הכניסה הקריפטו של BNY מלון מבקשת לגשר על פער האימוץ הדורי

בעוד הציירים ממשיכים לאחל שמה שמכונה “בועת הביטקוין” תתפוצץ, מטבע הצבע הפרמיום ממשיך להתמקד לגבהים חדשים, לכאורה בכל יום שעובר. לדוגמא, באותו שבוע שבו הודיעה טסלה על הפשיטה בשוק הקריפטו, ביטקוין (BTC) המשיך לעלות בכמעט 10,000 דולר.. 

ולמרות שהשוק התמודד עם תיקון, הדברים התחלפו לטובה ברגע שהתפרסמה הידיעה כי BNY מלון, הבנק הפרטי הוותיק ביותר בארצות הברית, נכנס למערך הקריפטו והעביר את המטבע הדיגיטלי הגדול ביותר לפי שווי שוק כולל. מסלול כלפי מעלה שוב.

בהקשר זה, ענק הבנקאות, עם 2.2 טריליון דולר נכסים בניהול ו 41.1 טריליון דולר בנכסים הנמצאים במשמורת ו / או ניהול, הודיעה על החלטתה להחזיק, להעביר ולהנפיק ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמנהל נכסים מטעם לקוחותיו, ובכך לחשוף סוג נכס זה לחלק חדש לגמרי של משקיעים..

סיבה נוספת למומנטום הנוכחי יכולה להיות ענקית התשלומים מסטרקארד המודיעה על החלטתה לאפשר לבסיס המשתמשים שלה להשתמש בנכסי קריפטו על פני 30 מיליון הסוחרים שלה. בנוסף, ב- 11 בפברואר, PayPal הודיעה על כוונתה להרחיב את הנפקת המטבע הקריפטוגרפי שלה שהוצגה לאחרונה לשוק בריטניה. לא רק זאת, חברת הבת לשירותים סלולריים של החברה, ונמו, גילתה גם שהיא מחפשת להפיץ שירותי נכסים דיגיטליים ל -29 מיליון המשתמשים שלה מתישהו במהלך החודשים הקרובים..

מה משמעות הכניסה של BNY מלון לשוק?

לפי הדיווחים, BNY מלון הוא מסתכל לנהל מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות פלטפורמה שנמצאת כעת בשלב האב-טיפוס שלה. בהקשר זה דווח גם כי המערכת תוכל בנוסף לטפל במגוון רחב של אחזקות מסורתיות כגון אוצר ומניות..

נראה גם שהמוסד הפיננסי לא תיאר לאילו נכסי קריפטו הוא יספק שירותי משמורת. יתר על כן, BNY מלון כבר הציבה צוות מנהלים בראשותו של מייקל דמיסי, כדי לדרבן את שילוב החזקת וניהול מטבע החוץ בסדרת המוצרים הקיימת של הבנק..

בשיחה עם Cointelegraph, האנק הולנד, מייסד ושותף מנהל של חברת ההון הפרטי Pegasus Growth Capital ומנכ”ל לשעבר של מריל לינץ ‘, סבר כי כבנק פרטי מהימן ואחד מהאפוטרופוסים הגדולים המשרתים יועצי השקעות רשומים, התחייבות BNY למשמורת. נכסים דיגיטליים הם צעד הכרחי, ייעודי, לקבלת משקיעים ואימוץ רחב יותר של משקיעים ונכסי קריפטו אחרים:

“היוזמה האסטרטגית עוסקת בשני מכשולים חשובים. ראשית, עבור המשקיע הממוצע שאינו מעוניין לנהל מפתח פרטי, פיתרון המשמורת של BNY מספק ‘רמפה’ מוכרת לבעלות על BTC. שנית, כדי שיועץ פיננסי ימליץ על הקצאה לנכסי BTC ונכסים דיגיטליים, ההשקעה צריכה להיות בפלטפורמה שלהם. כך, לאפשר להם לגבות דמי ייעוץ. “

החשיפה הראשונה עבור מרבית לקוחות BNY, על פי הולנד, תהיה לרכוש BTC על מנת לשלב את הנכס בתחזית ההקצאה האסטרטגית הכוללת שלהם. עם זאת, רכישות לקוח ראשוניות עשויות להיות בעקבות השקעות אחרות לתיק מנוהל באופן פעיל של נכסים דיגיטליים מגוונים, כמו גם אסטרטגיות הלוואה / הימור להשלמת זרמי ההכנסה הרגילים שלהם..

