אסימונים להחלפה BNB, HT, FTT ו- OKB בוערים בפברואר – הנה הסיבה

ריצת השוורים הנוכחית של ביטקוין (BTC) ממשיכה למשוך משקיעים מוסדיים שמממשים סוף סוף את הפוטנציאל הארוך שלה. האחרון שצעד לצלול את הביטקוין הוא BlackRock Financial Management, ש”התחיל להתעסק קצת “בהשקעות קריפטו, לדברי מנהל ההשקעות הראשי של ענקית ההשקעות ריק רידר..

בייעוץ השקעות חיובי אחר, The Motley Fool, שיער כי הביטקוין עשוי לעלות ל -500,000 $ במהלך 15 השנים הבאות. החברה הודיעה על כוונתה לרכוש ביטקוין בשווי של 5 מיליון דולר וכן יעצה לחברי תיק הכסף האמיתי 10X להפוך את הנכס הדיגיטלי לחלק מאחזקת הליבה שלהם. החברה הודיעה כי אינה חוששת מתנודות המחירים לטווח הקצר בשל אופק ההשקעה לטווח הארוך.

למרות שביטקוין צובר את מרבית תשומת הלב, ישנם כמה אלטקוינים שזינקו בימים האחרונים. קבוצה אחת של אסימונים שעולים בפברואר הם אסימונים להחלפה.

בואו נסתכל על היסודות של ארבע הבורסות המובילות שהופכות אותם לבלוטים ואטרקטיביים בהשוואה למתחרים שלהם וננתח את התרשימים שלהם כדי להקרין את המטרה במהפך.

BNB / USD

מטבע בינאנס (BNB) הוא אסימון חילופי המטבעות הגדול ביותר עם שווי שוק של מעל 40 מיליארד דולר. בשלב שור, עליות פעילות המסחר וביננס נהנו מכך. סימן לעסק טוב הוא כאשר הוא מסתגל במהירות לנוף המשתנה.

כשהתרחשה תנופת האוצר המבוזרת, מיהר בינאנס לקפוץ על העגלה ולהוסיף תמיכה בפרויקטים של DeFi. שרשרת חכמה בינאנסית (BSC) התגלתה כתחליף אפשרי לרשת את’ריום העומדת בפני בעיות עם עמלות עסקה גבוהות.

BSC גדל ב פּוֹפּוּלָרִיוּת והערך הכולל הנעול (TVL) ברשת עלה על פי 10.5 מיליארד דולר נתונים מתוך ערעור. שני הפרויקטים הגדולים ביותר ב- BSC הם ונוס (XVS) ו- PancakeSwap (CAKE), שמחזיקים ב- TVL 3.9 מיליארד דולר ו -3.6 מיליארד דולר..

כדי למשוך לקוחות ופרויקטים נוספים, קהילת BSC הורידה את עלויות העסקה ל- 10 Gwei מ- 15 Gwei. ריצת השוורים הנוכחית משכה מספר שיא של סוחרים חדשים למרחב הקריפטו.

על פי נתונים של SimilarWeb, Binance היה האתר השלישי הפופולרי ביותר ב- “Finance > קטגוריית השקעות, עם 136 מיליון מבקרים חודשיים בינואר שהופכים אותה לאתר 381 הפופולרי ביותר בעולם. תעבורת האינטרנט הזו ממשיכה לעלות עוד יותר בפברואר.

מטבע בינאנס היה במופע פנומנלי בפברואר והציב אותו במקום השלישי על ידי שווי שוק. האסימון התגבר מ- 43.4331 דולר ב -1 בפברואר לשיא תוך יום ב 284.08 $ היום, רווח של 554% בתוך 19 יום. העצרת האנכית דחפה את מדד הכוח היחסי (RSI) מעל 93, מה שמרמז על כך שהאסימון נרכש יתר על המידה.

תרשים יומי של BNB / USDT. מָקוֹר: ראיית מסחר

עצרות אנכיות כאלה בדרך כלל מסתיימות בתיקון חד. התמיכה הראשונה בחיסרון היא מקדמת פיבונאצ’י ב -38.2% ב -220.6374 דולר ואז 50% -רווח ברמה של 201.04 דולר. אם המחיר יירד מאזור התמיכה הזה, השוורים ינסו שוב לחדש את מגמת העלייה.

אם הם יצליחו לדחוף את המחיר מעל 284.08 $, מגמת העלייה עשויה להתחדש, כאשר מטרת היעד הבאה היא 367 $..


מצד שני, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת לרמה פיבונאצ’י של 61.8% במחיר של 181.4426 דולר, הצמד BNB / USD יוכל לחזור לחלוטין על הרגל האחרונה של העלייה ולרדת ל -118 דולר, קצת מתחת לממוצע הנע אקספוננציאלי של 20 יום. ב 125 $.

