם הביטקוין יכול להימנע מנסיגה משמעותית לטווח של 4,000–5,000 דולר, הסבירות להמשך מגמה שורית נותרה גבוהה. תייז גם הצהיר:

“אמנם לא קל יהיה לפרוץ את ההתנגדות הללו [9,200 $, 10,400 $ ו- 11,400 $], אך ההתקנה הזו בצד המאקרו של הדברים היא מרשימה וממשיכה לגדול עם כל התנגדות שמשחזר ביטקוין. איחוד יקרה והדברים יצטרכו להאט כך שהשוק יישאר בשליטה מסוימת. לשם כך, על השוורים לשמור על כ. 7.1 מיליון דולר, וזה המקום בו כמה לוחות זמנים מעידים על תמיכה חזקה שתהיה הבולטת ביותר. “

סוחרים נוספים נוטים לתרחיש דובי של ביטקוין

בעקבות דחיית הביטקוין בסך 9,500 דולר וכניסתו מחדש לאזור באמצע 8,000 דולר, יותר סוחרים שוקלים את הסיכוי שביטקוין יראה צמרת מקומית ולא המשך שורי מעל 10,000 דולר. סוחר המטבעות בקריפטו, מייקל ואן דה פופה, אמר כי למרות שסביר להניח שלא ייראו שוב 4,000 ו -5,000 דולר, חזרה בריאה לאזור באמצע 6,000 דולר היא סבירה. הוא אמר:

“אני לא חושב שזה צפוי לראות שוב 4,000-5,000 $ רמות, במיוחד לאחר המחצית. עם זאת, מעקב חוזר בריא נראה סביר, מה שעלול להתרחש לאחר החצי. יעדים פוטנציאליים לאזורים אלה הם מבחן של 200 שבועות MA סביב 6,500-7,000 $. “

מוחיט סורוט, שותף מייסד בביטאזו קפיטל מְתוּאָר 9,500 דולר כ”מקום הגיוני עבור $ BTC לקחת מנוחה “, מה שמרמז כי העצרת האינטנסיבית של ביטקוין עשויה לאבד קיטור בטווח הקצר.

התרשים היומי של הביטקוין עומד בפני רמת התנגדות חזקה. מקור: מוחיט סורוט

התרשים היומי של הביטקוין עומד בפני רמת התנגדות חזקה. מָקוֹר: מוחיט סורוט

סוחר אחר המכונה Big Chonis Trading ציין כי העלייה החזקה של הביטקוין מאז סוף אפריל הובילה להיווצרות “TD9” בתרשים היומי של הביטקוין. TD9 הוא אות מכירה במערכת TD רציפה שמתקפיץ כאשר נכס רואה עצרת יתר ומגיע לתיקון. “החציון של #bitcoin הוא בעוד 11 יום … שפע של זמן לשאיבת FOMO אחת נוספת …? קשה להתעלם מאיך שנר אתמול נסגר, ונפתח היום ב- TD9, “סוחר כתבתי בציוץ.

זורן קול, אנליסט טכני של מטבעות קריפטו, הצהיר כי הטווח של 7,700–8,000 דולר הוא התחום הרציונלי הבא של תמיכה בביטקוין. הוא ציין כי במהלך כל הריצה של עד 9,500 דולר, דובים סבלו מתנועת הפוך מוגזמת יתר על המידה, ושוורים הפגינו אופוריה, והעלו את ההסתברות שהיא תהיה צמרת. קול אמר:

“אני באופן אישי חושב שהפסגה המקומית נמצאת בפנים. מעט מוקדם לקרוא לזה אבל נראה כמו SFP של הריק הנזילות של 9.2. דובים פוצצו את החוצה. שופרי אופוריה. הייתי רוצה לראות 84xx להחזיק להמשך אחרת 7.7-8k הוא תחום העניין הבא שנמשך זמן רב. “

ביטקוין דוחה בקו מגמה גדול. מקור: נוניה ביזניץ

ביטקוין דוחה בקו מגמה גדול. מָקוֹר: נויה ביזניץ

התחזיות השליליות לטווח הקצר לביטקוין תואמות את התרחיש הדובי שהציב תייס, שאמר כי ירידה מתחת ל -7,000 דולר תגדיל את הסבירות לחידוש מגמת הדוב. תיס אמר לקוינטלגרף:

“במידת הצורך, 6.8 מיליון דולר ו -6.4 אלף דולר נמצאים מתחת, אך מעבר לרמות אלה יצביע על המשך מגמת הדוב שגרמה למחירים נמוכים עד 3800 דולר בשנה האחרונה, לאחר שהגיעה לשיאה של כ -15 אלף דולר ביולי 2019.”

המפגש של דחיית הביטקוין בקו מגמה מרכזי החל מ -12 במרץ, אות מכירה של TD9, העצרת שנעצרה בדיוק בשלב התמוטטות הביטקוין בחודש פברואר, והנטייה של ביטקוין לראות מכירות של “מכירת החדשות” גורם לתיקון לאחר החצייה להיות סביר ביותר.

אך הגידול הניכר בביקוש לביטקוין שמראה עלייה מסיבית בהיקף הספוט וההתעניינות המוסדית עשוי לשמש בסיס ראוי לעצרת ארוכת טווח. ככזה, למרות עליית המחירים של 163% מאז 3,600 $, לא ניתן לשלול המשך מגמה שורית לביטקוין..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map