באופן דומה, מרקוס בניטס רוביאנס, מנהל קשרי לקוחות בגזפרומבנק, אמר לקוינטלגרף כי הידיעה מאשרת את הסכמתה ההולכת וגדלה של המערכת הפיננסית המסורתית לביטקוין – נכס הקריפטו הוותיק והנזיל ביותר – והוסיף:

“אנו עדים לאפקט מפל מאז ש- Paypal הודיעה על שילוב המסחר בקריפטו בפלטפורמה שלהם. עכשיו בשנת 2021; מצד אחד, יש לך אחת החברות היקרות ביותר בעולם, טסלה, שרוכשת BTC למאזן שלהן, ומצד שני, הבנק הוותיק ביותר באמריקה, המספק שירותי ביטקוין ללקוחותיהם. “

בנוסף, רוביאנס סמוך ובטוח שבעתיד הקרוב שחקנים מסורתיים יותר יאמצו את הביטקוין כנכס, אולי אפילו כאמצעי תשלום, במיוחד מכיוון שלקוחותיהם ירגישו צורך להתעדכן בזמנים ולחץ על מוסדות אלה לספק להם. עם חשיפה מוגברת לקריפטו.

האם גל של ביטקוין הוא דבר מובן מאליו?

עם ביטקוין שמתחיל כעת למקד את רף 50,000 $, כדאי להתעמק בשאלה האם עצרת עשויה להתרחש באופק. בנושא זה, אנטוני טרנצ’ב, מייסד שותף ושותף מנהל של Nexo – שירות חילופי והלוואות קריפטו – אמר ל- Cointelegraph שזה דבר אחד כשחברת טכנולוגיה כמו טסלה מחבקת את BTC, אבל זה משחק כדור חדש לגמרי כאשר המלווה הוותיק ביותר ב- ארה”ב עושה זאת והוסיפה: “עימותים בין דורות תמיד מרתקים לצפייה. בנקים שיבואו בעקבותיהם, ורבים בהכרח יהיו, פשוט יהיו במקום השני “.

רוביאנס מאמין כי עלול להתרחש עוד קלפים אם בעלי תפקידים פיננסיים רבים יותר יעשו את הצעד לשילוב קריפטו. אם זה יקרה, הוא מאמין שההתעניינות במרחב עשויה לגדול פי עשרה. “הנמצאים במרחב הקריפטו מבינים בצורה די ברורה שאחד החסמים המשמעותיים ביותר לאימוץ הקריפטו היה, אולי באופן אירוני, החלק במשמורת עצמית”, הוסיף..

עם זאת, לא כולם חולקים את הנרטיב הזה. אלכסנדר סוהובוקוב, ראש הפינטק בבנק דוקאסקופיה השוויצרי, אמר לקוינטלגרף כי למרות שילוב הדרגתי של הקריפטו והתעשיות הפיננסיות המסורתיות נמשך באופן פעיל, ובנקים שלא יסתדרו עם הזמנים בשנה-שנתיים הקרובות. בפני סיכון ממשי לאבד את היתרון התחרותי שלהם, אין זה סביר שלחדשות אלה תהיה השפעה משמעותית על BTC:

“יש סיכוי גדול בהרבה שערכו של BTC יהיה תחת לחץ קשה כחיצוניות של החלטות הרגולטורים על USDT. בואו נקווה שההפרעות האפשריות הללו לא יפגעו בפוטנציאל הקריפטו. “

אז מה צריך לצפות מביטקוין?

בעקבות ההתחייבות של BNY, מאסטרקארד ופייפאל לחקור מקרוב את נוף הקריפטו בזמן הקרוב, טוויטר – ביתו של ג’ק דורסי, האיש שעומד מאחורי חברת השירותים הפיננסיים Square – אישרה לאחרונה כי היא מחפשת להציע לעובדיה אפשרות לקבל את משכורתם. בביטקוין.

לא זו בלבד, סמנכ”ל הכספים של ענקית המדיה החברתית, נד סגל, הצהיר כי החברה בוחנת את האפשרות להוסיף את BTC למאזנים הקיימים שלה. עם זאת, הוא מאמין שרוב זה יהיה תלוי אם מספיק אנשים מעוניינים לבצע עסקאות BTC עם חברת הטכנולוגיה.

לבסוף, דניאל פינטו, נשיא משותף של בנק ההשקעות האמריקני ג’יי.פי מורגן צ’ייס, הצהיר לאחרונה בראיון כי גם בסופו של דבר החברה תצטרך להסתבך בביטקוין. “הביקוש עדיין לא קיים, אבל אני בטוח שזה יהיה להיות בשלב מסוים, ”הוסיף.

בסך הכל, כשמסתכלים על הסנטימנט סביב החלל, נראה שיש גידול בביטחון סביב הסיכויים של BTC להגיע למחסום הפסיכולוגי החשוב ביותר בסך 50,000 $, במיוחד מכיוון שהקריפטו-קרפטור המוביל ממשיך להדוף את המומנטום הדובי ששלח את ערך הנכס הדיגיטלי ל נמוך ב 46,110 $ במהלך 24 השעות האחרונות. כתוצאה מכך, BTC שוב יושבת בנוחות בסביבות 48,000 $.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map