מחיר ADA של Cardano ממשיך לדחוף כלפי מעלה כשמתקרבים לשדרוג הגוגנים

התנודתיות של ביטקוין (BTC) שפגעה בשפל הנמוך ביותר מאז סוף 2018 אילצה את המשקיעים לפנות אללטקוינים שיכולים לשמש השקעות משתלמות יותר בתיקים שלהם. קרדאנו (ADA) היה אחד הנהנים הגדולים ביותר במהלך זה. מחירו התגייס בכ -400% בשנת 2020; שווי השוק שלה כמעט הוכפל פי ארבעה כדי לעלות על Bitcoin SV (BSV); והיא הפכה לקריפטוגרפיה החמישית בגודלה במחזור על ידי שווי שוק.

עצרת המחירים האחרונה הוכיחה את האמונה שיש לקהילה ולתעשייה במפת הדרכים של קרדאנו, בחזונה ובמייסדה, צ’רלס הוסקינסון. הפרויקט, לעומת זאת, עדיין בשלביו המתהווים. יש עדיין הרבה עבור Cardano להוכיח במונחים של ביצוע תוכניותיה וקבלת הכרה בקרב גורמים בולטים כמו Ethereum..

עם זאת, ריאן פאנג, מייסד שותף ומנהל התפעול הראשי של אנקר – חברה המספקת פתרונות ענן ליישומי בלוקצ’יין – מרגיש בטוח יותר ביכולותיה המוכחות של Cardano, בקהילה וברשת שלה. הוא דיבר גם על אחזקותיו בקרדנו, ואמר:

“עצרת המחירים הייתה אדירה, מכיוון שהיא שברה שתי רמות התנגדות. אנו צופים בקרדנו כבר יותר משנה עם התפתחותם מאז רשת הבדיקה ועד הרשת. הרשת הגיחה הרבה, ועצמת המחירים הוכיחה את תחושת השוק החזקה של הפרויקט וקהילת האמון קיבלה את הפרויקט. “

שלי שדרוג והימור

עצרת המחירים בשנת 2020 השתוללה לאחר ההכרזה על שדרוג שלי ב -25 במאי ואף יותר מכך שקרדאנו החלה לשחרר את הקוד לשלי ב -7 ביולי, אומרים כי שדרוג זה הוא ייחודי מכיוון שקרדאנו טוענת שהיא תהפוך את הרשת מ -50 ל פי 100 מבוזרים יותר מחסימות בולטות אחרות. זה גם איפשר הימור להגיע ל -1,000 בריכות יתד.

בניגוד לאלגוריתם ההוכחה לעבודה של ביטקוין, Cardano פועל על אלגוריתם הוכחה של יתד שנקרא Ouroboros. PoS היא שיטה המאבטחת רשת בלוקצ’יין מבוזרת בכך שהיא מאפשרת לאנשים המחזיקים באסימונים של הבלוקצ’יין לאמת עסקאות וחסימות. תהליך זה מאפשר לסוכנים להרוויח אסימונים, הידועים גם בשם תגמולי חסימות, ביחס לסכום שהועלה. פאנג הוסיף והעיר כי היישום יפתח תחרות לאימוץ צרכנים והוסיף: “זה מהלך מאוד נועז ומאתגר ליישום. ETH מנסה לעשות זאת כבר יותר מ 2-3 שנים. אבל היכולת של קרדאנו להשיג את פרוטוקול הקונצנזוס בנושא אלגוריתם הוכחה של ההימור. “

רשת הבדיקות המעודדת של קרדאנו הייתה ראשונה הושק בחודש דצמבר 2019 כדי לאפשר הטבה של תגמולים עבור התקשרות במהלך תקופת הבדיקה של שדרוג שלי. נכון לעכשיו, יותר מ- 13 מיליארד דולר ADA הושקעו ב- ITN.

חוזים חכמים יותר, עידן הגוגן

המונח “חוזים חכמים” הוצג לפני כ -26 שנה על ידי מומחה ההצפנה ניק סאבו והיה אחד ההתפתחויות האינטגרליות ביותר בתעשיית הקריפטו. חוזים חכמים הם פרוטוקולי עסקאות המתוחזקים על ידי מחשבים שנועדו לבצע, לשלוט או לתעד עסקאות באופן אוטומטי על פי תנאי החוזה.

