אנליסטים של ביטקוין מסבירים מה הלאה לאחר BTC שצנח ל -16.2 אלף דולר

מחיר הביטקוין (BTC) צנח בצורה חדה ב -26 בנובמבר בעקבות מכירה המונית של לווייתנים. נתונים ממשרדי נתונים ברשת, כלומר Santiment, Intotheblock ו- CryptoQuant, מראים רמות מוגברות של זרם חילופי לווייתנים..

לווייתנים שנמכרו ממש מתחת לשיא של כל הזמנים של ביטקוין, במיוחד כאשר סנטימנט השוק היה אופורי מדי, הוביל לירידה אדירה. סכומי עתידי בשווי של כ- 1.8 מיליארד דולר נמחקו, כפי שדיווח קוינטלגרף.

כמה בורסות, כמו למשל Binance, רשמו פירוק של 400 מיליון דולר תוך מספר שעות בלבד.

לפי סנטימנט, לווייתנים נמכרו במהירות לאחר שביטקוין עלה על 19,300 דולר. רבים מאנשים אלה בעלי ערך נטו גבוה נמכרים בצורה כל כך אגרסיבית שהם כבר אינם בקטגוריית לווייתנים המחזיקים מעל 1,000 BTC.

שוק הנגזרים המופקע יתר על המידה החל לקרוס ברגע שמחיר הביטקוין צנח יחסית יחסית. בסופו של דבר, BTC צנח עד 16,200 דולר בבורסות הגדולות. אנליסטים בסנטימנט אמר:

“לווייתני BTC $ עם 1,000 מטבעות או יותר שהוחזקו (נכון להיום 16.7 מיליון דולר ומעלה) נמכרו כמעט מיד אחרי המחיר הגבוה ביותר של 19.3 אלף דולר לפני יומיים. 11 מהלווייתנים הללו נמכרו מספיק כדי לא להיות עוד בקטגוריית מטבעות של 1000+, בדיוק כשהמחירים הגיעו לשיאם.

חוקרים ב- Intotheblock מְנוּקָד מגמה דומה. הירידה במחיר הביטקוין תאמה את הרגע בו לווייתנים העבירו 93,000 BTC לבורסות. כאשר מחיר ה- BTC היה בשיא השנתי, 93,000 BTC היו שווים 1.8 מיליארד דולר.

לווייתנים עברו $ BTC לחילופים.# ביטקוין נתקל בתיקון תלול מאז שיאי יום רביעי, 19,600 דולר

ירידה זו החלה ברגע שלוויתנים החלו להפקיד BTC לבורסות. יותר מ -93 אלף ביטקוין הופקדו בבורסות מרכזיות. pic.twitter.com/ntq1yIlDeV

– intotheblock (@intotheblock) 27 בנובמבר 2020

לאחר ההתרסקות המהירה של שוק החוזים העתידיים בביטקוין, התחזית על ביטקוין מצד סוחרים ואנליסטים נותרה חלוקה. יש הסבורים כי BTC מתכוונת להחזיר עמוק יותר, אולי לרמת התמיכה של 13,800 דולר. אחרים אומרים כי לקונים יש כעת את התמריץ להביא את ה- BTC מעל 18,000 דולר כדי לנצל את הנזילות שלמעלה.

מקרים דוביים לביטקוין בטווח הקצר

המקרה הדובי של ביטקוין בטווח הקרוב בעיקר סביב שני דברים. ראשית, במהלך שווקי השוורים הקודמים, BTC היסטורית צנחה ב -30% ומעלה לפני שראתה המשך העצרת. אם BTC רואה מגמה דומה, המשמעות היא ירידה של לפחות 14,500 דולר.

שנית, פעילות המשקיעים לטווח הקצר עולה ככל שמחיר ה- BTC מתאגד. בעבר, עלייה במספר הכתובות הצעירות סימנה מגמה דובית.

סוחר המטבעות והניתוח הטכני במטבעות קריפטוגרפיים, אדוארד מורה, הדגיש כי שוקי השוורים הקודמים ראו תיקונים מרובים שהיו חמורים עוד יותר, כמו ב- 30% עד 40%. יתר על כן, הסוחר אמר גם כי רמת 0.618 של פיבונאצ’י היא 13,500 $.

בהתבסס על השילוב של שתי נקודות הנתונים הללו, מורה מסבירה כי ירידה ל -13,500 דולר תהיה הזדמנות “נהדרת”. הוא אמר:

"בהנחה שאנחנו בשוק שוורים, 0.618 Fibs הם בדרך כלל הזדמנויות קנייה נהדרות. בואו נסתכל על התקופה מאמצע 2015 עד סוף 2017. 6 מתוך 7 נסיגות שנחתנו ב 0.618 Fib (נסיגה אחרונה רק הלכה ל 0.5). כל המטבלים היו 30-40%. נכון לעכשיו, 0.618 רמת הסיבים בסביבות 13500 דולר. זו תהיה הזדמנות קנייה נהדרת אם זה יקרה. כבר הייתה לנו גרסת מיני-מיני זו מוקדם יותר השנה שתוקנה ל -0.618 פיב."

ג’וש אולשביץ ‘, תרשים ומשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, אומר בינתיים כי צמרות הביטקוין המקומיות מתרחשות בדרך כלל כאשר תפוקות עסקאות לא מנוצלות (UTXO) בגילאי חודש עד שלושה מגיעות ל -10%..

