חמשת מטבעות הקריפטוגרפיה המובילים ביותר לצפות השבוע: BTC, DOT, LINK, XLM, THETA

ביטקוין (BTC) משך כמה משקיעים מוסדיים בחודשים האחרונים, אך עם זאת שווי שוק בהיותם מחזיקים מעל 700 מיליארד דולר, מוסדות רבים נוספים עשויים לשקול רכישת ביטקוין. באופן דומה, לא ניתן להתעלם מהאתר (ETH) עם שווי שוק של כ -180 מיליארד דולר על ידי המשקיעים. 

האימוץ המוסדי של שני המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים עשוי למשוך בעלי הון סיכון רבים ומשקיעים מוקדמים לפרויקטים קטנים יותר שצברו גודל הגון אך טרם מיצו את מלוא הפוטנציאל שלהם. למרות שהסיכון הוא גבוה בהשקעות כאלה, התשואות יכולות להיות אטרקטיביות באותה מידה.

תצוגת יומי של נתוני שוק הקריפטו. מָקוֹר: מטבע 360

עבור משקיעים כאלה, ישנם מספר פרויקטים לבחירה מכיוון שמעל 50 נכסים דיגיטליים מחזיקים בשווי שוק של למעלה ממיליארד דולר, מה שמקנה להם מעמד של חד קרן, מונח המשמש בשווקים מדור קודם לחברות עם שווי שוק של למעלה ממיליארד דולר..

אם שחקנים גדולים יקפצו לחד-הקרן הללו, הם עשויים להתאסף חזק, מה שיועיל למשקיעים הקמעונאיים המוקדמים שיש להם יתרון בראש המוסדות. בעוד שהרווחים הללו עשויים לארוך זמן רב, הסוחרים יכולים להפיק תועלת לטווח הקצר מהמהלכים החדים בכמה אלטקוינים.

בואו נבחן את תרשימי המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים מ -5 שעשויים לחדש את מגמת העלייה שלהם בימים הקרובים.

BTC / USD

הביטקוין פרץ מעל ההתנגדות התקורה של 38,000 דולר ב -5 בפברואר והמשיך אחריו עם מהלך נוסף נוסף ב- 6 בפברואר, אך השוורים לא הצליחו לקיים את הרמות הגבוהות יותר כפי שנראו מהפתילה הארוכה על הפמוט של היום..

תרשים BTC / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

כישלונם של הפרים להחזיק את המחיר מעל 40,000 $ משך היום הזמנת רווחים והדובים מנסים למשוך ולקיים את המחיר מתחת ל -38,000 $. אם הם יצליחו, הצמד BTC / USD עשוי לרדת לממוצע הנע אקספוננציאלי ל -20 יום (35,386 $).

אם הצמד יירד מה- EMA בן 20 הימים, השוורים ינסו שוב לחדש את מגמת העלייה. פריצה של אזור ההתנגדות התקורה בין $ 40,000 ל- $ 41,959.63 עשויה לסמן את תחילת הרף הבא במגמת העלייה ל- 50,000 $.

נהפוך הוא, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת ל- EMA של 20 הימים, הצמד עשוי לרדת לממוצע הנע הפשוט של 50 יום (32,840 $). אם גם תמיכה זו תיסדק, הצמד עשוי לרדת לתמיכה של 28,850 דולר.

תרשים BTC / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מראה כי השוורים דחקו את המחיר מעל אזור ההתנגדות התקורה של $ 38,000 ל- $ 40,000, אך הצמד ירד מ- 40,952.16 $. זה מראה שהדובים פעילים ברמות גבוהות יותר.

הזוג צנח מתחת ל- 20-EMA ומדד הכוח היחסי (RSI) נמצא ממש מעל נקודת האמצע, מה שמרמז על כך שהמומנטום עלול להיחלש. הצמד יכול כעת לרדת ל- 50-SMA.

אם הצמד יירד מה 50-SMA, השוורים יעשו ניסיון נוסף לחדש את מגמת העלייה, אך אם 50-SMA ייסדק, התיקון עשוי להעמיק ל -32,000 $..