נפילה כה עמוקה תצביע על כך שהמומנטום נחלש וזה עלול לעכב את הרף הבא במגמת העלייה, ולהשאיר את הצמד תקוע בטווח של כמה ימים..

HT / USD

Huobi Token (HT) נהנה גם במהלך ריצת השור הקריפטו הנוכחית ושווי השוק שלה עלה ליותר מ -3.69 מיליארד דולר..

ייתכן שחלק מהצעדים שנקט הואובי סייעו לפלטפורמה למשוך סוחרים. במהלך שלב שור חזק, סוחרים משתמשים במינוף ולווה כסף לצורך סחר. ההשקה של Huobi בהלוואות קריפטו ב -5 בינואר עם הנחה של עד 50% עד 3 בפברואר לא הייתה יכולה להגיע בשעה טובה יותר.

בנוסף, ניתן היה לראות את ההשקה של רשת Hueco Heco של Eco Eco ב -21 בדצמבר כחיוב לטווח הארוך. נראה כי Heco תפס תאוצה במהירות כאשר נכסי הליבה TVL הגיעו ל -1.38 מיליארד דולר ב -5 בפברואר.

כדי להרחיב עוד יותר את שירותיה לסוחרים, נקשר לאחרונה Heco עם פלטפורמת המסחר הנגזרת מבוזרת Injective, אשר עשויה להגדיל את אימוץ הנגזרים החוצה שרשרת, מה שיאפשר לסוחרים לגשר על נכסים בין שתי הגופים. בנוסף, מעבדות Huobi DeFi נקשרו עם מעבדות Kava כדי להתרחב לשוק DeFi ולהציע למשתמשים שלה גישה למערכת האקולוגית של Kava..

HT עלה מ 6.4808 $ ב -1 בפברואר לשיא תוך יום ב 19.4555 $ היום, ראלי של 200% בתוך שלושה שבועות. מהלך עלייה חד זה דחף את ה- RSI מעל 88, מה שמראה שהאסימון נרכש יתר על המידה בטווח הקרוב.

תרשים יומי של HT / USDT. מָקוֹר: ראיית מסחר

צמד HT / USD עשוי להתמודד עם התנגדות בין $ 19.4017 ל- $ 20.3162 אזור התנגדות תקורה. אם המחיר יורד מהאזור, התמיכה הראשונה היא ב -38.2% פיבונאצ’י ב 16.0981 $ ואז ב 50% retracement ב 15.0611 $.

ריבאונד חזק בהשוואה לרמת התמיכה מרמז על כך שהסנטימנט יישאר שורי והסוחרים קונים על מטבלים. אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל אזור ההתנגדות, הרגל הבאה של העלייה ל -25 דולר יכולה להתחיל.

לעומת זאת, אם המחיר יירד מתחת ל -61.8% פיבונאצ’י ב -14.0240 $, התיקון עשוי להעמיק ל- EMA בן 20 הימים (11.51 $). הפסקה מתחת לתמיכה זו תציע כי צמרת טווח קצר תהיה במקום.

FTT / USD

לאחר שהחל את דרכו כמו כל חילופי קריפטו אחרים באפריל 2019, FTX Token (FTT) החל לחדש בשנת 2020 וזה עזר לה למשוך בסיס לקוחות ענק..

FTX התמקדה בהוספת מספר מוצרים המועילים לסוחרי המומנטום לטווח הקצר. בתחילת שנת 2020 הושקו האופציות הבינאריות הבינאריות היומיות והשבועיות ובעקבותיהן הוצגו אסימונים ממונפים כגון 3x Long Bitcoin ו- 3x Litecoin Short..

הבורסה הרחיבה עוד יותר את ההנפקה שלה על ידי התחלת מסחר במניות אסימונים, שם היא מאפשרת לסוחרים לקנות פחות ממניה אחת, דבר שימושי לסוחרים קטנים שרוצים לקנות מניות במחיר גבוה. עם זאת, שירות זה אינו זמין כרגע לאזרחי ארה”ב.

המוצרים החדשניים שלה כמו חוזים עתידיים לפני הנפקה, מוצרים נושאיים ושווקי חיזוי מושכים גלות לקוחות שאינם מכוסים בבורסות אחרות. FTX מציגה במהירות מוצרים כדי למלא את דרישות הסוחר. דוגמה אחרונה לכך הייתה השקת מדד ההימורים בוול סטריט שיכיל את המניות הנדונות ביותר בקבוצת ה- r / Wallstreetbets Reddit הפופולרית ביותר..