המשקיע הערות שהיא עומדת כעת על 8%, מה שאותו היסטורית היה צמרת השוק. הוא ציין כי “בדומה ל- BDD, יותר תנועות מטבעות צעירות ברשת הן בדרך כלל דוביות.”

תיקי שור בעתיד הקרוב

עם זאת, סנטימנט השוק סביב הביטקוין נותר שורי בדרך כלל. אנליסטים רבים הצופים כי BTC תיפול בטווח הקרוב עדיין מצפים כי המטבע הקריפטוגרפי הדומיננטי יגיע לשיא של כל הזמנים עד סוף השנה. בהתחשב בכך, יש סוחרים האופטימיים גם לגבי מגמת המחירים לטווח הקצר של BTC.

סוחר בדוי המכונה “גנרל ביזנטי” ציינתי שהנזילות לביטקוין נמצאת כעת בטווח של 17,500 עד 19,000 דולר. נזילות מתעוררת כאשר סוחרים בשוק העתיד מתנדנדים לצד אחד של השוק. מכיוון שהנזילות גבוהה יותר, זה מצביע על כך שסוחרים עשויים לקצר BTC ומחירי הפירוק של מכנסיים קצרים מחוסרי יתר ממוקמים סביב 18,000 $..

Hyblock רמות חיסול ביטקוין. מקור: Hyblock

עצירת צידים וחיסולים מדורגים יכולים לעבוד בשני הכיוונים. אם חיסולי חוזה ארוכים המוניים גרמו לירידה ב- BTC ב -26 בנובמבר, חיסולים קצרים עלולים לגרום לביצוע BTC. בהתחשב בכך ש- BTC / USD צנח באופן משמעותי בתקופה קצרה, בהחלט אפשרי עצרת הקלה. עם נזילות בסביבות 18,000 $, ההסתברות שזה יקרה נותרה גבוהה.

בנקאית אשראי סוויס לשעבר מירה כריסטנטו הוסיף כי התחזית הבינונית לטווח הארוך של BTC נותרה חזקה. היא איתרה את מחוון רצועת הכלים של קושי ביטקוין, מה שמצביע על כך שהמחיר של BTC דוכא במשך זמן רב. המדד מסמל תאוצה של קושי בכרייה, שכפי שנראה בשנים 2013 ו- 2016, סימנה את תחילת מחזורי השוורים.

סרט קושי לביטקוין. מקור: ווילי וו

המשתנה הגדול ביותר הוא תזרים יציב

פיקדונות הבורסה לווייתן נותרו ברציפות לאורך כל נובמבר, וזה היה המקור העיקרי ללחץ המכירה. אך המשתנה היחיד שיכול לקזז את מכירת הלווייתנים הוא זרם יציב. בהערה האחרונה ללקוחותיה, חברת ניתוח הנתונים CryptoQuant אמרה כי מספר המטבעות המופקדים לבורסות עלה בחדות בחודשים האחרונים..

כדי שיימשך העצרת הביטקוין בטווח הקרוב, שני גורמים עיקריים הם קריטיים. BTC צריכה להישאר מעל אזור התמיכה של 16,200 דולר, עליו הגנה עד כה בתגובה חזקה מהשוק.

כמו כן, יצטרך לראות זרימה גבוהה יותר של stablecoin בימים הקרובים, מה שיעיד על כך שההון הצמוד חוזר לשוק. בהערה נכתב:

“במהלך החודשים האחרונים, כמות מטבעות הכניסה שהופקדו לבורסות עלתה מאוד. זה הביא לירידת לחץ המכירה מאז סוף ספטמבר ונשאר נמוך. נכון לעכשיו, לחץ המכירה גדל מעט, וזה יכול להצביע על תיקון, אך כאשר יחס לווייתן הבורסה יישאר נמוך, נראה שהוא לא יהיה גדול. אנליסטים המשתמשים בכלי CryptoQuants, בוחנים את התחזית ארוכת הטווח, צופים שהביטקוין יגיע ויעבור את השיא הקודם של 20,000 $. “

לפחות בעתיד הנראה לעין, קריטי ש- BTC תישאר יציבה מעל 17,000 $ ותתאחד. זה יאפשר לשוק הנגזרים לראות התחדשות פוטנציאלית במומנטום והאינטרס הגלוי להצטבר. עד כה אין יותר מדי סימנים לכך שתיקון מאסיבי חייב להתרחש וכי הדרך לעבר שיא חדש בכל הזמנים בטווח הבינוני.

יתר על כן, שיא החדשות השליליות, כולל שרשור הציוץ של מנכ”ל Coinbase, בריאן ארמסטרונג, בנושא הרגולציה האמריקנית והמשטרה הסינית שתפסה 4.2 מיליארד דולר ב- BTC ושאר מטבעות קריפטוגרפיים מתכנית ה- PlusToken Ponzi, יצאה לשוק בימים האחרונים כדי להניע את הרגש הדובי.

עם זאת, ככל שההשפעה של החדשות השליליות הללו מתפוגגת, הפחד יחד עם לחץ המכירה על ביטקוין ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים עשויים לרדת בשבועות הקרובים. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map