DOT / USD

פולקדות (DOT) נמצאת במגמת עלייה חזקה. השוורים דחפו את המחיר מעל ההתנגדות של 19.40 $ ב -3 בפברואר, אך הם לא הצליחו לבנות על הפריצה. זה מצביע על כך שהדובים מנסים לעצור את מגמת העלייה.

תרשים DOT / USDT יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הסימן החיובי הוא כי השוורים לא אפשרו למחיר להישאר מתחת ל -19.40 דולר. זה מצביע על כך שסוחרים אינם מזמינים רווחים בצורה אגרסיבית והם קונים בכל טבילה קטנה.

אם השוורים יוכלו כעת להעלות את המחיר מעל 21.7321 $, הרגל הבאה במגמת העלייה יכולה להתחיל. מטרת היעד בהפוך היא 24.08 $ ואז 30 $. הממוצעים הנעים וה- RSI מעל 61 מצביעים על כך שהפרים הם בשליטה.

בניגוד להנחה זו, אם הדובים ישקעו ויקיימו את המחיר מתחת ל- EMA בן 20 הימים ($ 17.43), זה יציע שהמומנטום השורי נחלש. צמד ה- DOT / USD יכול אז להקדיש זמן רב יותר לתנודה בין $ 19.40 ל- $ 14.7259.

תרשים DOT / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מציג היווצרות משולש סימטרי, המשמש בדרך כלל כדפוס המשך. הדובים ניסו להטביע את המחיר מתחת למשולש, אך הריבאונד החד מ- 50-SMA מראה על קנייה אגרסיבית ברמות נמוכות יותר.

אם השוורים יכולים להניע את המחיר מעל המשולש, זה ישנה את היתרון לטובת השוורים. יעד התבנית של השבירה מעל המשולש הוא $ 24.1621. מצד שני, אם הדובים יקיימו את המחיר מתחת למשולש, הצמד עשוי לרדת ל -15.8379 דולר.

קישור / דולר

Chainlink (LINK) פרצה ונסגרה מעל ההתנגדות הכוללת של 25.7824 דולר ב -5 בפברואר, אך השוורים לא הצליחו לקיים את המומנטום למחרת. זה מראה שהדובים מגנים באגרסיביות על אזור ההתנגדות של $ 25.7824 עד $ 27.

LINK / USDT תרשים יומי. מָקוֹר: TradingView

עם זאת, הזנב הארוך על הפמוט של היום מראה שהשורים קונים את המטבל ל- EMA בן 20 הימים (22.83 $). הממוצעים הנעים במורד וה- RSI באזור החיובי מצביעים על כך שהדרך הכי פחות התנגדות היא כלפי מעלה.

אם השוורים יכולים להעלות את המחיר מעל אזור ההתנגדות התקורה, הרגל הבאה במגמת העלייה יכולה להתחיל. הרמה הבאה לצפייה על הפוך היא 30 דולר ואם גם זה נחצה, העלייה במעלה עשויה להגיע ל 33 דולר.

נהפוך הוא, אם הדובים ישקעו את המחיר מתחת ל- EMA של 20 הימים, הצמד LINK / USD עשוי להאריך את פעולת הטווח שלו בין $ 20.1111 ל- $ 25.7824 למספר ימים נוספים..

LINK / USDT תרשים של 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מראה היווצרות דפוס משולש עולה. אם הצמד יירד מהרמה הנוכחית, השוורים יעשו ניסיון נוסף לדחוף את המחיר מעל אזור ההתנגדות התקורה. אם הם יצליחו, הצמד יכול להתמודד עם יעד התבנית של $ 31.4537.

לעומת זאת, אם הדובים יקיימו את המחיר מתחת לקו התמיכה, הצמד יכול לרדת ל -22.61 דולר ואז ל -21.65 דולר. ההורדה השולית של ה- 20-EMA וה- RSI בשטח השלילי מרמזים על יתרון קטן לדובים.