עבור Cardano, יישום עידן גוגואן יקח חוזים חכמים צעד קדימה ל”חוזים חכמים יותר “. בעוד שחוזים חכמים מבטלים את הצורך בהתערבות ידנית לאינטראקציות בבלוקצ’יין מסוים, מנגנון Goguen לא יתעדף עסקאות ADA וחוזים על פני אסימונים אחרים שהונפקו ב- Cardano, כמו Ethereum עבור Ether (ETH) על פני אסימוני ERC-20..

קשור: הנה מגיע ‘שלי’: מחיר ADA מצטיין עם שדרוג Cardano נכנס

Bakyt Azimkanov, מנהל התקשורת והשיווק בקרדנו, אמר לקוינטלגרף כיצד עידן גוגואן ייצור מקרי שימוש באמצעות יישום מבוזר: “עידן גוגן יפתח את הדרך לפיתוח יישומי חוזה חכם מבוזרים ברמת הארגון וקריטי המשימה, אשר הוא הצעד המכריע הראשון לבניית ופריסה של פתרונות בעולם האמיתי על Cardano. ” סומית גופטה, מייסד שותף ומנכ”ל CoinDCX, שיתף את דעתו עם Cointelegraph:

“במקום להיות ספר ספר נכסים יחיד, Cardano יהפוך לספר חשבונות רב נכסים המאפשר למשתמשים להגדיר, לזייף ולהעביר את האסימונים המותאמים אישית שלהם ברשת. עדכון Goguen יעזור למפתחים לבנות אפליקציות מבוזרות ברשת הבלוקצ’יין של Cardano בגמישות רבה יותר. “

מנגנון זה מתכוון לספק למפתחים אבטחה רבה יותר ברשת, מכיוון שכל האסימונים יירשו את כל התנהגויות האבטחה והחוזים החכמים שיהיה לקריפטו המטבע המקורי של Cardano, ADA. אזימקנוב הצהיר בעניין:

“בפריסת יישומים מבוזרים הבנויים על גבי פרוטוקולי בלוקצ’יין, חוזים חכמים הופכים שימושיים במיוחד. מכוח טבעם חסר אמון, משתמשים יכולים להתממשק ליישומי Web 3.0 מבלי להפקיד את המידע הרגיש שלהם בידי מפתח האפליקציה, והמפתח או יוצר החוזה החכם מקבל הסדר מובטח ואוטומטי בנקודת הבשלות לחוזה. “

האינטרס הקהילתי עולה

Cardano חיפשה לפתור בעיות שקודם לכן נתקלו בפלטפורמות אחרות כמו Ethereum ו- Ripple. היבט זה מאפשר לפלטפורמה להביא יותר משקיעים מבלי לדלל את בסיס המאמינים שאינם מחזיקים במטבע כדי לשער או לגדר הימור אחר בתיק שלהם..

אם מסתכלים על הרכב מבנה הבעלות לשנה, ברור שקארדאנו ראתה תמיכה מתמשכת, כאשר שיעור ההאדלרים הוא באופן קבוע מעל 50%. עם זאת, שיעור הסוחרים עלה משמעותית גם בשנת 2020, מה שמוכיח כי ADA החלה לראות תנודתיות רבה יותר לקראת ההשקה הרשמית של שלי..

בעלות לפי זמן

אפילו ריאן סלקיס, מייסד ומנכ”ל מסארי, הצהיר לאחרונה כי לקארדאנו יש “הרבה מקום לצמיחה” וכי עליית המחירים האחרונה מדגישה את ההתרגשות סביב ההימור לקראת שדרוג שלי. הודעה לפיה מחזיקים ב- ADA יוכלו להשקיע את נכסיהם במשמורת Coinbase עד הרבעון הרביעי 2020, העלתה ספקולציות עוד יותר לפיה ADA עשויה להיות רשומה ב- Coinbase עד סוף השנה..

קשור: סקירה כללית של רשתות הקריפטו

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map