סיכום שיחות Cointelegraph: Blockchain נותן כוח לאנשי LGBTQ +

אתמול אירח קוינטלגרף פרק נוסף של “שיחות CT”, מוקדש לחודש הגאווה ומתייחס לשאלות חשובות בנושא גיוון, הכללה, סטיגמטיזציה, קבלה, אתגרים והזדמנויות עבור קהילת LGBTQ + במרחב הצפנה והבלוקצ’יין.

עבור אנשים רבים – בעיקר הטרוסקסואלים – המונחים “בלוקצ’יין” ו- “LGBTQ +” המשמשים כל כך קרוב זה לזה עשויים להיראות לא רלוונטיים. עבור מי שהם חלק מהקהילה, כמוני, זה טבעי לחלוטין להעלות נושא זה בתוך המרחב, בשילוב שיחות אלה.

טכנולוגיות מתפתחות כמו קריפטו, בלוקצ’יין, AI וביג דאטה כבר השפיעו מאוד על אנשים בכל רחבי העולם, וקהילת LGBTQ + אינה יוצאת דופן. ישנם מספר עצום של יתרונות פוטנציאליים שטכנולוגיות אלה יכולות להביא לקהילה, ואנחנו עדיין רק בשלבים הראשונים של יישומה. אני באופן אישי מאמין שהרבה דברים נהדרים יופיעו בעתיד הקרוב.

מדברים על אחד היתרונות, ג’ו דיפסקוולה, מנכ”ל BitBull Capital ומייסד ומנהל שותף ב- התחל, הדגיש את ההשפעה החיובית של פרטיות ואנונימיות שמספקים קריפטו ובלוקצ’יין למרחב:

“יש הרבה התרגשות לגבי בלוקצ’יין וקריפטו ואיך זה יכול להשפיע על החברה. […] העניין הוא שבלוקצ’יין וקריפטו באמת מכניס אף הוא פרטיות אמיתית. […] אני מניח שעבור גיוס כספים או גיוס כסף באופן מקוון, זו ללא ספק השפעה גדולה על הקריפטו. ואתה יכול לעשות את זה בצורה אנונימית באמת. “

כריסטופר ווד, מייסד שותף ומנהל בכיר ב LGBT טק, דיבר על קהילת LGBTQ + וכיצד היא יכולה לעזור במונחים של אימוץ ויישום:

“קהילת ה- LGBTQ + הייתה מאז ומתמיד מאמצת טכנולוגית מוקדמת מכיוון שהיא יכולה ליצור הזדמנות עבור הקהילה, עבורנו, עבור אנשים שבאמת היו מבודדים או שחשו שהם לבד. […] טכנולוגיות חדשות יותר מאפשרות לקהילה שלנו לשים כסף במקום החודש שלהם, להמשיך ולתמוך בגורמים שהם באמת דואגים להם. “

סוזן הו, המייסד והמנכ”ל ב- Muckr.AI, בזמן שדיברנו על טכנולוגיה שהודגמה כי בלוקצ’יין מחזיקה פילוסופיה נהדרת שמביאה ערך לטכנולוגיה:

“הדבר החשוב ביותר שיש להבין לגבי הטכנולוגיה הוא שהיא יכולה רק להעצים את הפילוסופיה. […] יש הזדמנויות נהדרות לדמוקרטיזציה של ערך. […] אנחנו יכולים להסתכל על הערך לפי התועלת שלו, לפי האופן שבו הוא משרת אותנו. ואנחנו יכולים לעשות את זה עמית לעמית. זו פילוסופיה יפה. “

כריסטוף וויטיג, מייסד ומנכ”ל משותף של צִרעָה, הדגיש את קריטיות הבלוקצ’יין וטכנולוגיות מתפתחות אחרות במדינות שעדיין קיימות חוקים הומופוביים. באותן מדינות, אנשים LGBTQ + מסתמכים על אנונימיות ותמיכה קהילתית כדי לנווט את חיי היומיום שלהם תחת סמכות שמפלה אותם. הוא גם אמר:

“יש עדיין הרבה אפליה בארצות הברית ובמדינות המערב, אנחנו עדיין לא שם לכולם, ועדיין יש הרבה מה לעשות. כל מי שחושב אחרת הוא מאוד מבודד בחשיבה […] ולא יודע על אנשים צבעוניים, אנשים מוחלשים, אנשים חיוביים. […] ואז כמובן יש לנו 72 מדינות שמפלילות את הלהט”ב. “

החלק השני של הפאנל התייחס – בין היתר – כנראה לנושאים החשובים ביותר במאה ה -21: בריאות, עם דגש על HIV / איידס ו- COVID-19.

תשובה האם טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה לעזור לאנושות להילחם במחלות שונות, ד”ר ג’יין תומסון, קצין השראה ראשי ב Fintech.TV ומנכ”ל לשעבר ב פינטק ברחבי העולם, נָקוּב:

“כן, כן וכן! ואם יש תועלת אחת ממגפת ה- COVID-19 שאני רואה היא שהיא אילצה כמה מאותם וילונות מורשת במערכת הבריאות להתחיל להיפתח, מכיוון שאנשים היו מוכנים הרבה יותר לקבל טכנולוגיה כדי לעזור, לנסות ולפתור חלק מבעיות המגיפה. “

אריק למונטיין, כלכלן בכיר ב UNAIDS, הדגיש כי אנו עדיין בתחילת ההתפתחות הטכנולוגית בבלוקצ’יין, ויהיו הרבה תגליות חדשות בתחום. הוא אמר:

“רק תחשוב איך זה היה לפני פחות מעשר שנים כשהייתה מגיפה מתעוררת בכפר, במקום נידח במדינה באפריקה או באמריקה הלטינית, למשל. […] טכנולוגיה זו [DLT] מאפשרת לנו לנוע כמעט באותה מהירות כמו מגפות נעות. וזה פנטסטי! זו אחת ההזדמנויות. “

שון האוול, הכיסא ב Tech4HIV ומנכ”ל ב- קרן הלהט”ב, הדגיש את נושא הסטיגמטיזציה של אנשים חיוביים ל- HIV וחוסר הנגישות לבדיקות HIV באזורים רבים. ניתן לפתור זאת באמצעות מסחר אלקטרוני בבלוקצ’יין למכירת מבחנים זולים ואיכותיים תוך שמירה על פרטיותם של אנשים, כפי שמאפשרים את אי-השינוי והפרטיות של טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר:

“במקומות שיש בהם מגיפות גבוהות נתקל בסטיגמה גבוהה. […] אלו מקומות שיש בהם HIV גבוה וכמעט בלתי אפשרי ללכת לבדיקת HIV – או שהם פשוט לא מוצעים או שאתה לא רוצה לגלות שאתה מקיים יחסי מין עם גברים או שאתה חיובי ל- HIV [כמו שזה] יהיה קשור להיות הומו. “

ואכן, לא ניתן לפתור את הבעיות שלנו באמצעות טכנולוגיה, בין אם מדובר בבלוקצ’יין, קריפטו או משהו אחר. הטכנולוגיה עצמה היא מאוד מכילה ואינה מחזיקה בדעות קדומות, סטריאוטיפים או אי קבלה משל עצמה. זה אנשים שיש להם את הדברים האלה. עלינו לשנות תחילה את העמדות שלנו בכדי לעבוד למען עולם טוב יותר וללמד את עצמנו כיצד להיות סובלניים יותר, פתוחים יותר ומכילים יותר לכל מיני מגוון. בלוקצ’יין יהיה כלי נהדר במאבקנו למען שוויון וצדק חברתי לכולם.

Cointelegraph Talks היא סדרת מפגשים מקוונים שבהם מומחי קריפטו ובלוקצ’יין דנים בנושאים מאתגרים בחלל. המשך להתעדכן בפרקים חדשים ב Cointelegraph YouTube.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map