XLM / USD

המסחר המצומצם בטווח שבין $ 0.325 ל- $ 0.35 נפתר לעלייה ב -6 בפברואר, מה שמראה כי השוורים הכריעו את הדובים. אם כעת השוורים יכולים לקיים כוכבי לומן (XLM) מעל 0.40 דולר, הרגל הבאה במגמת העלייה יכולה להתחיל..

תרשים יומי של XLM / USDT. מָקוֹר: TradingView

הממוצעים הנעים במדרון וה- RSI בסמוך לאזור שנקנה יתר על המידה מצביעים על כך ששוורים הם בפיקוד. מעל 0.40 דולר, הצמד XLM / USD יכול להתכנס ל -0.50 דולר, שם הדובים עשויים שוב לעלות בהתנגדות נוקשה.

אם השוורים לא יצליחו לסגור את המחיר מעל 0.40 $, הצמד יכול לטבול שוב ל -0.35 $. ריבאונד חזק מתמיכה זו יציע כי השוורים הפכו אותו לתמיכה, מה שיגדיל את האפשרות להפסקה מעל 0.40 $.

בניגוד להנחה זו, אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת ל- EMA בן 20 הימים ($ 0.315), זה יציע כי הפריצה הנוכחית הייתה מלכודת דובים.

תרשים XLM / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

התרשים בן 4 השעות מראה שהצמד פרץ ממשולש סימטרי, שמטרתו עומדת על 0.445 דולר. שני הממוצעים הנעים משופעים כלפי מעלה ו- RSI נמצא באזור החיובי, מה שמרמז על כך שהפרים הם בשליטה.

אם המחיר יירד מה- 20-EMA, זה יציין כי סוחרים צוברים מטבלים וזה ישפר את הסיכויים לחידוש המגמה העליונה. לעומת זאת, הפסקה מתחת ל- 20-EMA תהיה הסימן הראשון לכך שהמומנטום עלול להיחלש.

THETA / USD

THETA מתאגדת כעת במגמת עלייה. פעולת המחירים של הימים האחרונים יצרה דפוס משולש עולה שורי שיסיים בפריצה ויסגר מעל 2.51 $..

תרשים יומי של THETA / USDT. מָקוֹר: TradingView

השוורים דחקו את המחיר מעל 2.51 $ ב -5 בפברואר, אך הם לא הצליחו לקיים את הפריצה. זה מצביע על כך שהדובים מנסים להגן על ההתנגדות ב -2.51 דולר.

עם זאת, הסימן החיובי הוא כי השוורים לא אפשרו למחיר לרדת מתחת ל- EMA בן 20 הימים ($ 2.09). אם המחיר יירד מהרמות הנוכחיות, השוורים ינסו שוב לדחוק את הצמד THETA / USD מעל 2.51 $..

אם הם יצליחו, הצמד יכול לחדש את הרגל הבאה במגמת העלייה. יעד התבנית של הפריצה מהמשולש הוא 3.56 $. הגדרה שורית זו תבטל אם הדובים שוקעים את המחיר מתחת למשולש.

תרשים THETA / USDT 4 שעות. מָקוֹר: TradingView

ה- 20-EMA בתרשים של 4 שעות החל להידחות וה- RSI צנח לטריטוריה השלילית, מה שמעיד על כך שהדובים מנסים לחזור. הפסקה מתחת ל -2.10 דולר עשויה להוריד את המחיר לקו התמיכה של המשולש.

מצד שני, אם המחיר יעלה מהרמות הנוכחיות או מקו התמיכה של המשולש, זה יציע שהשורים קונים במטבלים. לאחר מכן הם ינסו שוב לדחוף את המחיר מעל ההתנגדות של $ 2.51.

הדעות והדעות המובעות כאן הן אך ורק של המחבר ואינן משקפות בהכרח את דעותיו של Cointelegraph. כל מהלך השקעה ומסחר כרוך בסיכון, עליך לערוך מחקר משלך בעת קבלת החלטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map