פרויקט סרום של FTX, הבורסה והמערכת האקולוגית המבוזרת, הוא ניסיון לתפוס את קהל ה- DeFi וזה יכול להוסיף ערך לטווח הארוך אם החידוש יימשך..

FTT רץ בשבועות האחרונים במערכת שוורים חזקה. הוא עלה מ -10.815 דולר ב -1 בפברואר לשיא תוך יום ב 30.077 דולר כיום, עצרת של 178% ב -19 יום. העצרת דחפה את ה- RSI עמוק לתוך השטח שנרכש יתר על המידה, מה שמרמז על כך שהאסימון יכול להיות בגלל תיקון או איחוד.

תרשים יומי של FTT / USD. מָקוֹר: TradingView

הפתיל הארוך בפמוט של היום מציע הזמנת רווחים ברמות גבוהות יותר. התמיכה הראשונה בחיסרון היא 38.2% פיבונאצ’י ברמה של 25.655 $ ומתחת לזה ב 50% retracement ב 24.289 $.

אם המחיר יתאושש מהתמיכה הזו, זה יציע שהסנטימנט יישאר שורי והסוחרים ימשיכו לקנות על מטבלים. לאחר מכן השוורים ינסו לחדש את מגמת העלייה על ידי דחיפת המחיר מעל 30.077 $. אם הם יצליחו, השלב הבא במגמת העלייה יכול להתחיל. מטרת היעד הבאה במהפך היא 35.866 $ ואז 37.232 $.

לעומת זאת, אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת לרמת פיבונאצ’י של 61.8% במחיר של 22.922 דולר, התיקון עשוי להעמיק ל- EMA בן 20 הימים (19.32 דולר). ריבאונד חזק בהשוואה לרמה זו יציע כי מגמת העלייה תישאר שלמה בעוד הפסקה מתחת ל- EMA בן 20 הימים תטה את הכף לדובים..

OKB / USD

OKEx (OKB) התקשתה כאשר שוק השוורים הנוכחי החל בשנה שעברה. שמועות צפו כי המנכ”ל שלה נמצא בחקירה פלילית והחילוף עצר את הנסיגה מאמצע אוקטובר ועד סוף נובמבר אשתקד. מטבע הדברים, כמה משקיעים ברחו מהבורסה כאשר המשיכות חודשו.

עם זאת, OKEx נקטה בצעדים מסוימים כדי למשוך לקוחות שוב. היא החלה בהסדרים בזמן אמת לכל החלפות החוזים, החוזים העתידיים והחוזות האופציות באופן מדורג מסוף דצמבר אשתקד..

הבורסה השיקה את רשת OKExChain ב- 31 בדצמבר 2020, והציעה למאמצים המוקדמים הזדמנות להרוויח כ -10 מיליון אסימונים של OKT כפרסים. ב- 22 בינואר הושקו ב- OKExChain שתי יישומים מבוזרים OKEx Swap ו- OKEx Farm, המאפשרים למשתמשים לכרות את אסימוני OKT שלהם..

OKEx הודיעה לאחרונה על כוונתה להשתלב ברשת הברקים של ביטקוין “ברבעון הקרוב” להתנסות בעסקאות ביטקוין מהירות וזולות יותר. הבורסה הודיעה גם על תמיכה בפורמט הכתובת הפשוטה מ- Unstoppable Domains. OKEx מנסה לעשות קאמבק ורק הזמן יגיד אם היא הצליחה לגאול את עצמה.

OKB עלתה מ -5.652 דולר ב -1 בפברואר לשיא תוך יום ב 12.555 דולר היום, רווח של 122% בפחות משלושה שבועות. האסימון נמצא כעת במגמת עלייה חזקה אך מתקרב ליעד היעד שלו בסך 12.839 דולר.

תרשים יומי של OKB / USDT. מָקוֹר: TradingView

אם השוורים יכולים לדחוף את המחיר מעל 12.839 $, מגמת העלייה עשויה להאריך ל 13.87 $ ואז ל 15 $. עם זאת, ה- RSI עלה מעל לרמה של 81, מה שמרמז על הצמד OKB / USD שנרכש יתר על המידה בטווח הקצר.

אם המחיר יורד מהרמה הנוכחית או מהתנגדות תקורה, התחנה הראשונה עשויה להיות בדיקה חוזרת של התמיכה הקודמת שהפכה לתמיכה ב -9.50 דולר. אם הצמד יירד מהרמה הזו, הוא ישמש כקומה חדשה להשקת הרגל הבאה במגמת העלייה.

נהפוך הוא, אם הצמד יורד ומתחזק מתחת ל -9.50 דולר, יתכן ונפילה ל- EMA בן 20 הימים (8.3 דולר). הפסקה מתחת לתמיכה זו תטה את היתרון לטובת הדובים.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map